Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2016., 14:07   #81
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
Čekam očitovanje zagrebacke pivovare o prestanku suradnje

Tajming nije mogao biti bolji, taman pred ludnicu EP-a u Francuskoj kad je svaki decilitar bitan.

Ako ih nastavi reklamirati, to bi se moglo protumačiti da ih i ZG Pivovara gleda takvim očima. A baš taj navijač je ciljana skupina svih njihovih reklama.

I opet, e moj Renee...
točno tako. ako zagrebačka pivovara ne raskine suradnju, znači da ga u potpunosti podržava. trebali bi poslati mail s upitom o suradnji bitorajca i pivovare. pa da vidimo.
plavi pas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:08   #82
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ne pratiš temu, Duspara se već ozvučio.
Pratim, zato sam to i napisala.
Mislila sam da se kuži. Ovako ispada pricufukavanje. Ali nije.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:09   #83
Baš sam poslušao i mogu reće da mi je žao čovjeka.
Baš je ispao jadan, jer to je tako loše, neduhovito i glupo.
Uostalom kao i njegov kompletan glumački opus.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:10   #84
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
čitajući desničare na froumu, u hrvatskoj apsolutno nitko nije ustaša i svi su dobri prema srbima i homoseksulacima koji nemaju nikakvih problema
Kod satro ljevicara je obrnuto,bar moj feedback sa foruma..Etiketiranje,sovinizam,ksenofobija..Brojan je regionalnih krvnih zrnaca..Pseudo mjerenje necije inteligencije..Selektivizam..Neujednaceni kriteriji kod osuda..Proizvoljni zakljucci..
Ono sto takodjer primjecujem je intelektualni snobizam,a petljanje u masu rasprava o kojima nemaju potrebito znanje..

Inace bi se slozio za desnicare sa tobom,doista se dobije dojam da nitko u momentu alkoholnog transa ne pomjeri granicu do Drine..

Sto u biti i nije cudno jer o desnici vlada odredjeno misljenje i moras se ograditi od toga,dok ljevica nastupa sa pozicija urodjenih civilizacijskih dosega,a onda cesto ode u retoriku onih koje optuzuju..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:10   #85
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
Ako popuši cipelu od Zagrebačke pivovare + tužbu zbog narušavanja ugleda brenda kojeg reklamira gotovo sam siguran da će se reklamirati kao žrtva fašizma plus kojekakve druge pizdarije koje će mu sugerirati Mile & Co.

Pazite kaj vam kažem.
I Ožujsko će proglasiti ustaškim pivom.
agentRico is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:10   #86
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Jesi gledao onaj filmić/crtić o ponašanju raznih nacija EU? Ispada da su svi Talijani ovakvi, Njemci onakvi itd...
Filmić se normalno dijeli internetom i nitko osim par dežurnih uvrijeđenih frajli s ograničenim shvaćanjem ne misli da se time uvrijedio cijeli narod.
Ne mogu naći, ali ima ovaj Bruno Bozetto koji se ismijava s Italijom , jel to u tom stilu?


Edit: ajme, ima i ovaj.

Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
I Ožujsko će proglasiti ustaškim pivom.
Ionako ne valja.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:12   #87
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
točno tako. ako zagrebačka pivovara ne raskine suradnju, znači da ga u potpunosti podržava. trebali bi poslati mail s upitom o suradnji bitorajca i pivovare. pa da vidimo.
Naravno da će netko poslati mail. I naravno da će se u mailu prijetiti odbijanjem kupovanja njihove pive jer...Bitorajac. I naravno da će se oni koji pošalju mail smatrati "svim Hrvatima".
I onda kažete uradak je vrijeđanje i neistinit?


Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ne mogu naći, ali ima ovaj Bruno Bozetto koji se ismijava s Italijom , jel to u tom stilu?
E slično, da. To sam naišla na fejsu. Nisam poslije više tražila.
Quote:
Ionako ne valja.
Baš.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:13   #88
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Baš sam poslušao i mogu reće da mi je žao čovjeka.
Baš je ispao jadan, jer to je tako loše, neduhovito i glupo.
Uostalom kao i njegov kompletan glumački opus.
Rekli bi satiričari, kakav je glumac, takav mu je i spot.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:14   #89
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
čitajući desničare na froumu, u hrvatskoj apsolutno nitko nije ustaša i svi su dobri prema srbima i homoseksulacima koji nemaju nikakvih problema
Da Hrvatska uistinu vrvi "ustašama" sada ne bismo imali o čemu raspravljati.
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:17   #90
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ne mogu naći, ali ima ovaj Bruno Bozetto koji se ismijava s Italijom , jel to u tom stilu?


Edit: ajme, ima i ovaj.


Ionako ne valja.
Pa naravno da ne valja, kad je Hrvatsko.
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:18   #91
Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
I Ožujsko će proglasiti ustaškim pivom.


Tražiti će da se na etiketu stavi petokraka ili ono zaokruženo slovo A a uskoro možemo očekivati i postavljanje plahte pred pivovarom (natpis o antifašizmu) a angažirati treba i onaj helsinški odbor. Odmah zvati i Angelinu Jolie da snimi film o nacionalnizmu na balkanu.
Čeka se skup. Opet bu zastoj tramvaja do Črnomerca kad navale pravednici.
Pak bum morala pješice do okretališta.
Nego bu koja gitara i pjesma o nepravdi, bar nastup pjesnika ?

E jeste vi na Politici zabavna raja.

Od svega najviše će profitirati Karlovačko. Bar po onome kaj sam jučer čula na kavi u birtiji od par fanova Dinama i repke.
Jednom smrkne, drugom svane.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:23   #92
Ne znam što je gore, reneovo neoriginalno uklapljanje u pjesmuljak sve što se milijardu puta iskombiniralo i reklo uz neoriginalnu melodiju ili uvrijeđene dušice koje su skočile na nogice male da vrište kako je to uvreda i govor mržnje i ko zna šta sve ne za Hrvate (prave ili političke). Što se mene tiče, bio je preblag oko dosta stvari.
Koje bljutavo steriliziranje humora u zadnje vrijeme, od oba spektra političkih uvjerenja.
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:26   #93
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post


Tražiti će da se na etiketu stavi petokraka ili ono zaokruženo slovo A a uskoro možemo očekivati i postavljanje plahte pred pivovarom (natpis o antifašizmu) a angažirati treba i onaj helsinški odbor. Odmah zvati i Angelinu Jolie da snimi film o nacionalnizmu na balkanu.
Čeka se skup. Opet bu zastoj tramvaja do Črnomerca kad navale pravednici.

E jeste vi na Politici zabavna raja.
Ne može crvena petokraka, to već ima Heineken...

Vidiš, vidiš...s obzirom na novonastalu situaciju, mogla bi se tu malo marketinški uključiti i Karlovačka pivovara, u čijoj je distribuciji Heineken...

Recimo...spot ide kako Hrvatski navijači loču hektoliktre Heinekena (a u krupnom planu boca sa crvenom petokrakom) i razbijaju mit o Hrvatima kao....

...ne smijem dalje, da me moderatorica nebi kaznila
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:29   #94
Quote:
nero kaže: Pogledaj post
Ne znam što je gore, reneovo neoriginalno uklapljanje u pjesmuljak sve što se milijardu puta iskombiniralo i reklo uz neoriginalnu melodiju ili uvrijeđene dušice koje su skočile na nogice male da vrište kako je to uvreda i govor mržnje i ko zna šta sve ne za Hrvate (prave ili političke). Što se mene tiče, bio je preblag oko dosta stvari.
Koje bljutavo steriliziranje humora u zadnje vrijeme, od oba spektra političkih uvjerenja.

Ante Tomić nije tako fin kao Rene, zato mi je i smiješniji.
Npr. ovo je nenadjebivo. http://www.jutarnji.hr/grupa-vrhunsk...stvar/1557201/
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:29   #95
Quote:
nero kaže: Pogledaj post
Ne znam što je gore, reneovo neoriginalno uklapljanje u pjesmuljak sve što se milijardu puta iskombiniralo i reklo uz neoriginalnu melodiju ili uvrijeđene dušice koje su skočile na nogice male da vrište kako je to uvreda i govor mržnje i ko zna šta sve ne za Hrvate (prave ili političke). Što se mene tiče, bio je preblag oko dosta stvari.
Koje bljutavo steriliziranje humora u zadnje vrijeme, od oba spektra političkih uvjerenja.
Gori ce svakako biti domoljubno-navijacki pjesmuljci pred Euro i prilika za podsjecanje na vedete glazbene scene..

U svim mogucim i nemogucim kombinacijama..Vatra feat Milo Hrnic-Do finala i do Parisa
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:29   #96
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post
Ne može crvena petokraka, to već ima Heineken...

Vidiš, vidiš...s obzirom na novonastalu situaciju, mogla bi se tu malo marketinški uključiti i Karlovačka pivovara, u čijoj je distribuciji Heineken...

Recimo...spot ide kako Hrvatski navijači loču hektoliktre Heinekena (a u krupnom planu boca sa crvenom petokrakom) i razbijaju mit o Hrvatima kao....

...ne smijem dalje, da me moderatorica nebi kaznila
moj je savjet karlovačkoj da kampanju bazira na sloganu:

pravi navijači a ne glumci.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:33   #97
Mislim da je poanta oko ovog dijela "restorani su kontejneri a smetaju nam pederi", dobro pogodjena jer na ulice za gladne ljude nitko ne izlazi, i nikoga nije briga, dok s druge strane dva susjeda koja se trpaju u shupak kolicini ljudi zasmeta, pa izadju na ulice napravit skandale. Imamo skroz pogresne norme gledanja onoga sto je potreba i medjuljudskih odnosa (budimo iskreni, koji su sugavi).
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:33   #98
Quote:
all_or_nothing kaže: Pogledaj post
moj je savjet karlovačkoj da kampanju bazira na sloganu:

pravi navijači a ne glumci.
Dobra, dobra....
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:34   #99
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Gori ce svakako biti domoljubno-navijacki pjesmuljci pred Euro i prilika za podsjecanje na vedete glazbene scene..

U svim mogucim i nemogucim kombinacijama..Vatra feat Milo Hrnic-Do finala i do Parisa
Baš, veća uvreda za Hrvate je pola reklama za pivo, pogotovo sve od Pana
Ali ajmo napast renea jer se usudio reć da grcamo u mediokritetima, korupciji i netoleranciji iako nam se to sve odigrava ispred očiju bez da itko išta govori. Makar to napravio na meni ne pretjerano uspješan (humoristično) način.
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:36   #100
ovo je e-mail u slučaju da želite pisati prigovor zagrebačkoj pivovari: [email protected]

tko smatra da je gospodin rene pogriješio, nek odvoji 2 minute i napiše prigovor.
plavi pas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.