Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2016., 04:50   #41
DC leaks otkriva kako Soros manipulira izborima i političkim procesima u Hrvatskoj


GONG, platforma 112, i maligni Teršelićkin "Centar za mirovne studije" se izrijekom spominju u papirima koji su hakirani iz Sorosevih arhiva, a uz njih se spominju, kao "dokazani saveznici" Soroseve fundacije, Biljana Borzan, Tonino Picula, Jozo Radoš, Ivan Jakovčić, i Davor Škrlec.

Od 750 eurparlamentaraca, 226 je na tom popisu ljudi koje Soros očito smatra lojalnima sebi, a ne svojim nacionalnim državama i biračima. Dakle, praktički je jedna zavjerenička organizacija, koja zagovara
“transparentnost” u politici, ali sama djeluje vrlo netransparentno i služi se zavjereničkim i zaplotnjačkim metodama da bi na vlast dovela svoje ljude posvuda, blizu preuzimanja vlasti u EU, na koju ima ogroman utjecaj. Veći od birača, svakako, jer i njih kontrolira preko medija u kojima je još više njih lojalno Sorosu nego u politici. U pravilu, svaka inicijativa koja dolazi od Sorosevih ljudi i udruga, ma kako bile marginalne, dobiva ogroman i pozitivan publicitet, dok oni koje on smatra neprijateljima uvijek dobivaju ogroman negativni publicitet. Od onih koji nisu iz Hrvatske, valja s popisa “Soresevih ljudi” u europarlamentu zabilježiti Ollie Rehna, a posebno je zanimljivo da među “njegovim ljudima” ima i članova Europske pučke stranke, i to ne tako malo: njih tridestak, iako većina dolazi iz redova zelenih i socijaldemokrata, te liberala. Kako god, Soros ima svoje ljude svugdje, u svim strankama, i svim državama.

Kad se pogleda koliko je projekata Soros organizirao samo na razini EU, i koliko je potrošio na to, može se tek pretpostaviti koliko je potrošio na projekte u pojedinim nacionalnim državama. I koliko je onih u samom hrvatskom parlamentu koje smatra “svojim ljudima”. U papirima je procurilo i izvješće GONG-a koje su nakon izbora za europarlament 2014. poslali krovnoj organizaciji “Otvoreno društvo”, gdje oni pišu da su zadovoljni, i otvoreno navode koje kandidate podržavaju, a koje ne, te daju kratak pregled životopisa svih koji su ušli, i daju procjene. Naročito su se obrušili na Marijanu Petir i Ružu Tomašić. O Plenkoviću nisu rekli ništa – reklo bi se, nit’ smrdi nit’ miriše, što se Sorosa tiče, tek su stavili njegov životopis. GONG se, međutim, uvijek predstavljao kao “neutralan” nadgledatelj izbora, a ovi papiri dokazuju da je i te kako pristran, i ne samo to – već da se u osnovi radi o izdajničkoj organizaciji čija lojalnost nije spram Hrvatske već vanjskog centra moći, koji preko njih ostvaruje svoje interese u Hrvatskoj, preko korumpiranja demokratskih procesa u korist onih koji su bliži idejama koje zastupa Soros. To bi, u normalnim okolnostima zdrave demokracije, koja ne dozvoljava vanjskim čimbenicima sumnjivih motiva da utječu na rezultate izbora i kroje ih po svojoj volji, trebalo voditi ili do zabrane djelovanja GONG-u, naročito zabrane nadgledanja izbora – jer su oni tu očito u sukobu interesa – ili do zabrane financiranja nevladinih organizacija novcem stranih veleposlanstava i međunarodnih organizacija kojima sama RH nije odobrila takvo djelovanje i financiranje, svakoj ponaosob. Naime, netko tko se bavi “nadgledanjem izbora” ne može istovremeno podržavati “stranke lijevog centra”, što je navedeno kao jedna od osnovnih zadaća organizacija koje djeluju pod Sorosevom kapom.


vise na linku

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/...vatskoj-947586

Vidim da je konacno netko i procitao od ljudi koji rade u medijima sto pise u dokumentima

A ja cu uskoro dobiti i ban jer (zamislite) pisem o bogatasu koji koristi novac da bi nametao svoje interese u demokratskim drzavama u kojima bi trebao vladati narod.



U dokumentima ima jos zanimljivih stvari ali nazalost nisam u mogucnosti ih staviti
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 22:04   #42
Da kod nas postoje slobodni mediji - a ne postoje. Ali recimo da ih ima onda bi se postavilo pitanje - što u svjetlu novih dokaza i spoznaja napraviti i kako se postaviti prema udrugama (tajnim agentima) ondosno parapolitičkim skupinama koji propagiraju i aktivo provode interese stranih država uplitanjem u izbori proces u RH.

Mislim da odgovori bili zanimljivi i nadam se nekoj debati i izjašnjavanju stranaka po tom pitanju.
Odgovor parapolitičkih skupina je poznat - boje se narušavanja antifašističkog nasljeđa i ako si protiv njih onda si ustaša a srbi su ugroženi.

A ozbiljno - kako reagirati kad se netko upliće u unutrašnja pitanja RH i kako postupiti po onima koji to uplitanje izvršavaju?
Je nam stane nekih par stotina čelnika udruga u sudnicu ili zatvor odmah ili čekamo državni udar ko u turskoj?
Brijem da smo mi strpljiv narod i da bumo čekali...
noname23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 23:17   #43
Ček malo, vi najozbiljnije tvrdite da su nevladine organizacije koje rade za strane/Američke interese problem i to u državi u kojoj je predsjednica djelatna osoba stranih vojno političkih organizacija, trenutno na neplaćenom dopustu, u kojoj su ravnatelji tajnih službi Američko-Hrvatski ili Francusko-Hrvatski državljani podvojene lojalnosti, u kojima politički akteri idu po mišljenje u Buzin...???
Jel vi to najozbiljnije?
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 00:54   #44
Malo si omašio fudbal.
Mogu se kandidirati pa imat legitimitet.Sudjelovat u političkoj kampanji javno i jasno i glasno prezentirati svoje stavove i tražit podršku.

Radit u tajnosti sa skrivenim motivima, ometajući izborni proces, i biti plaćenik danas Soroša, sutra ISILA, prekosutra Putina nije isti par rukava. Je se mora naglašavat razlika između toga? Skrivat izvore financija, skrivat motive, lažno se predstavljat i provoditi parapolitičke istupe i sabotiranje raznih političkih stranaka pod krinikom civilnog društa i objektivnosti??

kruške i jabuke...

I ne piši gluposti o stranim vojnim organizacijama ako smo mi članovi istih. Onda su naše vojne organizacije. Pa nije radila u kini ili u rusiji...niti bi ikad radila tamo da nismo dio te organizacije. Isto kao što i zastupnici nebi sjedili u EU parlamentu da nismo EU...
noname23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 12:01   #45
Quote:
noname23 kaže: Pogledaj post
Malo si omašio fudbal.
Mogu se kandidirati pa imat legitimitet.Sudjelovat u političkoj kampanji javno i jasno i glasno prezentirati svoje stavove i tražit podršku.

Radit u tajnosti sa skrivenim motivima, ometajući izborni proces, i biti plaćenik danas Soroša, sutra ISILA, prekosutra Putina nije isti par rukava. Je se mora naglašavat razlika između toga? Skrivat izvore financija, skrivat motive, lažno se predstavljat i provoditi parapolitičke istupe i sabotiranje raznih političkih stranaka pod krinikom civilnog društa i objektivnosti??

kruške i jabuke...

I ne piši gluposti o stranim vojnim organizacijama ako smo mi članovi istih. Onda su naše vojne organizacije. Pa nije radila u kini ili u rusiji...niti bi ikad radila tamo da nismo dio te organizacije. Isto kao što i zastupnici nebi sjedili u EU parlamentu da nismo EU...

Je, našii su političari oliččenje poštenja i nikada ne bi radili za drugoga, skrivali svoje izvore financija, lažno se predstavljali, provodili parapolitičke istupe i sabotirali različite političke stranke pod krinkom objektivnosti...






NATO nije naša organizacija. Nas nitko nije pitao želimo li u NATO ili ne. Naše članstvo u NATO-u je isključiva zasluga jednog kriminalca koji već godinama sjedi u zatvoru.
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 12:58   #46
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
NATO nije naša organizacija. Nas nitko nije pitao želimo li u NATO ili ne. Naše članstvo u NATO-u je isključiva zasluga jednog kriminalca koji već godinama sjedi u zatvoru.
Ovo je kao neki argument?
kradem is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 13:27   #47
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Je, našii su političari oliččenje poštenja i nikada ne bi radili za drugoga, skrivali svoje izvore financija, lažno se predstavljali, provodili parapolitičke istupe i sabotirali različite političke stranke pod krinkom objektivnosti...






NATO nije naša organizacija. Nas nitko nije pitao želimo li u NATO ili ne. Naše članstvo u NATO-u je isključiva zasluga jednog kriminalca koji već godinama sjedi u zatvoru.
i bio na tjeralici interpola zbog organiziranog kriminala

http://i.imgur.com/msgLFUe.jpg

Quote:
kradem kaže: Pogledaj post
Ovo je kao neki argument?
ne, to je cinjenica.

nego, sto je bilo sa onim tajnim racunima politicara u austriji ?

ono sto je margetic napisao clanak ?

http://archive.is/FxHlF

tema je zatvorena na forum.hr-u

https://www.forum.hr/showthread.php?t=952111

Koliko je tuzbi dignuto protiv margetica (stvarno dignuto a ne najavljeno) ?

Jel USKOK dokazao da su to lazni ili stvarni dokumenti ?

Ovo sa sorosem bi objasnilo neke iznose na racunima....

__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 13:32   #48
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Ček malo, vi najozbiljnije tvrdite da su nevladine organizacije koje rade za strane/Američke interese problem i to u državi u kojoj je predsjednica djelatna osoba stranih vojno političkih organizacija, trenutno na neplaćenom dopustu, u kojoj su ravnatelji tajnih službi Američko-Hrvatski ili Francusko-Hrvatski državljani podvojene lojalnosti, u kojima politički akteri idu po mišljenje u Buzin...???
Jel vi to najozbiljnije?
Meni osobno je najdrazi detalj da zaposlenicu NATO-a placa hrvatski narod. Cak joj ni placu nisu mogli osigurati
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 13:58   #49
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
ne, to je cinjenica.
Tvrdiš kako NATO nije naša organizacija, a kao "argument" daješ blesav podatak kako je jedini krivac (?!) za potpis pristupanju u zatvoru.

Takva "argumentacija" te diskvalificira kao prisebnog, a kamo li kao zanimljivog sugovornika, ovaj daljni whataboutism je samo šlag na tortu.

I, btw, naša si crkvu di ćes se moliti, pa meni pod nos ideš s mafijom koja ima državu...
kradem is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 14:11   #50
Kako protivnici Gonga gledaju na činjenicu da je HDZ u 90ima redovito krao na izborima minimalno 10% (po vlastitom priznanju), a negdje i znatno više? Kako bi desničarska udruga koja bi nadzirala izbore pomogla u rješavanju tog problemčića? Borbu za izlaznost na izbore ne vidim kao neku problematičnu stvar - uglavnom na izbore ne izlaze mladi, a naši mladi su solidno indoktrinirani od crkve pa bi vjerojatno svi glasali za HDZ ili još desnije (kad bi izlazili na izbore).
Papapapagenije is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 14:53   #51
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Ček malo, vi najozbiljnije tvrdite da su nevladine organizacije koje rade za strane/Američke interese problem i to u državi u kojoj je predsjednica djelatna osoba stranih vojno političkih organizacija, trenutno na neplaćenom dopustu, u kojoj su ravnatelji tajnih službi Američko-Hrvatski ili Francusko-Hrvatski državljani podvojene lojalnosti, u kojima politički akteri idu po mišljenje u Buzin...???
Jel vi to najozbiljnije?
Problem je i jedno i drugo.

Jedni drugima jako olakšavaju posao - odnosno, olakšavaju posao lutkarima koji manevriraju i jednima i drugima.
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 14:57   #52
Quote:
žalac_1 kaže: Pogledaj post
ja bih rekao da brošure ne daju odgovor na to tko diktira onom inicijalnom fazom migracija...već samo govori da izdavači brošura koriste stvar za propagiranje svojih ciljeva i samim time za stjecanje financijskih sredstava za rad vlastitih udruga.
.../cut/...
prava pitanja su: tko migrantima daje "zeleno svjetlo" za pokret kroz Tursku? tko prevozi migrante iz Turske na tlo EU; tko u Grčkoj i za čiji račun se oglušuje na obveze čuvanja morske granice? , tko dozvoljava operiranje kriminalnih skupina na turskoj obali?

ne vjerujem da je u te stvari Soroš direktno uključen, među ostalim, i jer posljedica krize ide na ruku određenim akterima koji imaju svog interesa u odnosima prema EU... a ne na ruku Soroševim pokroviteljima iz State Departmenta čija je pozicija sve nestabilnija upravo zbog krize.
Ne kažem da organizacija koja je izdala brošure diktira inicijalnom fazom migracija,
nego je dio šire organizacije koaj to čini.

Zadnji odlomak - sve se zasad prilično i smirilo zato da se ne pomogne Trumpu.
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 15:46   #53
Quote:
kradem kaže: Pogledaj post
Tvrdiš kako NATO nije naša organizacija, a kao "argument" daješ blesav podatak kako je jedini krivac (?!) za potpis pristupanju u zatvoru.
Ne, ja tvrdim da je RH pristupila NATO-u nelegalno (jer nije raspisan referendum koji je morao biti raspisan po ustavu). A to je napravio covjek kojem se sudi i za kojim je bila raspisana tjeralica zbog organiziranog kriminala.

Nema "nas" u tome.

Quote:
kradem kaže: Pogledaj post
Takva "argumentacija" te diskvalificira kao prisebnog, a kamo li kao zanimljivog sugovornika, ovaj daljni whataboutism je samo šlag na tortu.
Ja pisem cinjenice. Koje mogu dokazati. I koje svatko moze provjeriti na guglu.


Quote:
kradem kaže: Pogledaj post
I, btw, naša si crkvu di ćes se moliti, pa meni pod nos ideš s mafijom koja ima državu...
Malo smo nervozni danas

Nego, nista se nije dogodilo sa onim racunima iz raifaisen banke u austriji koje je margetic objavio ?

Tesko je poslati mail austrijancima ? Bas me zanima tko ce odgovarati za to...aha...znam...glavni drzavni odvjetnik koji ima racun u raifaisen banci
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 15:54   #54
Quote:
Papapapagenije kaže: Pogledaj post
Kako protivnici Gonga gledaju na činjenicu da je HDZ u 90ima redovito krao na izborima minimalno 10% (po vlastitom priznanju), a negdje i znatno više?
Evo ja sam protivnik Gonga danas i iz te perspektive velim da im se najebem matere - i tadašnjem HDZ-u (doduše i današnjem, ali to nije povezano s temom) i današnjem GONG-u.

Whataboutism nikad nije primjeren. A također i nekadašnje zasluge nemaju što raditi kao argument u demokratskom društvu, to je odlika propalih sustava, i komunističkog i hibridnog Tuđmanovog.
kradem is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 15:54   #55
Quote:
Papapapagenije kaže: Pogledaj post
Kako protivnici Gonga gledaju na činjenicu da je HDZ u 90ima redovito krao na izborima minimalno 10% (po vlastitom priznanju), a negdje i znatno više? Kako bi desničarska udruga koja bi nadzirala izbore pomogla u rješavanju tog problemčića? Borbu za izlaznost na izbore ne vidim kao neku problematičnu stvar - uglavnom na izbore ne izlaze mladi, a naši mladi su solidno indoktrinirani od crkve pa bi vjerojatno svi glasali za HDZ ili još desnije (kad bi izlazili na izbore).
A to kao gongu nije odgovaralo ?

Pa se zato 20 godina nakon osnutka gonga jos uvijek ciste biracki popisi ?

MUP NASTAVLJA S ČEŠLJANJEM ADRESA: Orepić očekuje 50.000 odjava prebivališta koje su ujedno i brisanje iz popisa birača


http://net.hr/danas/mup-nastavlja-s-...popisa-biraca/

Koliko ono GONG postoji ?

GONG (kratica za građani organizirano nadziru glasovanje) je organizacija civilnog društva utemeljena 1997. radi poticanja građana na aktivnije sudjelovanje u političkim procesima. Cilj djelovanja GONG-a je promicanje i unaprjeđenje ljudskih i građanskih prava te ohrabrivanje i osnaživanje građana za što aktivnijom participacijom u procesima donošenja političkih odluka

https://hr.wikipedia.org/wiki/GONG

Zna se da se izbori nastimavaju od 90-tih (po tebi).

U 20 godina postojanja oni nisu uspjeli sprijeciti varanje na izborima ?

Evo ti pogledaj koliko para su dobili u tih 20 godina. Sto od sorosa, sto od ambasada sto direktno od hrvatskog naroda koje im je dala vlada RH.

20 godina...svi znaju da su izbori namjesteni...i dalje su izbori namjesteni.

Ocemo sada malo o placama koje dobijaju ?

__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 16:12   #56
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Ne, ja tvrdim da je RH pristupila NATO-u nelegalno (jer nije raspisan referendum koji je morao biti raspisan po ustavu). A to je napravio covjek kojem se sudi i za kojim je bila raspisana tjeralica zbog organiziranog kriminala.

Nema "nas" u tome.
Sukus cijele ove naše rasprave je u pogrešnom atributu koji kolega iznosi (isprika, nisam bio shvatio da to nisi ti inicijalno napisao, nego samo ulaziš u raspravu na sukladan način) gdje on govori o PRH kao djelatnoj osobi strane vojno-političke organizacije.

Ništa drugo, ama baš ništa, nije bitno u ovoj raspravi jer ja samo to nalazim bitnim za komentirati u ovom dijelu teme.

Podatak kako je Kolinda Grabar-Kitarović djelatna osoba strane organizacije nema temelj u ničem pod kapom nebeskom i to je jedina činjenica.

Quote:
Malo smo nervozni danas

Nego, nista se nije dogodilo sa onim racunima iz raifaisen banke u austriji koje je margetic objavio ?

Tesko je poslati mail austrijancima ? Bas me zanima tko ce odgovarati za to...aha...znam...glavni drzavni odvjetnik koji ima racun u raifaisen banci
Kolega ne razumiješ, to je najkraće i najtočnije što mogu reći.

Ja sam legalist i zato ne želim ulaziti u raspravu koja vodi ka Godwinu, a svaki ulet u zamku whataboutisma to uvijek jest.

Cjelokupna struktura i medija i vlasti u RH je smeće kakvog svakako nema u EU, a u ostatku Europe se takvo loše poimanje države, ljudi i svemira može naći samo u tragovima.

Ne želim ulaziti u raspravu o ičem osim o netočnom podatku kako je PRH djelatna osoba strane organizacije.
kradem is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 17:50   #57
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
NATO nije naša organizacija. Nas nitko nije pitao želimo li u NATO ili ne. Naše članstvo u NATO-u je isključiva zasluga jednog kriminalca koji već godinama sjedi u zatvoru.
Vidim da nije jasno a nema ni kapaciteta da postane pa da sumiramo.

Da bi itko iz RH mogao radit u kineskoj vojnoj službi nema šanse. Da bi itko iz RH mogao radit u ruskoj vojsci također nema šanse. Da bi itko iz RH mogao radit u NATO - nije teoretski moguće osim pod uvjetom da RH postane NATO.

Tek kad NATO = RH ispunjeno - možeš ići tamo radit.
Samo bi idiot ušao u neku organizaciju bez da zaposli svoje ljude u istoj.

Ekvivalent bi bio da uđemo u EU i postanemo punopravna članica ali da nemamo EU zastupnike iz RH i da ne sudjelujemo na sastanicima i donošenju odluka...
noname23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 18:00   #58
Quote:
Papapapagenije kaže: Pogledaj post
Kako protivnici Gonga gledaju na činjenicu da je HDZ u 90ima redovito krao na izborima minimalno 10% (po vlastitom priznanju), a negdje i znatno više? Kako bi desničarska udruga koja bi nadzirala izbore pomogla u rješavanju tog problemčića? Borbu za izlaznost na izbore ne vidim kao neku problematičnu stvar - uglavnom na izbore ne izlaze mladi, a naši mladi su solidno indoktrinirani od crkve pa bi vjerojatno svi glasali za HDZ ili još desnije (kad bi izlazili na izbore).
Hrpetina gluposti i apsolutno izmišljene stvari - notorno laganje koje veze s temom nema. Znači laž i izvlačenja podataka iz guzice nisu činjenice pa na izmišljotine gledam sa podsmijehom i dobrom dozom čuđenja...

I nema protivnika nikoga nego se radi o pobornicima hrvatske samostalnosti, demokracje i ljudskih prava - a protivnici tih stvari jesu GONG i ostali tajni agenti koji krše gore navedeno...

Deplasirano je reći protivnici GONGA.
Točno je reći borci za ljudska prava i pravnu državu te udruge koje to žele poništiti.
noname23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 18:19   #59
Za "nadgledanje glasovanja" su više od GONGa učinili U ime obitelji
i Markićka s onim "neuspjelim skupljanjem" potpisa za referendum o izbornom sustavu
jer su razotkrili netočnosti biračkih popisa od puno desetaka tisuća glasača viška.
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 19:50   #60
Quote:
kradem kaže: Pogledaj post
Sukus cijele ove naše rasprave je u pogrešnom atributu koji kolega iznosi (isprika, nisam bio shvatio da to nisi ti inicijalno napisao, nego samo ulaziš u raspravu na sukladan način) gdje on govori o PRH kao djelatnoj osobi strane vojno-političke organizacije.

Ništa drugo, ama baš ništa, nije bitno u ovoj raspravi jer ja samo to nalazim bitnim za komentirati u ovom dijelu teme.

Podatak kako je Kolinda Grabar-Kitarović djelatna osoba strane organizacije nema temelj u ničem pod kapom nebeskom i to je jedina činjenica.



Kolega ne razumiješ, to je najkraće i najtočnije što mogu reći.

Ja sam legalist i zato ne želim ulaziti u raspravu koja vodi ka Godwinu, a svaki ulet u zamku whataboutisma to uvijek jest.

Cjelokupna struktura i medija i vlasti u RH je smeće kakvog svakako nema u EU, a u ostatku Europe se takvo loše poimanje države, ljudi i svemira može naći samo u tragovima.

Ne želim ulaziti u raspravu o ičem osim o netočnom podatku kako je PRH djelatna osoba strane organizacije.
Svi podaci izneseni u postu koji si komintirao (ukljucujuci da je KGK na neplacenom godisnjem odmoru) su cinjenice.

Osoba koja je napisala post je tocno (cinjenicno) navela da je KGK na neplasenom godisnjem odmoru.

JUTARNJI OTKRIVA Kolinda u NATO-u nikad nije dala otkaz, samo koristi neplaćeni dopust

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...dopust/572467/

NATO: Kolinda nije tražila otkaz, dobila je neplaćeni dopust

http://www.seebiz.eu/nato-kolinda-ni...pust/ar-98065/

Pogledaj post jos jednom. proguglaj jos jednom sve podatke u tome postu...sve su cinjenice

Evo izvoli, pogledaj...ja sam ti oznacio

Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Ček malo, vi najozbiljnije tvrdite da su nevladine organizacije koje rade za strane/Američke interese problem i to u državi u kojoj je predsjednica djelatna osoba stranih vojno političkih organizacija, trenutno na neplaćenom dopustu, u kojoj su ravnatelji tajnih službi Američko-Hrvatski ili Francusko-Hrvatski državljani podvojene lojalnosti, u kojima politički akteri idu po mišljenje u Buzin...???
Jel vi to najozbiljnije?
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.