Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 14:26   #41
Quote:
chokopralina kaže: Pogledaj post
Bila sam sarkastična. Nisam vjernik i smiješne su mi te teorije i gledanju s neba.

Iako za Kedžu vjerujem da je u pitanju samo privlačenje pažnje, a nikakva religioznost
Znam, i ja se zafrkavam s vrtom i razgovorom.
TIT is offline  
Old 23.10.2017., 19:44   #42
Quote:
chokopralina kaže: Pogledaj post
Javne prosidbe. :fuj:

Nemam ništa protiv da se ljudi vole i sve pet.

Ali ove javne prosidbe na koncertima ili tuđim svadbama su mi odurne. Ne vidim nijedan normalan razlog zbog kojeg bi to netko trebao raditi. Nijedan. Meni je to toliko neukusno da mi dođe da se izrigam. To bi trebalo biti intimno. Kad se već budete ženili onda nek cijeli svijet zna za to.
Pa pritisak da kaže da, što drugo?

Ide mi na živce sve što smatram intimom, a ljudi to dijele javno.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 23.10.2017., 20:03   #43
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Pa pritisak da kaže da, što drugo?

Ide mi na živce sve što smatram intimom, a ljudi to dijele javno.
Ali isto tako obratno:
Ljudi Koje se srame kupovati i nositi kroz grad toalet papir, tampone, uloske itd.

Imam rodicu Koja svaki put kada ide U kupovinu kupi ono pakovanje od 2 toalet papira jer moze strpati U kesu. Mogao bi je tko vidjeti.... hahaha....i Sto bi mogli ljudi misliti, Pa nije valjda da sere ponekad hahaha
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 23.10.2017., 20:13   #44
To ne ubrajam u intimu.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 23.10.2017., 20:16   #45
ja bih namjerno odbila da me neko zaprosi pred milion ljudi
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 23.10.2017., 20:21   #46
Quote:
TIT kaže: Pogledaj post
Meni su javna žaljenja :bljuj:
Evo, danas Kedžo piše svojoj teti kako mu je bila draga i kako mu je žao što je umrla. Koja je poanta toga?
pretpostavljam da piše na svom profilu, a novinari kruže okolo po društvenim mrežama i ne biraju teme
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 23.10.2017., 20:37   #47
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
ja bih namjerno odbila da me neko zaprosi pred milion ljudi
A da kaže "nemoj se udati za mene"?
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 23.10.2017., 20:39   #48
Ma svejedno, šta ima objavljivati po društvenim mrežama takve stvari, ako ne zbog PR-a? Ono što oni ne žele da se objavljuje, ne objavljuju ni sami.

A ovo s kupovanjem toaletnog papira i tampona i skrivanja istih od pogleda javnosti mi je u kategoriji debilizma. Kao, wow, i mi idemo na wc i tako to.
chokopralina is offline  
Old 23.10.2017., 20:42   #49
Quote:
chokopralina kaže: Pogledaj post
Ma svejedno, šta ima objavljivati po društvenim mrežama takve stvari, ako ne zbog PR-a? Ono što oni ne žele da se objavljuje, ne objavljuju ni sami.
aha, nisam znala da oni nemaju pravo na pisanje objava i pismeno izražavanje.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 23.10.2017., 20:44   #50
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
A da kaže "nemoj se udati za mene"?
zašto bi to govorio?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 23.10.2017., 20:45   #51
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
aha, nisam znala da oni nemaju pravo na pisanje objava i pismeno izražavanje.
Jasno da imaju, ali mi je smiješno kasnije kukanje o nedostatku privatnosti i slično. Znači, ako si javna osoba svjestan si da sve što objaviš ide u širu javnost.
A što je forumašica rekla, ide mi na kuki to javno žaljenje i gluposti, to su intimne stvari. Kao i prosidbe.
chokopralina is offline  
Old 23.10.2017., 21:05   #52
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
zašto bi to govorio?
zato jer bi i ti njega namjerno odbila
Gzena is offline  
Old 23.10.2017., 21:07   #53
Quote:
chokopralina kaže: Pogledaj post
Jasno da imaju, ali mi je smiješno kasnije kukanje o nedostatku privatnosti i slično. Znači, ako si javna osoba svjestan si da sve što objaviš ide u širu javnost.
A što je forumašica rekla, ide mi na kuki to javno žaljenje i gluposti, to su intimne stvari. Kao i prosidbe.
Ali da neki ne pokažu nešto javno, pola umjetnosti ne bi postojalo.

Zašto je ok ispucavat frustracije i ljutnju javno, po fejsu, ali nije ok tugu?
Meni je grozno osuđivanje nečijeg kanala za emocije i znam da nije tema gdje diskutiramo o tome ali jebemu, znalaziš se s onim što imaš. netko zna pisat, netko će se opit zbog nečije smrti.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 23.10.2017., 21:08   #54
U duhu teme:

Ide mi na kuki veličanje integralnih žitarica kao zamjena za bijelo brašno. Ono, wtf, gotovo su jednako kalorične kao i ne-integralne. Samo što imaju okus ko drek. A nije da im nisam dala šansu.
chokopralina is offline  
Old 23.10.2017., 21:11   #55
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ali da neki ne pokažu nešto javno, pola umjetnosti ne bi postojalo.

Zašto je ok ispucavat frustracije i ljutnju javno, po fejsu, ali nije ok tugu?
Meni je grozno osuđivanje nečijeg kanala za emocije i znam da nije tema gdje diskutiramo o tome ali jebemu, znalaziš se s onim što imaš. netko zna pisat, netko će se opit zbog nečije smrti.


ne pišem, ali bome ni ne sudim

čitajući forum, sama sebi postajem sve bolja
ove tam nariču na životinje, ali mrtvo dijete ih ne dirne. jebemtiživot.
Gzena is offline  
Old 23.10.2017., 21:13   #56
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ali da neki ne pokažu nešto javno, pola umjetnosti ne bi postojalo.

Zašto je ok ispucavat frustracije i ljutnju javno, po fejsu, ali nije ok tugu?
Meni je grozno osuđivanje nečijeg kanala za emocije i znam da nije tema gdje diskutiramo o tome ali jebemu, znalaziš se s onim što imaš. netko zna pisat, netko će se opit zbog nečije smrti.
Krivo si shvatila. Meni općenito ide na jetru objavljivanje osobnih stvari/događaja/razmišljanja, bila to tuga ili frustracija. Ajde još kad je anonimno, kao npr forum.hr. Ali zašto na društvenoj mreži objavljivati posljednje pozdrave nekome pokojnom, ili pisati frustracije zbog recimo sirovog bureka ili nove cipele koja je ugazila u pseći drek.
Još gore su mi one objave tipa nekih mudrosti ili slomljenog srca, a ništa konkretno ne napiše, nego žica komentare tipa, joj pa šta je bilo, pa tko te naljutio, a onda odgovori, ma ništ, nije bitno... De dobro je.
chokopralina is offline  
Old 23.10.2017., 21:14   #57
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
zašto bi to govorio?
Zato jer te zna.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 23.10.2017., 21:18   #58
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
zato jer bi i ti njega namjerno odbila
pa onda se ne bih ni udala
ionako mi je brak smijurija
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 23.10.2017., 21:20   #59
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Zato jer te zna.
ne bi onda ni došao do prosidbe
meni je sam čin prosidbe, bilo javno bilo intimno, smiješan
ismijala bih mu se u facu da klekne npr i počne sraćkati
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 23.10.2017., 21:22   #60
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
ne bi onda ni došao do prosidbe
meni je sam čin prosidbe, bilo javno bilo intimno, smiješan
ismijala bih mu se u facu da klekne npr i počne sraćkati
To se zove manipulacija - zna da si protiv i da ćeš napraviti suprotno i tako pristati.
Scarlett_O_Hara is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.