Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2012., 09:16   #41
Quote:
Hyundai-DJK kaže: Pogledaj post
trenutno na lageru hyundai ima slijedeće:

25 karavana (oprema istart i ilike), od toga 6 crdi

ali je u dolasku 231 karavan opreme istart i ilike, od toga 33 crdi

i ostalo je još na lageru 77 običnih i30 (5VR) što crdi, što dohc
.

a koliko vidim još nema narudžbe za novi i30 ili skrivaju taj podatak

btw. sada je dobra akcija na karavane
To se isplati uzeti u obzir pri kupnji dok jos ima, ovi novi modeli sumnjam da ce biti best buy..
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 10:08   #42
http://www.autoportal.hr/index.php/novostic/3987
Oprosty is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 10:13   #43
Ako bude ovako po meni prihvatljivo itekako pod uvjetom da oprema bude fer a ne kao kod Njemaca..
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 11:13   #44
Poznato je da su paketi opreme u RH izninmo bogati u usporedbi sa drugim zemljama...
__________________
First to go, last to know.
Cpl. Hicks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 11:32   #45
A da se ipak suzdržimo laprdanja prije nego objave službeni cjenik i spisak opreme?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 19:01   #46
Pozdrav ekipica
Evo par fotki, koga zanima. Salon je u Brnu u Ceškoj.







Ostatak fotki u punoj rezi možete pogledati ovdje (ima i jedna bonus fotka, a ako netko hoće, mogu uploadati i i40, elantru i velostera)

Inaće, auto super izgleda, iznutra mi je posebno dobar, sjedala su fenomanalna, filing na upravljaću (taj nekakav mekani skaj ili koza il kaj je to), super.

Uzivajte

P.S. link na hyundai Češka, cijene fotke itd.
__________________
Exorbitant Prices Must Diminish
narog is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 11:42   #47
Videl sam danas ujutro novi i30, ...bijeli sa lijepim alu felgama u ZG - Dubrava blizu Žitvaja na raskršću Av. Dubrava-Čulinečka, ...već ima ZG tablice..., predivan..., moj slijedeći autek...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 11:59   #48
Dajte više cijene i opremu


btw... da li ga se može gledati u kontekstu Elantre? Da bi s istim motorm i opremom košta tu negdje? Niže ili više? I najvažnije, koliko će opet ići kasapiti auto i čupati ESP, jastuke i slično?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 12:08   #49
Quote:
Joško kaže: Pogledaj post
radis u salonu hyundaia? ako imas kakve cijene za novi i30 bio bih zahvalan, moze i pm necu nikom reci, a imas potencijalnog kupca
Da radim u Đakovu u Hyundai-u. Ne znamo ni mi cijene. Danas mi dolazi direktor prodaje pa možda nešto saznam.

Quote:
Oprosty kaže: Pogledaj post
Pozdrav, dugo te nije bilo!
Kako se kaže, bio sam na godišnjem, hehehe.

Kako i30, jel ide?

Quote:
C2H5OH kaže: Pogledaj post
To se isplati uzeti u obzir pri kupnji dok jos ima, ovi novi modeli sumnjam da ce biti best buy..
Pogotovo karavan po ovim novim cijenama.

Novi i30 će biti skuplji, ali ćemo vidjeti za koliko.
__________________
Prodavatelj Hyundai vozila.
Hyundai-DJK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:16   #50
Samo da ne bude preskup, jer onda će opet svi radije kupit' Golfa (osim mene)...!!!

Mene zanima najslabiji benzinac s automatskim mjenjačem + LPG, ili najslabiji dizel s automatskim mjenjačem (pretpostavljam da svi imaju klimu i servo volan? )...!!!

Zadnje uređivanje STINGer : 20.03.2012. at 20:42.
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 14:10   #51
Automatici ne idu sa najslabijim motorima
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 15:45   #52
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Automatici ne idu sa najslabijim motorima
Ma nisam mislio na najslabije motore u gami, već na najslabije koji idu s automatikom, ...kuiš...???

Obično Automatik ide od nekog srednjeg pa do najjčeg motora u gami, a naravno da se sa onim početnim benzincem i dizelom uopće ne mogu naručiti...!!!

Evo npr. moj Gecko (2008.) kad je bio nov mogao si dobiti automatik sa svim motorima osim početnog 1.1 litre, ...dakle išao je sa 1.4 (moj), 1.6 i 1.5 CRDI (zadnji 4 cilindarski)...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 16:17   #53
To su onda najjači motor


Koliko znam, 1.6 benzinac i 1.6 dizlo od 110 ks idu s automaticima...


Gledao sam njemački spisak opreme i kad bi naš osnovni paket bio jednak njihovom to bi bilo super, dakle esp i svi jastuci... po, normalnoj cijeni naravno.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 16:19   #54
Quote:
Hyundai-DJK kaže: Pogledaj post
Kako se kaže, bio sam na godišnjem, hehehe.

Kako i30, jel ide?
Ide bez problema za sada, na 12.000 km je pa se vidimo na servisu za mjesec-dva.

Možda dođe do tada i novi i30 u salon
Oprosty is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 18:08   #55
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
To su onda najjači motor


Koliko znam, 1.6 benzinac i 1.6 dizlo od 110 ks idu s automaticima...


Gledao sam njemački spisak opreme i kad bi naš osnovni paket bio jednak njihovom to bi bilo super, dakle esp i svi jastuci... po, normalnoj cijeni naravno.
Pa ne baš, ...više bih rekao (barem kod Hyundaia, na sreću) automatici idu već sa nekim srednje jakim motorima, pa do top motorizacije...!!!

To je dobra politika, jer prošla su vremena kad su automatike vozili samo vozači premium klase i velikih limuzina & SUV-ova, danas se da fino naći već od malih gradskih automatika, preko kompakata, pa na dalje i to već u nekoj prvoj slijedećoj konfigureciji nakon bazne motorizacije i opreme, ...to je dobro...tako treba...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 19:16   #56
čiji je automatik? neko cvt sranje ili nešto tipa dsg?
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 20:28   #57
Quote:
dellel kaže: Pogledaj post
čiji je automatik? neko cvt sranje ili nešto tipa dsg?
Klasika frende, klasika, ...HD pretvarač momenta, ...sve za komfor, ...ionako pravi ljubitelji automatika ne fermaju niti CVT sranja, ...a bogme niti DSG mitraljez mjenjače...!!!

HD only and forever za mene...!!!

Vidi Mečke, Bambure, Volvo i Jaguar, ne odstupaju od HD-a, ...zakaj bi Hyundai eksperimentiral s nečim "uber das Auto" kopijama, ...tko hoće DSG nek si kupi VW ili jeftinije Audije (S-Tronic), a uostalom i top modeli Audija također furaju HD automate...!!!

Zadnje uređivanje supervox : 20.03.2012. at 20:41.
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 20:46   #58
Dobro je što su svi manualci sa 6 brzina... i nadam se da dizel od 90ks sada biti malo živahniji. Stari i30 je bio dosta spor na ubrzavanju od 0-100, trebalo je ako se ne sjećam preko 15,5 sec, sada vidim da piše da je 13,5.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 20:54   #59
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Dobro je što su svi manualci sa 6 brzina...
Je, ...i automati također 6 gang...!!!

Btw., ...jel netko čuo o suradnji Hyundai-a i VW-a u smislu novog opskrbljivača dizel motorima od strane VW-a za Hyundai naravno...???

Negdje sam po ovim YouTube klipovima to čuo kroz ove review-e, ali nema još ništa službeno...???
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 21:28   #60
Ma neeee, šef vw-a je rekao zašto i mi ne možemo praviti ovekve aute(kad je sjeo u novi i30) i odmah naručio nove dizele od hyundai-ja.
mbbm2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.