Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2009., 13:03   #21
Žao mi je što vam smeta da niste dobili uvid u cijene naših proizvoda. Razmisliti ćemo o tome, pa ih možda staviti. Mišljenja smo da ukoliko je netko zainteresiran za nešto neće mu biti problem nazvati te u neposrednom razgovoru dobiti potpuniju informaciju.
__________________
APITERAPIJA - liječenje pčelinjim proizvodima
Matica4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 22:42   #22
Quote:
Allegria kaže: Pogledaj post
Na koji način ti je pomogla? I koji bi trebao biti omjer?
Omjer je 1:5..tako da sam 200g mm zamjesao u kilo meda..Najbolji efekt je kada se pije iskljucivo ujutro natasce i poslije toga se ne smije jesti,piti kava ili nista osim vode najmanje pola sata.Kolicina jedne male zlice(one malo vece od one koju dobijes uz kavu u kaficu).,znaci jedna ta zlicica mm umijesa se u 2 dcl vode i popije.
Mm je najbolji prirodni stimulator koji sam probao,a djelovala je tako da mi je opcenito podigla sve moje psih-fiz kapacitete na jednu puno visu razinu.
Bez obzira (osim ako nisi alerg ili djeluje pre "agresivno.,a i tada se moze smanjit doza) moze ti samo pomoci da se osijecas bolje.,svejedno rabi li se u preventivne svrhe,regerativne ili kao nadopuna svakodnevnom bioritmu.
lola7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 23:30   #23
imam pakiranje Jinglei royal jelly powder maticnu mlijec koje sam platila 900 kuna (nema za kupit u ljekarnama bas svima, a u nekim treba bas posebno naruciti)...To su vrećice u prahu koje prije spavanja treba staviti pod jezik da se to tijekom noći otapa, al to je TAKO gadno...kad bih se tijekom noći probudila i slučajno tim zagrnula, bilo je ajmeeee.kad ne bih, sve 5...
ima dosta vrećica tako da 900 kuna nije neka cifra, traje to mjesecima...

e sad, imam tih vrećica još pa ako netko zeli probat il eventualno nakon probanja kupit, da ne propadne? Ono, dam vam par vrećica da probate, pa ako i ne kupite, barem je netko probao besplatno

100 i više eura mi stoji kraj glave na noćnom ormariću, a ja nemam snage to više stavit pod jezik
moja frendica to konzumira i kaže da se navikla..al ja nakon 10 dana odustala...ne mogu

to vam ovako izgleda, a prodaju je ovi: http://www.maticnamlijec.hr/

kupila također na preporuku prijateljice, čija je majka to pila za vrijeme kemoterapije
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 03:48   #24
Quote:
Matica4 kaže: Pogledaj post
Žao mi je što vam smeta da niste dobili uvid u cijene naših proizvoda. Razmisliti ćemo o tome, pa ih možda staviti. Mišljenja smo da ukoliko je netko zainteresiran za nešto neće mu biti problem nazvati te u neposrednom razgovoru dobiti potpuniju informaciju.
Po meni (svjestan sam da se tuda misljenja razlikuju), nema smisla dati informaciju da nesto prodajete, a ne reci posto. I u oglasniku, kad nesto trazim, jednostavno preskacem oglase onih ljudi koji ne napisu koliko traze. Zasto potrositi novac (telefon, kao i internet kostaju, barem mene, svaka cast onom koji telefonira i surfa besplatno, ja ne), pa onda saznati cijenu? Odem ja onom koji mi kaze koliko to kosta odmah, da ne gubim i vrijeme i novac.

U Americi neki siteovi (sto ces, surfam i kupujem i izvana) traze da se klikne na proizvod i da ga se stavi u kosaricu, da bi se vidjela cijena po kojoj ce ga prodati. To je zbog toga sto proizvodac tog proizvoda daje upute po kojima se ne smije javno oglasavati cijena proizvoda niza od najnize definirane od strane njega (proizvodaca). Samim time, znate cijenu kad stavite proizvod u kosaricu, a oni mogu prodavati proizvod jeftinije od naputaka proizvodaca.

Koliko sam shvatio, vi ste proizvodac doticnih proizvoda, u Hrvatskoj nema zakona o minimalnoj cijeni (jedino ne smije biti nula Kn, sve sto je vece od 0Kn prolazi), pa je dakle sve odluka koju vi donosite. A ja i tako ne volim moliti za informaciju posto ce mi netko (meni, ne ja njemu) prodati nesto. Kosta i vremena i novaca.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 10:30   #25
problem je sta na forumu daju kartone ili ban ako nesto "reklamiras", odnosno ako daš potpunu informaciju. suludo je znam, jer bi upravo forum trebao sluzi da pomazemo jedni drugima s informacijama, al ja sam dobila karton jer sam dala link na jedan hotel kao reklamiram se!
i sad sam dala link na ovo za maticnu mliječ, i ne, nije moj biznis
samo pokusavam pomoci...
al ovaj ako reklamira bas svoj business je u opasnoj zoni za karton/ban na forumu pa neka vam radije da cijenu i kontakt putem PM-a da ne nagrabusi
druga stvar je sta bi cijenu svakako trebao staviti na svoju web stranicu
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 11:14   #26
Za nas nije problem telefon. Možemo i mi nazvati ako imamo broj telefona i to bez obaveze na kupnju. Čini mi se da je u pitanju najčešće radoznalost ako je cijena na prvom mjestu, a ne stvarna želja da se nešto kupi (sudim po sebi).
Što se tiče reklamiranja točno je da ima i takvih motiva. Ipak ne promovirate samo sebe i svoj proizvod jer niste jedini proizvođač. Najvažnije je da se shvati kolika je vrijednost prirodne matične mliječi u očuvanju zdravlja i liječenju bolesti. Inače efekti ovakvog "reklamiranja" prema našem iskustvu su vrlo skromni ali ih cijenimo.
__________________
APITERAPIJA - liječenje pčelinjim proizvodima
Matica4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 18:40   #27
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
U Americi neki siteovi (sto ces, surfam i kupujem i izvana)

daj mi molim te neki link, baš tražim na ebay-u, ima dosta ponuda za royal jelly u kombinaciji s ginsengom. Zvuči mi dobro! al malo se bojim naručivat iz Kine.
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 19:42   #28
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post


100 i više eura mi stoji kraj glave na noćnom ormariću, a ja nemam snage to više stavit pod jezik
moja frendica to konzumira i kaže da se navikla..al ja nakon 10 dana odustala...ne mogu
..nije nuzno konzumirati taj prah tako da se stavi ispod jezika,pogotovo ne mislim da bi ga se trebalo koristiti po noci.,bez obzira kada to preporucuje proizvođac
..noc je nasem tijelo namjenjena za oporavak i odmor,te nije dobro u to vrijeme stimulirati ga i budit..
..mislim da ti je bolje taj prah umjesat u malo vode i popit
..nista se nece izgubit tokom apsorpcije kroz probavu,ako to popijes natasce i ako ne jedes iza toga min pola sata,45 min
lola7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 21:50   #29
Naravno da nije nužno stavljati matičnu mliječ pod jezik, ali ako želite najbolji rezultat onda to ipak činite tako odnosno uvažavajte preporuke proizvođača. Liofilizirana matična mliječ (u prahu) već je u procesu proizvodnje izgubila dio svojih pozitivnih svojstava pa ako ju još koristite na način koji nije preporučen dodatno gubite. Poznato je da želučane kiseline dijelom uništavaju vrijednosti matične mliječi. Ukoliko možete doći do matične mliječi u prirodnom obliku onda je to najbolji izbor.
__________________
APITERAPIJA - liječenje pčelinjim proizvodima
Matica4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 23:25   #30
Apsorpcija mm ispod jezika nije potpun,a preostali dio spusta se u probavni sustav..
Daleko je bolje svjeza mm,od bilo kakvih preparata koji su u prodaji..a takva svjeza mm je toliko jaka da nema bojazni od odsustva efekta ili smanjenog efekta na bilo koji nacin da se uzima,ali samo da je to natasce..i razrjeđerna u vodi..i to je to..nema bada
lola7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 02:24   #31
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
problem je sta na forumu daju kartone ili ban ako nesto "reklamiras", odnosno ako daš potpunu informaciju. suludo je znam, jer bi upravo forum trebao sluzi da pomazemo jedni drugima s informacijama, al ja sam dobila karton jer sam dala link na jedan hotel kao reklamiram se!
i sad sam dala link na ovo za maticnu mliječ, i ne, nije moj biznis
samo pokusavam pomoci...
al ovaj ako reklamira bas svoj business je u opasnoj zoni za karton/ban na forumu pa neka vam radije da cijenu i kontakt putem PM-a da ne nagrabusi
druga stvar je sta bi cijenu svakako trebao staviti na svoju web stranicu
Ma, ja nisam ni mislio da se da informacija ovdje u forumu, vec sam slijedio link iz potpisa. Na njihov site. I tamo, pod proizvodima nema cijene. Samo popis proizvoda. Bez cijene. Ako se cijene i mijenjaju, lako se promijeni i na web stranici...

Znam da je off topic, ali eto, moram reci. Po meni bi web site trebao nuditi informacije.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 02:26   #32
Quote:
blalla kaže: Pogledaj post
daj mi molim te neki link, baš tražim na ebay-u, ima dosta ponuda za royal jelly u kombinaciji s ginsengom. Zvuči mi dobro! al malo se bojim naručivat iz Kine.
To ne bih kupovao izvana. Problem s maticnom mlijeci je taj sto ne moze stajati dugo. Ako mora biti zamrznut da bi dugo trajao, kako ce to biti transportirano? Mislim, ja znam da netko privatno moze organizirati hladnjacu, ali posta (a ni UPS ili sto slicno) to ne radi. Dakle, to kupovati ovdje, s potrebnom logistikom.

Kad sam rekao da kupujem stvari izvana, mislio sam na drugu robu, koja moze bez problema stici ovdje, a da se ne osteti, izgubi djelovanje i slicno. I da, da trguju internacionalno.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 12:49   #33
Dobro je što većina zna da je najbolja matična mliječ u prirodnom obliku (svježa ili zamrznuta). Ipak ponavljam da je potrebno zadržati ju što duže pod jezikom. To nije neki poseban problem a povećavate pozitivan učinak na organizam. Također treba izbjegavati i pijenje vode prije i poslije uzimanja matične mliječi. Ukoliko baš morate piti ili razblažiti neki pripravak možete to učiniti ali tada ćete umanjiti djelovanje. Ukoliko je alternativa neuzimanje onda je sigurno bolje i tako.
__________________
APITERAPIJA - liječenje pčelinjim proizvodima
Matica4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 23:36   #34
koristila sam jedno vrijeme onu iz dm-a u plastičnoj posudici, mislim da je pip proizvođač, ovom metodom kako je matica4 opisao, kaj to znači ne valja?
mislite da se izgube svojstva stajanjem u dućanu?
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 00:10   #35
Koliko dugo ste koristili? Ukoliko je to bilo bar mjesec dana trebali ste osjetiti bilo kakve pozitivne efekte.

Ne tvrdim da proizvod stajanjem u trgovini izgubi sva svoja svojstva, ali vjerujem da svjež proizvod daje bolje rezultate te zbog toga radimo male količine koje ne stoje dugo.
__________________
APITERAPIJA - liječenje pčelinjim proizvodima
Matica4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 00:54   #36
Quote:
Matica4 kaže: Pogledaj post
Koliko dugo ste koristili? Ukoliko je to bilo bar mjesec dana trebali ste osjetiti bilo kakve pozitivne efekte.

Ne tvrdim da proizvod stajanjem u trgovini izgubi sva svoja svojstva, ali vjerujem da svjež proizvod daje bolje rezultate te zbog toga radimo male količine koje ne stoje dugo.
a koliko mogu stajati ti vaši proizvodi?
__________________
Stop and smell the roses
Jenna X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 12:50   #37
Mogu stajati dovoljno dugo. Vjerojatno to pitate zbog matične mliječi koja je osjetljiva pa se mora čuvati u određenim uvjetima. Ako pitate za Hipokratov med i njega možete dugo čuvati na hladnom i tamnom mjestu (u hladnjaku). Znam za slučaj kada je upotrebljen tek nakon 6 mjeseci a zadržao je svoju učinkovitost kod problema sa grlom i prehladom, pa vjerujem da je zadržao svoje pozitivno djelovanje i kod ostalih zdravstvenih problema. Med ima svojstva prirodnog konzervansa, a ovaj u pripravku Hipokratovu medu je posebno odabran i pripremljen tako da su u njemu matična mliječ, propolis i pelud zaštićeni. Rok upotrebe ovakvih proizvoda je obično godinu dana. Ipak kako sam već naveo trudim se da korisnici dobiju što svježiji proizvod.
__________________
APITERAPIJA - liječenje pčelinjim proizvodima
Matica4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 22:37   #38
Quote:
Matica4 kaže: Pogledaj post
Koliko dugo ste koristili? Ukoliko je to bilo bar mjesec dana trebali ste osjetiti bilo kakve pozitivne efekte.

Ne tvrdim da proizvod stajanjem u trgovini izgubi sva svoja svojstva, ali vjerujem da svjež proizvod daje bolje rezultate te zbog toga radimo male količine koje ne stoje dugo.
koristila sam sigurno mjesec dana ( jednu onu dozicu od 20 ml mislim) i bilo mi je super okus, nisam 20 min nakon kapanja ništa pila, eventualno gutljaj vode, makar mislim da su mi se od sline kapljice dosta brzo razletjele... e sad, u dm-u to stoji na sobnoj temperaturi, pitanje je koliko dugo, ne?
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 11:02   #39
Okus je u tome manje važan. Za mjesec dana korištenja korisnici mojih proizvoda osjete pozitivne promjene. Kako ih najčešće koriste zdravi a koji to žele i ostati prvo što primjete je povećanje energije te manja podložnost stresu. Bolesni vrlo brzo, ovisno o čemu se radi. Kod prehlada i grlobolja djelovanje je očito već nakon nekoliko uzimanja.
__________________
APITERAPIJA - liječenje pčelinjim proizvodima
Matica4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 22:29   #40
Quote:
Sven81 kaže: Pogledaj post
da li ju je netko koristio, od kojeg proizvođača i kakva su vam iskustva?

koliko sam saznao, odlična je za masu toga; jačanje imunološkog sustava, ima antibakterijska i antivirusna svojstva, za alergiju i astmu, reguliranje rada kompletnog organizma...
Ja sam ju koristila, preporucila mi je doktorica nakon mononukleoze, jer mi je dosta pao imunitet..meni je super bilo, prirodan je proizvod,uzimala sam ih u kapsulama a mislim da ima i u ampulama..ne sjecam se od kojeg proizvodjaca..
__________________
Svatko vidi kako izgledas, ali ih malo zna ono sto stvarno jesi
nirv@na is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.