Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2011., 02:56   #41
Quote:
Imran Zakhaev kaže: Pogledaj post
Je li se Murat ikad smije
Mislim, ovako na prvi pogled baca na ozbiljnog i namrgođenog muškarca. Ne trebam ni reći da je i ovo odglumio maestralno. Možda i bacim pogled na seriju.
Smije se ne brini, jedna paunica ga toliko usrecuje da se ne moze suzdrzati
Mislim da ponekad ostavlja takav dojam jer se ne ljubi bas s paparazzima Ali kao Savas se smije veci dio serije

@Seeni
Pa bilo je za ocekivati da ce forsirati Murata u najavi, ali bez obzira na to, napravljena je poprilicno traljavo Mislim da ce dosta ljudi baciti pogled, neki ce se navuci, neki nece, tu prvenstveno mislim na dio Asi fanova koji je do sad nisu gledali, a nece se moci naviknuti gledati Murata u narucju druge glumice.. Po meni ako netko ne voli ljubavne price, bi trebao gledati barem zbog Tomris/Sahnur

Evo malo Kiracove glazbene carolije iz A ve C, covjek je nevjerovatan, nikad se ne ponavlja.. Jos nekoliko pjesama je prevedeno, ali kako klipovi sadrze spojlere, treba se malo strpiti ili kopati na Neprikazanome..

Kıraç - İstanbul Saklasın Bizi (Savasova i Yaseminina pjesma)
http://youtu.be/OFuuTP_mmnw

Ask ve Ceza - Gözün Arkada Kalmasin
http://youtu.be/2tX5KWiFYRw

Yalnızlar Rıhtımı / Luka samoće
http://youtu.be/UeNMBrghdF4

Canim Yaniyor - Aliye Mutlu (sadrzi scene t.filma)
http://youtu.be/rcGeKOSWoYw

Kıraç - Utangaç
http://youtu.be/TZNVEV_x4VU

İçimde bir belki var - Kirac & Aliye Mutlu
http://youtu.be/5PMKQ54D2eA

Aliye Mutlu - Ayrılalım
http://youtu.be/7WOBmmnrGzI

Yonca Lodi - Mum Lekesi
http://youtu.be/rOeRlkbGJmg

Na ovom linku se mogu naci svi instrumentali iz serije, da ih sad ne stavljam pojedinacno...
http://mp3.tac.az/index.php?sid=56379

Zadnje uređivanje Isolta : 14.08.2011. at 03:04.
Isolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 15:34   #42
Isi
Super si ovo napisala ako netko ne voli ljubavne price začinjene sa surovom tradicijom, okrutnim i nametnutim životom i borbom dvoje mladih modernih ljudi koji se vole i bore za svoju ljubav u tom vrtlogu tradicionalnog života...
Serija je veoma emotivna , situacije oko njih su okrutne i bezkrupulozne ...likovi Savaš i Yasemin su mi pokazali najljepše emocije usprkos svemu gore pobrojanom i Murat i Nurgul su odlično utjelovili glavne likove koje su igrali ..

Kıraç je sa svojom glazbom sve to lijepo ukomponirao ...
Šta reći o Kıraç a da se ne ponovim tisuću i sto puta ..
Tog čovjeka obožavam sa tom svojom ne nametljivosti i samozatajnosti, svojim ponašanjem i djelima pokazao je pravog umjetnik ....
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 17:17   #43
Iskreno se nadam da Nova neće rezati uvodnu špicu,to bi bila katastrofa....
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 17:46   #44
jedva čekam da počne da vidim kako će novi gledatelji reagovati na seriju, na Yasemin
[SLIKA OBRISANA]
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 17:52   #45
hahaha, pa vi ste neverovatne, ja tamo pitah za novu temu, a ona vec otvorena, aferim .
I ja cu ovaj put od pocetka, sa FTV sam dosta zabusavala, a, trenutno nemam nista drugo u ponudi . seeni, isi, imate li kakvih informacijama o novim Nurgulinim projektima?
Nju bih ponovo rado gledala u glavnoj ulozi...za Murata vidim da nema nista novo
bbojanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 18:05   #46
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
hahaha, pa vi ste neverovatne, ja tamo pitah za novu temu, a ona vec otvorena, aferim .
I ja cu ovaj put od pocetka, sa FTV sam dosta zabusavala, a, trenutno nemam nista drugo u ponudi . seeni, isi, imate li kakvih informacijama o novim Nurgulinim projektima?
Nju bih ponovo rado gledala u glavnoj ulozi...za Murata vidim da nema nista novo
imaš na njezinoj temi inf o tome
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 18:06   #47
Pjesma Istanbul mi je krasna
Sad mi google preveo Kirac-Hladno pivo
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 18:07   #48
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
jedva čekam da počne da vidim kako će novi gledatelji reagovati na seriju, na Yasemin
mislim da im neće "sjesti", nažalost jer mnogi su još u Asi fazonu i neće prihvatiti Yasemin
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 18:18   #49
[QUOTE=seeni;35254332]jedva čekam da počne da vidim kako će novi gledatelji reagovati na seriju, na Yasemin ja sam seriju odgledala moj ukupni dojam bi bio odlićan samo da je čiček u ulozi jasemin, murat je u redu mislim da je svoju ulogu odigrao vrhunski majka šahnur je dobro izabrana glumica svi su mi dobro sjeli ali mi je nurgul dosta ledena za serije ona je više za kazališne dramske komade oći su joj hladne nema one glumačke zaljubljenosti i njezin glas mi je jako iritirajući nekako mi je sva ukoćena eto moje je mišljenje da su fulali glavnu glumicu a i mama od jasemin je bila puno puno bolja u 1001 noći ponovo ću pogledati seriju samo zbog tv ekrana i savaš age
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 18:20   #50
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
mislim da im neće "sjesti", nažalost jer mnogi su još u Asi fazonu i neće prihvatiti Yasemin
Ma nema veze tu smo mi zar ne a dobili smo pojačanje u vidu naše @bbojanas Oni su na gubitku u svakom slučaju, neće se moći uživiti u seriju, priču..
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 18:21   #51
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
hahaha, pa vi ste neverovatne, ja tamo pitah za novu temu, a ona vec otvorena, aferim .
I ja cu ovaj put od pocetka, sa FTV sam dosta zabusavala, a, trenutno nemam nista drugo u ponudi . seeni, isi, imate li kakvih informacijama o novim Nurgulinim projektima?
Nju bih ponovo rado gledala u glavnoj ulozi...za Murata vidim da nema nista novo
informacije sa foruma jesu da nurgul snima seriju sa onurom saylakom (zija)mislim da su več poćeli
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 19:06   #52
[SLIKA OBRISANA]



Zadnje uređivanje monimalu : 14.08.2011. at 19:12.
monimalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 20:27   #53
ja ne znam kakva ce biti ponuda turskih serija u HR od jeseni, ali, imajuci u vidu sta se prikazuje ili se prikazivalo u zemljama iz regiona, verujem da ce Savas aga imati dosta obozavateljki, bez obzira na Nurgul .
bbojanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 20:57   #54
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Ma nema veze tu smo mi zar ne a dobili smo pojačanje u vidu naše @bbojanas Oni su na gubitku u svakom slučaju, neće se moći uživiti u seriju, priču..
Da,da tu smo, uvijek .a biće nas još samo da serija krene. Ja volim Nurgul i sve što ima veze s njom, a to što se nekima nije svidjela zbog kako kažu nedostatka hemije između MY i nje, svakako nije njezin problem, Murat je ok glumac,ali za glumicu i ženu poput Nurgul je još zelen
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 23:51   #55
Quote:
S.N.O.B
Iskreno se nadam da Nova neće rezati uvodnu špicu,to bi bila katastrofa....
to bi bila katastrofa ali nista nas ne smije iznenaditi kad su u pitanju ove privatne tv kuce...
najvise me zivcira kad samo krenu bez uvodne spice i samo tako zavrse seriju ili film...srecom pa za seriju AvC sve znam tko je reziser , scenaristi, glumci,glazbi pa me bas sad ne brine ali mi je zao kako nas uskrate tako bitnih informacija i detalja pa jeli se oni pitaju ima li nas koji sve te informacije volimo znati, jer mi je uzasno pocet gledati sa tako oskudnim informacijama ...samo se pitam tko je urednik programa koji dopusta tako cjepkanje bitnih detaljalja ocito netko tko na sve gleda povrsno i nista drugo...

Quote:
@seeni
jedva čekam da počne da vidim kako će novi gledatelji reagovati na seriju, na Yasemin
Quote:
Quote:
@seeni kaže:
Ma nema veze tu smo mi zar ne a dobili smo pojačanje u vidu naše @bbojanas Oni su na gubitku u svakom slučaju, neće se moći uživiti u seriju, priču..
a koliko ima nas koji ju volimo odnosno koji ih volimo bit ce sasvim dovoljno...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 09:52   #56
Je li to Zafer isto glumi u ovoj seriji?
Zna netko koji datum počinje. Ja mislila da će ovaj tjedan već u etak, ali na tv rasporedu stoji još uvijek Bijeg. Pa on bi u četvrtak trebao završiti, danas je 33. nastavak
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 10:02   #57
Quote:
cielo1 kaže: Pogledaj post
Je li to Zafer isto glumi u ovoj seriji?
Zna netko koji datum počinje. Ja mislila da će ovaj tjedan već u etak, ali na tv rasporedu stoji još uvijek Bijeg. Pa on bi u četvrtak trebao završiti, danas je 33. nastavak
Mozda rascjepkaju, ko to zna... Iskreno, Bijeg nisam gledala, nesto malo na OBN dok je bio, tako da ne znam je li imaju obicaj cjepkati na Novoj.

Uzivat cu u prvim epizodama Ask ve ceza ponovno... I inace mi je prvih dvadesetak epizoda bilo naj.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 10:05   #58
Sad sam vidjela na slovenskom Tv sporedu, piše da od slj. ponedjeljka počinje 20,00-21,50. Očito će puštati po cijeli nastavak jer piše 1/62. No opet začas se mogu predomisliti, pa uzet škarice i rez, rez, rez
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 11:30   #59
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Da,da tu smo, uvijek .a biće nas još samo da serija krene. Ja volim Nurgul i sve što ima veze s njom, a to što se nekima nije svidjela zbog kako kažu nedostatka hemije između MY i nje, svakako nije njezin problem, Murat je ok glumac,ali za glumicu i ženu poput Nurgul je još zelen
nurgul je fenomenalna glumica,ali mislim da zbog toga da ne "pojede" murata, ona u ovoj seriji nije dala ni polovicu onog što može.

svatko tko je objektivan i nije zaluđen zavjerama i nesuđenim ljubavima, vidjet će koliko je murat napredovao kao glumac u ovoj seriji...., ali ono što još uvijek nije dobro u njegovoj glumi, normalno da puno više dolazi do izražaja kad glumi s glumicom koja je glumica kao nurgul, nego kad glumi s partnericom kao što je tuba koja je iako je ona moja velika ljubimica, u asi glumila jako loše .....

seriju preporučam za pogledati jer nam daje novi pogled na tursku,prve epizode su malo usporene, ali sve u svemu 1 sezona mi je fenomenalna, a ostalo se pišemo kad završi prva sezona
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 19:46   #60
Zbog Murata ću pogledat seriju, iako mi po onih par epizoda što sam gledala na FTV-u , on i Nurgul nemaju baš neku kemiju. Glumica je lijepa, ali nekako hladna. Ali vidjet ćemo, možda griješim...

Nakon Asi, uzela sam si odmor od Turaka...
marina lombardo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:15.