Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2007., 18:18   #61
Quote:
Grim kaže: Pogledaj post
Inače, osim Zare i H&M da se nać robe i u Hali10, to je kao neki outlet, nije loše. Dobar im je i Morgan, a i Mango se popravio (sad je u novoj zgradi, blizu Zare). Nadam se da ću uskoro ić
Jeeeej, slijedeci petak idemo na J. Baez u Ljubljanu , a dragi je SAM predlozio da bi mogao uzeti slobodan dan, pa da malo i shopingiramo !!! Gdje se ovo sto si navela nalazi, u samom centru ili u tom BTC centru? Gdje je bolje da odemo, gdje je veci izbor i veca koncentracija ducana u blizini?
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 21:08   #62
Drage moje curke, ovo moram podijeliti sa vama. I ja kao i sve vi obožavam H&M i Zaru. Ovu sam Novu godinu dočekala u Parizu, pa sam naravno bila i u ovim dućanima. I mogu vam reći da je neusporedivo. Kupila sam 5 haljina, koje u naše krajeve vjerovatno i neće stići. Ondje je već tada bila izložena najnovija proljetno - ljetna kolekcija, od koje ti se zavrti u glavi.
Premda su i cijene malo više nego u Sloveniji.

Tako da mi sada hodočašća u Ljubljanu nisu ono što su nekad bila.

Ali da ne pretjerujem, zna se i tu nać dobrih krpica, nisam se još nikad vratila praznih ruku i punog novčanika.

Bez brige.
kokkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 00:00   #63
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
Jeeeej, slijedeci petak idemo na J. Baez u Ljubljanu , a dragi je SAM predlozio da bi mogao uzeti slobodan dan, pa da malo i shopingiramo !!! Gdje se ovo sto si navela nalazi, u samom centru ili u tom BTC centru? Gdje je bolje da odemo, gdje je veci izbor i veca koncentracija ducana u blizini?
Mmmm šoping To sve je u BTC-u, u centru Ljubljane nisam bila godinama, pa ni neznam. A ovdje je sve na jednom mjestu. Malo si pogledaj tu kartu - http://www.btc-city.com/zemljevid.php. Zara je u dvorani E, to je preko puta Emporiuma (po njemu se najlakše orijentirat). Pored Emporiuma ima nova zgrada, tamo je Mango (na karti je to bijelo). H&M, Morgan, Transport su u Cityparku. Ovaj outlet (Hala 12) je u dvorani 12. Za nešto prigrist imate u Cityparku na katu par restorana i selfservice. Sretan put
 
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 14:48   #64
Quote:
Grim kaže: Pogledaj post
Mmmm šoping To sve je u BTC-u, u centru Ljubljane nisam bila godinama, pa ni neznam. A ovdje je sve na jednom mjestu. Malo si pogledaj tu kartu - http://www.btc-city.com/zemljevid.php. Zara je u dvorani E, to je preko puta Emporiuma (po njemu se najlakše orijentirat). Pored Emporiuma ima nova zgrada, tamo je Mango (na karti je to bijelo). H&M, Morgan, Transport su u Cityparku. Ovaj outlet (Hala 12) je u dvorani 12. Za nešto prigrist imate u Cityparku na katu par restorana i selfservice. Sretan put
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 18:49   #65
jel zna netko mozda jel koja od agencija ima organizirani shopping u mariboru? ili samo za ljubljanu i graz?

e da, i vidjeh na netu da je jucer otvorena jos hrpetina ducana u europarku u mariboru, pa ako ste neodlucne curke izmedu ljubljane, maribora i celja.... pravac maribor!!
kokolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 18:52   #66
Zara u LJ je u samom centru, nasuprot hotela Slon.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 23:48   #67
Cure koliki je povrat poreza?
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 13:02   #68
12-13%, otprilike...
lola rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 19:38   #69
Super tnx
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 12:21   #70
može mi netko pomoć? jel ove agencije organiziraju buseve samo za ljubljanu ili ima i za maribor?
kokolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 20:07   #71
šta će ti agencija? lijepo kupi busnu kartu i amen.
do ljubljane možeš i vlakom.
cure ne znam jel znate otavra se novi H&M u centru ljubljane. vidim žalite se sve na onaj u btc-u da je mali. uglavnom idem ili slj. vikend ili nakon uskrsa u ljubljanu, i u centar grada i btc, pa vam javim kako je. a zanima me i ta madonina kolekcija, da vidim je li čemu
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 21:52   #72
Quote:
mighty_aphrodite kaže: Pogledaj post
šta će ti agencija? lijepo kupi busnu kartu i amen.
do ljubljane možeš i vlakom.
cure ne znam jel znate otavra se novi H&M u centru ljubljane. vidim žalite se sve na onaj u btc-u da je mali. uglavnom idem ili slj. vikend ili nakon uskrsa u ljubljanu, i u centar grada i btc, pa vam javim kako je. a zanima me i ta madonina kolekcija, da vidim je li čemu
Bolje nemoj vlakom, čula sam da su carinici u valkovima opaki
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 21:54   #73
Quote:
scrat5645 kaže: Pogledaj post
Bolje nemoj vlakom, čula sam da su carinici u valkovima opaki
Vrećice znaju gledat, kofere i putne torbe nikad ne otvaraju.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 14:35   #74
sutra ljubljana
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 19:16   #75
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
sutra ljubljana
Javit ćeš čega ima i šta si sve kupila jelda?
 
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 21:16   #76
naravno - u ponedjeljak report
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 23:23   #77
Bok svima,

evo najsvježijeg reporta iz Ljubljane- u centru grada u Čopovoj ulici, kod hotela Slon, otvorili su H&M na 4 kata, sad imaju i kolekciju Divided, odmah pored je novi Orsay, preko puta je Tally Weill, ajoooj, pa onda veelika Zara u blizini, TopShop u Nami, a na kraju šopinga skoknete do Mullera i probate parfemčiće....svidjala vam se Slovenija ili ne,kupovati u centru grada i u tržnom centru nije isto......pa bila to i Ljubljana.
A ako bas hocete u City park, tu je novi Promod sa super krpicama.
Sretno!
Xenia Onatopp is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 23:54   #78
Ha, pa i ja sam u Ljubljani u sopingu. Doduse, ja sam zapucala iz Beograda
Moj utisak: ja uvek idem u soping u Ljubljanu, ali mi je ove godine nesto tanko. U stvari nisam nista videla za sta bi mi zapelo oko, pored tih svih radnji, i novih i starih. Moj favorit Esprit je podbacio u ovoj sezoni (hajde, dobro, kupila sam 1 par pantalona), i par neki krpicaka sto sam videla u Mangu, Zara ima u Beogradu, pa mi nije interesantno (doduse, ovde je jeftinije 20 odsto). Preko puta Zare u gradu, imate robnu kucu Nama, na nekoliko spratova: u prizemlju je veliki Beneton, a gore imate mesavinu robnih marki, nije to lose. U BTC ima autlet u hali broj 12, tako nekako se zove, ako nekog zanima, to je autlet Sportine koje uvozi sve te robne marke popularne medju mladima. Cipele nisam videla nijedne. Ali, opet, to je samo moj ukus... Ne kazem da se vama ne bi svidelo Mozda sutra ipak nadjem nesto od cega cu pasti na dupe. Nada umire poslednja.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 01:24   #79
Quote:
Xenia Onatopp kaže: Pogledaj post
A ako bas hocete u City park, tu je novi Promod sa super krpicama.
dobili su Promod? odlično... jedva čekam da se taj dućan konačno i kod nas pojavi, svojedobno sam u Beču u Promodu na sniženju (u jesen '05.) kupila prekrasnu kožnu jaknicu, tamnosmeđu, za samo 45 eura... neki dan vidjeh gotovo identičnu u Magmi u Ilici (u Mexxu) za 2200 kn...
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 18:23   #80
Ja planiram u četvrtak do Maribora...
ali tako sam uvjerena da ničega nema...ne znam zašto. Neki predosjećaj.

Mislite da ima nešto? Barem H&M.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.