Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2014., 01:11   #1161
serija bila otprilike između 2000 i 2002 na hrt-u ujutro,mnogi je gledali,likovi su djeca,ofarbana po licu,nose čudne frizure
jel zna ko
ićogirlfun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 01:26   #1162
Quote:
ićogirlfun kaže: Pogledaj post
serija bila otprilike između 2000 i 2002 na hrt-u ujutro,mnogi je gledali,likovi su djeca,ofarbana po licu,nose čudne frizure
jel zna ko
kaj nije to Pleme
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 14:13   #1163
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
kaj nije to Pleme
Je,je,hvala puno,al taj drek ne bum gledal,al onak-podsjeti me na djetinjstvo
ićogirlfun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 14:08   #1164
Već godinama ne mogu saznati ime sapunice koju sam gledao kao klinac.Mislim da je bila emitirana u periodu od otprilike 2001-2 do maksimalno 2005-6.Sapunica je bila na engleskom,99% sam siguran da je američka.Jedino što mi je ostalo u sjećanju je nekoliko scena.Znam da su u središtu radnje bila 2 muškaraca i 2 ženske,sjećam se scene u kojoj jednom od njih ispadaju knjige i ova mu pomaže da ih vrati s poda i tako se upoznaju.U biti ta 2 muškarca su bili ili braća ili najbolji prijatelji, i onda je ova što mu je pobacala knjige iz ruku,krenula u vezu s njim a dotad je bila s onim drugim.Mislim da je između scena uvijek bila ubacivana slika plaže,kuće na plaži ili nečeg sl.Mislim da je bila emitirana ili na srpskim ili na hrvatskim kanalima.Nije riječ ni o Dallas-u ni o Sunset Beachu,jer sam to provjeravao
ićogirlfun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 14:54   #1165
Quote:
ićogirlfun kaže: Pogledaj post
Već godinama ne mogu saznati ime sapunice koju sam gledao kao klinac.Mislim da je bila emitirana u periodu od otprilike 2001-2 do maksimalno 2005-6.Sapunica je bila na engleskom,99% sam siguran da je američka.Jedino što mi je ostalo u sjećanju je nekoliko scena.Znam da su u središtu radnje bila 2 muškaraca i 2 ženske,sjećam se scene u kojoj jednom od njih ispadaju knjige i ova mu pomaže da ih vrati s poda i tako se upoznaju.U biti ta 2 muškarca su bili ili braća ili najbolji prijatelji, i onda je ova što mu je pobacala knjige iz ruku,krenula u vezu s njim a dotad je bila s onim drugim.Mislim da je između scena uvijek bila ubacivana slika plaže,kuće na plaži ili nečeg sl.Mislim da je bila emitirana ili na srpskim ili na hrvatskim kanalima.Nije riječ ni o Dallas-u ni o Sunset Beachu,jer sam to provjeravao
da nije Savannah http://www.imdb.com/title/tt0115346/...nm_flmg_act_25
iako ja se nesjećam kaj se radilo u toj seriji samo znam da je išla kod nas
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 15:03   #1166
Mada se niti ja ne sjećam baš najbolje Savannah, ali neš mi je ipak ostalo u magli i kak je opisao mislim da nije riječ o Savannah jer su 3 prijateljice ak se ne varam u središtu radnje, a što se tiče muškaraca znam da je jedan bio policajac, pa ti možda to nešto govori i da kod nas se emitirala na prvom oko pol 1 krajem 90-ih.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 16:00   #1167
Mislim da serije od 2000 na dalje nebi trebale ic pod temu stare serije,nekako mi to zvuci novijeg datuma bez obzira sto je proslo 10-ak godina (ah sad sam vidio dodatak starije od 10 godina)
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 10:08   #1168
McLeodove kćeri

Ljeto sam znao provodit uz ove cure
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 15:55   #1169
Quote:
ićogirlfun kaže: Pogledaj post
Već godinama ne mogu saznati ime sapunice koju sam gledao kao klinac.Mislim da je bila emitirana u periodu od otprilike 2001-2 do maksimalno 2005-6.Sapunica je bila na engleskom,99% sam siguran da je američka.Jedino što mi je ostalo u sjećanju je nekoliko scena.Znam da su u središtu radnje bila 2 muškaraca i 2 ženske,sjećam se scene u kojoj jednom od njih ispadaju knjige i ova mu pomaže da ih vrati s poda i tako se upoznaju.U biti ta 2 muškarca su bili ili braća ili najbolji prijatelji, i onda je ova što mu je pobacala knjige iz ruku,krenula u vezu s njim a dotad je bila s onim drugim.Mislim da je između scena uvijek bila ubacivana slika plaže,kuće na plaži ili nečeg sl.Mislim da je bila emitirana ili na srpskim ili na hrvatskim kanalima.Nije riječ ni o Dallas-u ni o Sunset Beachu,jer sam to provjeravao
Bila je jedna američka serija Krivnja, baš mi se čini da je bila u tom periodu koji ti spominješ, a možda i malo ranije, negdje krajem 90-ih.

Na internetu nema nešto puno informacija o toj seriji.

The Guilt
http://www.imdb.com/title/tt0122347/

I video ne baš najbolje kvalitete, ali ako je ta serija u pitanju sigurno ćeš je prepoznati.
https://www.youtube.com/watch?v=vmuW_oOc-bU
Mala Sekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 21:52   #1170
Joj Krivnju sam obožavala ko klinka ali mislim da forumaš ne govori o njoj, mada mi je dosta toga ishlapilo iz memorije, ipak mi je neš ostalo u magli i njegov opis mi niš ne govori A i serija se kod nas prikazivala ranije, negdje 1997., 1998.

Evo sad sam i našla trailer
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 12:29   #1171
Quote:
BrianJohnson kaže: Pogledaj post
Malo ljudi se sjeća, ali prije par godina je RTL prikazivao ovu seriju.

Boston Public. Emitirana je od 2000. do 2004.

Serija mi je oduvijek bila draga, lagani tempo, super priča, odnosi među profesorima (ljubavi, svađe, zezancija), realni problemi i šaškljive teme (teen trudnoće, droga u školama i slično). Preporuka ako netko nije pogledao.
Ajme o ovome sam pričala mužu neki dan, ja je se sjećam kao odlične serije, uvijek sam išla ručati baš kad je to bilo, nisam htjela jest prije ni poslije hihih
I muž i ja smo učitelji pa je baš nekak prigodno
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 12:56   #1172
Sad baš malo vrtim te starije serije..... Što se tiče domaćih, obožavala sam Gruntovčane. Dakle još uvijek plačem uz svaku epizodu i zbog njih sam naučila onu stvar s početka koju pjeva LADO ("Pooooodravinaaaa ravnaaaaaaa....") Strašno mi je draga ta serija.
Voljela sam i Mendu i Slavicu, premda je to više đir moje mame i njenih vršnjaka, al što se crtića tiče, definitivno najdraži muškarac mog života jest Profesor Baltazar

Od stranih, starijih serija voljela sam Dosjee X (ak se netko sjeća, premda je long shot) u kojoj epizodi je bio slučaj muškarca koji se pretvara u vukodlaka? Nekak mi se čini da dosta na početku serije al nisam sigurna. Ljudi ja zbog te epizode nisam noćima spavala Sjećam se scene di se muškarčev lik vidi kao sjena na jednom zidu i odjednom se ta sjena spušta i vidi se da se preoblikuje u sjenu vuka... Strava i užas. I na samu uvodnu špicu sam se ježila. Čak sam si kasnije dala napravit majicu "The truth is out there" :hardcore fan:
A bogme i Felicity bi se dalo ponovo pogledat.... Kako sam htela bit studentica u mekanim puloverima i s rukama punim knjiga u to vrijeme
I Roswell. Roswell je bio super :ide ponovo gledat roswell: Roswell i ona uvodna špica s Dido, hjoooj....
I Crna guja.

Još jedne dobre se sjećam - Pasadena. Isto uvodna glazba mrak. https://www.youtube.com/watch?v=GysDAAeJkGA
Obavezno Pleme, ali išla je još jedna dobra (i kvalitetna) serija u isto vrijeme, Higher Ground (2000). https://www.youtube.com/watch?v=HOynVqvF3WQ
Glumi onaj jebozovni što je glumio Scullya u Ženi vrač. Serija o školi za klince s problemima droge, zlostavljanja itd. Žao mi je kaj se prestala snimat.

I ne mogu vjerovat da zadnjih 10-ak stranica (ono šrije ću sad pogledat) nitko nije stavio BAYWATCH!!! i najbolju pjesmu ikad igdje! https://www.youtube.com/watch?v=tDMYDC2jjKM

Ne znam kolko su stari Scrubs, Gilmore Girls, One Tree Hill, Dead like me, Buffy (brijem da svi više od 10 god?) i sve sam ih gutala, pa još stariji Jeeves and Wooster, Fawlty Towers (najdraža britanska), Mućke, Mr.Bean... Ah.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.

Zadnje uređivanje House`s Mistres : 11.09.2014. at 13:19.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 13:25   #1173
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post

Od stranih, starijih serija voljela sam Dosjee X (ak se netko sjeća, premda je long shot) u kojoj epizodi je bio slučaj muškarca koji se pretvara u vukodlaka? Nekak mi se čini da dosta na početku serije al nisam sigurna. Ljudi ja zbog te epizode nisam noćima spavala Sjećam se scene di se muškarčev lik vidi kao sjena na jednom zidu i odjednom se ta sjena spušta i vidi se da se preoblikuje u sjenu vuka... Strava i užas. I na samu uvodnu špicu sam se ježila. Čak sam si kasnije dala napravit majicu "The truth is out there" :hardcore fan:

naravno da znam iako več dugo tu epku nisam gledala
1X19 Shapes http://www.tv.com/shows/the-xfiles/shapes-509/

meni su u 1 sezoni najstrava Tooms(onaj šta se provlači kroz crijeva) a najbolja epka uz tu mi je Ice.Kad Mulder i Scully odu na Antartiku sa još dvoje stručnjaka pa njih 4 ostane zatočeno u jednom laboratoriju radi oluje,onda u nekog uđe neki parazit a niko ne zna u kog je od njih 4 ušo pa niko nikom nevjeruje i tak...zabavna i napeta epka

ostale sve serije Higher Ground,Roswell pogotovo
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 14:13   #1174
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
naravno da znam iako več dugo tu epku nisam gledala
1X19 Shapes http://www.tv.com/shows/the-xfiles/shapes-509/

meni su u 1 sezoni najstrava Tooms(onaj šta se provlači kroz crijeva) a najbolja epka uz tu mi je Ice.Kad Mulder i Scully odu na Antartiku sa još dvoje stručnjaka pa njih 4 ostane zatočeno u jednom laboratoriju radi oluje,onda u nekog uđe neki parazit a niko ne zna u kog je od njih 4 ušo pa niko nikom nevjeruje i tak...zabavna i napeta epka

ostale sve serije Higher Ground,Roswell pogotovo
Whaaaa thanks!! :ide gledati navedenu epizodu:

Te s labosom se ne sjećam al sad se opet prikazuje na Foxu il neđe pa ću probat ulovit... I tak mi je drago da nisam jedina koja voli H.Ground! Općenito su slabo prihvatili tu seriju kod nas, ja se sjećam da sam pričala okolo o tome i nitko nije znao o čemu pričam (al to je inače tak pa se nisam zabrinjavala baš)
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 14:27   #1175
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Whaaaa thanks!! :ide gledati navedenu epizodu:

Te s labosom se ne sjećam al sad se opet prikazuje na Foxu il neđe pa ću probat ulovit... I tak mi je drago da nisam jedina koja voli H.Ground! Općenito su slabo prihvatili tu seriju kod nas, ja se sjećam da sam pričala okolo o tome i nitko nije znao o čemu pričam (al to je inače tak pa se nisam zabrinjavala baš)
ja se sjećam da je serija išla mislim vikendom ujutro ali nažalost očito je bila slabo prihvačena u Americi pa je ukinuta nakon prve sezone moja ekipa se sjeća serije,gledali su je sjećam se da je tad Hayden bio IN
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 14:30   #1176
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ja se sjećam da je serija išla mislim vikendom ujutro ali nažalost očito je bila slabo prihvačena u Americi pa je ukinuta nakon prve sezone moja ekipa se sjeća serije,gledali su je sjećam se da je tad Hayden bio IN
Hayden je tad postao IN al sam se ja pošteno zaljubila kad je postao Anakin Skajvolker i ljubovao s Natalijom Portmanovom. Bože što je bio zgodan.

Sad sam se sjetila i Zone sumraka. Skidam
A mogla bi si i Twin Peaks pogledat opet.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 14:56   #1177
Btw sad sam tražila a ne mogu naći.
Znam kad sam bila mala da se na novogodišnje jutro prikazivala Narnija - ne znam jel se zvao Kronike iz Narnije ili Lav, vještica i ormar. Ne znam ni jel bio crtić ili igrana serija
Znam samo da je uvodna špica bila fenomenalna i da smo frendica i ja, onak 9-ogodišnje i pospane, to gledale ujutro... Jel zna netko pa da metne link?
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 14:59   #1178
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Btw sad sam tražila a ne mogu naći.
Znam kad sam bila mala da se na novogodišnje jutro prikazivala Narnija - ne znam jel se zvao Kronike iz Narnije ili Lav, vještica i ormar. Ne znam ni jel bio crtić ili igrana serija
Znam samo da je uvodna špica bila fenomenalna i da smo frendica i ja, onak 9-ogodišnje i pospane, to gledale ujutro... Jel zna netko pa da metne link?
Ima tri sezone koju su odlične. http://www.prijevodi-online.org/seri...cles-of-narnia
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 15:22   #1179
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
al to samo prijevodi, ne? Mislim, nema epizoda za skinut il ja ne vidim dobro?
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 14:36   #1180
Pretpostavljao sam da tražiš naziv serije. Pogledat ću za linkove i poslati ti.
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.