Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2005., 21:36   #41
super...nego reci mi kako si s parama rjesio stanje...koje kartice dolje vrijede...ne izgleda mi bas uputno setat sa svim kesom sto imam u djepu naokolo...
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 21:54   #42
ja sam tamo zivio i studirao,meni su starci Western Unionom slali....u svakom slucaju sve kartice vrijede osim Dinersa,a ja sam bas Diners imao haha,primaju ga,al na jakoooo malo mjesta u gradu,ostale primaju svuda
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 22:05   #43
Marine, jesi jeo njihovu hranu (ono, kukce itd s placa), il si se udavio poznatijom hranom aka McDonalds?

Znam da su moji frendovi koji su isli u Indiju dobili masovna trovanja hranom jer nisu naviknuti na takvu prehanu (i vodu), a tamosnji stanovnici to jedu bez problema.

Ja sam se tako isto otrovala u Rumunjskoj...
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 22:42   #44
Quote:
NoWa kaže:
Marine, jesi jeo njihovu hranu (ono, kukce itd s placa), il si se udavio poznatijom hranom aka McDonalds?

Znam da su moji frendovi koji su isli u Indiju dobili masovna trovanja hranom jer nisu naviknuti na takvu prehanu (i vodu), a tamosnji stanovnici to jedu bez problema.

Ja sam se tako isto otrovala u Rumunjskoj...

Jeo sam uglavnom njihovu hranu,u McDonaldsu sam 2x u zivotu bio,sve je odvratno,tim se ne trujem,radje jedem kukce......uglavnom hrana tamo nema veze sa meksickom tkz. ovdje il u evropi,jeftina je i zakon je,jeo sam na ulicnim standovima nekad,nekad u restoranu,nekad si sam pravio,znam bar odlicnih lokacija za klopu,a kako sam imao godinu dana zensku koreanku jeo sam dosta koreanske hrane,e da i par puta sam bio u mongolskom restoranu,fenomenalna hrana,jedino od tih fast foodova gdje sam jeo 20-tak puta je Carl's Jr....kod njih bar za cijenu kao u mcdonaldsu dobijes 2 i pol puta veci hamburger s pravim mesom i odlicnim krumpirima,a ne one minijature iz kokosinjca u MC-u.......hrana je odlicna i nisam nikad imao problema osim jednom u skoro 3 godine a to mozda i nije bilo od hrane....voda se naravno ne pije vec se kuha il kupuje,od
kukaca jeo sam jedanput,morao sam to probat,poznato mjesto,neki like ima stand sa svim mogucim kukcima,zmijama,bolestinama,uglavnom dobio sam pola kile zohara za 2 kune i prezderao se,a okus identican piletini....kao uostalom i iguane,al iguanu ne bi nikad jer imam jednu,to mi je kao da jedem psa a imam isto 2
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 22:48   #45
Ah Mexico

Isla moja poznanica organizirano, preko Generalturista s jos 50tak ljudi.

Usred voznje upali im sa strojnicama u bus i pokrali ih

Putovanje za pamcenje
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 22:50   #46
Quote:
Marin23 kaže:
pola kile zohara za 2 kune i prezderao se,a okus identican piletini....


al sta je najgore, i ja bi to probala

Jel treba kakva viza za meksiko
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 23:06   #47
Quote:
Ipanema kaže:
Ah Mexico

Isla moja poznanica organizirano, preko Generalturista s jos 50tak ljudi.

Usred voznje upali im sa strojnicama u bus i pokrali ih

Putovanje za pamcenje


hehehehe,cuo sam i ja od jedne j.biljeznika iz Osijeka,bila medju njima ....jebiga shit happens,al to je rijetkost
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 23:07   #48
Quote:
NoWa kaže:


al sta je najgore, i ja bi to probala

Jel treba kakva viza za meksiko

pa ne mozes odolit takvih delicijama

treba viza,ceka se 25-30 dana
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 23:15   #49
Quote:
Marin23 kaže:
treba viza,ceka se 25-30 dana
divota. najblizi konzulat/ambasada je pretpostavljam u Austriji?Italiji?
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 23:21   #50
budimpesta
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 11:39   #51
Quote:
Marin23 kaže:
pa ne mozes odolit takvih delicijama
treba viza,ceka se 25-30 dana
meni su rekli i do misec ipo...
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 12:21   #52
ne znam,to mozda ako nesto ne dostavis il krivo napravis,ja sam 3 puta vadio i sva 3 puta je bilo isto 25-30 dana,28,25,29 dana
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 09:06   #53
Quote:
gapi kaže:
Tocno. Vise nam ne trebaju vize za Maroko
Super, još da se na njih ugledaju i Gaspačosi-Mexikanci a ne da trebaš tri mjeseca za vizu......
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2006., 08:58   #54
Pomoc oko Mexica

Planiramo za nekih 6 mj. otici u Mexico a ja jos nisam putovao na druge kontinente pa ako moze mala pomc oko organizacije.

Sta se vize tice, ne postoji Meksicka ambasada kod nas, nego je najbliza u Budimpesti i Becu, pa me zanima koja je procedura i cijena.

Zanima me prijevoz, tj. kako proci sto jeftinije. Sto manje para na prijevoz to vise na zabavu

I zanima me smjestaj, mislili smo otic i Cancon gdje se odrzava Spring break, ali mi necemo biti tamo u to vrijeme, pa razliciti prijedlozi dolaze u obzir.
Kako vecinu vremena mislimo provodit vani, treba nam neko prenociste, netreba bit neki hotel sa 5 zvjezdica.

I jos ako ima neki prijedlog sta se lokacije tice a da je zabava slicna, osim Mexica ali u Juznoj Americi, Brazil, Argentina....

Stavljamo jos zemalja u obzir ako bude problema sa vizom.

I naravno uvijek dobrododju sitni savjeti, sta da se uzme sa sobom,gdje ici obavezno, sta zaobici, cega se treba pripaziti....
WENZE is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 19:07   #55
pa sta nitko nista nezna?
WENZE is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 23:40   #56
becka ambasada ne radi vise s vizama za turiste, samo u budimpesti, bar je tako bilo 2000 i 2001 kad sam isao, ceka se mjesec dana ako se ode osobno, preko agencije i duze.....al procitao sam tu negdje na forumu da su ukinuli vize za Mex i Bra
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2006., 18:32   #57
imaš ambasadu i u beogradu, ali mislim da smo mi i bugarska stavljeni da moramo dizati vizu u budimpešti.

bez obzira na vizu, nas su stavili u izolacijski kavez kad smo sletili u DF mi i kinezi... birokracija je to... sva sreća pa smo išli službeno pa imaš nekoga za pozvati. inače, engleski ti je skoro pa beskoristan, uči španjolski koliko god možeš više zapamtiti (brojeve pogotovo) jer čim progovoriš engleski taksisti te pokušavaju odrati za pare. cjenjkanje je poželjno, dapače vrlo potrebno za koliko toliko snalaženje i sa taksistima a pogotovo sa prodavačima za điđe na turističkim mjestima (teotihuacan ili tula).

inače, marin23 zavidim što si tamo boravio 2 godine. mi smo bili samo nekoliko dana, ali stvarno je zakon. voljela bih tamo ponovo... pogotovo izvan samog mexico city-a
__________________
Još jedna životinja koja je obitavala u hladnim predjelima je POLARNA LISICA (Alopex lagopus). Taj grabežljivac i danas živi u hladnijim područjima.
--20.10.2013. mali lisac--
Alopex is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2006., 18:37   #58
taxi ti je jednostavan, tarifa 1 do 22h, tarifa 2 poslje 22h, ja se nikad nisam cjenkao osim kad sam dolazio bez para iz nocnog zivota, meni je milion puta stavio tarifu 2 il 3 po danu, samo mu kazem promjeni tarifu i sve ok.

ja sam sad u brazilu par mjeseci, i ovdje mi je puno ljepse i bolje nego u meksiku, pogotovo ovdje na jugu gdje je kao u zapadnoj europi sa brazilskim stihom, meni savrseno
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 08:34   #59
Mexico u siječnju....

Jel' bio netko u to doba godine?
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 13:08   #60
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Jel' bio netko u to doba godine?
ja sam bila-idealan period! kuda tocno ides?
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:27.