Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2010., 09:34   #281
Quote:
Tony Clifton kaže: Pogledaj post
bas to, kad bi se okretao za svakim ili svakom koji goli hodaju tamo brzo bi dobio vrtoglavicu. tko nije probao ne zna koliko je atmosfera u nudistickom kampu opustenija. tamo se stvarno nemas sta pravit frajer. sve je evidentno
pravi nudista riskira nekontroliranu erekciju tek na textilnoj plaži. Čudno, al je tako.
kamarad Kolyia is offline  
Old 22.04.2010., 09:16   #282
Ne mogu rec da sam pravi nudista, al vise puta sam doista imao erekciju na textilnoj plazi nego na nudistickoj...al ne znam zasto, nije bas da sam nekad slinil zato kaj su oko mene zene u ili bez badica...
Da mi se desi na nudistickoj i da postoji vjerojatnost da to netko vidi vjerojatno bi se ili bacio u more ili okrenuo na trbuh...u svakom slucaju znam da bi mi se draga smijala...
-clansman- is offline  
Old 22.04.2010., 23:32   #283
forum za sve nudiste
http://nude.euro-talk.net/forum.htm
šišmiš_99 is offline  
Old 23.04.2010., 00:35   #284
Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post
nisam i ne bih. imam prijateljice koje su ''naturalistkinje'', ali ja ne...
intimu svoga tijela želim dati na ''pogled'' samo osobi s kojom sam intimna.
a i djeluje mi nehigijenski, pogotovo kad goli idu u nudist.restorane ili kafiće...
nisam nudist,ali ovo nehigijenski mi je presmiješno...xD
Veća ti je šansa da se razboliš u krpicama nego gola,tek tak da znaš...
__________________
sapienti sat...
Bedak_na_Ex is offline  
Old 23.04.2010., 08:38   #285
Nisam nudista, i nisam ja nekak za to. Sram me.... jbg
Al mogu si samo zamislit kako je lijep osjecaj setat, kupat se, suncat bez krpica na sebi. Imam zelju to napravit s dragom na nekoj zabacenoj plazi jednom, al tesko je nac. Hm......
mahma7 is offline  
Old 23.04.2010., 08:42   #286
ovo što mia govori nije nikako ispravno. Ja u svom svojem nudističkom stažu nikada nisam vidio da neki nudist sjedne bilo gdje u takvom mjestu a da prije nije stavio ručnik ispod.NIKADA
kamarad Kolyia is offline  
Old 23.04.2010., 10:05   #287
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Nisam nudista, i nisam ja nekak za to. Sram me.... jbg
Al mogu si samo zamislit kako je lijep osjecaj setat, kupat se, suncat bez krpica na sebi. Imam zelju to napravit s dragom na nekoj zabacenoj plazi jednom, al tesko je nac. Hm......
kako je tesko naci...pa zabacenih plaza ima svagdje....kakve veze ima ak je 100m dalje neki drugi goli par....a bez ikoga cete isto naci, samo treba malo maste i truda...i ak nemate camac onda treba i hoda :-)
-clansman- is offline  
Old 23.04.2010., 10:07   #288
Onda cu se bome nasetat... hehehe
mahma7 is offline  
Old 23.04.2010., 10:10   #289
a gdje planiras ljetovati? mozda ti netko pomogne....na forumu ima ljudi od svagdje....
-clansman- is offline  
Old 23.04.2010., 10:21   #290
Quote:
-clansman- kaže: Pogledaj post
a gdje planiras ljetovati? mozda ti netko pomogne....na forumu ima ljudi od svagdje....
Ove godine cu dva puta na vikend u Novi Vinodolski...
A za duzi odmor je za sad u planu Tunis, tak da vjerojatno nist od nase obale! jbg
mahma7 is offline  
Old 23.04.2010., 10:24   #291
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Onda cu se bome nasetat... hehehe
Imas na Hvaru mjesta puno koliko hoces, mislim i po svim otocima, a imas i u Istri, Po rijekama isto, ako si negdje u blizini. Moram ja probati u rijeci nekoj gol, ajme ona hladna voda kad me prekrije koji bi to bio dozivljaj na ljeto kad je vruce za nevjerovati
Nemo474 is offline  
Old 23.04.2010., 22:23   #292
Naravno da bi se skinuo i ne samo na plazi.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Old 24.04.2010., 18:54   #293
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
ne,i ne bih.....neznam šta je tu cool,gledati sve one ružne visuljke i stare babe sa smežuranim tijelima.Ok,znam da nisu samo oni ondje ali meni je dovoljno da vidim samo 1ili 2...da ne govorim da sam protiv toga jer su ondje i mala djeca/bebe a pedofili vrebaju i škicaju..
A ti bi da ideš tamo da ti bude cool gledati mlada sexy tijela?
Idi slobodno, pa ćeš se za kratko vrijeme razuvjeriti da nije u tome poenta...

Quote:
Zg_noj kaže: Pogledaj post
Ne znaš dok ne probaš.
Ja recimo ne razumijem onu ekipu koja se kupa u 3-frtalj hlačama, meni je to koma Eventualno slip ako baš nisam na nudističkoj

Nema do osjećaja slobode dok si u vodi a nakon toga topline prilikom sunčanja (za razliku od mokrih gaća )


Quote:
Tony Clifton kaže: Pogledaj post
samo sam nabacio prvo sto mi je naletilo. poanta je bila da ljude ovdje zanima LJES, a to nema neke veze s naturizmom.
U suštini nema (previše). Ali to mnogi na LjES-u ne znaju, pa uopće nije loše da malo o tome čitaju i educiraju se...
nudistica is offline  
Old 25.04.2010., 14:50   #294
Quote:
šišmiš_99 kaže: Pogledaj post
Taj forum mi je malo sick...nema bas puno clanova i previse je fokusiran na sexizam i fotografije spolovila, a premalo na nudizam..bar je moje misljenje takvo...
-clansman- is offline  
Old 25.04.2010., 16:43   #295
nudizam je super stvar, ali kako je golotinja i dalje tabu necu da ga preporucujem svima. Ipak oni koji se odluce za nudizam pre bih preporucio organizovana mesta a to su uglavnom kampovi.

Zasto ?

Prvo u kampovima je nudizam dozvoljen, drugo okruzeni ste istomisljenicima, odnos muski/zenski je izbalansiran, sigurnost je veca od manijaka ne moze vam se prakticno desiti nista lose (za zene, a i muske). Znam neko ce reci, ali ja volim da budem sam u nekoj uvali itd. Pa mozete vi i u kampu biti sami na plazi. npr Valalta ima i onako kolektivne plaze, ima izolovanih, mesta ima svasta. Uostalom zasto bi ste vi od toliko golotinje nekom bili posebno zanimljivi ?
Arni is offline  
Old 26.04.2010., 01:11   #296
kupo sam se gol sa nekom bosankom (nočno kupanje) jer me natjerala a ja naravno pijan pristo i nikada vise ni nje niti toga ali često napravim đir brodom po nudistickoj lagano (na panulu) ko foli lovim ribu a ono cvike i gledam ako je neka lepa onda cigaru usta i oprostite imate vatre
pametnjakovič is offline  
Old 26.04.2010., 01:40   #297
najbolje misto na svitu otok Sv.Jerolim nasuprot Hvara,svako ljeto,ja gol prvi dan, žena se skida drugi dan jer joj je prvi dan neugodno,ali kad su svi oko tebe goli sve ti je isto.buljimo u nekoga ko nije skinuo kupaći.osjećaj slobode,ludilo...
tribalo bi is offline  
Old 26.04.2010., 10:12   #298
Quote:
tribalo bi kaže: Pogledaj post
najbolje misto na svitu otok Sv.Jerolim nasuprot Hvara,svako ljeto,ja gol prvi dan, žena se skida drugi dan jer joj je prvi dan neugodno,ali kad su svi oko tebe goli sve ti je isto.buljimo u nekoga ko nije skinuo kupaći.osjećaj slobode,ludilo...
A kako doci na taj otok ako nemam vlastiti camac, tj ako sam turist na Hvaru? Ima li neka linija ujutro za tamo a navecar za nazad ili dva puta na dan, ili ljudi iskljucivo dolaze vlastitim plovilima
-clansman- is offline  
Old 26.04.2010., 13:29   #299
Quote:
-clansman- kaže: Pogledaj post
A kako doci na taj otok ako nemam vlastiti camac, tj ako sam turist na Hvaru? Ima li neka linija ujutro za tamo a navecar za nazad ili dva puta na dan, ili ljudi iskljucivo dolaze vlastitim plovilima
Imas 20 brodica koje voze na sve otoke, cijene ti se krecu od 20-40 kn
Nemo474 is offline  
Old 26.04.2010., 13:54   #300
Quote:
Nemo474 kaže: Pogledaj post
Imas 20 brodica koje voze na sve otoke, cijene ti se krecu od 20-40 kn
o pa to je OK....jedino bi bilo nezgodno propustiti brod za nazad i ostati preko noci na otocicu :-)
No i ako je cijena 40kn po osobi samo za jedan smjer onda je i to malo puno...
-clansman- is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger