Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2004., 18:02   #81
meni izgleda kozsa na tom mjestu prefina da bi voskom isla na to

sjecam se davnog savjeta iz mile - pospricajte malo laka za kosu i zagladite ih....savjet iz kasnih osamdesetih
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 18:07   #82
Re: Re: obrve...neposlusne

Quote:
Dannijela kaže:
Najbolje je otići kozmetičarki.
Odem dva-tri puta na mjesec i one mi
srede obrve onako profesionalno, izgledam kao model
Ne stvarno, jako dobro rade sa voskom
i onim malim krpicama gazama, ti se samo
opustiš zatvoriš oči i čup-čup u par poteza
obrve izgledaju super!
ovo je super

ja sam tako donedavno a onda sam se zainatila i odluchila nauciti sama odrzhavati oblik sad chupkam sama - pratim oblik koji mi je kozmeticharka napravila i cim se malo pojavi koja ja je cupnem

tako da vishe ne moram chekati na narastu pa da idem kozmeticharki
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 00:38   #83
Re: Re: obrve...neposlusne

Quote:
Dannijela kaže:
Najbolje je otići kozmetičarki.
Odem dva-tri puta na mjesec i one mi
srede obrve onako profesionalno, izgledam kao model
Ne stvarno, jako dobro rade sa voskom
i onim malim krpicama gazama, ti se samo
opustiš zatvoriš oči i čup-čup u par poteza
obrve izgledaju super!
ma nema ja problema sa cupanjem, izgledom itd nek sa "zalezanim" dlakurdama!
sve je ok pocupano sam kaj se na desnoj obrvi onak dlake ugnjezde na jednom mjestu pa izgleda mutavo!
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2004., 08:53   #84
Re: obrve...neposlusne

Quote:
mrkvich kaže:
kako ih ukrotit?
jedna je ok, svaka dlaka na svom mjestu a druge se ugnjezdile jedna prek druge, onak na gusto tak da zgleda ko da su krivo pocupane, ta druga izgleda tanko.
savjeti dobrodosli
kozmetičarka koja će ti napraviti dobru liniju obrva, smjer rasta, a ti ju poštuj, odnosno ne eksperimentiraj....ako ne možeš to...olovkom iscrtaš pri čupanju - blagi pravilan luk obrva u kojem trebaju rasti i natezanjem kapka prema gore - čupaš ih prema gore (jebiga ne mogu nacrtat), ne dirajući dlačice koje moraju izrasti da dodje do konačno pravilnog oblika....

dok ne izrastu - pokrivaš nepravilnosti dogovarajućom, ali neupadljivom olovkom, lagano ih iscrtaš, ali naravno, ne kao kičasta lutka ...
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2004., 00:28   #85
aaaaaaa!!!!
po deseti put nemam problema sa oblikom obrva, sve sam dobro pocupklala van samo kaj mi se jedna zalegla!!!
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2004., 15:16   #86
Farbanje obrva

Ono sto me zanima je, dal' postoji neki preparat tipa boje za kosu, koji se bas koristi za farbanje obrva, a da pri tome ne moram posjecivati neki salon ljepote (satro), nego da to mogu u okviru moje uobicajene kucne radinosti obaviti.

Te ako netko zna koji proizvod, molim naznaku cijene i mjesta gdje ga ima (jedino svrhovita informacija je za Zgb).

Hvala.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2004., 16:49   #87
ima ima. u ducanima koji prodaju frizersku opremu, ima u domjanicevoj jedan, ali tamo to nisam vidjela. vidjela sam negdje u ilici, ne sjecam se gdje. jedini problem je sto imaju samo smede i crne farbe, a ja sam htjela svijetlu. ja koristim obicnu farbu za kosu kad se farbam i nikad nisam imala nikakvih problema, radim to godinama kad se farbam.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2004., 16:53   #88
Quote:
Lola kaže:
i vidjela sam negdje u ilici, ne sjecam se gdje. .
iza britanca 3o-ak metara. ne znam kako se zove.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2004., 18:35   #89
tocno domajniceva, frizer pribor, ako nemaju oce narucit

trazhi katalog svih nijansi nemoj da ti uvale crnu

jeftinije je tako, a mozes i u koz. salonu piturat al nije bas da se isplati
__________________
Pa, bolje bit glupa, nego frustrirana debela starmala nedojebana skompleksirana krava - by Crow Jane
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 00:54   #90
Dora, nemoj kemijat to doma sama, mislin da se za nekih 30-ak kn koliko to košta u salonima stvarno ne isplati sam se tlačit s tim,još sa ko zna kakvim ishodima.

I ja se baš mislin ovih dana zaletit to obavit, dosadilo mi šminkanje i crtkanje po obrvama.
Ella E is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 01:30   #91
cini mi se, da ako zelite pofarbati obrve zato da bi vam bolje pasale s bojom kose, tj. izgledale prirodnije, da ste fulale u boji kose obrve su vam prave boje

svatko ima optimalnu boju obrva

mozda grijesim, ali morala sam napisati svoje misljenje
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 14:27   #92
Quote:
sergio kaže:
cini mi se, da ako zelite pofarbati obrve zato da bi vam bolje pasale s bojom kose, tj. izgledale prirodnije, da ste fulale u boji kose obrve su vam prave boje

svatko ima optimalnu boju obrva

mozda grijesim, ali morala sam napisati svoje misljenje
Griješiš

Ja i kad san bila prirodna pa posli plavuša i sad tamnokosa, nikad nisam bila zadovoljna sa bojom obrva, uvik su bile presvijetle.

Kako ni inače nisam baš dlakava ( ono priko lita ja se par puta potegnem žiletom po nogama) tako mi se ni obrve baš ne ističu, nekako su prozračne, ka u malog diteta
Uvik sam ih morala nadopunit olovkom, a sad mi je to malo dopizdeknilo pa ću ih ić obojat, čisto da se malo odmorim od šminke.
Ella E is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 15:42   #93
Quote:
377chiara kaže:
tocno domajniceva, frizer pribor, ako nemaju oce narucit

trazhi katalog svih nijansi nemoj da ti uvale crnu

jeftinije je tako, a mozes i u koz. salonu piturat al nije bas da se isplati
Domjaniceva velite? Dacu si truda pa prosetat do tam

Hm, pa nisam ni imala ambiciju kupovat - crnu, nisam pukla.

Treba mi crvena, iako sam obojala obrve bojom za kosu i svida mi se, ipak sam mislila da mozda netko zna bas neki preparat za obrve, jer na boji za kosu pise da (navodno) nije za obrve pa se bojim, da ih mozda ne unisti il tak nest.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 15:46   #94
Quote:
sergio kaže:
cini mi se, da ako zelite pofarbati obrve zato da bi vam bolje pasale s bojom kose, tj. izgledale prirodnije, da ste fulale u boji kose obrve su vam prave boje

svatko ima optimalnu boju obrva

mozda grijesim, ali morala sam napisati svoje misljenje
Kak mislis Svatko ima optimalnu boju obrva?

Misim sori, moje obrve su boje moje kose, dakle misje sive. To bi se racinalo po pojmom "optimalno" da imam prirodnu (misje sivu) boju kose.

Bojam se u crvenu. Da je misje siva boja koju zelim i koja je "optimalna" za mene, onda se ne bi vec vise od 10 godina bojala u crveno, a bojam se u crveno jer smatram da je to optimalna boja za mene. Ako se bojam u crveno, zelim i da mi obrve budu crvenkaste a ne misje sive.

Optimalno nuzno nije i prirodno, bar ne u mom slucaju.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 15:48   #95
Quote:
Ella E kaže:
Dora, nemoj kemijat to doma sama, mislin da se za nekih 30-ak kn koliko to košta u salonima stvarno ne isplati sam se tlačit s tim,još sa ko zna kakvim ishodima.

I ja se baš mislin ovih dana zaletit to obavit, dosadilo mi šminkanje i crtkanje po obrvama.
Iskemijala sam neki dan
Sad su crvene zapravo crvenkaste obrvice.

Hm, 30 kuna za bojanje obrva? Cuj, nije da prosim al sam jebeno skrta za pizdariju dat 30 kuna, a za tu cijenu dobijem cijelu tubu od Keunea pa si obrvice mogu bojat do mile volja
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 15:49   #96
U srednju u koju sam ja išla, išla je i jedna cura koja bi uvijek imala istu boju obrva i kose. ako je bila crvena i obrve bi joj bile takve i tome sl.

Znam da postoje posebni preparati za farbanje obrva (jako delikatno područje za farbanje) i vjerujem da bi ga svaki frizer trebao imati.

Ne znam dal ih ima kod nas za kupiti (znam sa sigurnošću da u istri nema nigdje) ali moguće da u zagrebu imaju
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 15:51   #97
a ja bih da netko uobliči moje obrve i dovede ih u red! bila sam već u nekoliko navrata u kozmetičkim salonima gdje su mi cure čupale obrve, ali mi se rezultat ne sviđa - ne sviđa mi se oblik koji naprave. kaj da radim? nemrem sama, jerbo imam ožiljak na jednoj od obrva (od razbijene arkade ) a nisam baš spretna s tim stvarima...
Desert Eagle is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 15:53   #98
Quote:
dora kaže:
Iskemijala sam neki dan
Sad su crvene zapravo crvenkaste obrvice.

Hm, 30 kuna za bojanje obrva? Cuj, nije da prosim al sam jebeno skrta za pizdariju dat 30 kuna, a za tu cijenu dobijem cijelu tubu od Keunea pa si obrvice mogu bojat do mile volja
bash to sam ti htjela napisat

jedna moja se isto tako pitura, tuba joj traje za 6-7 puta bojanja a do tad bi vec ispizdila 200 kuna u salonu!

pitanje- oli ti se ne vidi kad nove pocnu rast a prirodne boje? mislim one (ja imam crne prirodno) koje su premale da bi se iscupale a prevelike da se ne bi vidile

jer ako mi na to odgovorish odoh i ja po tubicu, isto sam malo posvjetlila kosu ( kako godine idu triba ic na svjetlije kazhe zuzi jelinek ) pa mi obrve ko pretamno dodju

e da josh - jel se ta boja ispire brzo jer ipak se umijem dvaout na dan a kosu perem samo jednom!
__________________
Pa, bolje bit glupa, nego frustrirana debela starmala nedojebana skompleksirana krava - by Crow Jane
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 16:05   #99
Quote:
377chiara kaže:
bash to sam ti htjela napisat

jedna moja se isto tako pitura, tuba joj traje za 6-7 puta bojanja a do tad bi vec ispizdila 200 kuna u salonu!

pitanje- oli ti se ne vidi kad nove pocnu rast a prirodne boje? mislim one (ja imam crne prirodno) koje su premale da bi se iscupale a prevelike da se ne bi vidile

jer ako mi na to odgovorish odoh i ja po tubicu, isto sam malo posvjetlila kosu ( kako godine idu triba ic na svjetlije kazhe zuzi jelinek ) pa mi obrve ko pretamno dodju

e da josh - jel se ta boja ispire brzo jer ipak se umijem dvaout na dan a kosu perem samo jednom!
E sad gle na ova tvoja pitanja ti mogu s zadovoljstvom odogovorit za cca 10ak, 15 dana, kad to sve pocne rast . Danas je jos malo prerano (obojala prije dana ).
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 17:28   #100
Quote:
dora kaže:
Kak mislis Svatko ima optimalnu boju obrva?

Misim sori, moje obrve su boje moje kose, dakle misje sive. To bi se racinalo po pojmom "optimalno" da imam prirodnu (misje sivu) boju kose.

Bojam se u crvenu. Da je misje siva boja koju zelim i koja je "optimalna" za mene, onda se ne bi vec vise od 10 godina bojala u crveno, a bojam se u crveno jer smatram da je to optimalna boja za mene. Ako se bojam u crveno, zelim i da mi obrve budu crvenkaste a ne misje sive.

Optimalno nuzno nije i prirodno, bar ne u mom slucaju.
pa ok. vjerovatno to ne vazi za sve. a posto se bojis u crveno moze proci
ali inace se mi cini, da kod vecine ljudi obrve bas pasu licu i da se jih ne smije previse dirat
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.