Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2015., 19:31   #5821
Ja sam neuka oko tih fotki,preko tapatalka znam dodati svoju fotku uslikanu mob.,ali bude ogromna,a kad smanjim velicinu bude mi izobličena,da li vi ostali koji koristite tapatalk imate takve probleme ili ja samo ne znam odrediti velicinu fotke?!
aaatina is offline  
Old 19.06.2015., 20:22   #5822
Jel netko zna što se događa sa Green lineom kod nas? Vidim da ima sve manje i manje stvari po drogerijama. Zadnji put sam uzela u dmu, sad je nema pak nigdje. Konkretno treba mi ova njihova matirajuća kremica u tubici, pretražila sa cijelu Rijeku nema je nigdje

black leather is offline  
Old 20.06.2015., 12:17   #5823
black leather i ja tražim tu kremu već 2 mj, HG mi je ali čini mi se da su povukli dobar dio, ako ne i cijeli asortiman GL iz DMa, kod mene sad tamo stoje neki novi Ziaja proizvodi

jel zna netko tko još drži GL?
vicious_ is offline  
Old 20.06.2015., 14:48   #5824
Ja mislim da veće poslovnice Plodina drze GL,pa provjerite tamo
aaatina is offline  
Old 21.06.2015., 12:05   #5825
Opet ja..

Ispričavam se na offu ali imam pitanjce vezano uz editiranje.
Zar se ne može editirati post dan nakon što smo ga stavile? Meni editiranje nudi samo neko vrijeme nakon što je stavljen i onda nestane. Znači jučer sam postala nešto i dns sam htjela dodat sliku i nema nigdje da mogu editirat.

Ah, sad mi je čak i žao što sam bila ona generacija koja je vrijeme provodila u prirodi, a ne pred kompom.
UniqueAlfa is offline  
Old 21.06.2015., 12:17   #5826
Quote:
UniqueAlfa kaže: Pogledaj post
Opet ja..

Ispričavam se na offu ali imam pitanjce vezano uz editiranje.
Zar se ne može editirati post dan nakon što smo ga stavile? Meni editiranje nudi samo neko vrijeme nakon što je stavljen i onda nestane. Znači jučer sam postala nešto i dns sam htjela dodat sliku i nema nigdje da mogu editirat.

Ah, sad mi je čak i žao što sam bila ona generacija koja je vrijeme provodila u prirodi, a ne pred kompom.
Ne mozes editirati post od jučer,kvotaj sama svoj post i dodaj sliku
aaatina is offline  
Old 21.06.2015., 12:39   #5827
Ja bih molila neku dobru dušu da mi nešto objasni vezano uz asortiman Eucerina.

Naime, naručila sam preko iHerba Eucerin Daily Replenishing Body Lotion (with Sunflower Oil) i Eucerin Gentle Hydrating Cleanser i oba proizvoda su mi mrak. Ali gledajući Eucerinovu hrvatsku web stranicu, tih proizvoda nema. Ono malo što sam pogledala po ljekarnama isto nisam vidjela.

Kako to da toga nema kod nas ako je Eucerin Europski brand? Ili možda ima ali sam ja ćorava? Logičnije bi mi bilo da imamo veću ponudu nego SAD, ali eto, ova dva proizvoda ne nalazim kod nas.
ElsaStarfire is offline  
Old 21.06.2015., 13:46   #5828
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Ne mozes editirati post od jučer,kvotaj sama svoj post i dodaj sliku
Hvala na odgovoru. Tako sam i mislila, ali rekoh bolje da pitam kad je većina vas već dugo na forumu.
UniqueAlfa is offline  
Old 22.06.2015., 16:54   #5829
Prvi put letim avionom (ryanair) znam da se ne smije nositi tekucina u bocicama vecim od 100ml i da moraju biti u prozirnim vrecicama. Sto je sa pilingom(u teglici) da li se to gleda kao tekucina? Labelo, sminka, krema za ruke ili lice, mijeka za tijelo? Da li i to ide pod tekucinu??
Galadriel is offline  
Old 22.06.2015., 16:57   #5830
Kreme i mlijeka da, ruzevi ne.
muukigirl is offline  
Old 22.06.2015., 16:58   #5831
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Prvi put letim avionom (ryanair) znam da se ne smije nositi tekucina u bocicama vecim od 100ml i da moraju biti u prozirnim vrecicama. Sto je sa pilingom(u teglici) da li se to gleda kao tekucina? Labelo, sminka, krema za ruke ili lice, mijeka za tijelo? Da li i to ide pod tekucinu??
Sve to spada u tekućine, za Labello nisam sto posto sigurna, ali meni su cure rekle da spada kad sam ja putovala Ryanairom.
__________________
All was well. /Breathing in your dust.
Bitchy Dancer is offline  
Old 22.06.2015., 17:00   #5832
Ja sam cula za labello. Znaci nista od mog shopingiranja u body shopu
Galadriel is offline  
Old 22.06.2015., 17:02   #5833
Mislim da se sve sto je u mililitrima gleda kao tekucina.
coralicious is offline  
Old 22.06.2015., 17:11   #5834
Cak i masakara
Liquids include:

Water and other drinks, soups and syrups
Creams, lotions and oils
Perfumes
Sprays
Gels, including hair and shower gels
Contents of pressurised containers, including shaving foam, other foams and deodorants
Pastes, including toothpaste
Liquid-solid mixtures
Mascara
Galadriel is offline  
Old 22.06.2015., 17:13   #5835
Imala sam 10ak MAC ruževa u ručnoj prtljazi uvijek (putovala i Ryanom i drugim kompanijama) i nikad se nitko nije bunio. Po toj logici i labello prolazi.
muukigirl is offline  
Old 23.06.2015., 14:37   #5836
evo ja sam putovala prije dva tjedna u rucnoj prtljagi imala 2 labela, 1 ruž i 1 sjajilo i nitko mi niš nije rekao
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 23.06.2015., 14:43   #5837
Što se tiče Green Line linije, danas sam čula u DM-u da je prodavačica objašnjavala jednoj ženi da više tu liniju ne drže. Sad dal to znači da je skroz povučena ne znam, ali mi je njeno objašnjavanje tako zvučalo.
UniqueAlfa is offline  
Old 23.06.2015., 15:10   #5838
Quote:
UniqueAlfa kaže: Pogledaj post
Što se tiče Green Line linije, danas sam čula u DM-u da je prodavačica objašnjavala jednoj ženi da više tu liniju ne drže. Sad dal to znači da je skroz povučena ne znam, ali mi je njeno objašnjavanje tako zvučalo.
Da, a ono šta je ostalo su snizili jer izlazi iz asortimana
scarfs is offline  
Old 25.06.2015., 09:00   #5839
Cure moze link za provjeru roka trajanja kozmetike
I koji tocno kod upisujete
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Old 25.06.2015., 12:27   #5840
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Prvi put letim avionom (ryanair) znam da se ne smije nositi tekucina u bocicama vecim od 100ml i da moraju biti u prozirnim vrecicama. Sto je sa pilingom(u teglici) da li se to gleda kao tekucina? Labelo, sminka, krema za ruke ili lice, mijeka za tijelo? Da li i to ide pod tekucinu??
Meni se na balzame za usne i ruževe nitko nije bunio kad ih nisam stavila u vrećicu, no dogode se i takve stvari, pa sam ih ipak strpala pri zadnjim letovima. Piling, kreme, mlijeka, gelovi, tekući puder, maskara i sl. se gledaju kao tekućina, obavezno u vrećicu.
Krekushka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.