Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2007., 12:31   #41
Quote:
u_komi kaže:
........Isto tako netko je rekao ne dolazi treći bezveze....i to je istina.
..........
Da to je istina... ali čovjek koji osjeća malo odgovornosti do svojeg djeteta i žene je u stanju razriješiti situaciju kući... pa se onda upustiti u nešto novo...
Tako je poštenije prema svima uključenima..
Ali tako kako si ti napravio, tako rade većina macho manova 21 stoljeća... tako da
Kent što se sekiraš.... još jedan je potvrdio kakvi su muškarci današnjice.....
karakterni, odgovorni, puni smopouzdanja....in our dreams dear
__________________
Sunce grije , toplo mi je!!!
suncemojemalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 13:18   #42
Quote:
u_komi kaže:
Ljudi moji , ovaj topic je prestao imat na težini. Izgleda da je Lilla koliko god ogorčena na nas muškarce koji se tražimo..............u pravu.
Samatram da je takvo ponašanje loše i nezrelo, ne zato što sam ogorčena, jer nisam, nego zato što je to loše i nezrelo ponašanje. I ja i moja iskustva nemaju baš nikakve veze s tim.
Interesantno je kako takvi tipovi teško podnose istinu pa odmah traže nekompetentnost onoga ko iskreno govori.
Haloooo. Ne moraš biti ogorčen na tuđe govno da bi ti se gadilo.
Ja jesam bila gruba i direktna, ali mišljenja sam da se tako postupa s onima koji lažu sami sebi. ''Udarac nogom u guzicu nekad je poticaj za korak naprijed''
Samo nemoj dugo čekati da kažeš ženi. Možda se nećete ni rastati. Možda će to njoj biti poticaj pa se oboje počnete truditi, nađete novi početak...ko zna, sve je moguće od ružnog pačeta postane lijepi labud
Samo nemoj dugo čekati da joj kažeš, puno ćeš bodova s tim dobit.
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 14:06   #43
A ne znam imaš li planove s tom svojom novom curom?

Sad je bespredmetno raspravljati, šta je učinjeno-učinjeno je. A u ovoj situaciji ja još uvijek mislim da je najpoštenije za sve ono što si naumio - otići.
Jer da ostane sa ženom, nezadovoljni bi bili svi: i tata, i mama, i dijete, i ta nova cura. Mislim, nema tu pobjedničkog rješenja, ali treba gledati da i poraz bude sa što manje gubitaka. Po svemu sudeći, ne mislim baš da on ženu ostavlja radi jednog sexa. Ta nova ljubav je po mojem mišljenju posljedica, a ne uzrok. Zamišljam sebe u takvoj situaciji, pa na temelju toga pišem...
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 14:51   #44
Quote:
Pero Perić kaže:
Ta nova ljubav je po mojem mišljenju posljedica, a ne uzrok.
vrlo vjerovatno.
Samo ipak je primarno probati spasiti brak. Savjetovanjem, radikalnim promjenama itd. No, ako pokretač topika misli da će tako ''izgubiti'' par godina života i ljubavnicu onda je bolje da odmah ode. Ono u čemu se svi, čini se, slažemo je: Što prije reći ženi.
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 08:37   #45
Quote:
lilla kaže:
Nema hard filings na forumu za mene, samo ti piši. Nego ti to malo previše k srcu uzimaš, još ne kužiš da ovo nije tvoj topic? Tvoj i njegov problem, kako ja vidim stvari, nisu isti. Kod tebe je problem što te žena više ne voli ili nešto na putu k tome, a kod njega objest.
Kad malo bolje pogledaš dobio je dva savjeta: ostaviti ženu, ili biti dobar ženi i djetetu. Trećeg, usvari, ni nema, jel?
Ma je istina je da previše uzimam k srcu, jes smo fakat tu negdje osim kaj je on sada fakat u_komi, ali kaj je tu je. Meni je inače ovo najintenzivnije razdoblje u životu,tak da sam nikad luđi. Ti si "stara" forumašica znam ja da te ja ne mogu uvrijediti , a i za sve eventualne objede tebi i drugima sorry...to su ti dani u mj.
I da u pravu si zenovski jednostavno trećeg nema....ili voliš ili ostaviš...ali joooooooooj kad bi to bilo tako lako...
qwasy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 09:05   #46
Quote:
u_komi kaže:
Kent, hvala na potpori, , sve znaš, vidim....ja sam potpuno svjestan situacije u kojoj se sada nalazim, i kako će sve završiti i da nikome ovdje neće biti dobro. Ti si se uhvatila secirati moj bijedan tok svijesti..ono..rečenicu opi rečenicu.. Naravno da se ne zanosim rupicama..čak mi izgleda sda si ti puno više zabrijala na to...jer rupice sam da sam htio mogao i prije naći. I živjeti s time, kak veli Anastasia i dolazit doma i biti uzoran otac i muž.
Isto tako netko je rekao ne dolazi treći bezveze....i to je istina.
Znam da će ženi biti najteže, jer je između ostalog izdana ovim mojim činom, a ti mi reci sad kad je to učinjeno,... kaj bi ja trebao misliti i reći da takvi kao ti ne sipaju drvlje i kamenje po meni. Sranje sam napravio....očito svjesno...valjda da ubrzam situaciju....možda sa mogao šutit i mjesecima, možda godinama imati ljubavnicu...ono možda se odljubim ili tak nekaj.... mislim gle u konačnici me boli kifla za takve, ali eto baš me interesira da se to dogodilo npr. tvom najboljem frendu/frendici, bratu ili sestri....da li bi isto komentirala ili bi pokušala shvatit....mislim ne želim ja sebe opravdati....naročito ne nekome virtualnom, nego samo razgovor.
e hebi ga... najlakše se zaljubit o otkantat ženu i dijete.... nađi ljubavnicu ako žena neće sexat s tobom ali i dalje ostani dobar otac djetetu, pomaži ženi itd... budi dobar otac djetetu, dobar muž ženi i dobar i iskren ljubavnik ljubavnici..... a ovo je put manjeg otpora kojega ti biraš... nije ti baš hrabrost ostaviti ženu i dijete.... treba poslije s tim živjeti.... a to je još duuuuuuuuugggggggoooooooooooo........ ajd sa srećom
-NIK- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:01   #47
Quote:
u_komi kaže:
Kent, hvala na potpori, , sve znaš, vidim....ja sam potpuno svjestan situacije u kojoj se sada nalazim, i kako će sve završiti i da nikome ovdje neće biti dobro. Ti si se uhvatila secirati moj bijedan tok svijesti..ono..rečenicu opi rečenicu.. Naravno da se ne zanosim rupicama..čak mi izgleda sda si ti puno više zabrijala na to...jer rupice sam da sam htio mogao i prije naći. I živjeti s time, kak veli Anastasia i dolazit doma i biti uzoran otac i muž.
Isto tako netko je rekao ne dolazi treći bezveze....i to je istina.
Znam da će ženi biti najteže, jer je između ostalog izdana ovim mojim činom, a ti mi reci sad kad je to učinjeno,... kaj bi ja trebao misliti i reći da takvi kao ti ne sipaju drvlje i kamenje po meni. Sranje sam napravio....očito svjesno...valjda da ubrzam situaciju....možda sa mogao šutit i mjesecima, možda godinama imati ljubavnicu...ono možda se odljubim ili tak nekaj.... mislim gle u konačnici me boli kifla za takve, ali eto baš me interesira da se to dogodilo npr. tvom najboljem frendu/frendici, bratu ili sestri....da li bi isto komentirala ili bi pokušala shvatit....mislim ne želim ja sebe opravdati....naročito ne nekome virtualnom, nego samo razgovor.
Što se mene tiče ti si najobičnija kukavica i budala.
Freud is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:10   #48
Quote:
Freud kaže:
Što se mene tiče ti si najobičnija kukavica i budala.
A kaj da ti ja velim na to. To je tvoje mišljenje na koje imaš pravo i bok.
u_komi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:16   #49
Quote:
lilla kaže:
vrlo vjerovatno.
Samo ipak je primarno probati spasiti brak. Savjetovanjem, radikalnim promjenama itd. No, ako pokretač topika misli da će tako ''izgubiti'' par godina života i ljubavnicu onda je bolje da odmah ode. Ono u čemu se svi, čini se, slažemo je: Što prije reći ženi.
Ne slažem se.
Ako misli spašavat brak, onda nek ženi ništa ne govori. Nego nek šuti i iskreno se nada da nikada neće saznat.
Jer klimav brak dotuć priznanjem o izletu i onda ga ić reanimirat - sori, nisam sigurna da je to moguće.

Dakle, autore, na tebi je da odlučiš što želiš i onda svim sredstvima kreneš prema zacrtanom cilju. Ako je tvoj cilj ostati u braku, onda svaki tvoj pokret treba ići u smjeru učvršćivanja vašeg odnosa a ne obratno.
A ako se odlučiš za razlaz, a osoba koja je treći kut trokuta je samo usputna i nebitna za tvoju budućnost, čak i onda razmisli tko će išta profitirati tvojim priznanjem. Možda ćeš sebi olakšati savjest, ali svojoj ženi nećeš učiniti ništa dobrog. Osim joj nadodati hrpu traumi.

Ja bi na tvom mjestu priznala ako i samo ako bi se razvela zato da ostanem u vezi s trećom osobom. Inače ne.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 17:23   #50
Quote:
Ako misli spašavat brak, onda nek ženi ništa ne govori. Nego nek šuti i iskreno se nada da nikada neće saznat.
Jer klimav brak dotuć priznanjem o izletu i onda ga ić reanimirat - sori, nisam sigurna da je to moguće.
Upravo tako.
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 20:12   #51
Quote:
u_komi kaže:
....ja sam potpuno svjestan situacije u kojoj se sada nalazim, i kako će sve završiti
Ti si svjestan???
Jesi i najverovatnije ćeś ostati kao Tvoj nick...
Da li si SVJESTAN u kakvu situaciju ćeś postaviti Vaśe Dijete???
Nisi a najverovatnije Te to i niti neće interesirati jer Ti je oćigledno samoljublje zamraćilo "zdravo razmiśljanje"...

Quote:
u_komi kaže:
i kako će sve završiti
A kako?

Quote:
u_komi kaže:
Znam da će ženi biti najteže,
Ti znaś???
Żeni će biti teśko na poćetku ale nakog "nekog" vremena će doći k sebi.
Najteże i to na jako duuuuuuuuuugo će biti Vaśem Djetetu!
A da li Te to zabrinjava i da li si o tome uopće pomislio?

Quote:
u_komi kaže:
jer je između ostalog izdana ovim mojim činom
A Dijete??? Njega si izdao djelomićno a namjeravaś i u potpunosti?
(Naravno da nećeś jer Ti misliś samo dobro (svom kolegi)...)
Dijete ćeś zato "prodati" nekom strićeku kojemu će Ono htjelo ili ne govoriti:
"Tata"...
A pravi Tata će u to vrijeme zaćepljivati rupice?

Quote:
u_komi kaže:
kaj bi ja trebao misliti i reći da takvi kao ti ne sipaju drvlje i kamenje po meni.
Drvlje i kamenje sam sipaś po sebi samo pazi koliko i kako dugo, da se ne bi żiv sahranio.

Quote:
u_komi kaže:
Sranje sam napravio....očito svjesno...
Najistinitija rećenica koja opisiva sve u Tvom slućaju samo da ne bi i na zauvijek. Ne samo da si ga napravio nego si sada već do koljena u njemu i ulaziś sve dublje i dublje...

PS: Ako je za Tebe Tvoje Dijete najbolje śto te je srelo u żivotu razmisli nad mojim rijećima a ako nije tako onda se izvinjavam śto sam zasmetio Tvoj topic.

Na kraju da znaś (vjerovao ili ne) ja nemam apsolutno niśta protiv Tebe jer Te ćak i ne znam ali żao mi je Djece koje moraju trpjeti zbog gluposti neodgovornih "roditelja"
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 22:54   #52
Benny, to što ti zbog svoje rastave imaš dalekosežne posljedice - točnije tvoje dijete- ali i ti, ne znači da imamo svi. Kad je postavljač teme rekao da ne voli dijete i da ne želi sudjelovati u njegovu odgoju? I zašto on, kao i svaki punoljetni građanin ove države, ne bi imao pravo na slobodu izbora i na težnju svojoj vlastitoj sreći? A ako kategorički tvrdiš da rastava djeci donosi samo patnju i nesreću, e tu se grdno varaš. Po ko zna koji put ponavljam: puno je više djece koja su od rastave samo profitirala. Kao prvo, dobila su sretnije roditelje koji će im se moći posvetiti bez opterećenja i bez negativnih emocija. Znam da tvoj slučaj nije takav, ali vjeruj da ipak ima više ovih drugih i nemoj tako strogo suditi našem ''ukomljenom''. Čovjek samo želi živjeti bolje.
Još da te (benny) pitam ovo: Pošto smo na tvojoj temi vidjeli da tvoja bivša uskraćuje tebi i moralno i zakonom dodijeljeno pravo na kontakte s djetetom, što bez daljnjega govori o njenom karakteru koji bih ja nazvala, u najmanju ruku, ''nestabilnim'' ili po naški krajnjim bezobrazlukom, dakle pitam ovo: bi li ti, da ona želi, ponovo pristao na zajednički život s njom, znači sad kad se pokazala u pravom svjetlu, a u interesu djeteta? Ako je odgovor ''ne'', to ti je samo to što i ukomljeni želi - život bez neprihvatljivog životnog suputnika. A ako je odgovor ''da'' - zaboravi na ovaj moj tekst.
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 03:08   #53
Quote:
Pero Perić kaže:
Benny, to što ti zbog svoje rastave imaš dalekosežne posljedice - točnije tvoje dijete- ali i ti, ne znači da imamo svi.
Ne tvrdim drugaćije.

Quote:
Pero Perić kaže:
Kad je postavljač teme rekao da ne voli dijete i da ne želi sudjelovati u njegovu odgoju?
Ne tvrdim niti nisam da je rekao ali smatram radi Djeteta da ga moram upozoriti na sve eventualne posljedice rastave.

Quote:
Pero Perić kaže:
I zašto on, kao i svaki punoljetni građanin ove države, ne bi imao pravo na slobodu izbora i na težnju svojoj vlastitoj sreći?
A ja mu mojim savjetima to onemogućavam?

Quote:
Pero Perić kaže:
A ako kategorički tvrdiš da rastava djeci donosi samo patnju i nesreću, e tu se grdno varaš.
Kategorićki ne mogu i ne żelim tvrditi jer nisam cijelom svijetu popio mozak ali pitam se da li vrijedi igrati se sa sudbinom vlastitog Djeteta brojalicom:
poslije rastave bit će sretno,neće biti sretno,biti će,neće...
Zato smatram da je bolje sprijećiti nego lijećiti.

Quote:
Pero Perić kaže:
Po ko zna koji put ponavljam: puno je više djece koja su od rastave samo profitirala.
Imaś na to pravo ALI treba Perice pokazivati OBE strane medalje. Ti pokazujeś jednu a ja drugu.

Quote:
Pero Perić kaže:
Kao prvo, dobila su sretnije roditelje koji će im se moći posvetiti bez opterećenja i bez negativnih emocija.
Ne slażem se barem djelomicno jer to dvoje "sretnih" roditelja do kraja żivota će imati neko opterećenje i nagativne emocije jer radi Djeteta će biti prisiljeni ostati u "kontaktu" sa njihovom "nesretnom" stranom.

Quote:
Pero Perić kaže:
Znam da tvoj slučaj nije takav, ali vjeruj da ipak ima više ovih drugih i nemoj tako strogo suditi našem ''ukomljenom''.
Htjeo bi vjerovati a sudit mu może samo sudija i Bog. Ja mu samo pokazujem drugu stranu "Tvoje" medalje.

Quote:
Pero Perić kaže:
Čovjek samo želi živjeti bolje.
Svatko ima pravo na to ali mu to nedaje ujedno pravo da radi sebićnosti svoje najbliże osudi da event. żive lośije.
Dużni su svojem Djetetu da pokuśaju popraviti to śto su sami pokvarili a ako niti ne probaju...

Quote:
Pero Perić kaže:
Još da te (benny) pitam ovo: bi li ti, da ona želi, ponovo pristao na zajednički život s njom, znači sad kad se pokazala u pravom svjetlu, a u interesu djeteta?
Uvijek sam nastojao biti iskren zato odgovaram: NE znam.Ovisilo bi to od mnogo ćinjenica.
Ljudi koji tvrde śta god kada joś NISU bili u konkretnoj situaciji jednostavno mlate praznu slamu a ja nastojim da im ne pomażem u tome

Quote:
Pero Perić kaže:
...zaboravi na ovaj moj tekst.
Tvoj tekst je trażio i zaslużio odgovor zato i odgovaram
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 12:22   #54
Quote:
benny kaže:
??????????????

Vi koji mu savjetujete rastavu "osvijetlite" ga ujedno sa ćinjenicom da poslije nje może biti tako da će vidjeti Dijete 2 puta mjesećno a moguće je da ga i uopće neće moći vidjeti!

Na Tebi je u_komi da odlućiś da li i dalje żeliś biti najbolji, najnježniji otac na svijetu ili "ćiko" koji dolazi povremeno i donosi poklone!

Da li imaś śta za spasiti?

da..ti lijepo živi ovako:

Dvoje ljudi uđe u brak donose nerazrješene sukobe sa svojim roditeljima. Kako se među njima povećava napetost , ti se sukobi produbljuju. Partneri ih nastoje smiriti emocionalnim razvodom , "napadnom emocionalnom udaljenošću" .Često se uspijevaju dogovoriti da se ne svađaju i uspostavljaju pseudoprisnost. Brak se izvana doima dobrim. Izvana je sreća. Ali ispod površine tu su bitka, osamljenost, i bol.
Kad se dijete rodi , sustav se pretvara u trokut..To dijete je često emocionalno uznemireno , u njemu se prepoznaje bolesnik kojeg šalju na liječenje.Zapravo , taj je bolesnik samo simptom emocionalno poremećenog braka. Zato je bolesnikovu tkz duševnu bolest moguće razumjeti , samo u odnosu na emocionalni sustav kojeg je on/a dio.

dijete će biti presretno.
__________________
..all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves.
girlnextdoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 20:15   #55
Quote:
girlnextdoor kaže:
da..ti lijepo živi ovako:

Dvoje ljudi uđe u brak donose nerazrješene sukobe sa svojim roditeljima.
Takvih dvoje ne bi trebali uopće da ulaze u brak dok unutraśnje ne razrijeśe te sukobe a ako su usprkos toga uśli zaśto se uopśte odluće za Dijete prije nego te sukobe ne rijeśe nego svjestno naprave Dijete koje je osudjeno unaprijed da bude bolesnikom?
Quote:
girlnextdoor kaže:
Kako se među njima povećava napetost , ti se sukobi produbljuju. Partneri ih nastoje smiriti emocionalnim razvodom , "napadnom emocionalnom udaljenošću" .
A zaśto? Jer su psihićki i emocijski nerazvijeni i neodgovorni da bi ljudski rijeśili svoje probleme?
Quote:
girlnextdoor kaže:
Često se uspijevaju dogovoriti da se ne svađaju i uspostavljaju pseudoprisnost. Brak se izvana doima dobrim. Izvana je sreća. Ali ispod površine tu su bitka, osamljenost, i bol.
To je upravo smijeśno śta piśeś (za mene).
Ako je tako uvijek bilo jednostavno ne ulaze u brak.
Ako je nastalo to u braku to znaći da neśto nije u redu i da je to njihov umjetni "proizvod" kojeg kako su zajedno proizveli tako i ako zajedno żele mogu ga modificirati ili ćak neutralizirati ili deponirati.
Quote:
girlnextdoor kaže:
Kad se dijete rodi , sustav se pretvara u trokut..
ZAŚTO u takvom bolesnom sustavu dolazi do rodjenja Djeteta???
Quote:
girlnextdoor kaže:
To dijete je često emocionalno uznemireno , u njemu se prepoznaje bolesnik kojeg šalju na liječenje.
Zaśto prije ili poslije rodjenja Djeteta nisu prvo sebe izlijećili tako da preventiraju da se Dijete ne "zarazi" kako ne bi bilo uznemireno i ne bi se njega moralo lijećiti?
Quote:
girlnextdoor kaže:
Zapravo , taj je bolesnik samo simptom emocionalno poremećenog braka.
Ili emocionalno poremećenih i NEODGOVORNIH za svoje i Djeteta żivot suprużnika?
Quote:
girlnextdoor kaže:
dijete će biti presretno.
Dijete će biti presretno ako se rodi u sretnoj obitelji koju su stvorili emocionalno i psihićki uravnoteżeni i odgovorni suprużnici koji nisu sebićni i samoljubni.

Ako se je poćelo sve kvariti za vrijeme braka roditelji su DUŻNI svojoj Djeci da to poprave!

U brak su dvoje uśli zato jer im je bilo dobro-u suprotnom bi znaćilo da su se uzeli mazohista i sadista
Braćnu dosadu i monotoniju koji poslije razbijaju većinu brakova suprużnici trebaju sprijećiti a ako nisu to i lijećiti a ne da Djeca trpe zbog toga jer njim dvoje je "brak" dosadio, njemu se viśe ne diże na nju a ona povraća na njegov vidok.

Zaśto on,ona ili oboje idu trażiti "novi model" ili zabavu-ljubavnicu/ka?
Jer je teśko poraditi nad sobom i lakśe je naći novu żrtvu i novu Djecu ućiniti "bolesnicima"???

U novom braku imaju garanciju da poslije par godina neće opet doći do braćne monotonije? Zato jer su se oni probudili,osvijestili,promijenili,postali su pametniji i bolji ljudi?

Dlaku możemo mijenjati ali ćud ne zato se potrudimo da zadrżimo i njegujemo ono śto su nam sudbina i Bog dali.

Svoju obitelj...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 20:47   #56
Ovaj U komi.. zapravo nije u komi... samo je u braku.. pa bi samo i poletio malo.. al nema krila..
__________________
kopriva ne prži kad je dobro stisneš
plaza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:18.