Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2008., 19:57   #261
Na drugoj je predivna
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 21:29   #262
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Mogu te zamisliti
da, da, sva se napackam i okitim, izgledam k'o fuckin' disko kugla...


Quote:
Zivkitis kaže: Pogledaj post
sjecam se jedne slike meg od prije,sa fuksija ruzem...sminka mi je bas izgledala profesionalno,aj rimembr
ajde, nećemo baš pretjerivati, ali da, fakat se volim packati i brijem da to koliko-toliko dobro radim... ali svejedno hvala na komplimentu...

btw, lopezica je na drugoj fotki jebena...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 22:09   #263
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
pedofiliju, naravno, ne podržavam
ali sve ostalo podržavam
i dalje tvrdim, imam pojma o čemu pišem i nema potrebe za takvim neargumentiranim pokušajima diskvalificiranja mene kao nekoga tko može imati svoje mišljenje i stav o nekom gradu/kulturi.
Citam ovu diskusiju o Amsterdamu i htjela bih ovo potpisati, meni je Nizozemska zakon (bila sam tamo), ne shvacam kako je netko uopce moze usporedjivati sa zemljom kao sto je Hrvatska, zemlja u kojoj vlada mito i korupcija, steka skolstvo, zdravstvo, silovatelji, ako uopce bivaju osudjeni, dobiju godinu dana zatvora, a kada netko opljacka drzavu, dobije deset puta vise itd., itd. Uostalom, ako mislite na legalizaciju trave, Nizozemci jos najmanje puse, coffee shopovi su uglavnom puni turista.. No, dobro, sto ljudi, sto cudi..
*Ana# is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 22:15   #264
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja nikad nisam bila u Nizozemskoj niti me išta vuče da tamo ide, ali meni je pretjerana liberalizacija sve samo ne dobra. Slobodno možeš pričati što želiš, ali neke granice moraju postojati.

Uostalom, Nizozemci sami pokazuju kakva je njihova kultura. Imala sam ju prilike više puta vidjeti ovdje kod nas, kada dođu na more. Ne kažem da nisu srdačni ljudi, dobri, velikodušni i tome sl. (nisu jedini, ne), ali brate mili ponašaju se kao da ih je netko pusti s lanca nakon xy godina zatočeništva. Ne znam čemu takvo ponašanje, ali nitko me ne može razuvjeriti kako to nije njihova kultura i da je to posljedica toga što su u drugoj zemlji, pa kao, radiš stvari koje ti ne bi palo napamet raditi doma. Je rajt.

Hodala sam i ja po svijetu, napijala se i sl., ali me nitko nije morao kupiti po klupicama, plažama i tome sl. I još im pokušati objasniti da je trava legalizirana samo kod njih - nemoguća misija.
Sto se tice Nizozemaca, malo sam ih upoznala izvan Nizozemske pa nisam kompetentna komentirati njihovo ponasanje van svoje zemlje. No, nisu li takvi (kao sto si rekla za Nizozemce) i Britanci, Amerikanci.. O nekim Bosancima van Bosne necu, kao ni o nekim Hrvatima koje sam imala prilike vidjeti u inozemstvu. No, ne zelim globalizirati, ima i predivnih Bosanaca vani, kao i Hrvata itd. Svijet je lopta sarena, i to je super.
*Ana# is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 23:07   #265
da, svugdje ima svakavih, a naročito se ljudi promijene kad dođu u Amsterdam
i meni smiješno da iz ovakve korumpirane vukojebine di silovatelj može biti čak i sudac vrhovnog suda, dolaze objede na račun jedne tako visokosofisticirane socijalne države kao što je nizozemska. moja najbolja frendica živi i radi u Amsterdamu, pa i ja znam nešto više o ovoj temi.
no meni je ipak Švedska uber ales, zato jer sam protiv legalizirane prostitucije,a Švedska je prava feministička zemlja
također, evo naše antiliberalne mladeži

i evo mog konja za trku
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 23:24   #266
Živjela sam u Švedskoj i Švedska mi je top što se zemalja tiče.
Nizozemska se može ušima sakriti pred njom.



Anyway, stavite još nekih slavnih lookova koji bi bili zgodni za kopirati.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 23:31   #267
Quote:
*Ana# kaže: Pogledaj post
Citam ovu diskusiju o Amsterdamu i htjela bih ovo potpisati, meni je Nizozemska zakon (bila sam tamo), ne shvacam kako je netko uopce moze usporedjivati sa zemljom kao sto je Hrvatska, zemlja u kojoj vlada mito i korupcija, steka skolstvo, zdravstvo, silovatelji, ako uopce bivaju osudjeni, dobiju godinu dana zatvora, a kada netko opljacka drzavu, dobije deset puta vise itd., itd. Uostalom, ako mislite na legalizaciju trave, Nizozemci jos najmanje puse, coffee shopovi su uglavnom puni turista.. No, dobro, sto ljudi, sto cudi..
Ja ne uspoređujem Hrvatsku sa Nizozemskom, ali ne vidim zašto bi se Nizozemskoj trebalo težiti?
Ok, ako gledamo određene stvari koje si ti gore nabrojala, ali kao što rekoh, meni pretjerana liberalizacija nije dobra.
Samo to.

Quote:
*Ana# kaže: Pogledaj post
Sto se tice Nizozemaca, malo sam ih upoznala izvan Nizozemske pa nisam kompetentna komentirati njihovo ponasanje van svoje zemlje. No, nisu li takvi (kao sto si rekla za Nizozemce) i Britanci, Amerikanci.. O nekim Bosancima van Bosne necu, kao ni o nekim Hrvatima koje sam imala prilike vidjeti u inozemstvu. No, ne zelim globalizirati, ima i predivnih Bosanaca vani, kao i Hrvata itd. Svijet je lopta sarena, i to je super.
Pa, ne mogu reći da su i drugi takvi. Je, ima ih, ali Nizozemci su svi odreda takvi.

Bit tog posta je bila ta da ako već imaju toliku liberalizaciju i ako su već toliko uber-šta-ti-ja-znam-što-sve-ne onda se to može i pokazati, ili?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 23:31   #268
Quote:
syndy kaže: Pogledaj post
ovo nije Duffica
ovo je morph slika Duff i Jolie
A da? A ja sam ovo našla pod njezinu sliku
I meni je bila malo čudna, ali nisam išla provjeravati. Bilo bi bolje da jesam.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 23:31   #269
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
OT:

Hillary Duff - vidjela sam ju jednom u nekakvom teen filmu, i često mi je lijepo našminkana

ovo nije Duffica
ovo je morph slika Duff i Jolie
syndy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 23:33   #270
Ovaj forum je retardiran. Moj post je iznad tvog.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 23:36   #271
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
moze mi neka od vas ekspertica objasnit kako se dobije ovaj "dewy" look? pliz. meni je lice dosta masnjikavo u zadnje vrijeme sto mi i ne smeta samo po sebi da nisam sva flekava i tockasta. al kad metnem tekuci ili toniranu, onda sam si previse mat.
moze odgovor

mislim, sad kad ste se dogovorile oko nl
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 23:37   #272
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ovaj forum je retardiran. Moj post je iznad tvog.
haha pda
mal se blesira

nego odi na tu stranicu odakle je slika, imabash zanimljivih kombinacija
syndy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 23:58   #273
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja ne uspoređujem Hrvatsku sa Nizozemskom, ali ne vidim zašto bi se Nizozemskoj trebalo težiti?
Ok, ako gledamo određene stvari koje si ti gore nabrojala, ali kao što rekoh, meni pretjerana liberalizacija nije dobra.
Samo to.
Ma nisam ni ja rekla da bi trebali teziti bas Nizozemskoj (mada bi se i od nje dalo nauciti dosta stvari), postoji puno bolje sredjenih drzava, i Svedska je jedna od njih, doduse, bila sam samo na jedan dan u njoj, no dosta sam toga cula, procitala.., no vidim da tu neki ljudi s toliko strasti pljuju po Nizozemskoj, zgrazaju se, a ne vide kako je u njihovim drzavama, tj. Innocent je napisala da bi bilo super da smo i mentalno i geografski malo blize Nizozemskoj, s cime se, usput, slazem, na sto su se javljali ljudi koji su joj govorili kako nema pojma o cemu govori, a nisu argumentirali zasto se ne slazu s time. Smatram da Nizozemska nije idealna, raj na zemlji, s nekim stvarima u vezi s njenim uredjenjem se ni ja ne slazem, no usporedjivati je s Hrvatskom?! Hm, hm.. Ne bi islo. Pogledajmo samo razliku u standardu.

Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Pa, ne mogu reći da su i drugi takvi. Je, ima ih, ali Nizozemci su svi odreda takvi.

Bit tog posta je bila ta da ako već imaju toliku liberalizaciju i ako su već toliko uber-šta-ti-ja-znam-što-sve-ne onda se to može i pokazati, ili?
Hm, ja za Britance mogu reci da su poprilicno raskalaseni van svoje zemlje, no opet, ne svi, ne ni vecina, nego vecina onih koje sam ja upoznala, a tih je, s obzirom na to koliko Britanaca ljetuje izvan Velike Britanije, malo. I opet ponavljam da nisam upoznala mnogo Nizozemaca izvan Nizozemske pa ih ne bih zeljela ni komentirati. Daleko vise sam upoznala npr. Britanaca, Talijana, Francuza.. pa njih jos nekako i mogu, no stvarno, mozda sam upoznala dva-tri Nizozemca u Hrvatskoj i opcenito u zemljama koje nisu Nizozemska.
*Ana# is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 00:55   #274
Meni nije jasno kak netko može toliko pljuvati po zemlji u kojoj živi. Hrvatska je vukojebina, sranje, ovo, ono... Kaj onda ne emigrirate?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 00:56   #275
Kakve ova rasprava ima veze s topicom
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 01:17   #276
e, pa Bandić bi i htio da ja emigriram
e, baš neću

to je ko da policajcu kažeš zakaj se stalno žališ na svoj posao, promijeni profesiju.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 01:29   #277
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno kak netko može toliko pljuvati po zemlji u kojoj živi. Hrvatska je vukojebina, sranje, ovo, ono... Kaj onda ne emigrirate?
mene isto to smeta...mislim,razumijem da su ljudi radi xy stvari ogorčeni,svi imamo neš za prigovorit i to je normalno,al svugdje ima sranja,i gorih nego ovdje...
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 01:30   #278
ajme innocent,odkud si iskopala ovu ekipicu ispred grafita...?ja se ježim čim vidim bilo što ili bilo kog vezanog za BBB,strah me po gradu ići radi njih...
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 01:38   #279
ma, kad bolje razmislim, u pravu ste, živimo u divnoj i slobodnoj zemlji, da je bolja ne bi valjalo


fotku one drage djece sam našla tu na pdfu Navijači ima još krasnih snimki
a zakaj bi se bojala naših dečki, nisu oni loši, to su neki pojedinci u njihovim redovima
vole šport i sve što vole mladi, thompsona, cajke...
naravno, našem najvećem umjetniku thompsonu ne daju slobodu govora ti prljavi nizozemci,
nemaju oni pojma
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 01:41   #280
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno kak netko može toliko pljuvati po zemlji u kojoj živi. Hrvatska je vukojebina, sranje, ovo, ono... Kaj onda ne emigrirate?
ko da je otić samo tako...

btw. off topic mi je puno zanimljiviji od on topica

ja bi u amseterdaaaam! to mi je velika želja, prije nego im ukinu coffee shopove
__________________
And there's the dark, begins to rain
The sound is heavy on me
Supika! :) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.