Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2015., 18:40   #1741
Ja sam ranije ovdje ponovio da bih se ponovo obrezao tak da ovaj gore nije izutetak.
Nemam smanjen osjet, odnos je drugaciji u boljem smislu, a kita mi ne izgleda kao slonova surla dok je spušten.
Cura zadovoljna, veli da joj je ljepši ovako otkriven tako da bih se obrezao i da nisam morao.
Samo treba pronaći iskusnog doktora, moj izgleda kao da nikad nije imao kozicu dok je frend nedavno pricao da je negov do te mjere u oziljcima da ga ne prepoznaje
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 18:53   #1742
Nema šanse da bi se ja obrezao. Ne dajem kožicu i gotovo. Ja sam sebe razradio sa 14 godina kad sam usavršio masturbatorske tehnike. Oni koji nisu drkali u djetinjstvu kako treba imaju problem sa kožicom. Žao mi je onih koji su obrezani u djetinjstvu pa nemaju pojma kako je to kad ti ženska dira vrh kožice, kako je martin007 rekao doživljaj - neprocjenjiv.
spectrumix is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 19:56   #1743
Quote:
spectrumix kaže: Pogledaj post
Nema šanse da bi se ja obrezao. Ne dajem kožicu i gotovo. Ja sam sebe razradio sa 14 godina kad sam usavršio masturbatorske tehnike. Oni koji nisu drkali u djetinjstvu kako treba imaju problem sa kožicom. Žao mi je onih koji su obrezani u djetinjstvu pa nemaju pojma kako je to kad ti ženska dira vrh kožice, kako je martin007 rekao doživljaj - neprocjenjiv.
Obrezani su navodno izdržljiviji u seksu, a žene preferiraju izdržljivost, pa ti sad vidi.
klokanovac is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 20:12   #1744
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Obrezani su navodno izdržljiviji u seksu, a žene preferiraju izdržljivost, pa ti sad vidi.
Još jedan mit da bi se ljude nagovorilo na kasapljenje. Pogledaj ovo boldirano - navodno, sam sebe negiraš. Izdržljivost ovisi o potenciji i kontroli ejakulacije, a ne o kasapu. Ja mogu odgađat ejakulaciju koliko hoću.
spectrumix is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 10:31   #1745
Quote:
Doma184 kaže: Pogledaj post
Ja sam ranije ovdje ponovio da bih se ponovo obrezao tak da ovaj gore nije izutetak.
Nemam smanjen osjet, odnos je drugaciji u boljem smislu, a kita mi ne izgleda kao slonova surla dok je spušten.
Cura zadovoljna, veli da joj je ljepši ovako otkriven tako da bih se obrezao i da nisam morao.
Samo treba pronaći iskusnog doktora, moj izgleda kao da nikad nije imao kozicu dok je frend nedavno pricao da je negov do te mjere u oziljcima da ga ne prepoznaje
Su tebi prerezali i frenulum ili je to ostalo?
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 18:52   #1746
Pozdrav, imam fimozu i doktor mi je preporučio obrezivanje, ja sam odbio i on mi je ponudio dorzalnu inciziju što sam prihvatio.

No, čitam dosta po forumima da bi bilo dobro prvo probat rastezanja i steroidne kreme, pa šta vi mislite?
CharlieSheen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 23:35   #1747
Raditi to zbog nekih banalnih razloga je tako glupo...
Nikad nisam bila s obrezanim...Kad bolje razmislim što se uopće može s obrezanim kod oralnog seksa.
Nikad nisam voljela samo kornet.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 12:52   #1748
Život zna biti okrutan, pogotovo u smislu bolesti...
Treba slušati doktore...

Mislim da većini žena obrezan ili ne nije ni bitno. Takva treba biti.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 13:30   #1749
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Obrezani su navodno izdržljiviji u seksu, a žene preferiraju izdržljivost, pa ti sad vidi.
Onj koji uzimaju heroin mogu vise izdrzat od onih koji su obrezani. Oni koji uzmu kokain prije sex-a mogu izdrzat cijelu noc. What is your point. Da bi se trebao kasapit da bi mogao izdrzat vise? Znaci isto tako podupires zensko obrezivanje ili ces bit licemjerno govno, pa ti je obrezivanje jednog spola prihvatljivo, a drugo ne. Ja bi zabranio obrezivanje ( kao logicni Njemci), pa oni koji napuni 18 nek ga si osice sto se mene tice, al takve modifikacije nebi dopustao bez pristanka osobe osim ako se ne radi o medicinskom problemu.
Morpheus00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 21:00   #1750
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
Nikad nisam bila s obrezanim...
Samom ovom izjavom si pokazala da o temi i problemu, i općenito stilskim i inim obilježjima obrezanih ne znaš ništa pa samim time ne razumijem ni cilj ili poantu tvoje izjave

To je kao da ja kažem da aeronautički inženjering nije ništa posebno i ne znam čemu potreba za bavljenjem time. A ne znam ni što sve ulazi pod to.

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Obrezani su navodno izdržljiviji u seksu
Jesi obrezan, pa pričaš iz iskustva, ili kao CaffeCappuccino pričaš bez ikakvog pokrića?

Evo ti iskustvo iz prve teme: to je mit. Ako si u krevetu s osobom koja te poznaje u dušu, koja je spremna na istraživanje tvojeg (i svojeg) tijela, koja je spremna učiniti sve i probati svašta da ti ugodi, i koja će ti se predati 100% i s apsolutnim povjerenjem, ta osoba će znati kako upravljati potencijom i orgazmom, pa te, ako želi, može navesti da svršiš za manje od minute, ako to poželi. Obrezan ili neobrezan - to ovdje ne igra ama baš nikakvu ulogu.

S druge strane, ne znam kakva ti iskustva imaš do sada ako možeš generalizirati do te razine da SVE žene vole izdržljivost u seksu. Nisu sve žene iste i ne vole sve žene iste stvari.
william1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:23   #1751
Hvala Bogu da sam nasao neki aktivan forum po pitanju obrezivanja.

Naime, operisan sam 18.08. zbog fimoze. Zanima me nakon koliko se moze prvi put masturbirati? I kad se moze imati odnos? Inace 26.08. vadim konce, pa kapiram da se odma nakon toga moze masturbirati. :klap:

Hvala unapred.
stefanpasrb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 11:04   #1752
Quote:
stefanpasrb kaže: Pogledaj post
Hvala Bogu da sam nasao neki aktivan forum po pitanju obrezivanja.

Naime, operisan sam 18.08. zbog fimoze. Zanima me nakon koliko se moze prvi put masturbirati? I kad se moze imati odnos? Inace 26.08. vadim konce, pa kapiram da se odma nakon toga moze masturbirati. :klap:

Hvala unapred.
Nakon sto sam se osunetio/obrezo, nisam drko minimalno 13 godina
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 13:22   #1753
Ej drugari i drugarice..

Vidim da je ovo aktualno pa da kazem svoje iskustvo..
Svi koji imate zdravstvenih problema posavjetujte se sa vise ljecnika, probajte to rjesiti mastima i vjezbama ako ide, ako ne nije to nista strasno..
Sve traje nekih 15 do 20 min uz zafrkanciju, samo uzmite dovoljno normabela da vam nebi konci popucali
Jedino bitno je kako se ti osjecas i dali uzivas, a to sto drugi misle je stvar ukusa koji je osoban i razlicit.
Ako netko ima pitanje rado cu mu pomoci.
Budite sretni, pametni i uzivajte
jogy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 15:00   #1754
Quote:
stefanpasrb kaže: Pogledaj post
Hvala Bogu da sam nasao neki aktivan forum po pitanju obrezivanja.

Naime, operisan sam 18.08. zbog fimoze. Zanima me nakon koliko se moze prvi put masturbirati? I kad se moze imati odnos? Inace 26.08. vadim konce, pa kapiram da se odma nakon toga moze masturbirati. :klap:

Hvala unapred.
Ako ti doktor kaže da je sve OK zaraslo, radi što god hoćeš. Ako ti kaže da ne diraš nakon vađenja još neko vrijeme, onda nemoj.
william1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 00:10   #1755
Može pomoć ljudi. 26.08 sam išao na obrezivanje radi fimoze. Dan nakon sam se previo prvi puta i ispod glavića mi na jednom mjestu kaplje krv, od operacije i još nije prestalo. Dali je to normalno ili se moram zabrinut? Također imam osjećaj, nisam htio baš isptivat da me glavić boli na dodir. Ali to me ne brine ko ova krv jer mijenjam gazu svaki puta kad idem na toalet i uvijek ima krvi na njoj. Hvala vam. Ako je bitno, imam 23 godine.
markic444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 01:47   #1756
Ako si imao fimozu normalno je da bolli/pecka na glavicu.krvarenje je isto normalno, al ne bas da kaplje krv..
oslek volek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 10:29   #1757
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Obrezani su navodno izdržljiviji u seksu, a žene preferiraju izdržljivost, pa ti sad vidi.
navodno. NAVODNO. NAVODNO!

obrati pažnju na ovu gore navedenu riječ.

Iz osobnog iskustva - samo navodno. Pentracija koja traje duže od 10minuta bila je moguća jedino u jako alkohliziranom stanju...

Zapravo sve isto, bila u pitanju penetracija ili oralac ili drkanje... max 10minuta.
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 17:05   #1758
Quote:
william1 kaže: Pogledaj post
Samom ovom izjavom si pokazala da o temi i problemu, i općenito stilskim i inim obilježjima obrezanih ne znaš ništa pa samim time ne razumijem ni cilj ili poantu tvoje izjave

To je kao da ja kažem da aeronautički inženjering nije ništa posebno i ne znam čemu potreba za bavljenjem time. A ne znam ni što sve ulazi pod to.

U pravu si... vidis ja ta svoja saznanja ili nesaznanja skupila s Interneta...a to je nista. Dakle ne znam...Ako ima netko od obrezanih neka me poduci u teoriji, a možda i u praksi. Ali tek nakon što skinete zavoje...molim lijepo
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 17:15   #1759
Imala sam i neobrezang i obrezanog decka. Sto se tice izdrzljivosti, nema razlike, ali meni su obrezani puno ljepsi (estetski)
__________________
"She was a vixen and though she be but little, she is fierce."
ViciousVixen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 17:28   #1760
Ima nevjerovatnih stvari što sve ljudi čine sebi i svojoj djeci.
Kastriranje djevojčica (Afrika), paljenje i stiskanje grudi da se odgodi seksualna privlačnost (Afrika), prislino gojenje jer obim žene govori o veličini zauzetog mjesta u muškarćevom srcu (Afrika), vratni kolutovi (Indonezija), obrezivanje (Židovi i Muslimani)...

Jedan od najbitnijih razloga zašto sam ateista je Bog tih ljudi koji stvara čovjeka a onda shvati da se zajebo.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger