Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2008., 16:11   #101
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
chicco happy snack ima samo 1 visinu!
????odavno je rjesena misterija!
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:04   #102
Na sajmu mama I beba sam snimila pregenijalnu stolicu za hranjenje
Zove se Slex, od Brevia. Moze se koristiti za malene, malo vece I starce.. Tj, kao pomocna stolica. Drugacija je od one drvene, jer onaj dio za sjedenje je stvarno velik, tj.stane svacije dupe na njega
Mrak je to sto se sva sklapa pa se moze ponjet na viksu, bakama I sl. Dodje 1.145 kn.. I ako stignete jos danas do velesajma, uzmite letak (trgovina Sunceko u Dubravi) I imate 10% popusta do 01.09.... Daklem hranilica bi dosla 1.000kn..
Znam da se dosta kasno javljam sa ovom info, al bolje ikad,...

Ja cu je ubost
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:19   #103
bila je na štandu baby media shopa jedna na tu foru, ali još bolja i ljepša, ne znam čija, mislim mutsy
može bit hranilica, stolica s onim između nogu, bez toga i stoličica normalna

edit: evo ova, ide i ovak i još par načina
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:27   #104
Evo linka za slex http://www.brevi.eu/prodotti-prima-i...appa/slex.html
Moze se jos dokupiti tacna (100ak kn) I jastucic za obloziti stolicu (isto oko 100 kn)
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:31   #105
Lali, vidila sam I tu no nije me se dojmila jer nemoze biti stolica, ako I moze.. Premala je. A I boje su mi bzv.. Neznam ima li za nju kupiti I jastucic.. Moze li vise razina.. Ugl, nije mi bas nesto
Slex mi je .. Malo sam citala po forumima uk I hvale ju.. Pa mora onda bit dobra
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 18:04   #106
Fora mi je dizajn i na jednoj i na drugoj al to meni izgleda tako neudobno.. Nije da dijete sjedi u njoj jako kratko... pogotovo neko djete koje sporo jede pa prije će nažuljat guzicu nego se najest...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 18:20   #107
Zato postoji jastuk koji se moze kupit
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 18:58   #108
ajme ova brevi je fanta...
a mi smo tako daleko od sajma....
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 20:05   #109
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Lali, vidila sam I tu no nije me se dojmila jer nemoze biti stolica, ako I moze.. Premala je. A I boje su mi bzv.. Neznam ima li za nju kupiti I jastucic.. Moze li vise razina.. Ugl, nije mi bas nesto
Slex mi je .. Malo sam citala po forumima uk I hvale ju.. Pa mora onda bit dobra
ma, vjerojatno, nemam pojma, ja nisam proučavala tu mutsy, mene samo oduševio dizajn. predivna je, što jest-jest.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 20:46   #110
ova od brevie je slična trip trapu, cijena je malo jeftinija...al svejedno previše love s obzirom koliko se upotrebljava..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 22:29   #111
Da, slicna je trip trapu I nije. Slex ima veci prostor za guzicu , ima jastucic, ljepsa mi je,...
I naravski dosta jeftinija od trip trapa.

A sto se tice cijene.. Gledala sam od chicco-a hranilice, pa od PP.. Cijene su preko 1.000kn.. One losije verzije su ispod.
Za 1.000kn ja dobijem ovu hranilicu, koja je moderna, lijepa, iskoristiva poslije dok mi ne dopizdi .. I vrlo lako se sklopi u manje djelove pa je bez problema mogu odfurat na viksu, bakama,...

Pretpostavila sam da se opet dosta ljudi nece sloziti samnom u izboru hranilice, no nisu ni za hrpu ostalih stvari. Samo sam vas htjela informirati o novoj i meni ludilo hranilici za relativno malo para za novi dizajn,.. Pa ko voli..
Neda mi se drzati stranu te hranilice I ponavljati njene prednosti, tj.nedostatke standardnih (kao sto sam o kadicama I TT)... Samo eto ..info
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 22:32   #112
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ma, vjerojatno, nemam pojma, ja nisam proučavala tu mutsy, mene samo oduševio dizajn. predivna je, što jest-jest.
Meni nije
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 23:30   #113
http://http://images.google.hr/imgre...%3Dhr%26sa%3DG
Mi imamo ovu na kravicu, isto je mala stalno s nama za stolom. Ili stavim postolje pa sjedi uz nas ili ga skinem, ostane šipka koja u nižem položaju dođe točno ispod stola tako da jede s a stola baš kao i mi.
__________________
stiže poklon za Božić

Zadnje uređivanje tete : 11.05.2008. at 23:33. Reason: dodatak teksta
tete is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 23:37   #114
http://click4you.com/zagreb/main.do?...=1173277640047
Ova druga, nadam se da se sada vidi
__________________
stiže poklon za Božić
tete is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 23:59   #115
http://www.testberichte.de/testsiege...uehle_253.html
..ako znate svapski..

Njihovi rezultati testiranja hranilica (tip koji mozda neznateto je manja ocijena, to je hranilica sigurnija, bolja)
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 10:03   #116
Iskreno da vam kazem meni ta hranilica sluzi samo da je stavim pred perilicu sudja jer mali stalno hoce dirat tipke na njoj pa nam ja to ko zastita!Da mi iz tih razloga netreba vrlo rado bi je poklonila jer mi zaista nije potrebna!On sjedi sa nama za stolom(kad sjedi)!I meni hranilica samo smeta!
Sjedio je dok je bio manji al sad kad ga stavim nece da jede u njoj neg oce ko i mi da sjedi za stolom!
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 10:21   #117
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post

A sto se tice cijene.. Gledala sam od chicco-a hranilice, pa od PP.. Cijene su preko 1.000kn.. One losije verzije su ispod.
ja sam zahvaljujući curama na forumu saznala za bertonne stolicu od 600 kn i meni je to bio max za to koliko se koristi. stolica ne zaostaje za nekim boljim markama što se tiče funkcionalnosti a neke kerefeke poput ljuljačke i tv mi nisu trebale. radije ću djetetu kupit nešto drugo za razliku u cijeni.
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 10:47   #118
Slazem se. I ja cu za razliku u cijeni kupiti nesto drugo, poput dati za slex koja moze biti obicna stolica za blagavaonu (bas ce mi pasati ) ili radni stol. I meni se cini 1000kn (a bome I 600kn) previse za hranilicu.
..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 11:08   #119
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Da, slicna je trip trapu I nije. Slex ima veci prostor za guzicu , ima jastucic, ljepsa mi je,...
I naravski dosta jeftinija od trip trapa.
ima i trap jastučić.....i dovoljno mjesta za guzu

Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
A sto se tice cijene.. Gledala sam od chicco-a hranilice, pa od PP.. Cijene su preko 1.000kn.. One losije verzije su ispod.
Za 1.000kn ja dobijem ovu hranilicu, koja je moderna, lijepa, iskoristiva poslije dok mi ne dopizdi .. I vrlo lako se sklopi u manje djelove pa je bez problema mogu odfurat na viksu, bakama,...
mi imamo Chiccovu jeftiniju 699 kn...koja je ista kao i ona skuplja (po kvaliteti) al nema 2 tacne ne miče se naslon za noge...što je meni nepotrebno..a u pola jeftinija..

ma sve ok...svatko ima svoje želje , ukus, potrebe....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 14:01   #120
Ovo će biti naša hranilica... Samo u plavo zelenoj boji...

prije toga ću kupiti AS tako da kad budemo kupovali hranilicu dobit ćemo je po cca 200 kn manjoj cjeni...

Uspoređivala sam ovu i takav tip Brevi hranilice i Brevi je potpuno ista...osim dizajna i natpisa Brevi a ova je jeftinija 300 kn tj meni će biti 500kn....
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.