Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2017., 13:34   #1021
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
skratit ću priču-zaljubljenost prestaje/lova ostaje.ovi bez love,al zgodni i dopadljivi su ok za fukicu,ne pada mi na pamet s nekim jedva spajati kraj s krajem u ime velikih emocije,božesačuvaj
skrati jos vise: kaj mislis, koliko ces ti nekome trajati?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:35   #1022
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ljubav bez love ti ne traje dugo
To se ti samo tjesis sa time kaj na kraju imas.

Da ima velikog pimpeka i lovu, dodala bi i pimpeka u jednadzbu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:36   #1023
Ljudi su fakat glupi, mješaju ljubav i zaljubljenost..bivši kolega s posla je oženil curu za koju je reko da im je kompatibinost 5/10 a njen fizički izgled mu je 10/10 i to je jedino bitno jer će s vremenom ta desetka postat sedmica a sedmica sada bi postala četvorka

''Lako je voljeti ružu ali potrebno je mnogo više da biste voljeli list.''
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:37   #1024
Quote:
W Mirotvorac kaže: Pogledaj post
Žensko zna...vjerujte joj
žensko najbolje zna.

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
skrati jos vise: kaj mislis, koliko ces ti nekome trajati?
pa evo ,već par godina trajem..ti još nikome ,ha?
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:38   #1025
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
To se ti samo tjesis sa time kaj na kraju imas.

Da ima velikog pimpeka i lovu, dodala bi i pimpeka u jednadzbu.

ja sam čisto zadovoljna
nije da nemre bolje,al bome može i gore
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:42   #1026
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
pa evo ,već par godina trajem..ti još nikome ,ha?
ja sam trajao 10 godina

nije mi lose ni ovako
kakvi su tvoji planovi?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:44   #1027
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ja sam trajao 10 godina

nije mi lose ni ovako
kakvi su tvoji planovi?
znam, pričali smo o tome jednom prilikom.
gurat dokle ide, kad neide više ne.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:46   #1028
nije ovo u stvari islo tebe osobno
ideja je bila u tome da se malo razmakne kaj je kome bitno i kaj cini nesto dugorocnim ili kratkorocnim
sorry kaj sam te iskoristo kao primjer ovdje
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:48   #1029
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Dobro, a sto je po tebi jos vazno ? Phiber je naveo par primjera, i to je odprilike to sto je vazno.
Kakva teska nesreca ce te zadesiti sto pratis svoje osjecaje i budes sa nekim koga volis ? Osim ako je ta osoba kriminalac, narkoman, i sl. Opet iznimke i rijetki primjeri, ja govorim za vecinu ljudi
Pa ne mislim da bi mi "za po doma" odgovarala većina muškaraca koje sam upoznala! Eto ti nekoliko sasvim realnih primjera. Odselila sam jednoga koji je u nekoj prepirci snažno potegao šakom u okvir vrata nekoliko centimetara od moje glave. Nezamislivo mi je i u natrusi se bojati najvažnije osobe u mom životu! Isključivi kriterij. Jedva sam se riješila jednog ljepotana koji u životu ne čita niti novine, o baš ničemu uopće nema pojma, naprosto je priglup i nezainteresiran za ništa osim sporta na TV-u, pive i svog dosadnog posla. Isključivi kriterij je da mogu s mojim muškarcem razgovarati o stvarima koje me zanimaju, koji ima što reći makar u najnormalnijim okvirima. Kolegica s posla ima muža koji SVAKI radni dan na putu s posla svrati u kafić i dođe doma između 19 i 21h. Citat: ON tako živi!!! Opet isključivi kriterij, što će mi muškarac koji ne želi biti samnom? I tako dalje....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:48   #1030
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
..ovi bez love,al zgodni i dopadljivi su ok za fukicu,ne pada mi na pamet s nekim jedva spajati kraj s krajem u ime velikih emocije,božesačuvaj
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
skrati jos vise: kaj mislis, koliko ces ti nekome trajati?
Gledajući po njenim izjavama,kod mene bi trajala cca 8-13 min i noga ..

Potrošni materijal,pojma ona nema šta je ljubav
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.09.2017., 13:48   #1031
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ok, probati cu obrazloziti.

Ti tvrdis da je zaljubljenost vecini nesvjesna i da se uredno zaljube u osobe koje ne zadovoljavaju njihove kriterije, jer kakti ne razumiju sami sebe. Naravno da ima ljudi koji su takvi, ali ipak mislim da dobar dio ljudi nije takav.
Zaljubljenost je svim ljudima nesvjesna jer to nije nesto sto mozes odluciti da osjecas. Koliko ljudi zaista poznaje svoje kriterije u smislu da li ce se zaljubiti ili ne u osobu koja ne ispunjava te kriterije, to ne mozemo zaista znati ni ja ni ti pa je besmisleno vise o tome diskutovati

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Mimo toga, sam si rekao da izmedju ljubavi i nekompatibilnosti u krevetu, biras ljubav, a krevet hladan. Meni je to ocaj, iz razloga sto nisi u mogucnosti pronaci sto trazis, vec se zadovoljavas sa second best, samo zato da bi imao ljubav.
Ja sam govorio iz tvoje perspektive, posto nije puno cura u BDSM, pa bi mozda bilo problem imati "i novce i ovce".

Medjutim zadovoljit se ljubavi nije "second best" jer je meni to jedino sto je bitno, pa zbog toga nisam ocajan. Tebi ako je toliko bitan taj BDSM, a ljubav ti nije na prvom mjestu, slazem se da bi onda ispao ocajan kada ne bi nasao sve sto trazis
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:52   #1032
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Zaljubljenost je svim ljudima nesvjesna jer to nije nesto sto mozes odluciti da osjecas. Koliko ljudi zaista poznaje svoje kriterije u smislu da li ce se zaljubiti ili ne u osobu koja ne ispunjava te kriterije, to ne mozemo zaista znati ni ja ni ti pa je besmisleno vise o tome diskutovati
Ovo je projekcija, to sto ti ne znas svoje kriterije, ne znaci da ostali ne znaju.

Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Medjutim zadovoljit se ljubavi nije "second best" jer je meni to jedino sto je bitno, pa zbog toga nisam ocajan. Tebi ako je toliko bitan taj BDSM, a ljubav ti nije na prvom mjestu, slazem se da bi onda ispao ocajan kada ne bi nasao sve sto trazis
Opet imputacija, gdje sam ja rekao da mi ljubav nije bitna?

Tebi ljubav mozda moze pokriti nedostatak kriterija, drugim ljudima ne moze.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:52   #1033
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ako kriteriji nemaju veze i ako se zaljubljivanje dogada na nesvjesnoj razini...
you do the math
Dogadja se na nesvjesnoj razini, ali rijetko, ne sa svakom koja ima picku

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
kod mene sigurno nije tako
cak nebitno kojim redoslijedom mi se netko dopadne, ali je bitno da mi se dopadne i da s tom zenom mogu ostvariti neku komunikaciju i zamisliti zivot zajedno
cak evo i sada dok ovo tipkam, ne shvacam koji je dio problematican
Pa to i ja govorim, bitno je da ti se neko dopadne. Ali to se moze desiti i kada ta osoba ne ispunjava listu unaprijed zacrtanih kriterija. Sto je lista duza, vece su sanse da ce ti se dopasti neko ko ne ispunjava te kriterije
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:54   #1034
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nije ovo u stvari islo tebe osobno
ideja je bila u tome da se malo razmakne kaj je kome bitno i kaj cini nesto dugorocnim ili kratkorocnim
sorry kaj sam te iskoristo kao primjer ovdje
ma nisam ni sumnjala

Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Zaljubljenost je svim ljudima nesvjesna jer to nije nesto sto mozes odluciti da osjecas. Koliko ljudi zaista poznaje svoje kriterije u smislu da li ce se zaljubiti ili ne u osobu koja ne ispunjava te kriterije, to ne mozemo zaista znati ni ja ni ti pa je besmisleno vise o tome diskutovati


možda do 15-e godine.
Meni je to vrlo svjesna radnja, netko poput tebe bi je nazvao i proračunatom
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:02   #1035
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ovo je projekcija, to sto ti ne znas svoje kriterije, ne znaci da ostali ne znaju.
Hoces li se sloziti da zaljubljenost, ljubav je nesvjesna reakcija ? Ili tvrdis da ljudi mogu pokazati prstom i reci "e sad cu se zaljubiti u ovu osobu"

Ako ne mogu, stvarno mislis da vecina ljudi toliko poznaju sami sebe da znaju sta ce tacno da izazove nesvjesne reakcije i emocije ?


Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Opet imputacija, gdje sam ja rekao da mi ljubav nije bitna?

Tebi ljubav mozda moze pokriti nedostatak kriterija, drugim ljudima ne moze.
Ono sto ja tvrdim da je ljubav, ultimativni, najvazniji, najveci kriterij Ti se ocigledno ne slazes, dobro, ne moramo se svi slagati sa svakime
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:03   #1036
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ma nisam ni sumnjala



možda do 15-e godine.
Meni je to vrlo svjesna radnja, netko poput tebe bi je nazvao i proračunatom
Ma ti se tek na levlu dva.

Kad zbilja nešto postigneš i nahraniš svoje želje, ostvariš težnje, podvučeš crtu i shvatiš da je bejsikstaf bitan. U nekim stvarima postaneš istančaniji i zahtjevniji, a pojednostaviš puno drugih, uključujući i materijalne.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:04   #1037
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
možda do 15-e godine.
Meni je to vrlo svjesna radnja, netko poput tebe bi je nazvao i proračunatom
Sumnjam, ja mislim da lazes samu sebe da bi bila se nekim u vezi koji ima novaca, ili je ljepotan, ili sta god da trazis.

Nesvjesne emocije nikako ne mogu biti svjesna radnja, ne mozes se natjerati da volis nekoga samo zato sto npr je pun love
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:05   #1038
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ma ti se tek na levlu dva.

Kad zbilja nešto postigneš i nahraniš svoje želje, ostvariš težnje, podvučeš crtu i shvatiš da je bejsikstaf bitan. U nekim stvarima postaneš istančaniji i zahtjevniji, a pojednostaviš puno drugih, uključujući i materijalne.
Pa da, nebus se zaljubila u najljepsi osmjeh u gradu i ignorirala usput vjencani prsten na njegovoj ruci.
To rade nestabilni ljudi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:07   #1039
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Hoces li se sloziti da zaljubljenost, ljubav je nesvjesna reakcija ? Ili tvrdis da ljudi mogu pokazati prstom i reci "e sad cu se zaljubiti u ovu osobu"

Ako ne mogu, stvarno mislis da vecina ljudi toliko poznaju sami sebe da znaju sta ce tacno da izazove nesvjesne reakcije i emocije ?
Mogu bez problema pokazati prstom i reci 'u ovu se uopce necu zaljubiti.' Vecina moze, bez da trepne. Ako poznaju sebe dovoljno dobro.


Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ono sto ja tvrdim da je ljubav, ultimativni, najvazniji, najveci kriterij Ti se ocigledno ne slazes, dobro, ne moramo se svi slagati sa svakime
Samo zato sto tebi ljubav moze pokrpati hladan krevet, ne znaci da svima moze.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:07   #1040
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Sumnjam, ja mislim da lazes samu sebe da bi bila se nekim u vezi koji ima novaca, ili je ljepotan, ili sta god da trazis.

Nesvjesne emocije nikako ne mogu biti svjesna radnja, ne mozes se natjerati da volis nekoga samo zato sto npr je pun love
Moze se dogoditi trenutna kemija, ali imamo mogucnost promisljanja i odlucivanja pa se to lako zatomi ako razum kaze drugacije.

Petnaestogodisnjaci, ti i tebi slicni to ocito niste u stanju napraviti vec ste valjda bespomocni kad vam se netko svidi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger