Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2017., 10:07   #101
Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
Pa tjedan dana je sa čovjekom. Kako nakon tjedan dana možeš tvrditi da imaš problema u seksu. Ako problemi potraju pola godine onda možemo zboriti o problemima
Mozda je mislila da je problm u dosadasnjim partnerima i sad sa novim shvatila da je ipak problem u njoj.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 10:52   #102
Imam ovdje jednog koji se jadan ubi tražeći normalnu žensku,ali samo on baš svaki put naiđe na neku ovakvu..upravo nevjerovatno,niti jedna normalna

Zato sam mu i dao nadimak Šaptač munjolama ..


Pošteno ga je zaslužio

Quote:
Flat:
Komplicirane seksualnosti zaobilazim jer je kvar daleko dublji i siri od same seksualnosti.
Amen
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:08   #103
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Platila bih dobar novac da ovo vidim.
zajebanciju na stranu, da li bi ti bilo napeto da si apriori iskljucena iz procesa svrsavanja tipa sa kojim si i da ti on jedino kaze da tu nista ne mozes jer on ima svoju briju?

Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Ali priznajem da bi bio problem za mene. Imao sam partnericu koja je mogla svršiti samo u određenoj pozi na određeni način. Ništa drugo, samo to. Za ništa nije bila raspoložena jer je ona "sve već probala". Onda je to šljakalo do trenutka kada ti dosadi jedno te isto svaki put. Da nađem neku koja poslije seksa ide u ormar svršiti mislim da bi to bilo još i gore.
ovo malkice zvuci kao mucenje, dugorocno. imas onaj trigger - a sada na meniju...
ubijanje spontanosti i prepustene zabavnosti sexa
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:11   #104
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Imam ovdje jednog koji se jadan ubi tražeći normalnu žensku,ali samo on baš svaki put naiđe na neku ovakvu..upravo nevjerovatno,niti jedna normalna

Zato sam mu i dao nadimak Šaptač munjolama ..


Pošteno ga je zaslužio



Amen
Meni cura zvuci normalnije od nekog tko joj, nakon sto nije uspio izvuci mastariju iz nje, odredjuje normalnost i zaobilazno je naziva munjolom.

Autorice, s obzirom na tvoje stanje u vezi svega toga, na debelo pogresnom mjestu trazis savjet i ohrabrenje. Ovdje ce te dosta ljudi pokusati "spustiti" cisto iz zabave. A to nije do tebe nego do njih.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:13   #105
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Meni cura zvuci normalnije od nekog tko joj, nakon sto nije uspio izvuci mastariju iz nje, odredjuje normalnost i zaobilazno je naziva munjolom.

Autorice, s obzirom na tvoje stanje u vezi svega toga, na debelo pogresnom mjestu trazis savjet i ohrabrenje. Ovdje ce te dosta ljudi pokusati "spustiti" cisto iz zabave. A to nije do tebe nego do njih.
pricamo o mjestu na kojem vecina ljudi secira partnere do tancina, kreira liste kriterija ovakve i onakve, gleda kako se nabada grasak na vilicu i odjednom cudenje sto je nekim ljudima ovo legit problem. (sto su iskljuceni u startu, bajdvej.)
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 16:57   #106
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
I da, jebes partnericu koja mi ne moze reci svoje mastarije pa makar one bile da psi imaju redaljku na njoj.
To bi bila ljubav i povjerenje, osjecaj da smo si doma jedno s drugim.
Ja verujem da vecinu muskaraca to bas i pali, kada je zena slobodna i otvoreno pokazuje sta voli i zeli.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 16:59   #107
Pa dobrojutro više
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:01   #108
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Pa dobrojutro
Ne moras meni to potvrdjivati, ja to znam i bez tvog odobravanja, samo eto, konstatujem.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:10   #109
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pricamo o mjestu na kojem vecina ljudi secira partnere do tancina, kreira liste kriterija ovakve i onakve, gleda kako se nabada grasak na vilicu i odjednom cudenje sto je nekim ljudima ovo legit problem. (sto su iskljuceni u startu, bajdvej.)
Nije stvar cudjenja nego nepotrebnosti nekih upisa. Neka vrsta "kulture" ajmo reci. Ne trebas biti uber pametan da shvatis da je ovdje dosla napola vjerujuci da ce procitati nesto sto ce joj mooozda donijeti neko olaksanje. Otkrivate joj toplu vodu objasnjavajuci da nikom normalnom nije drago ni prihvatljivo imati partnericu koja ne svrsava. Zapravo je ovo skoro na razini toga da nekom s nekakvim tjelesnim hendikepom, oziljkom ili znacajnijom manom ides objasniti kako se ne bi smjela cuditi sto je kod nekih otpisana u startu. Samo sto njen "hendikep", " oziljak" ilitiga mana nisu tjelesno vidljivi.

Wow ajmo curi koja je blokirana zbog presinga rastumaciti da muskarci vole slobodoumne jebaljke. Ameriku ste joj otkrili, kazem vam.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:35   #110
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Otkrivate joj toplu vodu objasnjavajuci da nikom normalnom nije drago ni prihvatljivo imati partnericu koja ne svrsava.
Ne,to je znala i bez nas...

Kažemo da ju neiskrenost ni u životu ni u seksu neće dovesti daleko ..
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:43   #111
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Nije stvar cudjenja nego nepotrebnosti nekih upisa. Neka vrsta "kulture" ajmo reci. Ne trebas biti uber pametan da shvatis da je ovdje dosla napola vjerujuci da ce procitati nesto sto ce joj mooozda donijeti neko olaksanje. Otkrivate joj toplu vodu objasnjavajuci da nikom normalnom nije drago ni prihvatljivo imati partnericu koja ne svrsava. Zapravo je ovo skoro na razini toga da nekom s nekakvim tjelesnim hendikepom, oziljkom ili znacajnijom manom ides objasniti kako se ne bi smjela cuditi sto je kod nekih otpisana u startu. Samo sto njen "hendikep", " oziljak" ilitiga mana nisu tjelesno vidljivi.

Wow ajmo curi koja je blokirana zbog presinga rastumaciti da muskarci vole slobodoumne jebaljke. Ameriku ste joj otkrili, kazem vam.
pitala je. ali rekli smo joj da je veci problem njen stav prema problemu. mislim ok, na njoj je da odluci da je to tako i da nema smisla truditi se dalje. ali to nosi neke reakcije druge strane.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 18:46   #112
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Ne,to je znala i bez nas...

Kažemo da ju neiskrenost ni u životu ni u seksu neće dovesti daleko ..
Yeah, yeah... A prvi korak prema renesansi duha i naravno tijela bilo bi podastrijeti mastariju gdinu KAZNITELJU.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pitala je. ali rekli smo joj da je veci problem njen stav prema problemu. mislim ok, na njoj je da odluci da je to tako i da nema smisla truditi se dalje. ali to nosi neke reakcije druge strane.

~via tapatalk
Rekla bih da ste joj rekli i stosta drugo a njenu toboznju odluku o odustajanju uzela bih s mrvu rezerve. Duuug je jos zivot pred njom za takvu odluku, sve da zbilja i misli potpuno ozbiljno.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 18:47   #113
Koliko ja vidim, nije odustala od rješavanja problema nego iznošenja problema strancima koji su se došli naslađivati svojim multiorgazmičnim partnericama i govoriti joj da tko bi je htio. To je pametna odluka. A i autorice, uzmi s rezervom što ljesovci govore, pola ih laže koliko je dugo i široko o svojim ovakvim i onakvim partnericama.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 18:47   #114
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Rekla bih da ste joj rekli i stosta drugo a njenu toboznju odluku o odustajanju uzela bih s mrvu rezerve. Duuug je jos zivot pred njom za takvu odluku, sve da zbilja i misli potpuno ozbiljno.
pitala je da li je problem i zasto. neke stvari nisu ugodne za cuti ali jebemu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:00   #115
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pitala je da li je problem i zasto. neke stvari nisu ugodne za cuti ali jebemu.
Gledam malo pojedine upise i mislim se koliko bi takvih velepoucno-kastrirajucih bilo da je temu otvorio muskarac kojem se ne moze najucinkovitije dici, ili mu pada, ili.... Koji je nedajboze i seks s nekom odbio iz straha. Ili jos gore, rekao iz dispeta samom sebi i smjeru u kojem je otisla tema da on eto odustaje.

Kako sam i rekla, totalno krivo mjesto za u njenom stanju traziti savjet i umirenje.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:13   #116
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Gledam malo pojedine upise i mislim se koliko bi takvih velepoucno-kastrirajucih bilo da je temu otvorio muskarac kojem se ne moze najucinkovitije dici, ili mu pada, ili.... Koji je nedajboze i seks s nekom odbio iz straha. Ili jos gore, rekao iz dispeta samom sebi i smjeru u kojem je otisla tema da on eto odustaje.

Kako sam i rekla, totalno krivo mjesto za u njenom stanju traziti savjet i umirenje.
savjet je prvenstveno bio da nadje partnera kojem to pase i sa kojim joj nije bed micati granice i raditi na problemu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:48   #117
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
I da, jebes partnericu koja mi ne moze reci svoje mastarije pa makar one bile da psi imaju redaljku na njoj.
To bi bila ljubav i povjerenje, osjecaj da smo si doma jedno s drugim.
E pa povjerenje se stice s vremenom. Mozda bi mu s vremenom i otkrila taj dio sebe. Ali jedno vrijeme na pocetku sigurno ne, dok razmisljam kako ce reagirati na to. Ako ti ocekujes odmah sve i da ti bas svaki dio sebe otkrije, ok, nekoj imati posla s ovakvima kao ja. Tvoj izbor. Kog briga uopce.

Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
Pa tjedan dana je sa čovjekom. Kako nakon tjedan dana možeš tvrditi da imaš problema u seksu. Ako problemi potraju pola godine onda možemo zboriti o problemima

Kaj brijete vi? kakvih tjedan dana? Odustala sam od onog oglasa nakon tjedan dan, da, i? Nemam pravo na to? Nisam nigdje rekla da sam nasla nekoga..


Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Nije stvar cudjenja nego nepotrebnosti nekih upisa. Neka vrsta "kulture" ajmo reci. Ne trebas biti uber pametan da shvatis da je ovdje dosla napola vjerujuci da ce procitati nesto sto ce joj mooozda donijeti neko olaksanje. Otkrivate joj toplu vodu objasnjavajuci da nikom normalnom nije drago ni prihvatljivo imati partnericu koja ne svrsava. Zapravo je ovo skoro na razini toga da nekom s nekakvim tjelesnim hendikepom, oziljkom ili znacajnijom manom ides objasniti kako se ne bi smjela cuditi sto je kod nekih otpisana u startu. Samo sto njen "hendikep", " oziljak" ilitiga mana nisu tjelesno vidljivi.

Wow ajmo curi koja je blokirana zbog presinga rastumaciti da muskarci vole slobodoumne jebaljke. Ameriku ste joj otkrili, kazem vam.
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Koliko ja vidim, nije odustala od rješavanja problema nego iznošenja problema strancima koji su se došli naslađivati svojim multiorgazmičnim partnericama i govoriti joj da tko bi je htio. To je pametna odluka. A i autorice, uzmi s rezervom što ljesovci govore, pola ih laže koliko je dugo i široko o svojim ovakvim i onakvim partnericama.
Hvala cure. Miim da ste me vas dvije nekako najbolje razumjele od svih na ovoj temi. Ne morate se slagati sa mnom ni podrzati moj stav, ali osjecam razumijevanje. Cak ste bolje objasnile moje misli nego sto bi ja sama.



Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
savjet je prvenstveno bio da nadje partnera kojem to pase i sa kojim joj nije bed micati granice i raditi na problemu.
Jer naci takvog partnera ne samo tako.Evo vec ce me sutra cekati da si otkrijemo svoje mastarije.. Zivot je prekratak, a sto, ja bi se trebamo gusiti u svojoj frustraciji dotad, sa 'krivim' partnerima koji nerazumiju tu moju seksualnost?? Ili sto?
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:50   #118
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Yeah, yeah... A prvi korak prema renesansi duha i naravno tijela bilo bi podastrijeti mastariju gdinu KAZNITELJU.



Nego,općenito ne volim fušeraj..u vezi bilo čega

Pazi ovo,ženska otvori temu,vapi za pomoći,ovo,ono,te tvrdi da je ta famozna misteriozna maštarija glavni kamen spoticanja i jedina prepreka koja ju spriječava da sa svojim savršenim princom odjaše u zalazak sunca na valovima multi orgazama i štajaznam ....



..i onda uopće ne kaže šta je

Jebemu,ili ispljuni ili nemoj otvarati temu i ševiti ljude u mozak ..

Samo zbog svjetlosne brzine kojom inače pušim kartone,neka smatra da sam prema njoj izuzetno nježan i obziran ..
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:53   #119
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Nije stvar cudjenja nego nepotrebnosti nekih upisa. Neka vrsta "kulture" ajmo reci. Ne trebas biti uber pametan da shvatis da je ovdje dosla napola vjerujuci da ce procitati nesto sto ce joj mooozda donijeti neko olaksanje. Otkrivate joj toplu vodu objasnjavajuci da nikom normalnom nije drago ni prihvatljivo imati partnericu koja ne svrsava. Zapravo je ovo skoro na razini toga da nekom s nekakvim tjelesnim hendikepom, oziljkom ili znacajnijom manom ides objasniti kako se ne bi smjela cuditi sto je kod nekih otpisana u startu. Samo sto njen "hendikep", " oziljak" ilitiga mana nisu tjelesno vidljivi.

Wow ajmo curi koja je blokirana zbog presinga rastumaciti da muskarci vole slobodoumne jebaljke. Ameriku ste joj otkrili, kazem vam.
Nema to veze ni sa kakvim slobodoumnim jebaljkama već samo sa muškim egom. Niti vidim ovdje neku pretjeranu korelaciju svršavanje-slobodoumna jebaljka.
Nekad sam svršila, nekad nisam, ajmo reći 50:50, ali eto dečko me počeo pilati da baš moram svaki put. Što je naravno pogoršalo stvari, koliko god namjera bila dobra.
Kad sam ga pitala zašto mu je to toliko bitno, odgovorio mi je : Pa bi li radije bila s dečkom s kojim ćeš svršiti ili s kojim nećeš?
Običan napad na vaš ego, strah da niste dobri ljubavnici i da će osoba tražiti nekog boljeg.
U jednu ruku razumijem, ali bilo bi bolje za vas da probate razumjeti i drugu stranu priče.
Amybroj9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:55   #120
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Jer naci takvog partnera ne samo tako.Evo vec ce me sutra cekati da si otkrijemo svoje mastarije.. Zivot je prekratak, a sto, ja bi se trebamo gusiti u svojoj frustraciji dotad, sa 'krivim' partnerima koji nerazumiju tu moju seksualnost?? Ili sto?
potraga za njim je ipak na tebi. vjerojatno ce zahtijevati vecu angaziranost s tvoje strane u potrazi. postoje i razno razni portali za raznolike fetise.

mozda i da primijenis neke druge savjete, kao naci jos koji nacin da svrsis sama sa sobom. za pocetak.

a ove sto te brane da ekipica tu fantazira o nekim multiorgazmicnim ovakvim onakvim, nisu jednorozi, postoje, nema ih malo, kao sto ima i puno zena koje normalno i redovno svrsavaju. nazalost da, problem je trenutno na/u tebi. mozemo te svi tapsati po glavi i drzati se za rukice, ali realno, to ti nece pomoci.

sad, shvati kao napad ili pokusaj pomoci, na tebi je
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger