Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2008., 10:17   #21
Quote:
tomo kaže: Pogledaj post
krivo si me protumačio, to moje se odnosilo na brak odnosno oženjenog čovjeka kojeg žena vara. dakle da je on pravi muž žena nikad nebi ni pomislila na preljub
Nisam te krivo protumačio...samo ti nisi uzeo u obzir da se tvoj upis može dvojako objasnitit...problem je što se tebi ovo drugo objašnjenje ne sviđa...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 13:28   #22
Da, ako neće samnom, s nekim drugim će.
__________________
baka kuba grah
Robi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 13:35   #23
naravno da bi bila sa udanom zenom
pussy galore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 15:11   #24
Quote:
alex21 kaže: Pogledaj post
koje debilno razmisnjanje
iznesi retaju svoje još debilnije razmišljanje da ja popljujem tvoje umjesto te jedva sročene proste rečenice i smajlija
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 15:11   #25
ko voli (popusit batine od njenog muza) nek izvoli
mikivtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 15:12   #26
ko voli popusit batine od njenog muza nek izvoli
mikivtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 15:19   #27
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Nisam te krivo protumačio...samo ti nisi uzeo u obzir da se tvoj upis može dvojako objasnitit...problem je što se tebi ovo drugo objašnjenje ne sviđa...
nije da mi se ne sviđa... ti izgleda odbijaš shvatiti da se tako nešto ne može tebi vratiti ako si u braku pravi čovjek, ne znam kako više da ti napišem da shvatiš...
evo da ti karikiram: federer je primjerice najbolji u svome poslu i sada dođe i ismijava nekog tenisača što nije protiv njega osvojio ni gema: i sad ti dođeš i njemu kažeš nemoj ga ismijavati jer se tako nešto tebi može dogoditi. a stvarna istina je da federer, ako ostane pri treninzima i fokusu na igru nemože podbaciti protiv ikoga jer je jednostavno najbolji, nikakva sudbina tu ne igra ulogu nego ju on sam kreira... jasnije?
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 15:55   #28
Quote:
mikivtc kaže: Pogledaj post
ko voli popusit batine od njenog muza nek izvoli
Ovo mi se isto čini zanimljivo.Mnogi dečki mi to naglašavaju kao glavni razlog zašto -ne bi.
adil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 15:56   #29
Ja sam skoro imao jedno takvo iskustvo sa zenom od 35 godina! Udata je i ima dete i muza!
Bili smo na jednom kursu i upoznali se veoma dobro! ''Pofacali'' se u WC-u i mogu reci da su veoma iskusne i da su mi ove devojke od 20-25 NULA za te od 30-35... Ozbiljan sam!

GLUPO je to sto kvaris brak drugima, sto me i ceka kad imam zenu, ko zna sta nosi sutra ali iskustvo je....boli glava! verujte mi!
Osmi_Putnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 18:39   #30
Quote:
bumbalo kaže: Pogledaj post
jebem ti majku retardiranu
i tebi i tinu i coloniji svako 2 dana se registriras i reklamiras ovo sranje od bloga
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 09:00   #31
Zašto se ovdije nekako proteže misao da su udane žene starije?Pa ima ih i sa 20 i 25 jako puno.
adil is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 12:06   #32
Quote:
tomo kaže: Pogledaj post
nije da mi se ne sviđa... ti izgleda odbijaš shvatiti da se tako nešto ne može tebi vratiti ako si u braku pravi čovjek, ne znam kako više da ti napišem da shvatiš...
evo da ti karikiram: federer je primjerice najbolji u svome poslu i sada dođe i ismijava nekog tenisača što nije protiv njega osvojio ni gema: i sad ti dođeš i njemu kažeš nemoj ga ismijavati jer se tako nešto tebi može dogoditi. a stvarna istina je da federer, ako ostane pri treninzima i fokusu na igru nemože podbaciti protiv ikoga jer je jednostavno najbolji, nikakva sudbina tu ne igra ulogu nego ju on sam kreira... jasnije?
Krenuo si u filozofiju apsolutnog...nemoj tamo ići...

Možeš ti biti neznam koliko dobar u braku,ali tvoja žena odlučuje hoće te prevariti ili ne...

Što se tiče Federera,nitko,pa ni on,nemože utjecati na svoju sudbinu...i ne krećem tu u nekakva religijska objašnjenja...

On može biti u top treningu,i zeznuti se...

Kao recimo Sulić...top trening,utakmice...i bum,ženska na cesti ga pogodi i potrga...

Tako da nemožeš pričati kako sam kreiraš nešto...

Kako si ti opisao kreiranje vlastite sudbine ispada da bi trebao imati nadnaravne sposobnosti...

I zapamti,uvijek postoji bolji,brži,jači...i pametniji,ljepši...koji se tvojoj ženi može svidjeti...a ti možeš biti neznam koliko dobar...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 19:24   #33
hoću, mogu, znam kako....i prije, i sada i daj Bože ubuduće...a njihovi muževi? pa i oni nečiju takare pa smo zatvorili krug.
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 23:51   #34
Nisam i ne želim biti ničije sredstvo osvete zbog njezinih problema u braku!

Ja sam dao riječ pred Bogom i narodom kad sam se ženio, a i moja žena također, tko me iznevjeri, zbogom!

I tu je kraj priče!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger