Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2008., 12:17   #61
Quote:
Phil Lynott kaže: Pogledaj post
Kad se nadju drzavnici, svi se oblace u skladu sa svojom kulturom. Arapi nose one haljine, zapadnjaci odijela pa cak i oni crnci nose one svoje sarene krpe i smijesne kapice da pokazu to malo svoje kulture. Jedino ovaj pajac iz Irana izgleda ko da je dvanaest dana i noci lokao u birtiji '12-ti Juli'.
Odijelo ne cini covjeka . da te podjetima da je i poznati khazarski zlocinac koji lezi u komi izgledao bas tako , kao da se naroljo maloprije , sa onom stomacinom ispred se ljuljo ko igracka a kravata mu je bila stran pojam
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 18:20   #62
Treba zidovsku drzavu jednom izbrisati,oni nedaju mir citavom Bliskom Istoku.Njihov 1 vojnik vrijedi 1000 ovih drugih.Znamo mi dobro ko i sta su zidovi.
Care20 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 06.06.2008., 18:35   #63
Quote:
Kiowa Warrior kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/svijet/clanak...6,2,,121723.jl
Ne znam kako bih komentirao ovo, ali mislim da je svakom normalnom čovjeku jasno da nešto stvarno nije uredu sa ovim čovjekom. Toliko krvoločnih prijetnji je već izašlo iz ustiju ovog čovjeka da mogu slobodno izjaviti da on naprosto nije normalan. Kada netko toliko puta krvoločno prijeti jednoj suverenoj i međunarodno priznatoj državi kao što je Izrael to je definitvno znak da nešto nije uredu sa državom na čijem čelu je taj manijak. Kako jedan predsjednik može toliko prijetiti međunarodno priznatoj državi a da to ne predstavlja mišljenje onih iza njega, konkretno mislim na iranske religiozne islamske vođe. Ja sam stvarno mišljenja da se treba čim prije pozabaviti slučajem Iran, jer toliko prijetnji i mržnje prema jednom narodu i državi tog naroda dosada u 21 stoljeću nije viđeno. Iran, njegov predsjednik, njihovi islamske vođe predstavljaju prijetnju broj 1 na ovom svijetu. Čim prije se ta prijetnja neutralizira, tim bolje, ma što god pojedinci mislili.
A što kažeš na ovo:

Quote:
Prema islamskim vjerovanjima, Mahdi je za muslimane slično što i Isus za kršćane; očekivani mesija koji će se pojaviti, a neki vjeruju da je već živio i da će se ponovo vratiti te učiniti zemaljski raj sve do kraja svijeta. Nakon što je Ahmadinedžad upotrijebio jedan Madhijev citat koji ima veze samo s filozofijom, u medijima je odmah bez ikakve logike ili analogije posložena priča o "zazivanju proroka", "vladanju svijetom", te o "nuklearnoj kataklizmi". Suvišno je spomenuti koliko političara citira Isusa, a niti jedan nije doveden u kontekst sa tobožnjom "kataklizmom", jednostavno zato što je to idiotski.
Naravno, ma nema teorije da su novinari napuhali stvar, jel'?
Vidjeli smo na primjeru Krškoga, već 3 dana izvještavaju kao da nam prijeti novi Černobil, i ti onda takvima slijepo vjeruješ?
Ma samo nastavi, to samo govori o tebi.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 20:54   #64
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
A što kažeš na ovo:



Naravno, ma nema teorije da su novinari napuhali stvar, jel'?
Vidjeli smo na primjeru Krškoga, već 3 dana izvještavaju kao da nam prijeti novi Černobil, i ti onda takvima slijepo vjeruješ?
Ma samo nastavi, to samo govori o tebi.
I sto bih ja trebao napisati na ovo? Osim da plagiras i kopiras tudje postove, konkretno uzimas postove od opce poznatog ludjaka, ustase i antisemitski raspolozenog pojedinca za kojeg svi forumasa Hrvatske znaju tko je i sto je. Konkretno radi se Ivanu Kesicu, covjeku koji je zbog svojih prijetnji zidovskoj zajednici zagreb poznat i Zagrebackoj policiji, covjeku koji se kao jedini iz Hrvatske javio na antisemitski natjecaj u kojem je islamisticka vlast Irana nagradjivala najboljeg karikaturistu za najbolju karikaturu o holokaustu na zidovima. I ti bi sada zelio da ja komentiram rijeci takve individue, ja ipak stojim iznad tog nivoa i ne vjerujem takvim likovima niti jednu njihovu antisemitsku rijec.
Kiowa Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 22:26   #65
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
Odijelo ne cini covjeka . da te podjetima da je i poznati khazarski zlocinac koji lezi u komi izgledao bas tako , kao da se naroljo maloprije , sa onom stomacinom ispred se ljuljo ko igracka a kravata mu je bila stran pojam
Covjek pati od pretjerane tezine. Tok zna mozda je bolestan, metabolizam ili kaj. On ne moze staviti kravatu a neobrijanog ga nisam vidio. S druge strane Mujo ima savrsenu figuru i ravan trbuh mogao bi izgledati ko CEO, a on radije hoda okolo ko kakav automehanicar na 30-godisnjici male mature.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 02:53   #66
Quote:
Kiowa Warrior kaže: Pogledaj post
I sto bih ja trebao napisati na ovo? Osim da plagiras i kopiras tudje postove, konkretno uzimas postove od opce poznatog ludjaka, ustase i antisemitski raspolozenog pojedinca za kojeg svi forumasa Hrvatske znaju tko je i sto je. Konkretno radi se Ivanu Kesicu, covjeku koji je zbog svojih prijetnji zidovskoj zajednici zagreb poznat i Zagrebackoj policiji, covjeku koji se kao jedini iz Hrvatske javio na antisemitski natjecaj u kojem je islamisticka vlast Irana nagradjivala najboljeg karikaturistu za najbolju karikaturu o holokaustu na zidovima. I ti bi sada zelio da ja komentiram rijeci takve individue, ja ipak stojim iznad tog nivoa i ne vjerujem takvim likovima niti jednu njihovu antisemitsku rijec.
Plagiram i kopiram?Je li ti znaš što znači kada se nešto stavi pod "quote"?Očito ne, ili se namjerno praviš grbav.
Dakle, stavio sam citat sa iste stranice Jutarnjeg lista.Ne znam tko je osoba koja je to napisala ( ti očito znaš, iako ne znam kako ), niti sam provjeravao.To je bio komentar na vijest.
No, dakako, tvoje je pravo da ne komentiraš, i da tvrdiš nešto što ne možeš dokazati.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 13:56   #67
http://www.net.hr/vijesti/svijet/pag...6/0689006.html
__________________
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι πάντων δὲ βασιλεύς, καὶ τοὺς μὲν θεοὺς ἔδειξε τοὺς δὲ ἀνθρώπους, τοὺς μὲν δούλους ἐποίησε τοὺς δὲ ἐλευθέρους
von_ungern is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 16:37   #68
S obzirom da NE zelim benzin placati tridesetak kuna po litri; toplo se nadam da izraelski fasisti nece napasti Iran...

Voli Vas Nuumen
Nuumen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 16:50   #69
Quote:
Nuumen kaže: Pogledaj post
S obzirom da NE zelim benzin placati tridesetak kuna po litri; toplo se nadam da izraelski fasisti nece napasti Iran...

Voli Vas Nuumen
Ha, ako se još ameri umješaju dolar će postati bezvrjedan pa što nas boli k*
__________________
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι πάντων δὲ βασιλεύς, καὶ τοὺς μὲν θεοὺς ἔδειξε τοὺς δὲ ἀνθρώπους, τοὺς μὲν δούλους ἐποίησε τοὺς δὲ ἐλευθέρους
von_ungern is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 20:09   #70
Quote:
Nuumen kaže: Pogledaj post
S obzirom da NE zelim benzin placati tridesetak kuna po litri; toplo se nadam da izraelski fasisti nece napasti Iran...

Voli Vas Nuumen
Ne brini se. Izraelci imaju minimalnog upliva na cijene nafte. Iran, s druge strane, je druga prica. Nedavno im je dolazio na naplatu jedan dug Rusima. Bili su malo tanki s cashom i da to poprave slucajno su izrezizali incident sa hapsenjima Rumunja pa onda sa US navy itd.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 20:34   #71
Quote:
Care20 kaže: Pogledaj post
Treba zidovsku drzavu jednom izbrisati,oni nedaju mir citavom Bliskom Istoku.Njihov 1 vojnik vrijedi 1000 ovih drugih.Znamo mi dobro ko i sta su zidovi.
Tko ste to vi i sto ti "vi" znate????
__________________
Nije da se ne slazem sa tobom ali nisi u pravu.
Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 17:20   #72
Quote:
Kiowa Warrior kaže: Pogledaj post
I sto bih ja trebao napisati na ovo? Osim da plagiras i kopiras tudje postove, konkretno uzimas postove od opce poznatog ludjaka, ustase i antisemitski raspolozenog pojedinca za kojeg svi forumasa Hrvatske znaju tko je i sto je. Konkretno radi se Ivanu Kesicu, covjeku koji je zbog svojih prijetnji zidovskoj zajednici zagreb poznat i Zagrebackoj policiji, covjeku koji se kao jedini iz Hrvatske javio na antisemitski natjecaj u kojem je islamisticka vlast Irana nagradjivala najboljeg karikaturistu za najbolju karikaturu o holokaustu na zidovima. I ti bi sada zelio da ja komentiram rijeci takve individue, ja ipak stojim iznad tog nivoa i ne vjerujem takvim likovima niti jednu njihovu antisemitsku rijec.
A gdje je sad ona slobodna umjeticka rijec i sloboda misli i govora
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 17:25   #73
oko za oko zub za zub
nego sta nego izbrisati
Simpatična is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.06.2008., 13:28   #74
Quote:
Phil Lynott kaže: Pogledaj post
Ne brini se. Izraelci imaju minimalnog upliva na cijene nafte. Iran, s druge strane, je druga prica. Nedavno im je dolazio na naplatu jedan dug Rusima. Bili su malo tanki s cashom i da to poprave slucajno su izrezizali incident sa hapsenjima Rumunja pa onda sa US navy itd.
Jes jes, a sve iz toplih povjerljivi izvora sa prefixom "jewish"
OraoJaviSe is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.06.2008., 16:39   #75
Quote:
OraoJaviSe kaže: Pogledaj post
Jes jes, a sve iz toplih povjerljivi izvora sa prefixom "jewish"
Kaj ti milo ne znas kak to funkcionira? Iranci posalju swift-boats na US navy i cijene nafte iduci dan od 2-3% gore. Irancima za nista posla 2-3% 'povisice'.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:34.