Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2018., 00:34   #21
Još kaže da jako malo zna o njihovom odnosu pa prema tome to dovoljno govori da mu je to "frendica". A i čim dečko skriva mobitel,tu nešto ne štima.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 02:20   #22
Postoje frendice i postoje ''frendice'' tak da po meni ako ne želi da vas upozna imaš problem, najbolje iduci put kad se bude dopisivao s njim reci mu da ju pozove s vama da ju upoznaš.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 14:45   #23
Ako nakon 1g veze jos ne znas sve o toj curi, i ne mozes otvoreno sa deckom o njoj pricati, imas problem.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 15:38   #24
Talking

Vec sam napisala da je neizvedivo da ju upoznam jer je iz drugog grada kao i moj decko. Jedino bi se mogli vidjeti da i ja dodem kod njega, a za to jos nisam spremna. Kako god, ovaj prosli tjedan smo.se vidjeli par puta i nisam primjetila dopisivanje s njom(hvala Bogu). Ako ponovo primjetim onda cu mu opet reci da me bas zanima o cemu toliko tipkaju i da mi pokaze poruke o cemu trenutno razgovaraju.
merivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 15:40   #25
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Nije tu problem šta ima prijateljicu nego je problem što se stalno dopisuje Imam i ja prijateljice ali ih se ne sjetim po pola godine, pa se onda nađemo na kavi i pričamo 2 sata i to je to.
A to baš stalno dopisivanje bi meni osobno išlo na živce

Konacno me netko shvatio.
merivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 18:07   #26
on znaci nije u istom mjestu ko ti?
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 20:47   #27
Nije iz istog mjesta da. Ide doma rijetko dosta, a ta frendica je tamo jeli.
merivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 02:09   #28
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
Ja isto imam dvije najbolje prijateljice. I samo su prijateljice. Ali (isto kao i ja njima) nikad si ne pišemo "lijepa si" ili "zgodan si".. prije si pišemo "faca ti je sranje" ili tako nešto. E tu nema brige
Jedini i takva prijateljstva su samo prijateljstva i nista drugo
Nebi mi nikad palo na pamet komentirat po faceu frendu da je zgodan , dofuse to mi nrma nit smisla - dok napisat da mu faca izgleda ko rigotina totalno ima
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 02:39   #29
Ovisi kakav ti je decko ali neces puno napraviti ako budes ljubomorna jer ste u drugom gradu a to je samo po sebi komplikacija i bez te frendice. Mozda da se raspitas koliko dugo se znaju i tako to, jel ona u vezi, ima li vece sise od tebe I sl. ako je stara frendica ja bih odahnula. Veze se temelje na povjerenju i ako mu ne mozes vjerovati prekini to.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 06:27   #30
Pa već je, 5 godina, od srednje škole, sestrina prijateljica... Da je tu i bilo nešto ili da je vara s njom ne bi se više manijakalno dopisivao...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 08:43   #31
Ja se na tvom mjestu ne bih ništa raspitivala.
Sama činjenica da i to malo vremena koje provedete skupa, on tipka s njom, bila bi dovoljna da znam koliko sam mu "bitna".

__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 09:49   #32
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ja se na tvom mjestu ne bih ništa raspitivala.
Sama činjenica da i to malo vremena koje provedete skupa, on tipka s njom, bila bi dovoljna da znam koliko sam mu "bitna".
Ma nije da uzme mobitel i tipja sad pola sata s njom a ja zujim okolo dok smo zajedno. Neg jednostavno kad uzme mob nakon par sati ili tak nes, onda sa zaslona vidim brat,mama tkoveć, ali i ona dosta cesto. Na osnovu toga sam zakljucila da cesto tipkaju, a da je tip koji kad je samnom samo drka po mobitelu, sigurno ne bih bila s njime.

Zadnje uređivanje phiber : 02.03.2018. at 09:54. Reason: fixed quote
merivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 11:24   #33
Quote:
merivuk kaže: Pogledaj post
Ma nije da uzme mobitel i tipja sad pola sata s njom a ja zujim okolo dok smo zajedno. Neg jednostavno kad uzme mob nakon par sati ili tak nes, onda sa zaslona vidim brat,mama tkoveć, ali i ona dosta cesto. Na osnovu toga sam zakljucila da cesto tipkaju, a da je tip koji kad je samnom samo drka po mobitelu, sigurno ne bih bila s njime.
Znači, nakon par sati uzme mob u ruke, vidi njezinu poruku i zamisli - odgovori joj!

Treba ga odrobijat.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 11:28   #34
Aha, "gotovo stalno dopisivanje s frendicom dok je s curom" je zapravo odgovaranje na poruke nakon par sati, s time da među tim porukama nisu samo frendičine, nego i poruke njegove obitelji, itd.
E koji užas.

anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 11:40   #35
Thumbs up

Da, upravo tako. Meni je to cudno i previse i dalje. To sta joj odgovori znaci da razgovor teče i da stalno pricaju i dopisivaju se jer to i je cilj whapa i ostalih mreza za dopanje. Vec san rekla sta cu napraviti ako jos koji put vidim pa samim tim tema moze biti zatvorena. Lijep pozdrav svima.
merivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 11:57   #36
Aha, nemoš imat wa i ostale mreže za dopisivanje, bez da non stop pričaš i dopisuješ se s nekim.
I to ono, baš s tom frendicom.
Sad će na kraju još ispasti da joj on pošalje jednu poruku mjesečno.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 12:13   #37
Quote:
merivuk kaže: Pogledaj post
Da, upravo tako. Meni je to cudno i previse i dalje. To sta joj odgovori znaci da razgovor teče i da stalno pricaju i dopisivaju se jer to i je cilj whapa i ostalih mreza za dopanje. Vec san rekla sta cu napraviti ako jos koji put vidim pa samim tim tema moze biti zatvorena. Lijep pozdrav svima.
Ma kaj bi zatvorili temu, tek smo se zalaufali.

Nego... daj pošalji dečka na temu da mu kažemo kaj da napravi kad mu počneš zvocat.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 12:21   #38
Lako za dopisivanje, a što kad prijeđu na slanje onih iritantnih whatsapp glasovnih poruka
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 13:07   #39
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Daj nadji pravo musko, a ne tipa koji boosta ego keljenjem fotki na fejs i dopisivanjem sa klinkama koje iste komentiraju. Nitko se ne dopisuje s prijateljem/icom svakodnevno. Svakodnevno se dopisuju parovi i to samo u pocetku, kasnije se i to smanji na tu i tamo. A ako su vec tako neki dobri prijatelji onda bi se u godinu dana i vidjeli, pa bi te upoznao s njom.
Malo me ubo tvoj komentar u oko.
Inače nisam fan društvenih mreža ni keljenja slika na fejs, a nisam ni dugih dopisivanja.

ALI 21. je stoljeće!! Za ženu je okej da svakih sat vremena objavi sliku, a za muskarca nije??
Ženi je dozvoljeno da ima najbolju frendicu i da se s tom frendicom čuje svakih 5 minuta i da joj ta frendica komentira svaku sliku, a muškarcu nije?

Poanta ove priče je da ljudi i dalje ne vjeruju u muško-ženska prijateljstva.
diskretno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 13:45   #40
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ma kaj bi zatvorili temu, tek smo se zalaufali.

Nego... daj pošalji dečka na temu da mu kažemo kaj da napravi kad mu počneš zvocat.

Ne zvocam mu uopce kaj je najbolje. Nit necu jer mi se ne da. A ako ima nesto s njom onda sam mu toliko olaksala varanje da se vjerojatno i on sam cudi tome. Bio si napisao u jednom od komentara da znas curine frendove i da su super decki. I ja bi voljela znati curu osobno ali je neizvedivo, a pitala bi te kako bi ti bilo da i ne znas osobno.
merivuk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger