Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 12.01.2010., 21:44   #1
Prisilna naplata pretplate

Bio sam neko vrijeme pretplaćen na jednoj web stranici, po principu da svaki mjesec skidaju svotu sa kreditne kartice (veeeliki zajeb). Kad sam poželio prekinuti pretplatu, skužio sam da to nije moguće. Ne postoji link za odjavu/brisanje profila kao što je navedeno u uputama za korištenje. Obratio sam se korisničkoj podršci, a oni su pro počeli sa šemama "pa nemojte odlaziti, nudimo vam ove i ove sadržaje", no bez konkretnog odgovora, pa malo kasnije da "sustav za odjavu trenutno ne radi", neka im mailom pošaljem korisničko ime, pa će me odjaviti. Pa opet nisu, pa ovo, ono... Kad sam skužio da to nikud ne vodi, poništio sam kreditnu karticu.

Prošlo je par mjeseci od onda. Sad su počeli sa prijetnjama da će me tužit, da će me dati tvrtki za naplatu potraživanja, pa neka se oni sa mnom bave, jer sam po ugovoru dužan plaćati, itd... Mailovi koje šalju mi se čine generički.

S pravne strane, mogu li mi išta?

Cijela ova priča me podsjeća na onu famu s nekim poslovnim imenikom, gdje su firmama slali neko vrijeme faxove i prijetili tužbom ako se ne plati.
Darmarko is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.