Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2008., 20:17   #1
dan karijera

ne mogu naći ovu temu, ako je već bila spojite plizzz

ugavnom šta me zanima, vidim 6.11. će biti organiziran 7.dan karijera...ima li od toga kakve koristi? koja su vaša iskustva? jesu vas kad zvali na razgovor, jeste dobili posao...isplati li se ići...i za koja zanimanja...inace imam jedan ispit do diplome na eknomiji
WindOFChange is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 21:06   #2
frendica je dobila posao u jednoj banci preko dana karijera

iako većina firmi vjerojatno tamo dolazi zbog reklame, nemaš šta izgubit..većina izlagača traži ekonomiste, ostala zanimanja su dosta slabo zastupljena
 
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 08:54   #3
zna li netko hoće li bit organiziran prijevoz ? npr. iz Osijeka?!
BrokeMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 09:01   #4
Ja nemam baš neko pozitivno iskustvo s tim danom karijera. Bila sam već pet puta na tom danu karijera jer to se organizira dva puta godišnje. Dobila sam poziv na testiranje od Coca-Cole i zadnji puta su me pozvali na testiranje u Splitskoj banci. Dogodilo se čak da me nakon dva puta održanih dana karijera baš nitko nije pozvao niti na razgovor niti na testiranje, iako sam popunila barem 10 obrazaca i molbi različitih firmi koje su oni dijelili na štandovima firmi na svakom tom danu karijera.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 10:55   #5
Quote:
BrokeMan kaže: Pogledaj post
zna li netko hoće li bit organiziran prijevoz ? npr. iz Osijeka?!
ovo isto mene zanima ako netko zna...
WindOFChange is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 09:41   #6
i jel netko zna dal ima prijevoz iz Osijeka????
g_o_g_@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 11:23   #7
Nezna

A onda se ne isplati ići kad traže samo proklete ekonomiste...ima ih pun ku...i svaki bedak sada studira ekonomiju nisam ni ja daleko od toga ali barem imam informatičko zanimanje sa velikom podstavom ekonomije
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 09:11   #8
Postoji besplatan prijevoz iz Osijeka, Rijeke i možda iz još kojeg grada. Dosta autobusa sam vidjela u proljeće ove godine. Pogledajte na web stranici Dan karijera. Mislim da se morate ranije prijaviti za taj prijevoz. Koliko sam vidjela ljudi koji dođu izvan Zagreba odu na Dan karijera na sat vremena, a poslije odu u neki shopping centar. Predvečer ih se može vidjeti kako čekaju s punim vrećicama kod Boćarskog doma za prijevoz doma.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 19:44   #9
Da li je bio netko jucer na ovome da kaze jesam li nesto propustio ili je bilo kao Sajam poslova sto se odrzalo ranije ove godine ?
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 09:07   #10
Bila sam ja na ovom Danu karijera sada u 5. mjesecu. Bilo je puno manje poslodavaca nego prijašnjih puta, ali predala sam pet životopisa. Mene zanima najviše Peek&Cloppenburg. Najvjerojatnije ću uskoro biti nezaposlena, pa tražim novi posao.

Kako je bilo na tom Sajmu poslova? Koliko je bilo poslodavaca? Jel dobio netko posao? Ja nisam na to išla jer nisam uopće znala da se to održava, nije bilo niti jedne reklame u novinama ili na televiziji.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 10:16   #11
To je HZZ organizirao u gradovima po HR negdje pocetkom 4. mjeseca ako se dobro sjecam. Uglavnom, uzas od toga je bilo, ima nedje tema o tome ovdje i dosta nas je izneslo svoje razocarenje time
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 10:14   #12
..nema veze s karijerama, čista promocija firmi.
mpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 23:57   #13
Quote:
ONeill kaže: Pogledaj post
Da li je bio netko jucer na ovome da kaze jesam li nesto propustio ili je bilo kao Sajam poslova sto se odrzalo ranije ove godine ?
usuđujem se reći da apsolutno ništa nisi propustio. zapravo, ne znam koja si struka, ali šta god da jesi, nevažno. na prste jedne ruke mogu nabrojite firme koje su se predstavile, vise je bilo nekih studentskih udruga, klubova, vern, iro- ako želiš vani studirati...i tako. očekivala sam puno više. ništa za pronaći ozbiljan posao. ako griješim, slobodno me ispravite. pozdrav
kraljica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 19:50   #14
napokon :)))

Napokon sam pronašla da se bar spominje Sajam poslova koji organizira HZZ

Dakle, po službenoj dužnosti (čitaj: na temelju uputnice HZZa) moram se tamo pojaviti u petak. Što očekivati, ima li smisla nadat se poslu? Ili se samo tamo pojaviti, javiti na štand HZZa i vratiti doma slat prijave na natječaje?
Mui Special is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 16:01   #15
jel moguće da ama baš nitko nema ništa za reći??
Mui Special is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 16:05   #16
Quote:
Mui Special kaže: Pogledaj post
Napokon sam pronašla da se bar spominje Sajam poslova koji organizira HZZ

Dakle, po službenoj dužnosti (čitaj: na temelju uputnice HZZa) moram se tamo pojaviti u petak. Što očekivati, ima li smisla nadat se poslu? Ili se samo tamo pojaviti, javiti na štand HZZa i vratiti doma slat prijave na natječaje?

ja idem u ZG.31.03 pa nemam informacija...
__________________
baby burza
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 17:16   #17
Quote:
Mui Special kaže: Pogledaj post
jel moguće da ama baš nitko nema ništa za reći??
imam ja

ja nisam dobila "uputnicu"/pozivnicu
ak se radi o petku onda je vž u pitanju
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 17:35   #18
Idem 31.3. i imamo radionicu u 12 sati u paviljonu 7.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 08:42   #19
Webeto

Ja ću isto ići na taj Sajam poslova 31.3., ali ja mogu doći tamo tek u 15:30 h, samo se nadam da to neće biti prekasno. Prije toga imam informatički tečaj koji sama plaćam. Piše na Internetu da Sajam poslova traje od 10 h do 18 h.

Kakva je to radionica u 12 sati u pavoljonu 7 ?
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 10:04   #20
To je za nezaposlene iz Velike Gorice. Ponesi životopis u svakom slučaju.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:16.