Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija > Teologija i religijska praksa

Teologija i religijska praksa Religije/denominacije, teološka i ostala vjerska pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2017., 20:06   #1
Molitvene zajednice

Sudjelujete li u radu kakve molitvene zajednice , odnosno jeste li negdje aktivni van nedjeljne svete mise i osobne molitve doma (npr. neokatekumenski put, zajednica presvetog srca Isusovog i Marijinog, Radnici milosrdnog Isusa i sl.)

Ja sam jučer bila u jednoj zajednici koja se održava svaki utorak nakon svete mise, traje oko pol sata i baš sam bila ispunjena nakon što sam izašla van jednom tjedno baš dobro dođe....
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 10:38   #2
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
Sudjelujete li u radu kakve molitvene zajednice , odnosno jeste li negdje aktivni van nedjeljne svete mise i osobne molitve doma (npr. neokatekumenski put, zajednica presvetog srca Isusovog i Marijinog, Radnici milosrdnog Isusa i sl.)

Ja sam jučer bila u jednoj zajednici koja se održava svaki utorak nakon svete mise, traje oko pol sata i baš sam bila ispunjena nakon što sam izašla van jednom tjedno baš dobro dođe....
To su legla niškoristi i fanatika.
Razarači domova i stvaratelji eunuha u brakovima.
Iz svoje životne ispraznosti okupljaju jednake sebi da bi trabunjali po kućama i iskrivljavali nauk, a ujedno se natjecali tko je svetiji.
Sve je grijeh. Sve.

Bolje da volontiraju u staračkim domovima ili domovima za nezbrinutu djecu.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2019., 17:27   #3
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
Sudjelujete li u radu kakve molitvene zajednice , odnosno jeste li negdje aktivni van nedjeljne svete mise i osobne molitve doma (npr. neokatekumenski put, zajednica presvetog srca Isusovog i Marijinog, Radnici milosrdnog Isusa i sl.)

Ja sam jučer bila u jednoj zajednici koja se održava svaki utorak nakon svete mise, traje oko pol sata i baš sam bila ispunjena nakon što sam izašla van jednom tjedno baš dobro dođe....
Tužno, imate li išta pametnije radit u slobodno vrijeme od ispiranja mozga vjerskih gurua?
LukrePop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2023., 16:19   #4
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
Sudjelujete li u radu kakve molitvene zajednice , odnosno jeste li negdje aktivni van nedjeljne svete mise i osobne molitve doma (npr. neokatekumenski put, zajednica presvetog srca Isusovog i Marijinog, Radnici milosrdnog Isusa i sl.)

Ja sam jučer bila u jednoj zajednici koja se održava svaki utorak nakon svete mise, traje oko pol sata i baš sam bila ispunjena nakon što sam izašla van jednom tjedno baš dobro dođe....
Podižem temu. Rado bih bio član neke molitvene zajednice samo me zanima što se tamo točno radi, da li se samo moli ili se može i pričati o vjeri, iznositi neke stavove, slušati tuđa iskustva. Nekako bih htio, budući da sam dosta osamljen i naći neke osobe sa kojima bih možda mogao tu i tamo družiti se i razgovarati i o običnim stvarima. Dakle, kako to točno tamo izgleda?
alf12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.