Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2006., 16:04   #1001
bar si nekog poslikala
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 18:04   #1002
barem :P
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 20:03   #1003
kak misliš pred nekim, da je direktno gledao u tebe ili?!
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 15:20   #1004
ajme sirota-ne da se još pred njom gola krečiš, još si i slikala. baš nije teta dora okej!!

nego, da li je koja od vas išla na braziliše depilacijon oko kvatrića i da je zadovoljna? gdi i koliko? friško se doselih pa da pitam starosjedilice..
dendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 16:52   #1005
Quote:
raverica kaže:
kak misliš pred nekim, da je direktno gledao u tebe ili?!

pa, bila je moja frendica koja je mogla imat direktan pogled na jel' te , ali druga kolegica koja je bila na masazi je imala direktnu liniju !! a paravan bio kraj zida... ma, nema me vise kod tete dore
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 17:46   #1006
ak je frendica onda je to gradivo vec davno apsolvirala a ona koleginica na masazi je valjda uzivala u masazi a nije proucavala tvoju anatomiju no svakak gospa dora ni tu odigrala profesionalno
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 18:14   #1007
hehehe, kako bilo, ako nije do tad - tad je bilo apsolvirano. a masaza je bila anticelulitna, pa nije bilo bas puno uzivancije
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 22:17   #1008
Balea-depilacijska krema

Ne kuzim,ili fakat nekaj krivo radim ili to bas i ne sljaka...
Pola dlacica ostane "neodstranjeno"
Molim vas,izvedite me na pravi put
rinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 22:34   #1009
meni sljaka.mozda ne naneses dovoljno ili ne drzis dovoljno dugo?
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 23:17   #1010
evo jedno pitanje prije neg se naručim. zapravo 2
dakle kolko dlakice trebaju bit duge a da bude uspješno i što manje bolno? i drugo koliko daleko skidaju, mislim ovo otraga... dal skinu sam naprijed ili i straga jer ovo naprijed si kolko tolko ja sama i mogu potegnut voskom al stražnji dio mi je malo nezgodan... da li skidaju i njega?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 23:21   #1011
meni se isto događa s veet-om al samo s pjenom, s gelom ide. tak ili ti ne odgovara ili možda imaš "prežilave" dlake hehe
možda da duže držiš?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 23:56   #1012
Što duže dlačice, to je njoj lakše potegnuti i bolje se skine.

Odotraga skida sve za što ti daš crveno svjetlo.
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 00:31   #1013
meni je baleina dobra.
imam nesto jace dlake pa drzim par min dulje od onog kaj pise.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 00:50   #1014
e super onda se naručujem
al što nema neka fora da nesmiju bit ni preduge jer onda više boli ni prkratke iz očitih razloga? to je ono kaj mene budni? no ak kao kažeš od viška ne boli glava onda je to super
dam joj zeleno svijetlo za sve heheh
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 02:21   #1015
Bila sam ja na brazilskoj, i to u Brazilu (vise puta) te u Londonu.
E, sad...ne znam kako je u Hrvatskoj, al ono sto u Londonu zovu brazilskom depilacijom nema veze s pravom brazilskom depilacijom.

Dakle, u Londonu vas cupaju normalnim voskom i trakicama....mislim, dobro oni to pocupaju i to, al nema do prave brazilske depilacije.
U Brazilu stave vruc vosak na vas i to dobro debelo, onda cekaju da se to malo slegne i ohladi i povuku VOSAK, (dakle, nema trakica, krpica koje vuku) i mogu vam rec da jedino ta metoda daje rezultate koji stvarno dugo traju.
I ne znam dal ima ikakve veze s tim, al nakon prave brazilske nikad nisam dobivala urasle dlake.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 09:05   #1016
Quote:
lioness kaže:
hehehe, kako bilo, ako nije do tad - tad je bilo apsolvirano. a masaza je bila anticelulitna, pa nije bilo bas puno uzivancije
ha kaj da velim onda utjesnoga nek se vidi raskos
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 09:34   #1017
Quote:
Kiki kaže:

U Brazilu stave vruc vosak na vas i to dobro debelo, onda cekaju da se to malo slegne i ohladi i povuku VOSAK, (dakle, nema trakica, krpica koje vuku) i mogu vam rec da jedino ta metoda daje rezultate koji stvarno dugo traju.
I ne znam dal ima ikakve veze s tim, al nakon prave brazilske nikad nisam dobivala urasle dlake.
tako rade i u mojem salonu na kvatricu
nanese vosak tako da sve ode jedinim potezom. zatim event jos nanese za neku zaostalu. ali point je da boli jedan potez, ostalo je ockej.
nema uraslih i odalzi se jednom mjesecno.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 10:03   #1018
billi, daj budi dobra i reci mi gdi ideš? preselila sam se nedavno, pa ne znam koji salon oko kvatrića valja. nego, ti ideš baš na braziliše? i zadovoljna si?

pliz, pliz detalje mi pošalji na pm-adresa, tulifona ak imaš, kvanto kosta, dal se kod neke posebne ženskice naručuješ i sl.

tenkjuverimač!
dendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 10:06   #1019
Quote:
dendarii kaže:
billi, daj budi dobra i reci mi gdi ideš? preselila sam se nedavno, pa ne znam koji salon oko kvatrića valja. nego, ti ideš baš na braziliše? i zadovoljna si?

pliz, pliz detalje mi pošalji na pm-adresa, tulifona ak imaš, kvanto kosta, dal se kod neke posebne ženskice naručuješ i sl.

tenkjuverimač!
tamo ja odlazim jako dugo i zadovoljna sam. tamo drze i moje kreme za lice pa ih jako volim
depilacija ti je ok, nije strasno (doduse to je individualno).
sad ti saljem pm
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 15:43   #1020
Quote:
Billi kaže:
tako rade i u mojem salonu na kvatricu
nanese vosak tako da sve ode jedinim potezom. zatim event jos nanese za neku zaostalu. ali point je da boli jedan potez, ostalo je ockej.
nema uraslih i odalzi se jednom mjesecno.
E, da, to je to. Meni je ta depilacija znala trajat i po 5, 6 tjedana.
Ono...zakon.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:57.