Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2014., 13:35   #1001
mislim i ponasate se kao da se od vas trazi da obucete skafander, cizme i kaput kad se idete kupat a ne gacice koja prikrivaju spolovila.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 13:36   #1002
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
a da si rođen recimo.zimi, nazalost ta novorođencad bi umirala, jer nema primitivaca da ih obuku.
Rođen sam zimi i fala im na tome kaj su me obukli a ne ostavili prirodi na milost i nemilost!
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 13:39   #1003
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Rođen sam zimi i fala im na tome kaj su me obukli a ne ostavili prirodi na milost i nemilost!
mah, &%@%$¿¿ da ne kazem nesto ruzno.
Nazivciralo me sto kao "tekstilci" to neki pogrdni naziv ili sta? primitivci??

S njima van na -40 bez odjece, neka im prirodno, neka se stope s okolisem.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 13:42   #1004
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
mah, &%@%$¿¿ da ne kazem nesto ruzno.
Nazivciralo me sto kao "tekstilci" to neki pogrdni naziv ili sta? primitivci??

S njima van na -40 bez odjece, neka im prirodno, neka se stope s okolisem.
Tekstilci je naziv za ljude koji se kupaju u kupaćima, isto kao što je nudisti naziv za ljude koji se kupaju goli. Ne drami.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 15:24   #1005
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
mislim i ponasate se kao da se od vas trazi da obucete skafander, cizme i kaput kad se idete kupat a ne gacice koja prikrivaju spolovila.
nema tih gacica koje prekrivaju dobru sisu ili veliki kurac
...a pardon spolovilo jbt...samo sisa jel to spolovilo
__________________
Jebeš čovjeka koji se neda nagovoriti.

Database error ...kaj je to !??
mrkvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 15:24   #1006
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
mah, &%@%$¿¿ da ne kazem nesto ruzno.
Nazivciralo me sto kao "tekstilci" to neki pogrdni naziv ili sta? primitivci??

S njima van na -40 bez odjece, neka im prirodno, neka se stope s okolisem.
Pretjeruješ. Ispadaš živčana sama po sebi, a ne kao da te taj izraz naživcirao. Ne'š ti strašne riječi, nije ni blizu pogrdan naziv samo koristi za karakterizaciju o kome se govori, kao što je to advocatus već napisao.

A ovaj zadnji dio ne znam kako bih komentirala uopće, odakle toliko mržnje prema nudistima?
Uvau, da, nekim je gušt biti na +35 stupnjeva gol, i šta sad? Je l' to znači da će takvi biti uvijek? Ne znači.

Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Ne znam kako vama, meni s mojih 24g. bi bilo.krajnje neugodno hodat apsolutno gola na plazi sa recimo tatom i mamom?
Sick.

Ili kao sto je onaj lik spomenuo tata i 16 godina stara kci secu goli?
Vjerovatno sam primitivna.


No muskarac je mogao vidjet vise puta picku nego ja koja.sam joj vlasnica, i opet je to instikt i priroda da kad vidi golo zesnsko tijelo, lijepo ne neku babu zguzvanu,, da mu se dize...
ili sam fakat loncice pobrkala i nisam zdrava u glavi jer ne shvacam?
Možda će te ovo iznenaditi, ali pazi sad-ne diže se muškarcima na sve.
Ako u pitanju nije mladi drkoš od 14 godina koji je tek otkrio čemu sve kurac služi, ne, neće mu se dići. Možda nekad hoće, al' u puno manjem broju slučajeva nego što ti to misliš. Pa ne idu na nudističku plažu da bi tražili zgodne ženske na koje im se može dići, idu se valjda odmoriti od svega i malo opustiti.

Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Prirodno je puno toga, i swinganje (zasto bi to bilo ne prirodno) i ubijanje (pa zivotinje se svako dan ubijaju znaci prirodno) i krađa (isto prirodno) i td...
ali nismo zivotinje.
No ako bas smatrate da je to vas stil zivota, i da je priroda zeljela da budete goli onda koji k... neidete na snjeg goli ako je to prirodno, sta ce vam odjeca, Bog je osmislio da ljudi hodaju goli, onda ja bi takve mars van na minus 40 pa reci da je odjeca ne prirodna i da su textilci idioti, zivotinje mogu prezivjet jer je prirodno pa ces i ti, jer ljudskom rodu textil ne treba.

Ne nije prirodno.
Kako ti to zaključuješ da je swinganje prirodno? A krađa? Kako je to prirodno? Misliš da je urođena ili šta?

Golo tijelo je prirodno. Točka. U golom tijelu nema ništa loše, neprirodno, bolesno, što bi se trebalo sakrivati. Golo je tijelo lijepo. Zbog nekih društvenih pravila nećeš ga pokazivati 24/7, al' to ne znači da nije prirodno.

Ne, nemoj sad misliti da sam odrasla u nekoj hippie, ludoj, nudistički nastrojenoj obitelji u kojoj smo se svi zajedno kupali do 25. godine, nisam, al' sam začudo uspjela naučiti kako ne osuđivati drugačije od sebe, pogotovo ne na tako primitivan način.

Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Cak je i Eva imala jebeni list
Malo si kontradiktorna.
"Bog je osmislio da ljudi hodaju goli" i "Cak je i Eva imala jebeni list". Ako već vjeruješ u sve to, eto da te se malo točnije uputi: Eva nije imala list, znaš li kad se tek pokrila? Na kraju, kad je počela osjećati sram, ispočetka joj nije trebao, a znaš zašto? Nije se sramila golog tijela, ono joj je bilo prirodno.

Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Stari ljudi su odvratni za vidjet, doista odvratni.
Eto ga na, opet. Da, stara tijela nisu lijepa za gledati, ali zašto bi ti išla na nudističku plažu blejati u tijela drugih ljudi? Razumiješ da ti nitko tamo neće svoje obješene sise nabiti u facu pa da ih baš moraš gledati?

Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
I opet, dopustene su svakave prirodne gluposti, pa neka i vi imate svoje ali nemate se sta bunit sta ste odvojeni, treba tako i bit.
Textilaca ima puno vise i nema potreba da si gadimo dan starim objesenim babama i kitama starih dedeka, i prekrasnih mladih djevojaka koje se secu sa svojim golim.bratom i tatom i td

Ma znam primitivna sam i slab mi zeludac
Naravno da nema, sumnjam da će 2014. okarakterizirati najezda nudista na obične plaže.
Bilo je govora samo o tome da nema potrebe da se ljudi koji se kupaju u kupaćima nabijaju na osamljene nudističke plaže s tako primitivnim i osuđivačkim stavom, kao što je tvoj u ovom postu.
Aelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 15:30   #1007
Quote:
Aelia kaže: Pogledaj post
Pretjeruješ. Ispadaš živčana sama po sebi, a ne kao da te taj izraz naživcirao. Ne'š ti strašne riječi, nije ni blizu pogrdan naziv samo koristi za karakterizaciju o kome se govori, kao što je to advocatus već napisao.

A ovaj zadnji dio ne znam kako bih komentirala uopće, odakle toliko mržnje prema nudistima?
Uvau, da, nekim je gušt biti na +35 stupnjeva gol, i šta sad? Je l' to znači da će takvi biti uvijek? Ne znači.



Možda će te ovo iznenaditi, ali pazi sad-ne diže se muškarcima na sve.
Ako u pitanju nije mladi drkoš od 14 godina koji je tek otkrio čemu sve kurac služi, ne, neće mu se dići. Možda nekad hoće, al' u puno manjem broju slučajeva nego što ti to misliš. Pa ne idu na nudističku plažu da bi tražili zgodne ženske na koje im se može dići, idu se valjda odmoriti od svega i malo opustiti.



Kako ti to zaključuješ da je swinganje prirodno? A krađa? Kako je to prirodno? Misliš da je urođena ili šta?

Golo tijelo je prirodno. Točka. U golom tijelu nema ništa loše, neprirodno, bolesno, što bi se trebalo sakrivati. Golo je tijelo lijepo. Zbog nekih društvenih pravila nećeš ga pokazivati 24/7, al' to ne znači da nije prirodno.

Ne, nemoj sad misliti da sam odrasla u nekoj hippie, ludoj, nudistički nastrojenoj obitelji u kojoj smo se svi zajedno kupali do 25. godine, nisam, al' sam začudo uspjela naučiti kako ne osuđivati drugačije od sebe, pogotovo ne na tako primitivan način.



Malo si kontradiktorna.
"Bog je osmislio da ljudi hodaju goli" i "Cak je i Eva imala jebeni list". Ako već vjeruješ u sve to, eto da te se malo točnije uputi: Eva nije imala list, znaš li kad se tek pokrila? Na kraju, kad je počela osjećati sram, ispočetka joj nije trebao, a znaš zašto? Nije se sramila golog tijela, ono joj je bilo prirodno.



Eto ga na, opet. Da, stara tijela nisu lijepa za gledati, ali zašto bi ti išla na nudističku plažu blejati u tijela drugih ljudi? Razumiješ da ti nitko tamo neće svoje obješene sise nabiti u facu pa da ih baš moraš gledati?



Naravno da nema, sumnjam da će 2014. okarakterizirati najezda nudista na obične plaže.
Bilo je govora samo o tome da nema potrebe da se ljudi koji se kupaju u kupaćima nabijaju na osamljene nudističke plaže s tako primitivnim i osuđivačkim stavom, kao što je tvoj u ovom postu.
Ja nisa, protiv nudista, cudni mi jeste, al nit imam kontakta s vama nit sam preveć na moru svake godine.
AL ovo kaj si uzela ko argument ti je ko da kazes da izadjes s autom an cestu i niko te ne sili gledat ostale aute.
Msm, kam god pogledas su stari auti okolo.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 15:45   #1008
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Ja nisa, protiv nudista, cudni mi jeste, al nit imam kontakta s vama nit sam preveć na moru svake godine.
AL ovo kaj si uzela ko argument ti je ko da kazes da izadjes s autom an cestu i niko te ne sili gledat ostale aute.
Msm, kam god pogledas su stari auti okolo.
Koja je ovo usporedba.

Znači, ti kad izađeš s autom na cestu, gledaš druge aute jer ti život ovisi o tome. Ne možeš zverlati okolo, gledati nebo, svoje noge ili čitati knjigu, a pogodi možeš li to na plaži? Začudo, možeš.

Što radiš na običnoj plaži? Samo gledaš ljude okolo? Super, onda nudistička plaža nije za tebe jer bi te gledali kao perverznjaka.
Mnogi ljudi to ne rade, čitaš knjigu, spavaš, jedeš, plivaš, nitko ti nije toliko blizu da ga moraš gledati. Ne moraš, tvoj je izbor želiš li to. A i ako ti oko jednom pobjegne, pa da je ne znam kako neprivlačna osoba bila, sigurno nećeš povratiti svoj ručak, niti će ti to dan upropastiti.
Aelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 18:04   #1009
Aleia _ ovo za evu je bila sala.

Ovo drugo, nisam nikad bila na nudistickoj jer samo kad zamislim, odbije me ta ideja.
Ako mi se skines gola naravno da cu te gledat, neke stvari odvlace paznju, mozda da te gledam golu svaki dan i nebi, ali nitko od vas tamo ne gleda svaki dan, cjelu jesen zimu i proljece ste obuceni, a onda samo perverzni, i nema argumnta koji mozes dat
da objasnis kako su gace i grudnjak pa makar minijaturni smetnja u bilo kojem pogledu.

Ima samo jedna smetnja, u glavi, a ne u gacama.

Ne mozes ti meni nikakvim "pametovanjima" jer i sama znas da lazes, reci da ne uzivate bas u toj nastranosti tih 2 do. 3 mj. Razumjela bi da svaki dan ljudi hodaju goli, onda vise tijelo nebi bilo tako nesto extra, i onda vjerujem da se i muskarcima od 50 i 20g nebi dizao, tj, nebi ako nista drugo imali.doma materijala za drkanje, a ni zene nisu nista nevinije.

Govoris mi kao da sam ja vanzemaljka pa je znam kako vecina ljudi funkcionira.

Ok... svatko ima svoje istomisljenike, zato smo.lijepo razdvojeni i hvala Bogu da je tako.

Ps; ovi sto vas dolaze snimat....
pa i zakon koji.vas razdvaja od nas...
zar zaista mislis da si ti ta koja nije primitivna? Zar ti to nesto ne govori?
Nije normalno. Nitko mi ne moze rec da je normalno.
Znas ti to i sama, jos u pocetku kad si experimentirala, koliko ti nije bilo normalno dok nisi presla "na drugu stranu"

Nije ti normalno pred tatom gola hodat i to ne radis, a onda ces mi pricat kako je to prirodno i nevino i nista lose...
Mozes ti sebi lagat i drugima slicnima cak i kad znate da lazete samo kako.bi se bolje osjecali u svojoj kozi...

Nitko vam ne brani.
Samo morate znat da ste cudni vi, a ne mi.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 18:13   #1010
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Tekstilci je naziv za ljude koji se kupaju u kupaćima, isto kao što je nudisti naziv za ljude koji se kupaju goli. Ne drami.
ne, tekstilici su naziv za primitivne ljude koji ne shvacaju prirodnost u tijelu.

Pa kad je tako, onda slobodno budem malo primitivna i dam.argumente za to.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 18:24   #1011
Quote:
Aelia kaže: Pogledaj post
Koja je ovo usporedba.

Znači, ti kad izađeš s autom na cestu, gledaš druge aute jer ti život ovisi o tome. Ne možeš zverlati okolo, gledati nebo, svoje noge ili čitati knjigu, a pogodi možeš li to na plaži? Začudo, možeš.

Što radiš na običnoj plaži? Samo gledaš ljude okolo? Super, onda nudistička plaža nije za tebe jer bi te gledali kao perverznjaka.
Mnogi ljudi to ne rade, čitaš knjigu, spavaš, jedeš, plivaš, nitko ti nije toliko blizu da ga moraš gledati. Ne moraš, tvoj je izbor želiš li to. A i ako ti oko jednom pobjegne, pa da je ne znam kako neprivlačna osoba bila, sigurno nećeš povratiti svoj ručak, niti će ti to dan upropastiti.
vec vidim kakva je atmosfera tamo, bojis se da ti oci ne pobjegni kako te nebi smatrali perverznjakom.
Ako mi se skines ja cu te gledat i tocka, jer je funny.

kad ste tako otvorena osoba prema golotinji, voljela bi vidjet izraz lica dok neka atraktivna dama bujnih grudi dosesce do tvog muza malo.cakulat ili zasto ne, u sobi razgovaraju, samo to, ali goli jer im jw ugodnije

Golotinja i sex nisu povezani s nicim, nikakvim sponama nicim, nema veze jedno s drugim.
Play boy je casopis naltural biographic


ehh ljudi moji...
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 19:54   #1012
Hjoj e, ne vidim svrhu gdje ti išta krenuti objašnjavati. Ok, drži se svog primitivnog i zatucanog stajališta, a drugima ga iznosi kad budeš spremna na konstruktivnu raspravu. Postovi ti nemaju ni glavu ni rep, ne mogu se čitati pa tako ni razumjeti. Budemo se možda tipkali kad naučiš bolje pisati i iznositi svoje mišljenje, eventualno multikvotati.
Aelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 20:20   #1013
Quote:
Aelia kaže: Pogledaj post
Hjoj e, ne vidim svrhu gdje ti išta krenuti objašnjavati. Ok, drži se svog primitivnog i zatucanog stajališta, a drugima ga iznosi kad budeš spremna na konstruktivnu raspravu. Postovi ti nemaju ni glavu ni rep, ne mogu se čitati pa tako ni razumjeti. Budemo se možda tipkali kad naučiš bolje pisati i iznositi svoje mišljenje, eventualno multikvotati.
whatever.

Obuci se.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 20:38   #1014
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Nije ti normalno pred tatom gola hodat i to ne radis, a onda ces mi pricat kako je to prirodno i nevino i nista lose...
Mozes ti sebi lagat i drugima slicnima cak i kad znate da lazete samo kako.bi se bolje osjecali u svojoj kozi...

Nitko vam ne brani.
Samo morate znat da ste cudni vi, a ne mi.
Jako lose pises, argumenti su ti kao da citam stivo iz 200. godine prije Krista itd...
Ma na ostalo se necu ni obazirat (goviris da su nudisti nenormalni, cudni itd), ali ovo moram prokomentirat, jer si me nasmijala do suza

Analogno tome, znaci, ti se sevis i sa svojim roditeljima? Jer pretopstavljam da sevis, recimo, decka. U protivnom, ako nisi, po tvom zakljucku, to onda nije normalno, prirodno i dobro.
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 20:43   #1015
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
whatever.

Obuci se.
'Nuff said.
Aelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 21:07   #1016
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Jako lose pises, argumenti su ti kao da citam stivo iz 200. godine prije Krista itd...
Ma na ostalo se necu ni obazirat (goviris da su nudisti nenormalni, cudni itd), ali ovo moram prokomentirat, jer si me nasmijala do suza

Analogno tome, znaci, ti se sevis i sa svojim roditeljima? Jer pretopstavljam da sevis, recimo, decka. U protivnom, ako nisi, po tvom zakljucku, to onda nije normalno, prirodno i dobro.
Jap, zato sto zivimo u 21 stoljecu, moramo postajat sve otvoreniji i otpustat kocnice dok ne dodemo do tocke kad ce svatko moc sta hoce.
Nije cudo sta je danas svijet takav, svakom k... treba dat pravo da bude sta zeli
... malo po malo... luđaci ce vladat svijetom.
Pritom ne mislim da su oni luđaci, ali do toga ce doci.

Ovo uopce ne razumijem, wtf?
Zeljela sam ukazat na sram koji se u jednom slucaju javlja, a u drugom ne, a tad je licemejrno tvrdit kako je nudizam normalan.
Ili je normalan ili nije, u svim uvjetima.

Uostalom, da je to tako normalno vec odavno biste svuda goli hodali.
Dovoljno sam ja rekla da se.da razumjet.

Ne mogu vjerovat koliko vas ima
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 21:27   #1017
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
...CTC...
Da nisi slucajno isla na BDSM, pa ti ces dobit kolaps

S tobom se ne da razgovarat, niti to pokusavam. Samo sam ti ukazao na cinjenicu.
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 22:26   #1018
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
vec vidim kakva je atmosfera tamo, bojis se da ti oci ne pobjegni kako te nebi smatrali perverznjakom.
Ako mi se skines ja cu te gledat i tocka, jer je funny.

kad ste tako otvorena osoba prema golotinji, voljela bi vidjet izraz lica dok neka atraktivna dama bujnih grudi dosesce do tvog muza malo.cakulat ili zasto ne, u sobi razgovaraju, samo to, ali goli jer im jw ugodnije

Golotinja i sex nisu povezani s nicim, nikakvim sponama nicim, nema veze jedno s drugim.
Play boy je casopis naltural biographic


ehh ljudi moji...

https://www.youtube.com/watch?v=E4HGfagANiQ

Ubiti je..
Bugsy93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 03:51   #1019
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Ne znam kako vama, meni s mojih 24g. bi bilo.krajnje neugodno hodat apsolutno gola na plazi sa recimo tatom i mamom?
Sick.

Ili kao sto je onaj lik spomenuo tata i 16 godina stara kci secu goli?
Vjerovatno sam primitivna.
Ti imas svoj odgoj i svoj svijetonazor koji si dobila iz svoje okolice i zato ti Nudisti nisu normalni. Netko tko zivi nudizam i to godinama i evo ljeti ide i sa djecom u nudisticke kampove ce nauciti djecu da je normalno i prirodno biti gol i da se nema cega sramiti, jer je evo normalna stvar i nimalo nenormalno.
Da si ti zadjne 23 godine isla svaku godinu sa roditeljima na ljeto po 2-4 tjedna na neki nudisticki kamp, bi ti bilo normalno da vidis svoje roditelje tu gole, kako i da oni vidu tebe.

Samo sta su neki nudisti to ne znaci da su odmah i pedofili i ljubitelji incesta itd. Isto ako ich neki odma stavljaju u isti kos.


Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post

Ovo drugo, nisam nikad bila na nudistickoj jer samo kad zamislim, odbije me ta ideja.
Ako mi se skines gola naravno da cu te gledat, neke stvari odvlace paznju, mozda da te gledam golu svaki dan i nebi, ali nitko od vas tamo ne gleda svaki dan, cjelu jesen zimu i proljece ste obuceni, a onda samo perverzni, i nema argumnta koji mozes dat
da objasnis kako su gace i grudnjak pa makar minijaturni smetnja u bilo kojem pogledu.

Ima samo jedna smetnja, u glavi, a ne u gacama.
Posto sama kazes da nisi bila na nudistickoj plazi neces to nikada ni razumjeti.
Ne hodaju tu svi muskarci sa dignitim kurcem okolo, a zene leze tu sa siroko razsirenim nogama da im se sto dublje moze gledati u p....!

Sama kazes da gledas svaki dan nekoga gola da nebi toliko ga gledala.

Neki opci pogledi na neke stvari su jednostalno smijesne, kao ono "joj susjeda izasla u rebama i grudnjaku da pokupi ves sa balkona, kako je nije sramota" ako se susjeda u Bikini-u legne suncati na Balkon ili na plazu to je okay. Ali grudnjak kao dio donjeg rublja nije. A gdje je razlika po tome koliko pokriva itd.?



Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Stari ljudi su odvratni za vidjet, doista odvratni.

I opet, dopustene su svakave prirodne gluposti, pa neka i vi imate svoje ali nemate se sta bunit sta ste odvojeni, treba tako i bit.
Textilaca ima puno vise i nema potreba da si gadimo dan starim objesenim babama i kitama starih dedeka, i prekrasnih mladih djevojaka koje se secu sa svojim golim.bratom i tatom i td
Ako ti je normalno i prihvatljivo da su ljudi goli , prihvacas i sve vrste ljudi gole. Neki ljudi su ruzni i sa ili bez kupaceg. neki i kompletno obuceni, pa sta cemo njiman zabraniti da izlazu vanka? Hocemo li njih staviti u domove itd.?
Osim toga je to i lazni moral, gledalo bi se (ili trpilo) da je mlado i zgodno ali ne ako je staro i jadno.


A sta se tice nekih kojima se dize ili samo dize (ili vlazi) na nudistickoj plazi, jadni su ti. Erotika nije samo golotinja i ne odvija se samo ako je netko potpuno gol. Meni postoji vise erotike ako je netko obucen i ako se ne vidi sve, masta cini svoje, i dosta puta je masta bolja nego ono sta na kraju izpadne kada se skine zadnje djelove obuce. Masta je nesto strasno i nemozes je zaustaviti. Ako ti obuces neku usku suknju tako da se dobro vidi kakva ti je guzica, ce to kod mnogo osoba buditi vise mastu nego da lezis gola na plazi i da je vidu. Isto tako vazi za "tekstilnu" plazu, nece ti sada kupiti bilo koji kupaci nego kupujes kupaci u kojem tovje tjelo dobro izgleda. Znaci da ti ne vise sise u njemu, da pravi lijep dekoltee itd. Ako imas mozda neke oziljke negdje ces kupiti takvi da se ne vidi itd. gacice ces kupiti onakve da ti dobro stoji na guzi, da je mozda malo oblikuju ako nije perfektna, da su tako krojene da se sa njiman cinu noge duze itd.

U kraju krajeva skoro svi tekstilci gube masu vrimena a neki i novaca da nadu pravi kupaci da bi izgledali sta bolje itd. Znaci i da je njiman vaznije cak da i kako se njih gleda. Cak im je vaznije s time buditi neke maste.
Nudisti su goli i ne camoufliraju niti skrivaju niti varaju nego jebiga sta visi, visi i sta je, je. Nudisti uzivaju i u tome sta su se oslodili tog problema, jer je na njihovim plazama golo tjelo uvik u Modi. Moje iskustvo je da se vise taksira i gleda na tekstilnim plazama nego na nudistickim. (naravno imas iznimke i neke bolesnike, ali imas tih i sigurno na tekstilnoj, ali broj tih pada posto je Internet otvorijo lagan pristup svacemu i mogu se tu nagledati, sta prija 30 godina nisu mogli)


Ja ti idem na plaze, i ako ima odjel nudisticki i taj mi se bolje svida (jer je evo na tesktilnom djelu prepuno i nemozes naci komad gdje se posteno rasiriti sa svojim stvarima ) idem na nudisticki dio i ostajem tu. I kada budem uskoro po prvi put sa svojim 3 godisnjim sinom isla na plazu cu ostati pri tome.
Vise me smeta ako mi susjed smrdi po snoju iz 50cm ili mi bulji u moje novine iz 30cm nego da mi gleda gole grudi ili vise na 5 metara daljine.

Meni su nudisti prihvatljivi i normalni kao i tekstilci. Imaju svoja mjesta i sta ih se tu ima dirati i napadati.
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 12:55   #1020
Zasto je nudizam u LJESu?
Moralne prodike, zdravlje, religija, estetika... sve je to jako dosadno.
A od seksa ni S
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger