Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2009., 12:49   #1
Tlačna proba

tražim dobrovoljce da se skupe boce za tlačnu probu. treba nas se skupiti 20 do pred kraj mjeseca da bi došao tip i napravio tlačne probe.

dakle, ako se skupi 20 ljudi, vlasnik radione zove sve koji su se upisali da u roku par dana donesu boce k njemu.
dolazi tip i radi tlačne probe.
nakon toga, uplata 400 kn + PDV i nosite boce doma. ustvari, u servis jer se mora dobiti izjava servisera o ugradnji da bi tlačna proba bila valjana.
slobodno se ide na tehnički i registraciju a tlačna proba vrijedi slijedećih 5 godina.

pitanje za mireka, kolko naplaćujete ugradnju boce?
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 09:22   #2
E sad, nisam baš u toku ali kaj se ne može više tlačna proba napraviti kod Lastovčića u Samoboru?
Ako ne, zapiši mene jer moram prije rege (u 5 mj) obnoviti atest.
__________________
No replacement for displacement!
a1zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 09:31   #3
pa i je lastovčić, ali ne onaj koji popravlja auspuhe.
ova radiona radi ateste za PP aparate i acetilenske boce.

kolko sam pital, to je zasad jedina radiona koja radi tlačne probe na području zagreba.
kaže imenik:
PROM-LASTOVČIĆ, vatrogasni uređaji i postrojenja, vl. Lastovčić Stjepan Vrbovec Samoborski, Vrbovec 71 (01) 3380 358
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 09:41   #4
E da to je taj, išao mi je stari kod njega pred koju godinu. Ali ja sam skinul bocu i on ju je odnio, dobili papir, ja vratio bocu i s tim na atest. To više ne funkcionira tak? Mora ti ovlašteni ugraditi bocu nazad?
__________________
No replacement for displacement!
a1zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 11:17   #5
tako su mi rekli.
moraš imati papir da je ovlaštena radiona za plin ugradila bocu. bez toga, nema registracije.

mislim da skidanje boce možeš napraviti sam doma. trebalo bi sve biti gotovo unutar par dana.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 11:21   #6
Nije li to prekomplicirana procedura koja poziva na nepoštivanje zakona!? Treba izgubiti 5 dana zbog jebene tlačne probe. Baš nemam pametnijeg posla....
Uz to, u okolici Zagreba jedna jedina radiona!? Šta se treba najaviti godinu dana unaprijed!?
zvm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 11:40   #7
nova pravila.
prije je bilo nešto jednostavnije, sa više radionica i vremenski brže.
tko je promijenio zakon, neznam.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 13:00   #8
Ok onda, kako ćemo? A imaš već i radionu di će nam umontirati boce nazad i dati potvrdu ili to još moramo naći?
E da, a zakaj nas mora biti 20ak?
__________________
No replacement for displacement!
a1zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 14:21   #9
Jer ekipa ne izlazi na teren zbog jedne boce.
flexo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 14:23   #10
tip iz SB naplaćuje dolazak 3 500 kn + kilometri za napraviti tlačne probe.
da bi cijena bila 400 kn + PDV, treba najmanje 20 magaraca. kao u autobusu.

teta koja tam radi kaže da oko 20-og zove dali ima dovoljno ljudi ili ne. ako nema, sve se odgađa. ako ima, moramo donijeti boce k njima u radionu.
kad to saznam, zvat ću za ugradnju. poviše tebe, na brijegu, imaju dvojica za ugradnju plina.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 18:00   #11
Mislim da i Pastor u Kerestincu može obaviti tlačnu probu boce.Treba provjeriti telefonom pa možda imaju već sakupljeno par boca pa bi u Pastoru bilo brže.
Kod mene ugradnja boce sa izjavom košta 200kn + PDV.U stvari zaračunavamo 1 radni sat.Ako bocu i vadimo i vraćamo onda je cijena 300 + PDV.To vrijedi za toroidalne boce koje treba silikonirati nakon montaže.
Cilindrične se računaju nešto manje.Dajem i popust na količinu ako vas se skupi više od 5 boca.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 20:27   #12
onda ću si uzeti u zadatak da ispitam stanje u pastoru. na kraju, i nema puno veze dali tip dolazi samo u kerestinec ili produži još malo do samobora.
valjda će biti OK ako skupimo 20 boca na obje lokacije.

predbilježavam se za servis ugradnje boce, pa ćemo svi kod mireka čoporativno. ionako nema tak puno posla s time, a možda nas se skupi petorica. dogovor o datumu telefonski.
bocu skidam i čistim sam.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 09:00   #13
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
onda ću si uzeti u zadatak da ispitam stanje u pastoru. na kraju, i nema puno veze dali tip dolazi samo u kerestinec ili produži još malo do samobora.
valjda će biti OK ako skupimo 20 boca na obje lokacije.

predbilježavam se za servis ugradnje boce, pa ćemo svi kod mireka čoporativno. ionako nema tak puno posla s time, a možda nas se skupi petorica. dogovor o datumu telefonski.
bocu skidam i čistim sam.
Mali savjet kod tih radnji nije na odmet.Ako već moraš skidati bocu onda ti je bolje da ju prvo demontiraš iz auta (naravno prije otpuštanja bakrenih cijevi mehaničkim ventilom zavrnuti izlaz plina iz boce) pa onda da negdje na sigurnom ispustiš ostatak plina iz boce.Čisto iz praktičnih razloga da si ne zasmradiš unutrašnjost auta.Meni su moji dečki to napravili u jeepu i sad imam već mjesec dana a da ga nemrem izluftati uz sve moguće sprejeve i borće.
Poludio sam kada sam vidio što su mi napravili.A možda su mi to i namjerno napravili
Kod toroidalne boce na kojoj je plovak van kabine nije važno ali sve ove druge boce bolje je da se napravi kako sam naveo.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 09:30   #14
pravi savjet nije nikad naodmet.
kod mene je toroidna boca i nema dodira sa kabinom. ionako mislim ostaviti motor da radi u leru dok god ne potroši sav plin iz rezervara. bilo bi lakše, manje za ispustiti.
osim ako ne šteti nečemu. a nebi smjelo.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 10:08   #15
Ma koje su to gluposti!? Je li tlačna proba nakon 5 godina mjera u stilu "prestanite koristiti plin ili činite to ilegalno"?
Ispada da je puno kompliciranije od samog atesta, a nije ni jeftinije rekao bih.
1. Skoro pa ne postoji lokacija gdje se to može obaviti. U svakom slučaju, vrlo su tajanstvene i malo ih je. Postoji li neki službeni popis? Zašto to CVH (ili tko je već zadužen za njihov rad/nadzor) javno ne objavi?
2. Iz 1. slijedi da treba jako puno vremena da se to obavi, jer se čeka. Posljedica: vozis na benzin svo to vrijeme.
3. Skidanje i vraćanje boce znači dva odlaska majstoru. Sve to košta: skidanje, odlasci, gubitak vremena....

Ove godine će to još kako tako ići, ali dogodine je 5 godina od početka masovnije ugrandnje plina. Znači li to da će se trebati predbilježiti 6 mjeseci unaprijed!?
zvm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:31   #16
Ma ne radi se o kompliciranijem sistemu već je problem u inspektoru koji treba biti prisutan kod tlačne probe a njegov dolazak u neki od servisa koji rade tlačne probe košta pa se onda skupljaju boce kako bi se podijelio trošak samom servisu koji to radi.Za sada nema nikakvih promjena jer isti servisi rade tlačne probe koji su i do sada.Radi se samo o tome da inspektor mora biti prisutan dok prije nije trebao pa su se tankovi mogli tlačiti jedan po jedan kako su dolazili u servis za tlačne probe.
!3. 02. 09. UNP udruga ima sastanak sa predstavnicima CVH,ministarstva za promet,HAK-a,TUV-a,Đuro Đaković-zavarene posude i ureda za saštitu potrošača.
Na tom sastanku dnevni red je upravo ova problematika.Pošto je u Italiji na snazi zakon koji kaže da plinska boca važi 15 godina bez ikakve dodatne tlačne probe i nakon toga se mora zamijeniti novom ,stav udruge će biti isti i uspijemo li to ugraditi u pravilnik o autoplinu napravili smo ogroman pozitivan pomak u kvaliteti ugradnji autoplina.Biti će govora i o jednostavnijem atestiranju plina nakon ugradnje i još neki od propisa koji samo kompliciraju ugradnju.
Nakon sastanka napišem što se odlučilo.Do tada živce na špagicu.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:48   #17
Bojim se da vam to neće proć, ipak mora i taj inspektor nešto zaradit
U svakom slučaju držim vam palčeve

100% sam siguran da je sigunija boca koja stoji 15 godina u autu od boce koja je u tom razdoblju tri put skidana i vraćana.
flexo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 12:01   #18
samo da dodam...

i prije je postupak bio kompliciran. ustvari, sličan ovome, samo se je moglo birati vrijeme.
a isto se je moralo biti par dana bez plinske boce, isto se je trebala plaćati ugradnja.

ako atest košta 1200 kn + zamjena dokumanata, onda nikako nije jeftinije od tlačne probe.
tlačna proba je 480 kn + 240 kn.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 12:50   #19
Ja bih isto rekao da je puno sigurnija boca koja stalno stoji u autu, nego ona koja se vadi/stavlja, pa makar svakih 5 godina. Uz to, već vidim tisuće "genijalaca" koji će sami skidati boce i napraviti neki zajeb.
Ostaje nam za nadati se da će Miro&Co. postići zadovoljavajuće rezultate na tom sastanku.

Sve je to meni manje-više jasno i prihvatljivo osim činjenice da je jako malo radionica za tlačne probe, što za sobom povlači veliko čekanje, zastoj u sustavu. Realno, 90% ljudi se neće toga "sjetiti" do pred sam tehnički. A onda neće biti vremena, ostane li ovakvo stanje.
zvm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 21:50   #20
Quote:
miroslav k kaže: Pogledaj post
!3. 02. 09. UNP udruga ima sastanak sa predstavnicima CVH,ministarstva za promet,HAK-a,TUV-a,Đuro Đaković-zavarene posude i ureda za saštitu potrošača.
Miro???
zac2005@gmail.com is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.