Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2010., 21:23   #1
Seronegativna spondiloatropatija

Imam 16 godina i prije godin udana mi je dijagnosticiran ankilozantni spondilitis i raynaudov fenomen. Borim se s tom bolesti pijem nesteroidne antireumatike kada me poebno boli a u zadnje vrijeme i redovito.
Inače treniram atletiku te sa samim time puno vježbam i u dobroj sam formi.
Dobio sam uputnicu za fizoterapeuta, to još nisam stigao, nada mse da ću uskoro doći na red jer neznam točno koje vježbe bih trebao raditi da se rješim boli, pošto me u zadnje vrijeme jako boli kuk a vrat i koljena mi isto nisu za pohvalit se baš . Sad već sam propustio jednu cjelu sezonu natjecanja iz atletike, a i nije mi d oatletike mada mi je to velika strast, već teško je uopće provoditi normalan život uz sve te bolove, mislim da 2-3 sata sna dnevno nisu dovoljna i to nije za pohvalu ali često uz upotrebu sanvala ili neke slabije tablete za spavanje.

Ako itko ima ikakve savjete, dobrodošli su. Inače volio bih više plivati jer odem par puta mejsečno u toplice pošto živim u Novoj Gradišci i najbliže su mi Daruvarske a i do njih nije baš li-la. Sada se kupam u bazenima otvorenim ovdje ali to i nije baš preporučeno jer se ne bih smio kupati u hladnoj vodi

Svaka pomoć je dobrodošla
Guber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:49.