Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2006., 08:03   #41
meni je bučino ulje dobro jedino u grah salati. uz ništa drugo mi ne paše.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 10:56   #42
meni je fino ovako:
na kockice se nareže sir (tipa podravec, gauda...) i to se zalije sa bučinim uljem, malo soja sosa i posipa sezamovim sjemenkama...mljac
dionea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 19:01   #43
da li slobodno primjetim da na ovaj topic odgovaraju vecinom cure

bas mi je drago zbog toga, ali me interesira da li postoji neka predispozicija da cure vise vole bucino ulje od decki, iako je zdravstveno gledano deckima ovo ulje prioritet jer cesta i obilna konzumacija smanjuje rizik od bolesti prostate na minimum!!! tako npr. u rumunjskoj i bugarskoj gdje je buca dio svakodnevne prehrane tih bolesti ima mnogo manje...

ovo za sir sam cuo, moram i sam probati, bas me interesira... doduse ja sam cuo verziju s onim domacim svjezim bijelim sirom...

pozdrav
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 19:08   #44
Bučino ulje na bažul šalati ili krumpir šalati - to se ne može opisat.

Ali, ja znam i prepržit na njemu povrće, zalit sir s time (kakti salatu), uglavnom - koristim ga kao i svako drugo ulje. Za povrće, rižu, salate, tjestenine - meni vrhunski.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 20:18   #45
Quote:
penelope pitstop kaže:
ovako, pošto se osim bučinog ovdje naveliko spominje maslinovo, prvo da spomenem da meni ništa ne može zamijeniti maslinovo. ništa. ni približno.


ali, bučino jako volim, a posebice u kombinaciji s maslinovim. stavljam ga u zelenu salatu s pomidorom najčešće, pa fino maslinovog,i malo soli. a kad se salatica popapa, ne točam sokić od uljića s kruhom, već to fino posrčem. mljac!
Potpisujem. Maslinovo ulje isključivo i za sve. Ali isključivo domaće, od poznatog proizvođača.

Bučino ule pridodajem maslinovom u omjeru 3:1 u korist maslinovog u kartofl salati, grah salati, u salati od nudla, salati od ribanog kupusa. Daje vrlo finu notu. Sa acetom balsamicom.
__________________
Sunce žarko! !
maglica0624 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 21:52   #46
Quote:
ali je idealno za rizota i
druga jela koja vam odgovaraju s bucnim uljem, kojima daje specificnu
punocu...
Ja sam negdje citao da se bucino ne smije zagrijavati iznad neke temperature jel gubi sva svoja zdrava svojstva. Zna netko nesto o tome?
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 23:07   #47
isto ti se pisalo i za maslinovo
potvrdu te tvrdnje, kojoj bi mogla povjerovat, nisam našla
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 03:11   #48
Bučino ulje sam pokušavala nekoliko puta jesti ali ne ide.Nikako mi ne paše.Ima mi okus po dizelašu .nako je gore rekao da treba probati pravo,možda ali ja više ne bi probavala.
Držim se dobrog starog maslinjaka.Već godinama ga nabavljam od istog lika
ne radi se za veliku prodaju i uje je Inače maslinovo se u mojoj kuhinji
troši više od suncokretovog.Ovo samo za pohanje i takve stvari.
Živilo maslinovo!!!
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 11:19   #49
ponukan ovom temom jučer sam napravio nakon dugo vremena grah salatu sa bućinim uljem, ajmeeeeeee šta je bilo fiiino
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 00:57   #50
sa bučinim uljem idu- grah i krumpir salata, konzervirana cikla, kiselo zelje
a probajte i ovo- safalada+ kuhano jaje+ luk + ocat + bučino ulje..! salata je jaka za bika ubit,ali fiiinaaa
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:31   #51
Quote:
Tinach kaže:
sa bučinim uljem idu- grah i krumpir salata, konzervirana cikla, kiselo zelje
a probajte i ovo- safalada+ kuhano jaje+ luk + ocat + bučino ulje..! salata je jaka za bika ubit,ali fiiinaaa
ej tinač šta je safalada? greška u tipkanju ili?
:guugla:

kobasice?
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:37   #52
safalada = debela hrenovka
nije baš isto, smjesa je masnija i jače začinjena

miješana (paradajz, paprike, krastavci, luk) šalata s mučinim uljem
i uz nju hrga kuružnjaka
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 12:00   #53
Quote:
polly kaže:
safalada = debela hrenovka
nije baš isto, smjesa je masnija i jače začinjena

miješana (paradajz, paprike, krastavci, luk) šalata s mučinim uljem
i uz nju hrga kuružnjaka
potpisujem !!! (uz izmjenu - moji starci isto vole safaladu, ali ja umjesto nje narežem jeger )

al', inače, bučino ulje stavljam na SVE kuhane salate (krupir, grah, mahune, karfiol, kelj pupčar) jer najviše arome otpusti kad ga preliješ preko još tople namirnice

stavljam ga i na zimsku endiviju ...i jedan prekmurski recept ;
sirovo kiselo zelje, na sitno nakosani češnjak, bučino ulje -> zakon salata uz jela od hajdinske kaše
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 09:17   #54
Odlično je u krumpir salati,svim vrstama salate. Žao mi je što je podcijenjeno u Hrvatskoj,jer nije razvikano kao maslinovo ulje a jednako je zdravo kao ono ako ne i zdravije.Ako imate nekog u Međumurju ili podravini,možete nabaviti,pravo,nerazrijeđeno ulje koje predivno miriše.
londres is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 20:00   #55
ne morate imati "nekog" ...Međimursko bučino ulje može se kupiti u večini trgovina po LJN , a za informaciju onima koji mistificiraju kvalitetu "domaćeg" ulja nad industrijskim - privatnih uljara za bučino ulje ima jako malo, pa velika večina poljoprivrednika koji uzgajaju buče za koščice, svoj urod voze u uljaru i tamo mogu birati da li će uzeti novac ili adekvatnu protuvrijednost u ulju ...to ulje onda prodaju u recikliranim plastičnim flašama na tržnicama Čakovca, Đurđevca, Koprivnice, Ludbrega ili Varaždina - nigdje nema istaknutog datuma proizvodnje ili roka trajanja, a o tome da li ga je mudra seljanka malo razrijedila kupljenim biljnim uljem ili ne - ne može i ne zna suditi tržni inspektor lokalne tržnice, a najmanje kupac "na prvi pogled"
(to da, kod njih doma na salati dobijete najčišće moguće, jedino je u šta možete biti sigurni) ...zato, ovo s etiketom bar ima sa sigurnošću prođene sve kontrole
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 20:56   #56
Obožavam šampinjone pećene na bućinom ulju, s malo vegete (ili soli ) i papra i servirano na lepinji, tj. slično kao tijesto za pizzu! Ajme ljudi, kako je to dobro! toptoptoptop
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 21:01   #57
Quote:
A_N_A kaže: Pogledaj post
Obožavam šampinjone pećene na bućinom ulju, s malo vegete (ili soli ) i papra i servirano na lepinji, tj. slično kao tijesto za pizzu! Ajme ljudi, kako je to dobro! toptoptoptop
sol-i-papar
vegeta
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 02:51   #58
Bučino ulje

Da li ga tko osim mene koristi?
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 08:35   #59
ja ponekad,skupo mi je.
odeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 11:31   #60
mi stalno, u praktički svakoj salati. mljac. nabavljamo neko domaće.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:45.