Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2018., 03:09   #61
Quote:
Mobilni telefon kaže: Pogledaj post
Pali me ponižavanje, jesam li normalan?
Nisi.
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 11:57   #62
Quote:
Osposobljen kaže: Pogledaj post
Meni je čudno da netko to samo tako odjednom "otkrije". Ako to imaš u sebi onda za to znaš oduvijek. Možda je moguće da se "otkrije" ali onda ne vjerujem da je to jako izraženo. Mene npr. to pali oduvijek i uvijek sam to znao.
Mene je BDSM poceo zanimat postepeno, nije odjedanput. Ali nije mi to doduse ovako izrazeno ko kod autora ili nekih zagrizenih bdsm-ovaca, vise mi je to zacin seksualnom zivotu nego lifestyle bez kojeg ne mogu.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 02:40   #63
Izgleda da nema puno interesa za ovu temu (nije se ni autor više javio) ali dižem thread jer me zanima da li ima još ljudi sa sličnim problemom, znači da se loše nose sa svojim submisivnim fantazijama. Pogotovo ako se prenose u svakodnevni život a ne ostaju samo u seksualnom životu.
Osposobljen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:26   #64
Quote:
Mobilni telefon kaže: Pogledaj post
Ni sam ne znam, nije to došlo preko noći nego je trajalo godinam. Nisam još imao takva iskustva sa ženama, ali jako me muči što me to uzbuđuje i rodje bih volio da me pali uobičajan seks kao i većinu ljudi.
Jer misliš da je njima lakše.Koliko je samo izmanipuliranih "pravih " muškaraca i seks je jedino uobičajeno što imaju, inače moraju paziti na svaku riječ i služiti svoju dominu.

Ti si bar svjestan sebe. Uživaj u potrazi za adekvatnom partnericom, dajte mu linkove takvih foruma.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:48   #65
Mene pali obican dobar, vlazan, napaljivi divlji seks, pa vjerojatno nekima nisam normalna ni zanimljiva.
Tako da samo naprijed, sve dok tvoj interes ne nanosi nikom nikakvu bol, zlo ili nesto protiv njegove volje, sve je ok
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 21:35   #66
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Jer misliš da je njima lakše.Koliko je samo izmanipuliranih "pravih " muškaraca i seks je jedino uobičajeno što imaju, inače moraju paziti na svaku riječ i služiti svoju dominu.

Ti si bar svjestan sebe. Uživaj u potrazi za adekvatnom partnericom, dajte mu linkove takvih foruma.
Uglavnom u okolini i viđam te koji moraju paziti na svaku riječ i služiti 'dominu', ali suuumnjam da tu ima seksa, bilokakvog...Žene danas imaju spiku 'ja sam zajebana žena zmaj i sve mogu ali mi treba ljuta muškarčina jer sam tako nježna i krhka,hhihihihihihi'. Užas. Pokretaču teme želim sreću, trebat će mu.
E da, linkovi takvih foruma i mene zanimaju
rintintin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:15   #67
Quote:
rintintin kaže: Pogledaj post
Uglavnom u okolini i viđam te koji moraju paziti na svaku riječ i služiti 'dominu', ali suuumnjam da tu ima seksa, bilokakvog...Žene danas imaju spiku 'ja sam zajebana žena zmaj i sve mogu ali mi treba ljuta muškarčina jer sam tako nježna i krhka,hhihihihihihi'. Užas. Pokretaču teme želim sreću, trebat će mu.
E da, linkovi takvih foruma i mene zanimaju
to nisu žene, to su bipolarni medvjedi
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:15   #68
Vi nemate pojma sta su zene ili imate premalo iskustva
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 20:36   #69
Ma nespretno sam napisao. Imam iskustva (ne baš svojom voljom) svakog vida ženske dominacije, osim u krevetu. Odgajale me učiteljice, na poslu uvijek imao šefice, za prekršaje mi uvijek sudile sutkinje, itd. Pitam se zašto je to toliko rijetko. I tamo gdje je prostitucija legalna, moraš masno platiti a da ne smiješ dodirnuti (obučenu) 'sexualnu radnicu', bar koliko znam. Poznam oženjene ljude koji su kontrolirani 24/7, ali sve je to sexless. Nije da sam se pretrgao u potrazi za takvim iskustvom, ali najdalje sam dobacio kad sam online upoznao jednu curu sa ljutim SM profilom, a završilo je vanilla seksom nakon 2 piva, uz njeno priznanje da ju muž ne odrađuje a profil je zajebancija
rintintin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:19   #70
poznavala sam tipa koji je sexualni mazohista. bilo mi je prvi put da se suocavam s necim takvim, zbilja sam bila zbunjena. ugl. tip je postepeno trazio sve vise, primjerice isprva je trazio blagi spanking (i mene i njega), no kasnije i stvari koje su mu zaista nanosile i tjelesnu i emotivnu bol: udaranje remenom
po spolovilu, samaranje-i spolovila i njega , stavljanje stipaljki na bradavice, verbalno ponizavanje dok on kleci, udaranje remenom i po guzi i po ledjima, i to doista jako, trazio je takodjer da mu govorim kako mu je mali i da to govorim i prijateljicama na mobitel dok je on tu . na kraju bi se to zavrsavalo tako da mi je ljubio stopala dok stojim iznad njega, plakao i govorio da sam njegova boginja. ja sam u jednom trenutku pocela ga tjesiti kao, daj, smiri se, bit ce sve ok hahahaha na sto bi on postajao agresivan jer sam ga jel “izbacivala iz uloge”. nisam naravno dugo tu ostala, doista nisam domina i mastarije su se vecinom zadrzale na verbalnom, skuzila sam naravno da on u tim igricama vise mene povrjedjuje tj da sam ja zbilja tek statista tu dok je on glavna uloga u svojoj vlastitoj predstavi. moram reci da mu je ponasanje prelazilo iz sexualnog mazohizma u sadizam.

now, don’t get me wrong, stvarno nisam cistunica po pitanju sexa i sve sto pricinja obostrano zadovoljstvo odraslim osobama je ok, sa odredjenim granicama, ali ovo mi je bio takav turn off i nije mi izgledalo normalno, prije svega jer sam shvatila da je progresivno te doista egoisticno ponasanje, sa, po meni, naznakama, psihopatologije. nemam pojma naravno sto bi mogao biti uzrok tome, prejednostavno bi bilo svesti to na problematican odnos s majkom, iako je bilo naznaka za to-sin je jedinac dosta hladne majke, prisustvovala sam primjerice pravoj verbalnoj tiradi njegove mame prema njemu zbog banalnog razloga gdje ga je zena zaista izvrijedjala, ali ne bi se trebali ovdje baviti pseudo-psihologijom, pa necu ni ja dalje.

no, negativno iskustvo za mene u potpunosti koje vise nikad ne bih ponovila.
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 11:58   #71
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Vi nemate pojma sta su zene ili imate premalo iskustva
Objasni im.
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 21:57   #72
Quote:
rintintin kaže: Pogledaj post
Ma nespretno sam napisao. Imam iskustva (ne baš svojom voljom) svakog vida ženske dominacije, osim u krevetu.
Meni je dominacija izvan kreveta puno uzbudljivija. Ima još neko da ga pali dominacija u svakodnevnom životu?

Quote:
rintintin kaže: Pogledaj post
Odgajale me učiteljice, na poslu uvijek imao šefice, za prekršaje mi uvijek sudile sutkinje, itd. Pitam se zašto je to toliko rijetko.
Pa to je super. Šefice i sutkinje. :-)

Kaj je rijetko? Dominacija u seksu ili sexless? Meni se čini da je teško i do jedne i do druge. Možda bi trebalo imati više hrabrosti da se tim šeficama i sutkinjama da do znanja da su nam super i da mogu ako žele biti još puno zločestije
Osposobljen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger