Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2011., 21:40   #21
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Sad je to problem,ej kompa.
Pa neće reći da izvolite vi komunisti uzmite vlast.
Kaj je to trebala reći?????????
Kaj je trebala reći? Pitaš kaj je trebala reči? Pa nek narod izabere koga hoće! Ne kužim u čemu je problem? I kaj tu ONA ima reć ili ne reć?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 21:50   #22
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Kaj je trebala reći? Pitaš kaj je trebala reči? Pa nek narod izabere koga hoće! Ne kužim u čemu je problem? I kaj tu ONA ima reć ili ne reć?
Pa mora držat svoju stranu ,za boga milog.
Šta još žena nesmije agitirati za hdz..........
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 21:53   #23
Koliko nam plate da se upisemo u hdz?

Ja bi se onda upisala
__________________
.."stars don't shine in singular places"..
loomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 21:53   #24
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Pa mora držat svoju stranu ,za boga milog.
Šta još žena nesmije agitirati za hdz..........
Agitacija je jedno a prijetnja "nećemo dozvoliti" je nešto sasvim drugo!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 21:53   #25
a kaj ste se vi tu utaborili? u cemu je problem? mladi usli u hdz. i? svatko ide kam hoce. kaj vas briga kam je tko otisel? cudne ste vi ptice, vodite brigu o tudjim guzicama mjesto da se pobrinete za svoje. bila bi katastrofa kad bi svi isto mislili i svi bili na istoj strani. di je tu demokracija? sloboda misli, rijeci i djela? ne kuzim. znam, stara sam i glupa, nemrem si pomoci. vas je moto-ja idem di ja hocu, ali ti tamo nemoj slucajno da ne krenes za mnom. ti moras kak ti ja kazem. ma nemoj. skopaj si oko al tak nebu.
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 21:56   #26
Quote:
loomi kaže: Pogledaj post
Koliko nam plate da se upisemo u hdz?

Ja bi se onda upisala
Koliko cijeniš?
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 21:58   #27
ok, ja se sad idem učlanit u sdp, a sve u cilju da potpomognem da Hrvatska bude što crvenija.
Manowar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 22:00   #28
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
a kaj ste se vi tu utaborili? u cemu je problem? mladi usli u hdz. i? svatko ide kam hoce. kaj vas briga kam je tko otisel? cudne ste vi ptice, vodite brigu o tudjim guzicama mjesto da se pobrinete za svoje. bila bi katastrofa kad bi svi isto mislili i svi bili na istoj strani. di je tu demokracija? sloboda misli, rijeci i djela? ne kuzim. znam, stara sam i glupa, nemrem si pomoci. vas je moto-ja idem di ja hocu, ali ti tamo nemoj slucajno da ne krenes za mnom. ti moras kak ti ja kazem. ma nemoj. skopaj si oko al tak nebu.
to ti je kao kad nekome prodaš dionicu koja je u slobodnom padu i prodaš mu priču kako će uzletiti ako ju on kupi. tako su oni njima uvalili iskaznice.
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 22:00   #29
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
a kaj ste se vi tu utaborili? u cemu je problem? mladi usli u hdz. i? svatko ide kam hoce. kaj vas briga kam je tko otisel? cudne ste vi ptice, vodite brigu o tudjim guzicama mjesto da se pobrinete za svoje. bila bi katastrofa kad bi svi isto mislili i svi bili na istoj strani. di je tu demokracija? sloboda misli, rijeci i djela? ne kuzim. znam, stara sam i glupa, nemrem si pomoci. vas je moto-ja idem di ja hocu, ali ti tamo nemoj slucajno da ne krenes za mnom. ti moras kak ti ja kazem. ma nemoj. skopaj si oko al tak nebu.
Ajde super, i sama to priznaš, ne moram ja to isticati i za to dobiti brig

Naravno da s time imamo problem jer se pridružuju mafiji. HDZ ne percipira više nitko kao stranku nego kao mafiju i tko se god tamo pridružuje je sumnjv i logična je sumnja da to radi zbog osobnih motiva te da se na prljav način želi probijati u ovom sustavu kakav je sad, stvorenom da štiti i uzdiže mafiju.
Dakle hajka na mlade HDZ-a i HDZ općenito je opravdana.
Ne može se HDZ više gledati kao demokratska stranka i to prodavati ko neku demokraciju. Neka se pak ti mladi zamisle kako će im to izgledati ako se HDZ-u uistinu bude sudilo da su zločinačka organizacija a to nije nemoguće kad Dr. Ivo iz Salzburga počne sasipati optužbe i iznositi prljavo rublje.
Franooe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 22:00   #30
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Baš je bio dobar skup............prepuna dvorana.
Odličan skup,iako nije bila puna dvorana,a mogli su i manju dvoranu naći,da su htjeli...

A na skupu sve sami "odličnici",pa se među njima našao i osuđenik za napad na mlađe o sebe,isticatelj ustaških obilježja i tako...

"Predobar" skup...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 22:02   #31
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
A zašto zamjeraš tim mladima da ulaze u MHDZ.
Nekužim zašto je to problem,e čuj problem je kad na prosvjed dođe nakon svih medijskih pumpanja 5.000 ljudi a u Hdz se učlani 1.000 ljudi.
Znači da i nije kako se piše.Ajde da je 100 ljudi al učlani se 1.000 e to je već broj.
A zašto bih vjerovao da se učlanilo 1000 ljudi?

Jel je HDZ-e tako rekao?Sigurno im je Andrja slagao dopis za medije...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 22:03   #32
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Sad je to problem,ej kompa.
Pa neće reći da izvolite vi komunisti uzmite vlast.
Kaj je to trebala reći?????????
Pa što onda komunistima ispunjeni HDZ-e radi na vlasti?

Jaca i njezini pristalice su se opet zbunili,pa ne shvaćaju vlastitu,komunističku prošlost i zbilju...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 22:04   #33
Ići u HDZ danas je ko ići u Ustaše 45-e. Netko je od političara to rekao i otprilike je u pravu.
Franooe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 22:07   #34
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Odličan skup,iako nije bila puna dvorana,a mogli su i manju dvoranu naći,da su htjeli...

A na skupu sve sami "odličnici",pa se među njima našao i osuđenik za napad na mlađe o sebe,isticatelj ustaških obilježja i tako...

"Predobar" skup...
Uvjek je u Hv dom.Sasvim dovoljno,e sad ko je bio ..........nemožeš nikom zabraniti da dođe.
Meni osobno su bili Klapa i gubec
Ostalo ..........klasika
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 22:09   #35
Quote:
ivan.ridjan kaže: Pogledaj post
Zacrvenili su hdz-ovski gadovi i lopine Hrvatsku za dugi niz godina . A to je onih tisuću partijaca hdz-a koji se po službenoj odgovornosti vozaju od grada do grada .

Evo ih neki dan u Karlovcu , ovaj kriminalac ih (isti tisuću) poziva na "obranu" Hrvatske .

Bit će mu uskoro sastavljanje obrane pred Remetincem , pa zato baca smoki u oči .

Evo partijski skupovi, nakon pisama potpore dragoj jadranki - http://www.kaportal.hr/hdz-obljetnica-jelic
Ali ovo danas je bilo vrh
HSP_HOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 22:10   #36
Quote:
Franooe kaže: Pogledaj post
Ići u HDZ danas je ko ići u Ustaše 45-e. Netko je od političara to rekao i otprilike je u pravu.
......ne kužim što je uvaženi kolega mislio???!?!?!?!!!!...

Dal oni koji su već unutra imaju sofisticiraniji mentalni sklop, ili?
__________________
...ja sam opušten i relaksiran...welcome to america...
rockyxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 22:15   #37
Quote:
rockyxxx kaže: Pogledaj post
......ne kužim što je uvaženi kolega mislio???!?!?!?!!!!...

Dal oni koji su već unutra imaju sofisticiraniji mentalni sklop, ili?
Oni koji su već unutra su već obilježeni. Svi znamo kud stvari idu i što će bit sa HDZ-om i sad se s njima vezat na bilo koji način po meni jednostavno nije pametno. Naravno, nije big deal kao što je bilo 45-e al opet pomalo nezgodno.
HDZ će nakon izbora bit viđen samo kao mafija i kao takvom će mu se možda i suditi jer tko zna kakve će stvari Sanader reći a on nema što za izgubiti, on će se braniti tako da pokopa sve ostale. HDZ je u govnima. Sad se vezati za njih je zaista ko vezati se za Ustaše u 45-oj, za stranu za koju se zna da će izgubiti i da će još imati itekakve probleme i repove.
Franooe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 22:20   #38
pa zasto nam sdp, ides, hsp ili bilo tko nije izasao sa pohvalom da je uclanio 500-1000 mladih, starih, kaj ja znam kakvih u svoje redove? ipak bi s enesto kretalo. a kaj se sanadera tice, on je tam, ponavljam, di mu je i mjesto. nesto suti. zasto suti nemam pojma, valjda on zna. sutio je i poli. suti i dalje. tjesi me cinjenica da imamo hrpu mladih, pametnih i vidovitih ljudi kao sto je nas franooe. takva ekipa nas bu garant izvela iz govana u kojima s enalazimo.
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 22:21   #39
Quote:
Franooe kaže: Pogledaj post
Naravno da s time imamo problem jer se pridružuju mafiji.
HDZ ne percipira više nitko kao stranku nego kao mafiju i tko se god tamo pridružuje je sumnjv i logična je sumnja da to radi zbog osobnih motiva te da se na prljav način želi probijati u ovom sustavu kakav je sad, stvorenom da štiti i uzdiže mafiju.
Dakle hajka na mlade HDZ-a i HDZ općenito je opravdana.
[/QUOTE]

Ma kolega čitaš li ti svoje upise..........hajka na mlade.
Znači ljudi se svojevoljno učlane i to su kriminalci.

A kad prosvjeduju,gađaju ciglama,urlaju i ruše to su mladi za primjer.
Daj čovječe malo se spusti na zemlju...........
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 22:24   #40
Quote:
Franooe kaže: Pogledaj post
Oni koji su već unutra su već obilježeni. Svi znamo kud stvari idu i što će bit sa HDZ-om i sad se s njima vezat na bilo koji način po meni jednostavno nije pametno. Naravno, nije big deal kao što je bilo 45-e al opet pomalo nezgodno.
HDZ će nakon izbora bit viđen samo kao mafija i kao takvom će mu se možda i suditi jer tko zna kakve će stvari Sanader reći a on nema što za izgubiti, on će se braniti tako da pokopa sve ostale. HDZ je u govnima. Sad se vezati za njih je zaista ko vezati se za Ustaše u 45-oj, za stranu za koju se zna da će izgubiti i da će još imati itekakve probleme i repove.
Ma trebala je bit šala. Do suza se nasmijah

Ali opet, s druge strane...mislim da je RH jaaaaaaaaaaaako daleko od socijalnog mira i naznake blagostanja...
Nerado prognoziram da će HDZ vjerojatno za par godina izniknut iz neke hrpe smeća i opet bit prepoznat od naroda kao spasitelj, Mesija, Franjo ili nešto četvrto...i ajmo opet ispočetka
__________________
...ja sam opušten i relaksiran...welcome to america...
rockyxxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:44.