Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2012., 23:01   #201
dobila sam neku inekciju nakon transfera, al ja luda ne pitam šta je

Inače sam ok, danas se malo pokačila sa mm-om pa sam bila nervozna, a i kokoš (papiga) se opet čupa, pa me i to čini nervoznom. I on valjda osjeća nervozu u zraku. Ma ovaj put sam rekla da prvi tjedan neću radit, i zato nikako da dani prođu. Samo ležim i vegetiram, eventualno ujutro izađem malo prošetat i popit kavu. Kako si mi ti? Vidim sva čuda na tebe
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 09:46   #202
Jutro curke,
Vidim spominjete boostere, ja nisam nista primila.
Na danasnji dan prije 2 tjedna sam imala aspiraciju, znaci danas mi je 10 dpt.
Odmaram vecinom,ali prosecem u danu,kuham, ovaj vikend se druzimo i tako da prodje vrijeme.
upsidedown2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 11:10   #203
...eto i mene...
na dan transfera nisam ništa dobila nego ću si morati piknuti 3,6 i 9 dan...
jeste prva 2-3 dana nakon transfera ležale ili malo šetnjica, kuhanje....pa opet do kreveta......
__________________
Čekaj me, i ja ću sigurno doći.Ne slušaj kad ti kažu kako je vrijeme da sve zaboraviš i da te nade lažu....
mari mar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 11:22   #204
Meni je dr rekao da prva 3 dana ležim,gledam tv,dignem se na wc i pojesti,a nakon toga mogu se kretati! Jučer sam išla radit,a obzirom da dosta stojim na poslu,bolilo me! I dalje mi dosta muka!
panini2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 12:03   #205
Cure, da vas pitam zasto se pikate nakon transfera, oprostite na neznanju?
Ima veze s hiperom ili?
Ja sam samo dobila mirovanje, utrice 3x2 i beta 14 dpt.
Imala sam ivf, primala 2 gonala od 2dc-10dc, ukupno 18komada i 2 cetrotida 9 i 10dc, nakon toga 11dc stopericu.
To je nesto kao lagana stimulacija?
upsidedown2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 19:25   #206
upsi, ja sam primila, ja mislim brevactid, i primit ću sutra ponovo sutra. A sad, zašto, nemam blage veze. S hiperom nema veze, bar šta se mene tiće, nema šanse da dobijem hiper.
Meni je oba puta bija protokol od 2 do 6 dana femara 3x1, a onda od 4 do 10 dana menopuri 1X3 i to samo zašto šta sam ih kupila ranije, pa da ih iskoristimo, inače nisu baš puno pomogli. dr je reka da je lakša stimulacija, da mogu tako svako dva miseca, samo ko će dat para.
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 19:57   #207
Quote:
upsidedown2 kaže: Pogledaj post
Cure, da vas pitam zasto se pikate nakon transfera, oprostite na neznanju?
Ima veze s hiperom ili?
Ja sam samo dobila mirovanje, utrice 3x2 i beta 14 dpt.
Imala sam ivf, primala 2 gonala od 2dc-10dc, ukupno 18komada i 2 cetrotida 9 i 10dc, nakon toga 11dc stopericu.
To je nesto kao lagana stimulacija?
dr. radi s bosterima koji pospješuju ugnježđenje embrija...
...kod mene također nema veze s hiperom....

cure koje ste primile brevactid pitanje: da li ste se napuhale nakon prve ili od zadnje? naime čitam da neke zbog tog nisu primile zadnji brevactid.... da li je napuhanost normalna ili nije....
__________________
Čekaj me, i ja ću sigurno doći.Ne slušaj kad ti kažu kako je vrijeme da sve zaboraviš i da te nade lažu....
mari mar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 20:11   #208
ja nisam uopće napuhana, niti malo. a sutra trebam primit drugi
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 20:22   #209
Quote:
mari mar kaže: Pogledaj post
dr. radi s bosterima koji pospješuju ugnježđenje embrija...
...kod mene također nema veze s hiperom....

cure koje ste primile brevactid pitanje: da li ste se napuhale nakon prve ili od zadnje? naime čitam da neke zbog tog nisu primile zadnji brevactid.... da li je napuhanost normalna ili nije....
ja nisam primila ni prvi ni drugi al sam napuhana

kako si ti?kako si provela dan?služi li te mužić dok je na godišnjem?
__________________
Najveca mi je zelja da se probudim s 2 muske osobe u krevetu: 1. da mi kaze "Dobro jutro ljubavi",a 2. "Dobro jutro mama! ♥
dalia28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 10:42   #210
Sinoc sam nasla malo roskasto, danas mi cike manje bole,imam nesto lagano svijetlosmeckasto,ali sve unutra, nista na gacicama.
Imala sam pritisak kao doci ce, pa nista,pa ovo.
Uglavnom, kupila sam sada test, da se psihicki ne ubijem.
Danas mi je 11 dpt, a et mi je bio 4dan.
Znaci sve u svemu 28 dc,inace mi ciklus traje 30 dana.
Na utricima sam, 3x2.
Ne znam sto da radim,
Zadnji dana me na momente hvatalo kao da ce doci,pa ziganje lijevog jajnika,pa nista..sve izdrzljivo, nikakvih grceva.
Sinoc kada sam to skuzila, toliki napadaj panike me uhvatio d me zeludac bolio cijelu noc.
Sada pokusavam izdrzati da ne idem na wc barem 1h i ne mogu, piski mi se non stop zadnja 4 dana.
upsidedown2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 10:47   #211
upsidedown...sve to što si navela je normalno, ja sam isto imala takve simtome, osim tog roskastog, ali i to je normalno
tako da prestani brinut i napravi test
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 11:20   #212
Bila sam sinoc u petrovoj i rekao je dok, da ne bi radio test, da moze pokazati krivo.
I da moze biti implantacijsko, da svasta moze biti i da pricekamo srijedu.
Ne mogu zadrzati da ne piskim sat vremena,kamoli 4.tak da test ne bi bio bas mjerodavan mozda.
Imam sto pozitivnih kombinacija u glavi, ne mogu vjerovati da od dvije odlicne, nije se uhvatila niti jedna.
upsidedown2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 11:41   #213
Quote:
upsidedown2 kaže: Pogledaj post
Bila sam sinoc u petrovoj i rekao je dok, da ne bi radio test, da moze pokazati krivo.
I da moze biti implantacijsko, da svasta moze biti i da pricekamo srijedu.
Ne mogu zadrzati da ne piskim sat vremena,kamoli 4.tak da test ne bi bio bas mjerodavan mozda.
Imam sto pozitivnih kombinacija u glavi, ne mogu vjerovati da od dvije odlicne, nije se uhvatila niti jedna.
..ili su se uhvatile obje....ja bih ga pišnula,a u srijedu opet,ako ne bi bila zadovoljna danas viđenim

miriše mi na doooobrooooo nešto...
__________________
Najveca mi je zelja da se probudim s 2 muske osobe u krevetu: 1. da mi kaze "Dobro jutro ljubavi",a 2. "Dobro jutro mama! ♥
dalia28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 11:56   #214
Poslije transfera nisam primila ni jednu inekciju, u ciklusu od 2-5 dana po jedana ampula gonal F, od 6-13 po dve ampule a od 10-14 uz 2 am.gonale i cetrotide po jednu inekciju, 14 dc Brevactide 10000 IJ i 16 dan aspiracija.
Dobila 12 folikula i 12 jajnih stanica, i treći dan vratili 3 embrija (osmostanična).
Terapija nakon et mi je Duphaston 3x1 Crinone gel, folacil i andol.
Betu moram vaditi 13 dan, ali ja sam toliko nestrpljiva da sam test upravo napravila.....iiiiiiiiii imam dvije crticeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Doduše da je svijetlije plava od kontrolne ali je ipak crtica...

Naša vesela nedjelja.........glavo jajo i koko držite seeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Veselimo beti i njenim brojevima, obzirom da za 4 dana ju tek vadimo juhuhuhuhuhu da sve bude OK.
Ovo nam je prvi pokušaj i doticaj s MPO, tako da mi ne zamjerite na opširnosti.
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 11:58   #215
Little Floramy vidi se,vidiiiiii.....čestitaaammmm!!!!

držimo fige za veeeliku betu za 4 dana!!!!
__________________
Najveca mi je zelja da se probudim s 2 muske osobe u krevetu: 1. da mi kaze "Dobro jutro ljubavi",a 2. "Dobro jutro mama! ♥
dalia28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 12:41   #216
Quote:
upsidedown2 kaže: Pogledaj post
Bila sam sinoc u petrovoj i rekao je dok, da ne bi radio test, da moze pokazati krivo.
I da moze biti implantacijsko, da svasta moze biti i da pricekamo srijedu.
Ne mogu zadrzati da ne piskim sat vremena,kamoli 4.tak da test ne bi bio bas mjerodavan mozda.
Imam sto pozitivnih kombinacija u glavi, ne mogu vjerovati da od dvije odlicne, nije se uhvatila niti jedna.
ma tko je još vidio slušat doktore
ti napravi kako misliš da je najbolje, ali mislim da će pokazat bez obzira koliko nisi piškila, bar je meni tako bilo i to na 10dnt
ja bi odmah pišnula

Zadnje uređivanje Sashica : 04.06.2012. at 12:45. Reason: ubacivanje quota da se zna kome je replicirano - prebačeno s chat teme
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 12:44   #217
Jesam, minus je
upsidedown2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 12:46   #218
Quote:
upsidedown2 kaže: Pogledaj post
Jesam, minus je
e vidiš bejbi,zato ti je rekao da pišneš u srijedu jer je još rano i da ne bi bila tužna bez razloga!!!
nemoj se žalostiti prije vremena i štetiti svojim mrvicama već optimistično pričekaj srijedu-....simptomi su tu....
__________________
Najveca mi je zelja da se probudim s 2 muske osobe u krevetu: 1. da mi kaze "Dobro jutro ljubavi",a 2. "Dobro jutro mama! ♥
dalia28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 13:34   #219
U srijedu je beta
Sada sam pricala s biologom, kaze moze biti svasta,da mirujem i da sam dalje na utricima.
Nasla sam dvije kao smedje zilice na papiru, ostalo je tak zuto smeckasto,ali uzmimo u obzir da su mi utrici unutra.
upsidedown2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 13:50   #220
little floramy, vidi se, vidi. . nek bude velika beta
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.