Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2017., 13:50   #41
Pišeš da si i ti bila s drugima, misleći pritom na njega.
A ovaj dio o ignoriranju, nije mi jasan...pošto si tako detaljno upućena u to kad je koju volio/sexao ...
Uglavnom., ne znam kako ste na kraju uopće ipak završili skupa, ali on nije kriv što si ti tiho patila za njim godinama. Čovjek je sam sebi kriv, sami biramo dal ćemo nekog voljet, preboljet ili vječito patiti za nekim nedostupnim.
Tu nećeš dobiti odgovore šta ćeš sa svojom vezom. Odgovor je u tebi, duboko u sebi znaš i sama koji je odgovor.
Mislim da je ZgSash bio najbliži istini, ti voliš patiti. Ali tako samo sebi činiš zlo. Otpusti stare duhove ili ih zagrli i suoči s njima. Samo nemoj i dalje živjeti u ovakvom kaosu.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 18:35   #42
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
a što on ne pobriše te slike ako je veza ozbiljna i ako vidi da tebi smeta baš toliko da te uznemiruje?
Izbrisao je slike sa drustvenih mreza iako ni tu ne znam granicu postavit, jel to normalno od mene bilo traziti ili ne.
u-kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 18:36   #43
Izbrisao je samo fotke s bivšim curama?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 18:49   #44
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Mislim da je ZgSash bio najbliži istini, ti voliš patiti. Ali tako samo sebi činiš zlo. Otpusti stare duhove ili ih zagrli i suoči s njima. Samo nemoj i dalje živjeti u ovakvom kaosu.
istini za volju, bila je to pistol
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 18:50   #45
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Izbrisao je samo fotke s bivšim curama?
ne, otisao je usput i na psihijatriju i dao da mu obrisu pamcenje

i sad je ko mobitel nakon tvornickog reseta
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 19:00   #46
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ne, otisao je usput i na psihijatriju i dao da mu obrisu pamcenje

i sad je ko mobitel nakon tvornickog reseta
Možda bi i autorica trebala tamo da joj izbrišu pamćenje
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 19:04   #47
da, njoj bi tek dobro dosao jedan dobar reset
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 19:10   #48
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
U glavi imaš scenarij otkad ga znaš. Ti si htjela da se stvari odvijaju tvojim scenarijem , ali nisu. Jedini problem si ti sama sebi. Čovjek je živio svoj život, a to što si ti patila nema nikakve veze s njim. On nije kriv za to. On nije uzrok te patnje, uzrok je tvoj propali plan koji si imala za vas. Isti taj problem imaš i sad, ne možeš se pomiriti da si tako došla do cilja, nije išlo po tvom planu. Čak mislim da je u pitanju razočaranje, nije onako divno kako si htjela, imaš ga, imaš vezu s njim, imaš dvojbe, imaš sumnje. Život ti je bio na čekanju i sad imaš samo njega koji je život živio. Rješenje tvog problema je vratiti vrijeme i zaustaviti njegov život u onoj točki kad si zaustavila svoj. Znamo svi da je to nemoguće pa tako tvoj problem ostaje nerješiv. Njemu svaka čast, 6 mjeseci sluša tvoje paranoje, dobro je izdržao. Možda si mu stvarno zadnja opcija. A možda, kako je već netko rekao, riješit će se samo.
Pa da, to bi i bila neka srž problema, došla sam do cilja ali ne po planu. I vise ni ja ne znam kada ga mucim sa paranojama jel to nesigurnost, osveta. ili nesto trece. Nakon 6 mj vise ni sama ne znam.

Quote:
Ab Aeterno kaže: Pogledaj post
Jesi, ostavi ga. Nemoj biti ono što je Paulinho bio Barceloni kada nisu mogli dobiti Verrattija.
Za ovo mi treba prijevod (tipicna zena)

Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
Ajme, kako je ovo dobro (rečeno). I primjereno

A sad malo o temi. Ljudi ponekad, naprosto, nisu u istim fazama života. Ti si njega željela 4 godine, a on je želio nešto drugo. Ne nužno neke druge cure. Bio je izvan Hr. Tada mu, možda, nije bilo vrijeme za (vašu) vezu.

Ono što se meni čini je da ti imaš probleme sama sa sobom. Da si se navikla da "patiš". Prvo si "patila" za njim (dok je on živio svoj život), a sada kada si konačno u onome što si dugo željela, opet si našla razlog da "patiš".

Pročitaj ono što si napisala. Da vam je veza super, da je on divan prema tebi (tako nekako). Pa pročitaj još jednom. I još jednom.

Već sama razmišljanja, a kamoli spočitavanja su najbrži i najjednostavniji put da unište tu vezu koju si toliko dugo željela i koja se pokazala onakvom kakvom si željela. Nemoj si to raditi.
To mi je i neka glavna utjeha, da mozda nije bilo kako je bilo da ne bi sada bili skupa. Da je mozda trebalo biti tako. Ali kad sam ljuta mozak drugacije radi i samo mu nabrajam svaku "gresku".

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
gle, mozes se veseliti jer si mu posljednja (i potruditi se da i budes), a mozes si naruciti preko ebaya novog novcatog muskraca, upakiranog u lijepi sareni celofan i s dve godine garancije

i btw. ti si sve ove godine samo patila i cekala njega?
nisi imala svoj zivot, nekoga...?
Drugi aspekti mog zivota nisu cekali, faks, posao, prijatelji, obitelj. Ljubavni zivot tj decke sam imala ali je kroz sve te godine on u usporedbi sa svakim meni bio prvi izbor. Dakle krenula sam dalje jer sam si priznala da s nama nikad nista nece bit ali je on uvijek bio tu u glavi. Pa sad koliko mozes bit sretan u vezi dok mislis da je tu netko bolji za tebe ali te eto nece.

Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Budući da očito stalno raspredate o toj temi, jesi li ga pitala što je si ti njemu predstavljala u vrijeme dok je bio s drugima, živio svoj život? Je li te uopće doživljavao i kako? Zašto se odlučio za tebe sada?
Bio je mlad i tup, uvijek sam ja njemu bila zanimljiva ali mislio je da to nece ici. Slatke isprike.

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
tako je, sve treba dobro istraziti i izanalizirati, od vrtickih simpatija, najdrazih jela, pa do danasnjeg dana i planova za sljedeci mjesec i godinu
nema nista ljepse ni ronmanticnije, ni bolje garancije da necemo nekome dopizditi i da ce nas voljeti i ostati s nama zauvijek

i obavezno odrzavati tu vatru zivom bar jednom tjedno, po mogucnosti usred kakvog ljubljenja i mazenja
Samo jednom tjedno?
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Zapravo tražiš da ti on nadoknadi patnju koju si ti tih godina propatila. Ima li to smisla? Što sad da se on i ponaša prema tebi kao božici i plazi pred tobom? Kako bi to promijenilo stvar? Opterećuješ i sebe i njega glupostima. Da, nije bio na diplomi jer niste bili skupa. Imao je i on tad važnih stvari kojima ti nisi bila prisutna. Imate i sad važnih stvari kojima možete oboje biti prisutni, a ti vodiš bitku s tim gdje i s kim je on bio za vrijeme tvoje fešte za diplomu. To sve gdje je bio ga je na kraju dovelo k tebi i da nije bilo toga ne bi ni bili sad zajedno.
Ja da sam bila pozvana ja bi dosla na sve njegove stvari Ma znam, kad sam razumna ja to sve kuzim. U trenutku svade ego ne shvaca.

Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Ti si tipična friendzone sajkuša, patiš godinama i kriviš njega iako je patnja cijelo vrijeme bila tvoj izbor, a sad kad ste skupa i dalje patiš jer ne znaš za bolje i još si k tome kao malo dijete razočarana jer ispada da "gospodin savršeni" ipak nije savršen.



Dapače, ovaj cijeli paragraf zvuči kao da samu sebe huškaš protiv njega i tražiš način da mu "metneš" kako bi i on uskoro bio u poziciji da pati za tobom. Godinama dramiš i sereš jer ne možeš prihvatiti odbijenicu, a sada gledaš kako da ti lansiraš svoju i kako da pritom napraviš najviše štete. I to još osobi koju navodno godinama "voliš". Tako barem meni to izgleda.
Sigurno je bilo svada koje su zapocete samo da i on pati, priznajem. Ali tema je otvorena jer eto i meni dode iz guzice u glavu da ovo nema smisla i da moramo ili prekinut ili se ja moram sredit.

Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Neobicno mi je da netko tko smireno ovdje prica sa strancima o svojim problemima s druge strane doma nekom svom i dragom priredjuje dramaticne ispade i pizdjenja svako malo. Nije da ne mogu zamisliti nekog tko tako pizdi, ali ovdje zvucis kao netko s kim se moze razgovarati i tko zna razabrati izmedju vlastitog popizditisa i stvarnog problema.

Istresli su ti ljudi ovdje svasta i nisi popizdila. Na stranu sto su vecinom u pravu ovi koji su ti svasta rekli, ljudi obicno popizde kad ih se tako kritizira. Ti, bar za sad, nisi. Sto je odlicno. Bez zajebancije, skidam kapu za ton kojim ovdje razgovaras. Sad samo isti tretman priusti i njemu - razgovor koji je razgovor, bez drame i pizdjenja.


E da. I hvala ti
Zvucati ce ruzno, ali osvjezenje je ova tema. Znam da nije fora kad je to tvoj problem, ali osvjezenje je nakon dugo vremena ovdje citati razgovor.
Hvala na ovom odgovoru, bas me razveselio sta me bar netko smatra donekle stabilnom . A nemam sta pizdit po forumu i temi koju sam ja pokrenula, zapravo i trazim kritiku. Mi smo tu temu prosli vec 100 puta i tokom samog starta veze. I te svade i nisu tako turbulentne da ja vrstim ja sam ti bila zadnji izbor i razbijem dvije tri case u meduvremenu. Nego su pokrenute tim nekim sitnicama, kad pricamo o nekom periodu zivota gdje se ja sjetim da me tad totalno odjebao jer je nasao novu curu. Nas je odnos prije veze bio takav da se 4 mj cujemo svakodnevno i vidimo kad on dode u hrv, prijateljski sve, i onda on ude u ozbiljnu vezu i samo se prestanemo cut jer nema vremena/ima curu/nisam vise interesantna. Pa se nakon pola godine javi da mu falim. Pocetak odnosa je bio takav da je on bio zainteresiran za mene ali je taman prekinuo i selio se iz hrv pa nije znao sta zeli. Dakle bili smo bliski, opet sve na prijateljskoj bazi ali uz flert ali kako on nije znao sta zeli nije bilo nista vise. I eto sad smo tu gdje jesmo.

Hvala svima na odgovorima <3
u-kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 19:12   #49
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Možda bi i autorica trebala tamo da joj izbrišu pamćenje
Gledala sam eternal sunshine of the spotless mind previse puta
u-kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 19:13   #50
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Izbrisao je samo fotke s bivšim curama?
Ovo si zaboravila odgovoriti
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 19:14   #51
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pišeš da si i ti bila s drugima, misleći pritom na njega.
A ovaj dio o ignoriranju, nije mi jasan...pošto si tako detaljno upućena u to kad je koju volio/sexao ...
Uglavnom., ne znam kako ste na kraju uopće ipak završili skupa, ali on nije kriv što si ti tiho patila za njim godinama. Čovjek je sam sebi kriv, sami biramo dal ćemo nekog voljet, preboljet ili vječito patiti za nekim nedostupnim.
Tu nećeš dobiti odgovore šta ćeš sa svojom vezom. Odgovor je u tebi, duboko u sebi znaš i sama koji je odgovor.
Mislim da je ZgSash bio najbliži istini, ti voliš patiti. Ali tako samo sebi činiš zlo. Otpusti stare duhove ili ih zagrli i suoči s njima. Samo nemoj i dalje živjeti u ovakvom kaosu.
Evo bas sam napisala odgovor kako smo se mi druzili tokom godina..
A valjda i jesam neka patnica ali ako otvaram temu valjda sam vec i sebe umorila tom patnjom.
u-kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 19:19   #52
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ovo si zaboravila odgovoriti
Hahaha kako me sprdate, jos ja koja mrzim drustvene mreze sam se dovela do toga da covjek mora izbrisat slike sa bivsima. A ne znam, ja ne postam previse takve stvari pa nemam uspomene online, meni je malo cudno da moj tata moze vidjet kako je tekla neka njegova veza na fejsu. Opcenito mi te stvari nisu bas jasne. Znaci ti imas novu curu i i dalje na fejsu imas slike svih bivsim i za 10 god ce uz tu kolekciju doc i slika tvoje djecice i svaka osoba moze vidjet kako je eto tekao tvoj put do te djecice?
u-kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 19:20   #53
Ne bu ovo na dobro po svemu procitanom. Sjebat ces sve (zapravo vec si pocela s tim). Zene
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 19:20   #54
Ok, očito neću dobiti odgovor.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 19:21   #55
On je prošao puno toga dok si ti patila za njim i odabrao je tebe. Sad je zreliji (stariji je) pa i zna šta želi i što treba cijeniti.

Dok si patila za njim sigurno si zamišljala kako bi bilo da ste skupa... I sad kad ste skupa i kad se ostvarilo sve ono što si priželjkivala ne uživaš nego maltretiraš i sebe i njega. Pitanje je koliko će dugo on to dopuštati i trpiti dok ne pukne i ne pokupi se. I kad se to desi, sigurno ćeš opet razmišljati o tome kako bi bilo lijepo da ste skupa. Prestani razmišljati o prošlosti, živi u sadašnjosti i okreni se budućnosti. Bitno je ovo sada, danas...
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 19:31   #56
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
On je prošao puno toga dok si ti patila za njim i odabrao je tebe. Sad je zreliji (stariji je) pa i zna šta želi i što treba cijeniti.

Dok si patila za njim sigurno si zamišljala kako bi bilo da ste skupa... I sad kad ste skupa i kad se ostvarilo sve ono što si priželjkivala ne uživaš nego maltretiraš i sebe i njega. Pitanje je koliko će dugo on to dopuštati i trpiti dok ne pukne i ne pokupi se. I kad se to desi, sigurno ćeš opet razmišljati o tome kako bi bilo lijepo da ste skupa. Prestani razmišljati o prošlosti, živi u sadašnjosti i okreni se budućnosti. Bitno je ovo sada, danas...
a isto je tako pitanje i koliko će dugo tip, s njegovom povijesti i dinamikom veza, se zadržati i kod autorice

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 19:37   #57
iskreno, ja ne bih izdrzao ni ovih dosadasnjih 6 mjeseci ribanja mozga
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 19:53   #58
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
On je prošao puno toga dok si ti patila za njim i odabrao je tebe. Sad je zreliji (stariji je) pa i zna šta želi i što treba cijeniti.

Dok si patila za njim sigurno si zamišljala kako bi bilo da ste skupa... I sad kad ste skupa i kad se ostvarilo sve ono što si priželjkivala ne uživaš nego maltretiraš i sebe i njega. Pitanje je koliko će dugo on to dopuštati i trpiti dok ne pukne i ne pokupi se. I kad se to desi, sigurno ćeš opet razmišljati o tome kako bi bilo lijepo da ste skupa. Prestani razmišljati o prošlosti, živi u sadašnjosti i okreni se budućnosti. Bitno je ovo sada, danas...
Znam, probat cu zaboravit proslost napokon jer uopce ne uzivamo ovako..

Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ok, očito neću dobiti odgovor.
Odgovorila sam ali u krivom rodu cini mi se.

Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
a isto je tako pitanje i koliko će dugo tip, s njegovom povijesti i dinamikom veza, se zadržati i kod autorice

Vidjet cemo sve uskoro cini mi se..

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
iskreno, ja ne bih izdrzao ni ovih dosadasnjih 6 mjeseci ribanja mozga
Pa dobro, mislim da ne bi ni on mogao jos 6 mj izdrzat
u-kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 19:56   #59
Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
Pa da, to bi i bila neka srž problema, došla sam do cilja ali ne po planu. I vise ni ja ne znam kada ga mucim sa paranojama jel to nesigurnost, osveta. ili nesto trece. Nakon 6 mj vise ni sama ne znam.
Čuj, čak i ako želiš da ti dokaže da te voli više od svih ostalih jer ti je spreman tolerirati luđačke ispade, to su jako primitivni i bazični porivi. Paranoje, nesigurnosti i osvete su također dno, zar ti je zbilja na kraju dana tvoja potpuno umišljena povreda ega važnija od vlastitog dečka? Jel ti kužiš da ćeš žaliti još godinama jer se nisi mogla kontrolirati?
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 20:16   #60
Autorica je autodestruktivna, nece to na dobro s nikim. Takvi ljudi uvijek traze razlog za razjebat sve.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.