Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 11:12   #6181
Neko bija u azijskom kraj kaurija nedavno? Nisan bila od otvaranja, a ne kuva mi se doma...
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:20   #6182
Ja bio prije par mjeseci, bilo mi loše poslije. Ali ne znam jel od njihove hrane jer sam bio 5-6 puta prije i bilo je ok.
Sjeo naručio patku i odem oprati ruke na wc i dok sam se vratio hrana već bila na stolu, malo mi je to sumnjivo bilo ali eto.
T i h o m i r is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 22:00   #6183
Quote:
yawanna kaže: Pogledaj post
Neko bija u azijskom kraj kaurija nedavno? Nisan bila od otvaranja, a ne kuva mi se doma...
Bila na ljeto i u 1. Mjesec. Cijene ca. 30% nize. Hrana okay.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 23:03   #6184
ovo ih i u Splitu..... michelinove zvjezdice

https://slobodnadalmacija.hr/stil/ga...ju-evo-i-zasto
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 00:40   #6185
Quote:
alabrale kaže: Pogledaj post
ovo ih i u Splitu..... michelinove zvjezdice

https://slobodnadalmacija.hr/stil/ga...ju-evo-i-zasto
Ja tu citam samo ovo:
"Plati 2x,3x vise Ali osim na tanjuru ne možes ocekivati vise, imati ces isti mozda prljavi WC i los parking kao u svim drugim objektima"
Meni je to cudno razmisljanje, jer meni ce upropastiti zasrani WC veceru svejedno da Li je to u McDonald's ili o zlata. Znaci cak vise tamo gdje Sam se vise veselila jelu i spremna platiti za to.
Placam vise = ocekujem vise, ne samo od kuhara, nego i od konobara, vinske karte, do parkinga o WCu da ne pricam.
Koliko je minimalac?
Pa može se za to naci dvi zene Koje bi mogli se brigati o WC-ima. I zato povisis cijene za 1-2%.

Meni je takva izjava krajnje neprofesionalna.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 06:32   #6186
On je samo iskren, a njegovo je razmišljanje savršen uvid u razlog zašto kuhar nikad ne može bit i kvalitetan voditelj restorana. Kuhat je jedna stvar, bit ekonom nešto skroz drugo. Teško ćeš naći kuhara koji vidi dalje od svog noža i štednjaka.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 07:21   #6187
I skoro svi su kolericni.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 08:36   #6188
bio netko u đira zadnjih dana?
mislim u subotu ici tamo. jesu još dobri ili su se pokvarili?
abog13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 08:37   #6189
Dobri su u Đira, bio 3 puta u zadnjih mjesec dana, sva tri puta bilo dobro

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 16:23   #6190
Je li neko od vas bija u Zoi-ja? Meni niko od ekipe nije isa, a ne bi tila ic i zaj... se prva.

Bila neki dan u kin u Asia, jeftino i korektno.
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 19:37   #6191
5 preporuka Michelina za Split

Zrno soli
Zoi
Fetivi
Kadena
Dvor
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 21:40   #6192
0 zvjezdica.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 21:42   #6193
O zlata nula bodova

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 19:40   #6194
jel se po gradu pripremaju za sezonu...
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 19:56   #6195
Bakra se preuređuje u moderni steak pizza bar šta god to značilo... Adio bakra... Sad će i to bit cijenom u rangu Bokamore ako ne i više.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 15:29   #6196
Dobar restoran?

Koji restoran/pizzeria najbolje kotira trenutno, a da su cijene pristupačne, Split i bliža okolica. Ivo u Stobreču, Struja u Stobreču? Slobodno dajte prijedlog
ivano_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 15:41   #6197
Ivo ima super jumbo pizze, 4 sira mi je najdraža, deblja, bogata i ukusna, al opet su digli malo cijene :/ svejedno, ogromna je pa ajde.

Peperoncino mi je bio odličan, ali ukinuli su jumbo, nude samo one veličine tanjura, cijene 50+. Nije više nešto.

Struja nije nikad bila neki vrh, ali je bilo uredno. Prošlo lito su poskupili pa value for money baš i nije nešto.

Lovački rog mi ima bolju pizzu od Struje, nije savršenstvo, al uredno. Nijansu je jeftiniji od Struje.

Perun isto jako ukusne pizze, tradicionalni prostor, al prekran zeleni dvor. Isto skuplji, 60ak kn su pizze.

U Splitu pizzu jedino u Đira i Graše jedem. Pristojno i podnošljivo skupo.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 12:19   #6198
Zanimljivo, za Đir nisam ni znao da postoji, a Perun znam gdje je, al nisam nikad bio. Kakav je ambijent, atmosfera i cjelokupni prostor u Đira i Peruna? Sljedeći će mi bit jedan od ova 2, pa šibnem feedback.
ivano_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 16:02   #6199
Perun je iznutra kao stara konoba, kamen, drveni stolovi, malo mračnije, domaće. Vani je (meni) predivna terasa sa isto masivnim stolovima i klupama, zelenom površinom, toboganom za djecu, sve ispod vrbi, uz cestu si, a uopće se ne kuži. Poslije se spustiš potrošit kalorije na šetnicu uz more

Đir uređen u IKEAi doslovno sve do stalaka za vino, ali isto opušteno i ugodno mjesto. Veliki unutrašnji dio i vanjski koji gleda na Cukarin. Oba su super i za nešto formalnije tipa romantične večere ili za skupit društvo i ubit se u klopi. Ono neće te nitko gledat čudno ako dođeš u misnoj obleki, al neće ni ako dođeš u tenama, rebama i majici

(Ako ćeš u Đira probaj salatu od bifteka- porcija je i više nego dovoljna za glavno jelo, dobre su i ostale salate, al ova je baš odlična).
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 06:38   #6200
Gdje se nalazi Perun?

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:52.