Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2006., 21:56   #1
Sv. Duh

S obzirom na topice po forumu koji kude i pljuju, s obzirom na lose price i s obzirom na sve cesce novinske natpise o podlim i losim doktorima nekako osjecam da ovo moram napisati.

6 sam dana provela na ginekoloskom odjelu na svetom duhu zbog opeacije. u svih tih 6 dana nisam uspjela pronaci niti jedan krivi pogled, a kamoli namrsteno lice, nemar ili nebrigu.

naprotiv, sestra koja se 'ljuti' jer joj nismo pozvonile nego smo ustajale, tete cistacice koje dva puta dnevno ciste cijeli odjel i donesu ti hranu na krevet iako mozes ustati, lijecnici koji s tobom razgovaraju i o najsitnijim detaljima i to s osmijehom i spremni objasniti sve sto te zanima...

Stoga ovim putem zahvaljujem Dr. Baumanu, zelenookom anesteziologu (koji me nije probudio s casom plavca i ovcjim sirom kako smo dogovorili ), osoblju i nadasve svim sestrama s odjela, uz pozdrav cimericama iz Vesele sobe.

__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:25   #2
aha..
i ja sam isto (neocekivano, moram priznati) lijepo prosao na nuklearnoj Vinogradske... od sestrica zenskih (muskom poseban pozdrav- na partvish mi je antenu stavil da imam neku sliku na TVu u karanteni) do DRova u kompletu... mom cimeru, dedi od nekih 66 let, suze su dosle na oci zbog takvog odnosa...
pomislih da im je svakodnevno zracenje naskodilo, ubilo zlocestocu u njima..

no moram reci da sam prije tog bio na drugoj klinici te iste bolnice gdi smo bili samo- pacijenti, a ne bolesni i osjetlji ljudi... ¤
ZakS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:28   #3
ja sam u vinogradskoj operirala glasnice i stitnjacu i svi su bili super
osim klope na orl odjelu, ajoj...em klopa em ekipa...vrlo nezgodno za odjetljivke kao ja
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:29   #4
Lijepo je na topicu na kojem očekuješ pljuvanje ipak pročitati nešto ovakvo
Ali s druge strane, sramota da se takvom tretmanu trebaju otvarati topici, takvo ponašanje bi trebalo biti normalno.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:32   #5
Quote:
Tinchi kaže:
Lijepo je na topicu na kojem očekuješ pljuvanje ipak pročitati nešto ovakvo
Ali s druge strane, sramota da se takvom tretmanu trebaju otvarati topici, takvo ponašanje bi trebalo biti normalno.
a jebiga, ljudski faktor cesto zajebe
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:32   #6
bili hikokice, tko te rezuckao ? da nije Zurak ? ¤
ZakS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:35   #7
niksicka. prati moje glasnice od osnovnjaka, pa ih je operirala (polipi) pa nakon toga stitnj . sad sam ko grom osim kaj nikad nebum pjevala ko slavuj
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:37   #8
Quote:
Billi kaže:
a jebiga, ljudski faktor cesto zajebe
Ma.. naravno
Istina da se i svaki pojedini slučaj razvlači po novinama i tako dobiješ dojam da je kompletno stanje katastrofa

Imam i ja divnih iskustva s doktorima, recimo moj liječnik opće prakse je najdivniji zdravstveni radnik kojeg znam, a ni zubarka nije daleko
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:39   #9
Ja sam u Hrvatskoj lezala u bolnici 14 puta i dva puta bila u rodilistu (sto odbijam racunati pod bolest) i nikad nisam imala lose iskustvo. Osim hrane koja je uvijek bila fujifuji, ali sto sad, kad ogladnis pojedes i to
U Francuskoj sam bila jednom, u privatnoj bolnici, sve je bilo jako hoh, dobila sam sparoge i jos jako fine papice, donio mi momcic konobar skupa s pingvin odijelom i kravatom, doktori super, za sve se trazi drugo misljenje... ali ni upola srdacni i pristupacni ako nasi. Da ne govorim o sestrama, nase su najbolje na svijetu! kao dijete u Zaraznoj sam naucila kako najbrze mijenjati jastucnice i skoro uvijek se toga sjetim kad se raspravljam s muzem oko vojnickog ili bolnickog stila.
__________________
One person's stubborn is another person's stupid.
njusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 00:07   #10
Quote:
atlantis kaže:

6 sam dana provela na ginekoloskom odjelu

A gdje si sad?
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 00:21   #11
Quote:
kem kaže:

A gdje si sad?

doma

apropo otvaranja topica s pohvalama...

ja sam prva koja chu ga otvoriti i kad nesh ne valja (bilo kod lijecnika, bilo opcenito) zato jer smatram da imam zakonsko pravo buniti se i upozoriti druge na neki propust. no, bila bih velika pitschka kada bih javno kudila a hvaljenje trpala pod tepih.

da, normalno je da se tako ponasaju. no, uvjeti kod nas su (i to ne samo u zdravstvu) daleko ispod normalnih tako da josh vise cijenim i njihov trud i lijepu rijec i osmijeh s njeznim budjenjem u 6 ujutro (kad sam se ja vec naspavala a ta ista sestra je 11 sat u smjeni).

eto, zato topic
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 11:16   #12
Već sam iz puno puno izvora čula da je ginekologija na Sv.Duhu izvrsna.Mnoge žene su već pisale zahvale. Frendica mi je tamo rodila u 17.god,bila je mlada,pestrašena i sama a nakon poroda je rekla da je sve super proteklo i da su je svi hrabrili.
sassssh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 23:03   #13
Postoji on line knjiga zalbe hrvatskog zdravstva: www.doktori.net , ali malo ljudi za to zna. Bilo bi super da tu napisete koju pohvalu ili zalbu.
MangoAnanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 23:52   #14
Quote:
MangoAnanas kaže:
Postoji on line knjiga zalbe hrvatskog zdravstva: www.doktori.net , ali malo ljudi za to zna. Bilo bi super da tu napisete koju pohvalu ili zalbu.

idem odmah tamo

hvala na infu
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 23:56   #15
men sve ovo jako sumnjivo.








jer još se arslan nije sašio
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 00:13   #16
Quote:
tilla kaže:
men sve ovo jako sumnjivo.








jer još se arslan nije sašio
cekaj dok smisli repliku
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 10:55   #17
Ginekologija na Svetom Duhu je izvrsna... ležala sam tamo lani nakon operacije jajnika (Gin 1) i stvarno su svi bili više nego OK.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 11:03   #18
oprostite na oftopiku

Quote:
njusa kaže:
Da ne govorim o sestrama, nase su najbolje na svijetu! kao dijete u Zaraznoj sam naucila kako najbrze mijenjati jastucnice i skoro uvijek se toga sjetim kad se raspravljam s muzem oko vojnickog ili bolnickog stila.
Ne znam ako sam dobro razumjela post, al ja bih poludjela da mi dijete leži u bolnici i mora samo mijenjati posteljinu.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 16:49   #19
Posebno za Arslana , frendica mi je tamo rodila pred par dana, nisu radili epiziotomiju
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 00:55   #20
I ja cekam Arslana...

Mislila sam da ce imat kaj za rec, bar nakon sto pogleda moj link, tamo ima svakakvih stvari, vise ruznih nego lijepih...
MangoAnanas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.