Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2013., 20:32   #2081
ja bi se pogubila u svim tim volanima, al moram priznat da mi je prekrasna
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 18:52   #2082
Curke, znate li gdje se mogu iznajmiti vjencanice Lazaro?
LaUsurpadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 20:51   #2083
vjenčanica iz snova..ova:

romantična, dašak starinskoga, dašak čipke..jednostavna, nježna..elegantna..
najljepša što sam ikada vidjela..

osobno bi ju skratila, maknula ovaj dio koji se vuče po podu, zbog lakše i opuštenije pokretljivosti mladenke..
njena ljepota time ne bi bila umanjena..
to je to..
to je ta..

Zadnje uređivanje TheProvense : 23.01.2013. at 21:07.
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 18:59   #2084
imaš sliku i kako izgleda od naprijed? ovako je jako lijepa

Ja sam još prije kaparila vjenčanicu i danas išla vidjeti šta ima novo i na kraju promijenila odluku u ovu:


P.S. Nekako sam čudno stala jer mi je velika i nije dobro naređena pa mi se napuhala...al kad se namjesti izgleda wow i super ističe figuru
Corrina-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 11:10   #2085
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
vjenčanica iz snova..ova:
.......
romantična, dašak starinskoga, dašak čipke..jednostavna, nježna..elegantna..
najljepša što sam ikada vidjela..

osobno bi ju skratila, maknula ovaj dio koji se vuče po podu, zbog lakše i opuštenije pokretljivosti mladenke..
njena ljepota time ne bi bila umanjena..
to je to..
to je ta..
Predivna...
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 19:02   #2086
@Corina: meni se sviđa, jako lijepa i lijepo ti stoji.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 11:19   #2087
Hvala
meni je puno vjenčanica zaista predivno, pogotovo na drugim curama, ali kad sam krenila isprobavati i počela nabrajati što sve ne želim (čipka, volani, perje, ogroman šlep) jer ne vidim sebe u tome...nije mi puno izbora ostalo
Lakše sam se odlučila i sad sam
Corrina-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 12:00   #2088
Quote:
Corrina-os kaže: Pogledaj post
Hvala
meni je puno vjenčanica zaista predivno, pogotovo na drugim curama, ali kad sam krenila isprobavati i počela nabrajati što sve ne želim (čipka, volani, perje, ogroman šlep) jer ne vidim sebe u tome...nije mi puno izbora ostalo
Lakše sam se odlučila i sad sam
Drago mi je da si pronašla vjenčanicu, lijepo ti stoji.

Imam iste "ne želim" kao ti, osim čipke. S tim da meni dolazi u obzir samo A-kroj.
Prošla sam 3 salona, nadala se da će ona iz prvog biti odabrana, ali na kraju otpala. I sad moram tražiti dalje, a ne da mi se. Ostale su mi još 2 u užem izboru (iz Penelope i Madone), u biti dosta slične, samo je jedna bijela, a druga ivory.
Ali pogledat ću još malo.

U kojim ste salonima vidjele A-haljina, recimo trenutno ne-modernih (bez volana, perja, tila, princeza-stila sa svjetlucavim detaljima)?
__________________
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...
Linea Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 02:09   #2089
http://www.onewed.com/photos/tagged/...%20morgana%20b

Kad sam vidjela ovu haljinu na netu nisam se dugo razmišljala. Iako je nisam kupila u originalu, šivala sam po ovoj slici i ispala je identična.
Osjećala sam se predivno u njoj na dan vjenčanja.
A pogledala sam desetke i desetke haljina i na kraju se odlučila za prvotni odabir.
Sonia13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 18:23   #2090
meni je ova fora sa naramenicom koja se pretvara u šlep predobra
(il se to meni samo tako čini. polu sam slijepa, a fotka je mala )
izgleda jako lijepo
imaš možda kakve slike od napred?

Zadnje uređivanje dire Dawn : 28.01.2013. at 18:31.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 12:03   #2091
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
vjenčanica iz snova..ova:

romantična, dašak starinskoga, dašak čipke..jednostavna, nježna..elegantna..
najljepša što sam ikada vidjela..

osobno bi ju skratila, maknula ovaj dio koji se vuče po podu, zbog lakše i opuštenije pokretljivosti mladenke..
njena ljepota time ne bi bila umanjena..
to je to..
to je ta..
Ajme pre pre predivna Ja bi takvu!
SportsGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 13:13   #2092
Quote:
Get Thee To A Nunnery kaže: Pogledaj post
Hvala svima na lijepim postovima, posebno enigmi čiji je baš inspirativan

Međuim osjećam potrebu objasniti da nije problem u tome da nemam kičmu i vlastito mišljenje nego ja zapravo nemam svoju "vjenčanicu iz snova" jer nisam nikad sanjala ni maštala o vjenčanicama. Zapravo često zavidim curama ovdje kad nakelje sliku i kažu "evo to je ta, tu želim", zavidim im na entuzijazmu, ja ne mogu nikako toliko truda i energije uložiti u odabir haljine.

Ja sam prije svega praktična, suludo mi je dati cijelu plaću za posudbu second-hand haljine. Kad sam vidjela ovu koju sam kupila pomislila sam doslovno "Vidi vjenčanica. 90 dolara, ideš. Silk, modal. Jel bi ta haljina izgledala dobro da je u pičing žutoj boji? (to mi je A-test za odabir haljine ). Bi. Size 6 ,može. Dobra bu. Put in the basket."

A svadbu ionako radim zbog obitelji i prijatelja. Osobno se veselim samo onom dijelu pred svećenikom, sve ostalo mi i nije naročito zabavno nit privlačno, sve ostalo će bit tu zbog ljudi koji se taj dan žele veseliti zbog mene. Zbog istih ću i nositi vjenčanicu, normalno da ću ih pitat za mišljenje i normalno da će mi zasmetat ak ne dobijem potvrdu da nam se sviđaju iste stvari jer onda počnem razmišljat : "A kaj ak sam onda fulala i bend. I restoran. I meni. Jezuš. Svi budu prešli doma do 11."

Jesam sad otišla u off? Ispričavam se, morala sam izbacit to iz sebe...
Razumijem što želiš reći i slažem se s tobom. Koliko god si može netko trubiti da ga nije briga, ipak ti je drago kad ti ljudi kažu da si lijepa mladenka, da zračiš, da se vidi da si sretna i da si super odabrala haljinu, šminku itd. Meni bi bilo neugodno čuti da sam totalno promašila vjenčanicu, ne mislim da sam zato nestabilna i da ovisim o tuđem mišljenju. Možda je stvar karaktera, nismo svi isti, nekima je apsolutno važno što drugi misle, nekima nije uopće. Ja mislim da je prava mjera u sredini, i dobro je pitati za savjet kad se radi o nečemu što ne možeš naknadno popraviti.

Mislim da je tvoja haljina lijepa iako bih ju doradila, došila možda neke dijelove da bude malo upečatljivija, ali da ostane jednostavna. Možda na nju neki bogatiji lijepi veo ako voliš. Ako nađeš neku dobru krojačicu sigurno će ti dati neke ideje. Sve u svemu, nije krpa, a ako imaš dobru figuru i eleganciju pokreta, sigurno će ti dobro stajati.

Bila sam u dosta svatova, i najveći dojam uvijek mi je ostavilo kretanje vjenčanice oko tijela. Ono kad sva pleše oko mladenke i kad se vidi da ju mladenka dobro nosi. Još kad je mladenka zgodna, milina.

Ako ti je udobna i osjećaš se u njoj kao da ne dodiruješ tlo, onda se ne obaziri što se drugima ne sviđa.
formaldehida is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 22:03   #2093
a evo i moje vjencanice iz snova!

Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 10:06   #2094
Jedna od mojih



ellzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 10:34   #2095
ovo je moja samo postoji mali problem jaako je uska posebno na trbuhu ako ostanem trudna do 8 mj. će mi trbuh biti ogroman ne znam hoće li mi stajat

Uploaded with ImageShack.us
anassp is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:25   #2096
Quote:
anassp kaže: Pogledaj post
ovo je moja samo postoji mali problem jaako je uska posebno na trbuhu ako ostanem trudna do 8 mj. će mi trbuh biti ogroman ne znam hoće li mi stajat

Uploaded with ImageShack.us
Lijepa je!

Ali, pa onda se vodi racuna o tim stvarima koje te brinu.
Ili ne uzimas takvu haljinu, ako znas da je moguce da se nesto promijeni, ili do tada ne radite bebu!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:40   #2097
Quote:
themalosunce kaže: Pogledaj post
a evo i moje vjencanice iz snova!

Ovo je, mislim, nešto najljepše što sam ikad vidjela.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 15:32   #2098
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Ovo je, mislim, nešto najljepše što sam ikad vidjela.
Slažem se sa tobom predivna je.. Hoćem ju

Čija je?
Aria Mont is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 15:32   #2099
Themalosunce i Ellzilla, imate vrlo slicne vjencanice mojoj. Prekrasne su mi obje, bas nekako moj stil. Da nisam nasla onu koja urla moje ime, vjerojatno bi mi takve dosle u obzir. ja sam bas inzistirala da vjencanica ima rukave i da se lagano siri, tako da je moja bas nekako slicna i jednoj i drugoj!! prelijepe su mi!!
__________________
Follow your heart, follow your dreams... There's nothing that you can not do, I belive in you!
kontesa nina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 16:26   #2100
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Lijepa je!

Ali, pa onda se vodi racuna o tim stvarima koje te brinu.
Ili ne uzimas takvu haljinu, ako znas da je moguce da se nesto promijeni, ili do tada ne radite bebu!
Ma naravno, znam nego želim da što prije dođe i vjenčanje i beba.Malo postajem nervozna jer mi vrijeme sporo prolazi pa ne znam ni sama šta bi prije Ali do 8 mj ću se strpit nisam baš toliko nenormalna valjda
anassp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:51.