Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2021., 06:52   #1
Vječito pitanje glasi, u šta uložiti novac?

Sa crypto valutama imam iskustva te znam kako stvari idu.

Sa dionicama se nikad nisam bavio, a uložio bio 2-3k eura u nešto, dugoročno, i sigurno.

Crypto, IPO, zlato, ima li ko ideju šta je trening. I da od naloga imam otvoren Biance akaunt, da li je to dovoljno za početak?
focused is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2021., 08:36   #2
Neki od total world stock ETFova na Interactive Brokers platofrmi ako igras na sigurnost i ne zelis gledati mobitel svakih par sati ko debil.
Alessio Rastani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2021., 09:20   #3
U šta (dobro) uložiti su informacije koje se ne dobivaju besplatno, a pogotovo ne na forumu.
FraneBura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2021., 11:55   #4
Quote:
FraneBura kaže: Pogledaj post
U šta (dobro) uložiti su informacije koje se ne dobivaju besplatno, a pogotovo ne na forumu.
Vidim ulažeš svoje dragocjeno vrijeme u besmislene komentare.
So clever
focused is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2021., 12:38   #5
Nemam dragocijeno vrijeme, plaća ionako ide

ali to ne mijenja činjenicu da se dobre informacije plaćaju
FraneBura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2021., 13:26   #6
Nađe se jako puno korisnih informacija na podforumu dionice, ima nekolicina forumaša koji dijele hintove i znanje te daju izvore na zanimljive informacije. Ja sam ih popratio u dosta stvari i debelo profitirao. Ovim putem im se još jednom zahvaljujem

Naravno, nemoj slijepo sve kopirati, za svako ulaganje moraš uzeti nešto truda i vremena i uložiti u ono što ti se čini smisleno. Na kraju krajeva, sam odgovaraš za svoje pare, a nitko ti ne može garantirati da je ono što je savjetovao točno, pa čak i ako platiš informaciju.
toni_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2021., 13:31   #7
Quote:
toni_os kaže: Pogledaj post
Nađe se jako puno korisnih informacija na podforumu dionice, ima nekolicina forumaša koji dijele hintove i znanje te daju izvore na zanimljive informacije. Ja sam ih popratio u dosta stvari i debelo profitirao. Ovim putem im se još jednom zahvaljujem

Naravno, nemoj slijepo sve kopirati, za svako ulaganje moraš uzeti nešto truda i vremena i uložiti u ono što ti se čini smisleno. Na kraju krajeva, sam odgovaraš za svoje pare, a nitko ti ne može garantirati da je ono što je savjetovao točno, pa čak i ako platiš informaciju.
Da istraživanje je ključ.
Samo se pitam da li su naši trejderi dostigli nivo da delegiraju sav posao brokerima ili trejding rade sami
focused is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2021., 08:16   #8
bezvezni odgovor

Novac po svojoj prirodi ima želju ili bolje reći potrebu da se množi.
Novac je zlo on je zao ,pokvaren podmukao i masa drugih negativnih stvari ,ali mi ga volimo(osobno ga obožavam) ,mi ga trebamo u što većoj količini u principu neograničeno i isti taj novac će nam ispuniti sve naše želje i potrebe ..............
Same mogućnosti investiranja su mnogobrojne od rizičnih do manje rizičnih.
Danas se trguje sa svime ali ono što je zajedničko svima je da se može trgovati odnosno investirati sa polugom i bez poluge(informiranje o ovome dat će ti najkorisnije informacije o trejdanju).
Obavijest koja stoji na svakoj trading platformi koja radi sa polugama "80% malih trejdera gubi svoj novac"(kao što na svakoj kutiji cigareta piše da je pušenje štetno) a nažalost onih preostalih 20 %prije ili kasnije uđe u ovih 80% s time da su u goroj situaciji jer su na tren dobili privid kako je dobit lako ostvariva doduše to ne piše ali preispitaj sam sebe.
Izbor je tvoj ,novac je tvoj ,život je tvoj.
Možda bezobrazan pristup ne poznajemo se ,ne poznajem Vas ali pitajte sebe dali je
prijatelj onaj koji tapša po ramenu ili onaj koji odvali šamar kad je to potrebno?
Ulaži u sebe u svoje znanje ,svoje projekte,zajedničke projekte zaštiti sebe i svoju imovinu a to je moguće samo onda kad imaš kontrolu nad istom .
primjeri ulaganja :
1000 eura uloženih po stopi dobiti od 3 % godišnje na 30 godina će biti 2,356 Eura.
1000 eura uloženih po stopi dobiti od 13 % godišnje na 30 godina će biti 34,615 Eura.
1000 eura uloženih po stopi dobiti od 23 % godišnje na 30 godina će biti 404,807 Eura.
Traži najsigurniji način da tvoj novac radi za tebe.
A novac je u konačnici samo brojka koja se uklapa u matematiku.
1.0000.000,00 ili možda
10.000.000.00 razlika je u jednoj nuli ili?
Damirks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.