Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 14:55   #4961
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Pernaru sigurno ne možeš reć da je licemjer, jer kod njega važi ono što na umu to na drumu. On nema diplomatskih manira, on je brutalno iskren.
čekaj....
tebi ovo nije licemjerno?

Znači.. Pernar predbacuje Miroslavu Tuđmanu da vrijeđa komuniste jer mu je otac Franjo bio nekad davno u komunističkoj partiji....

a istovremeno sam Pernar vrijeđa HDZovce, a SAM JE BIO U HDZu...

kužiš.. da ponovim činjenice.. osuđuje jednog čovjeka i predbacuje mu grijehe njegovog "oca" ...
a istovremeno sam radi potpuno isto i u potpuno odnosno još goroj je poziciji ako to gledaš

nemoj molim te sad raspredat o licemjersvtu općenito i bacat mantru da navijam za HDZ...
sagledaj tu Pernarovu "opasku" i razmisli da li je ona sama po sebi licemjerna ako uzmeš te 2 stvari u obzir
Frunky is offline  
Old 18.11.2017., 15:02   #4962
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Što prije izbacimo Pernara sa političke scene tim prije će Hrvatskoj krenuti na bolje jer ovo što je do sad napravio vidno uništava ovaj napaćeni narod.
Ne uništava ali boga mi nije ništa ni korisnoga napravio za narod.

Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post

a istovremeno sam Pernar vrijeđa HDZovce, a SAM JE BIO U HDZu...
Otišao je pa mu se "ne računa" da je bio njihov.Tako ispada da je i Čačić cvijeće jer više nije u HNS-u.Možeš si mislit
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 18.11.2017., 15:07   #4963
drugo,
ovo ne smatram licmjernim nego samo populizmom kojem je sklon.. i potpunom nestručnošću, koju nažalost mnogi progutaju... al defintivno pokazuje kako je Pernar zainteresiran samo na senzacionalizam , a ne za objektivne činjenice....

znači.. kaže Pernar na svom Facebooku komentirajući članak Indexa (a jest si našao odličan izvor)

“Poseban fenomen je Vukovarsko-srijemska županija u kojoj je broj nastavnika porastao za 3,1 % iako je broj učenika pao za 17,2 %.”

-------------

da li misliš da se Pernar imalo zapitao (ili je to uopće kadar) zašto raste broj nastavnika u školama unatoč padu djece... obzirom da nigdje u svojim raspravama to ne komentira..??

njemu je samo važno da ima kaj pljuvat ( u ovom slučaju opet sistem i vladajuće)
jer je stavio fokus na rast broja nastavnika....

KOJI JE ZA IMALO ZAINTERESIRANOG I UPUĆENOG sasvim logičan.. mogo je samo jednu školu nazvat i pitat zašto je to tako.. al to Pernara ne zanima jer onda ne bi mogao to tako napisat kako je napisao da je pošten.

Broj nastavnika u školama raste jer nemaju norme i cca polovica ih nema puno radno vrijeme nego rade na više škola
i zato imaš istog nastavnika koji se broji u više škola pa je zbroj 2 ili 3 za istog čovjeka !

To Pernara ne zanima jer u toj objektivnoj činjenici nema senzacije.


Ovdje ne ulazim u to zašto pada broj djece.. molim da se to dvoje ne miješa.
Komentiram samo Pernarov post koji nije objektivan nego populsitički po ne znam koji put.

On pogodi dosta tema ispravno, ali zbog svog ega i nestručnosti , imalo racionalnom čovjeku to ne može proći zbog nestručnosti i jasno vidljivog populizam i manipulacije od strane Pernara
Frunky is offline  
Old 18.11.2017., 15:09   #4964
Orion1984 kaže:
Što prije izbacimo Pernara sa političke scene tim prije će Hrvatskoj krenuti na bolje jer ovo što je do sad napravio vidno uništava ovaj napaćeni narod.

Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Ne uništava ali boga mi nije ništa ni korisnoga napravio za narod.

Otišao je pa mu se "ne računa" da je bio njihov.Tako ispada da je i Čačić cvijeće jer više nije u HNS-u.Možeš si mislit
Ne treba ga izbacit, mek on bude tu...
al mu ne treba ni davat preveliku važnost ni značaj jer od njega gotovo nikakve koristi, a potencijalne štete jako puno obzirom kako misli neke stvari rješavat
Frunky is offline  
Old 18.11.2017., 15:10   #4965
Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post
čekaj....
tebi ovo nije licemjerno?

Znači.. Pernar predbacuje Miroslavu Tuđmanu da vrijeđa komuniste jer mu je otac Franjo bio nekad davno u komunističkoj partiji....

a istovremeno sam Pernar vrijeđa HDZovce, a SAM JE BIO U HDZu...

kužiš.. da ponovim činjenice.. osuđuje jednog čovjeka i predbacuje mu grijehe njegovog "oca" ...
a istovremeno sam radi potpuno isto i u potpuno odnosno još goroj je poziciji ako to gledaš

nemoj molim te sad raspredat o licemjersvtu općenito i bacat mantru da navijam za HDZ...
sagledaj tu Pernarovu "opasku" i razmisli da li je ona sama po sebi licemjerna ako uzmeš te 2 stvari u obzir
Ja samo želim reći, da je to u skladu s mentalnim sklopom Pernara, a to nije ni osuda ni pohvala, to je činjenica koja sama po sebi nije ni dobra ni loša, a niti je Pernar time rekao nešto što je bilo nužno, dakle doskočica.

doskočica nije licemjerstvo, licemjerstvo bi bilo kad netko jedno priča, a drugo misli.


To što je Pernar bio nešto malo u sanaderovoj stranci i otišao kad ih je provalio isto nije nikakvo licemjerstvo.


Ja nekad nisam imao ništa protiv NATO-a, danas ga smatram zločinačkim zdrugom, dakle korigirao sam svoje mišljenje.

Dodati ću još, ono što je meni tada značio Tuđman, kao suverenista, danas mi je to ŽZ- definitivno suverenistička stranka!


Kao što je za nacionalni identitet bitno štovanje Himne, jezik, Branitelje... tako za budućnost RH treba odhebat bankaroide NATO, EU, strane profitere IK...
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 18.11.2017., 15:14   #4966
Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post
čekaj....
tebi ovo nije licemjerno?

Znači.. Pernar predbacuje Miroslavu Tuđmanu da vrijeđa komuniste jer mu je otac Franjo bio nekad davno u komunističkoj partiji....

a istovremeno sam Pernar vrijeđa HDZovce, a SAM JE BIO U HDZu...

kužiš.. da ponovim činjenice.. osuđuje jednog čovjeka i predbacuje mu grijehe njegovog "oca" ...
a istovremeno sam radi potpuno isto i u potpuno odnosno još goroj je poziciji ako to gledaš

nemoj molim te sad raspredat o licemjersvtu općenito i bacat mantru da navijam za HDZ...
sagledaj tu Pernarovu "opasku" i razmisli da li je ona sama po sebi licemjerna ako uzmeš te 2 stvari u obzir

pero krtica...
tesko je uvrijediti hdz...
pola perine zajebancije nisu registrirali a kamo li razumjeli...
samim tim sto si u politici si licemjer...vazi za svih...

a ta preseravanja oko komunista su takodjer licemjerna...

lustraciju molim...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 18.11.2017., 15:16   #4967
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Ja samo želim reći, da je to u skladu s mentalnim sklopom Pernara, a to nije ni osuda ni pohvala, to je činjenica koja sama po sebi nije ni dobra ni loša, a niti je Pernar time rekao nešto što je bilo nužno, dakle doskočica.

doskočica nije licemjerstvo, licemjerstvo bi bilo kad netko jedno priča, a drugo misli.


To što je Pernar bio nešto malo u sanaderovoj stranci i otišao kad ih je provalio isto nije nikakvo licemjerstvo.


Ja nekad nisam imao ništa protiv NATO-a, danas ga smatram zločinačkim zdrugom, dakle korigirao sam svoje mišljenje.

Dodati ću još, ono što je meni tada značio Tuđman, kao suverenista, danas mi je to ŽZ- definitivno suverenistička stranka!


Kao što je za nacionalni identitet bitno štovanje Himne, jezik, Branitelje... tako za budućnost RH treba odhebat bankaroide NATO, EU, strane profitere IK...
jednim dobrim dijelom se slažem s tobom..

ono gdi se ne slažemo je uloga Pernara i njegov utjecaj.
osobno sam uvjeren da Pernar ima fokus samo na sebe, a sve drugo je obmana.

Njegove mnoge ideje su nepromišljene i nepromišljAne pa samim tim mogu donijet i mnogo gore situacije nego su sada.

Rekoh više puta...
Živi zid generalno , meni osobno, ima daleko kvalitetnijih ljudi koji nisu tako agresivni kao Pernar i mnogo demokratičniji za provest svoje ideje.. dok Pernar predstavlja opasnost prvenstveno za ŽZ, a posljedno i za državu ako se sagleda njegov način rješavanje problema i demokratičnosti (Faceboo, novinar itd.)
Frunky is offline  
Old 18.11.2017., 15:18   #4968
Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post
Orion1984 kaže:
Što prije izbacimo Pernara sa političke scene tim prije će Hrvatskoj krenuti na bolje jer ovo što je do sad napravio vidno uništava ovaj napaćeni narod.



Ne treba ga izbacit, mek on bude tu...
al mu ne treba ni davat preveliku važnost ni značaj jer od njega gotovo nikakve koristi, a potencijalne štete jako puno obzirom kako misli neke stvari rješavat
preveliku vaznost i znacaj pernar ni nema...
najveci grijeh mu je sto se okomio na banke...
a hdz i sdp su bili i dalje su to sto jesu sa pernarom-bez pernara...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 18.11.2017., 15:18   #4969
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
pola perine zajebancije nisu registrirali a kamo li razumjeli...
e vidiš.. mene osobno baš to kod Pernara smeta.. zajebancija...
predugo i previše je bilo zajebancije zadnjih 20 godina koju smo trpjeli...
pa sam još jedan zajebant mi nimalo ne miriši :-)

Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
samim tim sto si u politici si licemjer...vazi za svih...
o da.. tu si potpuno u pravu
Frunky is offline  
Old 18.11.2017., 15:29   #4970
Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post
jednim dobrim dijelom se slažem s tobom..

ono gdi se ne slažemo je uloga Pernara i njegov utjecaj.
osobno sam uvjeren da Pernar ima fokus samo na sebe, a sve drugo je obmana.

Njegove mnoge ideje su nepromišljene i nepromišljAne pa samim tim mogu donijet i mnogo gore situacije nego su sada.

Rekoh više puta...
Živi zid generalno , meni osobno, ima daleko kvalitetnijih ljudi koji nisu tako agresivni kao Pernar i mnogo demokratičniji za provest svoje ideje.. dok Pernar predstavlja opasnost prvenstveno za ŽZ, a posljedno i za državu ako se sagleda njegov način rješavanje problema i demokratičnosti (Faceboo, novinar itd.)
Ja sam to i pokušavao reći, dakle, možeš reći da njegove ideje možda nisu kompletne ili ekstremne... ali definitivno nije licemjer.

Međutim, ja njega hvalim kao opoziciju, upravo zato što mnoge stvari prenaglašava, a to je bitno kod opozicije -naglasiti ono što je pogrešno!


Njegove ideje treba tehnički i stručno doraditi ako bi on došao na vlast, ali kad se naciji nešto želi objasniti, onda treba naglasiti pogreške na koje smo već stekli toleranciju.

Dakle, za mene je Pernar veći Tuđmanovac od njegovog sina koji se prodao HDZeu i to ovom bankaroidnom, europejskom, globalističkom HDZeu!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 18.11.2017., 15:30   #4971
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
preveliku vaznost i znacaj pernar ni nema...
najveci grijeh mu je sto se okomio na banke...
a hdz i sdp su bili i dalje su to sto jesu sa pernarom-bez pernara...
U pravu si! dira se u banke, a HDZ i SDP su prvoklasni slugani bankaroida!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 18.11.2017., 15:32   #4972
Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post
e vidiš.. mene osobno baš to kod Pernara smeta.. zajebancija...
predugo i previše je bilo zajebancije zadnjih 20 godina koju smo trpjeli...
pa sam još jedan zajebant mi nimalo ne miriši :-)



o da.. tu si potpuno u pravu
Pa onda kaži da je zajbant i šaljivđija, a ne licemjer... u konačnici i sam Pernar za sebe kaže da je on dvorska luda koja će reći da je car gol.

Licemjeri su dvorjani koji hvale carevo ruho
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 18.11.2017., 15:35   #4973
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Otišao je pa mu se "ne računa" da je bio njihov.Tako ispada da je i Čačić cvijeće jer više nije u HNS-u.Možeš si mislit
Ima sto i pedeset stvari koje mu se mogu pripisat, zamjerit i prigovorit, no ova stvar sa članstvom u HDZ-u nikako. Nitko od vas nikada u životu nije promijenio mišljenje? Razvio drugačije shvaćanje o nečemu? Nešto u mladosti smatrao dobrim da bi se to kasnije promijenilo?

Zbilja, svašta mu se može reći, ali za članstvo u HDZ-u prije deset i više godina, stanimo na loptu i pogledajmo sebe.
Phlegma is offline  
Old 18.11.2017., 16:09   #4974
Pernar je imao i druge političke opcije, Tuđman nije. Naravno da svatko može pogrešno procijeniti, ali onda taj konfor treba tolerirati i drugima !
morgen is offline  
Old 18.11.2017., 16:16   #4975
Quote:
morgen kaže: Pogledaj post
Pernar je imao i druge političke opcije, Tuđman nije. Naravno da svatko može pogrešno procijeniti, ali onda taj konfor treba tolerirati i drugima !
Izabrao je "domoljubnu opciju" jer je domoljub po prirodi, ali čim je vidio da je ta stranka leglo antidomoljublja i korupcije ispisao se.

Drugi se ne ispisuju iz te stranke i po definiciji su onda licemjeri jer već i vrapci na grani znaju da je hdz jedna štetočinska mafijaška organizacija. Ovo je potvrdio i sud, ali uslijed raširene korupcije odluka je morala biti povućena.

Zakon logike tako kaže

Nadalje, pokazao je da ima inteligenciju mnogu bolju od ostalih kad je tako brzo odlučio se ispisati iz te stranke.

Jedino što mu ipak zamjeram što se išao upisivati. Mislim, ja se sjećam da su moji ukućani još dok je i rat trajao govorili kako su dotični korumpirani i nekako sam uvijek mislio da je to općepoznata činjenica, ali očigledno nije

Nadalje čujem da će biti ponovno glasanje za slanje naših momaka u Afganistan. Ja sam protiv slanja naših momaka tamo da se bore za tuđe interese i novac(prodaja heroina). Jedino u Saboru je ŽZ protiv. Želim da u Saboru netko predstavlja moje ideje.

Zadnje uređivanje Orion1984 : 18.11.2017. at 17:24.
Orion1984 is offline  
Old 19.11.2017., 09:11   #4976
Quote:
Phlegma kaže: Pogledaj post
Ima sto i pedeset stvari koje mu se mogu pripisat, zamjerit i prigovorit, no ova stvar sa članstvom u HDZ-u nikako. Nitko od vas nikada u životu nije promijenio mišljenje? Razvio drugačije shvaćanje o nečemu? Nešto u mladosti smatrao dobrim da bi se to kasnije promijenilo?

Zbilja, svašta mu se može reći, ali za članstvo u HDZ-u prije deset i više godina, stanimo na loptu i pogledajmo sebe.
Moraš bit debelo glup da se upišeš u kradeze ili sdp jer se povijest njihova rada zna.A možeš se upisat i da društveno napreduješ pa kad ti to ne prođe izađeš iz stranke jer ne možeš napredovat i postat mali vođa pa izmisliš drugi razlog zašto si otišao (i neki i povjeruju)
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 19.11.2017., 10:04   #4977
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Moraš bit debelo glup da se upišeš u kradeze ili sdp jer se povijest njihova rada zna.A možeš se upisat i da društveno napreduješ pa kad ti to ne prođe izađeš iz stranke jer ne možeš napredovat i postat mali vođa pa izmisliš drugi razlog zašto si otišao (i neki i povjeruju)
sivkicu ...
znaci da smo glup narod...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 19.11.2017., 10:22   #4978
Neki jesu,zavisi iz kojeg razloga se upisao/glasao za kradeze.Ima i onih koje zanima "bitno da na vlasti nisu drugi (komunisti)" itd itd.

A takovih ima i u članstvu/simpatizerstvu zidara.

----------
kaže pero
"Postoje dva principa u osobnom i političkom životu, jedan je muljanje i laganje, a drugi govorenje istine.
Ako se naš narod odlučio za prvi, bit će žrtva sustava koji će od njega nastaviti raditi budalu.
Ako se odluči za drugi, postoji šansa da će se izvući iz trenutne agonije."

e sad kako će meni istina pomoći da platim struju ili kupim klopu?Nikako,samo će mi prihod pomoći a od toga nema ništa u pričanju istine.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.

Zadnje uređivanje sivkić : 19.11.2017. at 11:21.
sivkić is offline  
Old 19.11.2017., 13:02   #4979
Prije će Sava poteći uzvodno nego što će Pernar i ŽZ nešto promijeniti na bolje u ovoj zemlji.
Orion1984 is offline  
Old 19.11.2017., 14:17   #4980
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Prije će Sava poteći uzvodno nego što će Pernar i ŽZ nešto promijeniti na bolje u ovoj zemlji.
samim tim sto su maznuli interesantan postotak glasova je pomak na bolje...
to sto se opiru,je pomak na bolje...
to sto su glasni,je pomak na bolje...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.