Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2008., 22:58   #21
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Leukemija kod djece se danas jako uspješno liječi.

Preporučujem da se javite u neku od Udruga Krijesnice ili Sanus i da se družite s ljudima koji prolaze kroz istu situaciju. Razmjene iskustava i već sama spoznaja kako niste jedini kojima se takvo što događa, puno pomaže u stvaranju pozitivnog ozračja oko oboljelog koje je od presudne važnosti za uspješno liječenje.

Pusa malom vitezu i sretan je kad ima u obitelji ljude koji ga tako silno bodre i vole.
Hvala na korisnim informacijama. Znala sam ja da ima ovdje dobrih duša koje će nam olakšati da prebrodimo ovu zločestu bolest...

Hvala Vam svima...

A jednom kad se sestra sa nećakom vrati iz Zagreba i kad sve bude iza nas jedva čekam pokazati joj ovaj topic...jer sada nije u mogučnosti...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 23:41   #22
Molit ću se za malog anđela.
Lelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 23:48   #23
Mura, tu su informacije o najpoznatijim bolnicama u Italiji koje liječe leukemiju. Spomenute su dvije za djecu. Možda će vam dobro doći ako budete željeli dobiti kakvo drugo mišljenje. A tu kažu da velika većina djece bude izliječena.

Hrabrom malom mišeku želim da što prije zaboravi na bolnicu, a vama svima puno snage da prođete put koji je pred vama
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 23:54   #24
Jako me pogodila ova priča i duboko se nadam da će se dečkić oporaviti i nastaviti dalje živjeti kao prije bolesti, bit će još jači jer će znati da je pobijedio nešto strašno i to će mu dati snage u životu da riješi sve probleme na koje će naići. Želim vam svima puno sreće, cijeloj obitelji a posebno njemu, i jedva čekam pročitati dobre vijesti
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 00:32   #25
Molit ću se svim srcem da Bog što prije odagna bolest iz života tvog nečaka.

Tek kada vidim da se događaju ovakve stvari shvatim koliko sam sretna i koliko trebam zahvaljivati Bogu na zdravlju svoje djece i moliti za zaštitu
tabita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 11:19   #26
Quote:
mura kaže: Pogledaj post
Slažem se petra s tobom. I s njegovom bolešću spoznala sam mnoge druge stvari. Znam kako mi je bilo kad sam rodila svoju ljepoticu i kad mi je doktorica rekla da je moja Lena dijete sa sindromom Down, ali sve je to ništa u odnosu na ovo stanje u kojem smo se cijela obitelj našli kad smo saznali za dijagnozu mog nećaka... jer fakat nema ništa strašnije nego kad ti vele za dijete da ima tako tešku bolest...

Čovjek uvidi da sitnice oko kojih nekad poludiš i za koje misliš da su največi problemi na svijetu u stvari su smješne i sve se lako riješi uz malo dobre volje...

Bit će bolje, a kad L. ozdravi bit ćemo sretniji i bolji ljudi...
Jako si lijepo ovo napisala.I ja svaki dan odlazim na spavanje s spoznajom da moramo biti sretni s onom sto imamo.I sama znas da je ponekad neke cinjenice tesko prihvatiti al da covjek nauci s njima zivjeti.Samo se pitam zasto nas Bog stavlja na takva iskusenja!?
Iako mislim da nam pokusava pokazati neke stvari (koje se sada cine crnima)u nekom pozitivnijem smislu.Ja znam da ce tvoj necak ozdraviti i da cete svi biti jako sretni i da ce se zivot promijeniti za 100%.Sada se samo drzite zajedno i sve ce biti lakse.Probajte se stvarno javiti u neku od ovih udruga i dobro se informirati.Znas i sama da smo mi svi sa vama!
Puno velikih pusa Lencici od Jone!
styria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 12:10   #27
Unhappy

Hvala Cats!!!

Hvala Styria i ljubi dječicu.... Kad si opet doma da popijemo kavu kod M.?

Hvala svima koji mole za mog nećaka!

Jučer je L. ostao u bolnici jer je dobio neki novi lijek pa je morao ostati na promatranju... bioje tužan... Ali nalazi leukocita su dobri tako da ga danas možda puste na vikend kod mame u stan. Ne smije doma (u Međimurje) jer se vodi kao da je u bolnici, a i ako se nešto zakomplicira da su tamo blizu bolnice... jedva čekam da me sestra nazove da čujem da li će ga pustiti...

Možda uspijem staviti koju slikicu...
Probat ću...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 00:11   #28
mura, pozdravi ga puno ali prvo ga pitaj želi li da mu slika bude ovdje. Lako moguće da ne želi i to treba poštivati.

Al sigurna sam da će ga zanimati da mali ljudi iz ekrana misle na njega i žele mu da brzo ozdravi.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 12:21   #29
Cats, pitat ću ga. Ali ako pristane moraš mi pomoči oko stavljanja slike.

Danas idu baka i djed kod našeg L. Pustili su ga jučer u stan kod mame...

Baš je sretan bio.

Javim Vam dojmove bake i djeda.
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 16:37   #30
držim palčeve za malenog borca! neka što prije ozdravi!
sretno maleni!
Judy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 23:12   #31
Eto me dragi moji,
Jučer su baka i djed bili pomalo ... neznam kakvu riječ upotrijebiti... da Vam probam čim bliže opisati njihove osječaje...Pokušat ću ovako... Puni nade u njegovo ozdravljenje, sretni zbog susreta sa L., tužni zbog njegove bolesti, ljuti (zašto mora sve to prolaziti ?)...
Bake i djedovi su posebno osjetljivi na svoju unučad... Najprije unuka sa sindromom Down, a onda unuk oboli od leukemije... Koma...
Jako im je teško. Djed samo šuti, ne pokazuje previše osječaje, baka pokušava isto ali joj ne uspjeva...

Ali sigurna sam u sretan završetak naše borbe pa nekako lakše prolazim kroz ovo razdoblje...

Puse svima...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 09:41   #32
Puse hrabrom borcu za početak tjedna i da mu prođe što brže i bezbolnije.
Sve će biti dobro. Tako mladi organizam može puno toga podnijeti i boriti se nadljudskim snagama.
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 10:20   #33
draga mura... bez rijeci sam...
vibram da sve bude ok... mislim... mora biti ok!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
The face of a child can say it all, especially the mouth part of the face.
Babanroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 10:52   #34
Hvala Babanroga...

Danas sam potpuno "na iglama"... možda zlato moje malo dođe doma (u Međimurje), ali možda... ako dođe vraća se u subotu. Nije bio doma od 09.09. Bojim se reakcije moje bake...ona je stara i stalno govori bolje da je ona oboljela nego L... Kako baka ima bolest "vožnje" ona nije bila u Zagrebu i nije ga vidjela od kad je otišao...
Pošto su mu zabranjene posjete zbog lošeg imuniteta sve ovo čuvam kao malu tajnu jer bi u suprotnom bila puna kuća onih koji bi ga voljeli vidjeti...

Javit ću Vam svakako reakcije svih ako dođe mrvica.

Držite fige...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 08:40   #35
Dižem topik uz riječi podrške obitelji sa snažnim željama za ozdravljenje ....
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 09:05   #36
.... Zapravo, razmišljam o osjećajima koji nas zbunjuju u situacijama s kojima se ne znamo nositi kad nas zateknu....Ne reagiramo po naučenoj tehnici i uvijek su tuđa iskustva -tuđa...Što je tada činiti? Nema recepta ni pametnog savjeta ...Mislim da samo ljubav ostaje kao jedina misao i da je ona ta koja nam olakšava ma kako se razvijala situacija...A što drugo i ostaje? Ljubav je snaga...upotrijebimo ju...
Žao mi je što ne mogu biti jasnija...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 09:51   #37
Quote:
mura kaže: Pogledaj post
Ali sigurna sam u sretan završetak naše borbe pa nekako lakše prolazim kroz ovo razdoblje...
mora biti sretan, želim vjerovati u to

drž' se draga
pusetina do neba
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 12:27   #38
Quote:
mura kaže: Pogledaj post
...
Saljem puse i dobre vibrice za tvog hrabrog djecaka
Cure su ti vec rekle prije mene, A.L.L. se srecom jako uspjesno lijeci.
Mislimo na vas.............
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 18:38   #39
Draga mura držite se, pobjediti ćete beštiju
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 18:40   #40
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vibrice za dečkića!!!
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.