Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2018., 13:06   #1
Question Rat spolova

Ne, ova tema nije poligon za rat među spolovima, upravo suprotno.
Svi koji to žele imaju na raspolaganju sve ostale teme na LjES-u.

Ovo je tema za sve forumašice i forumaše kojima je dosta igrati se rata i koji su spremni mahnuti bijelom zastavom i sjesti za pregovarački stol.
Možda i nešto naučiti od publike koja se oduvijek čudi da nekakav rat uopće postoji.

Prvo, razinu međuspolne ogorčenosti i razine otrova kojim se spolovi međusobno časte sreo sam samo na forumu. U toj mjeri.
Za razne pokrete čudnih kratica također.
E sad, prvi moj upitnik je koliko je to uzelo maha ili je forumska specifičnost da okuplja ogorčene? Ili su ljudi, posebno žene, koje sam ja susretao neiskrene?

Upoznao sam i imao odnose sa svakakvim ženama ali nikako ne mogu shvatiti, kako to preraste u netrpeljivost (da ne kažem mržnju) prema svim ženama? Kako? (ili obratno, jasno)

U konačnici, po raspadu odnosa krećem od sebe. Pa ako već analiziram:
a) ako mislim da je odnos imao potencijala razmišljam gdje sam ja zajebo
b) ako odnos nije imao potencija lupam se po glavi ne bi li ubuduće progledao.

Koliko je bedasto kriviti bivšu jer je takva kakva je?
Pa to još malo generalizirati na cijeli rod.
Ili je to jednostavno lakše nego sebi priznati da bi neke stvari trebali mijenjati?

Smatram da bi ostao jako zakinut da sam zbog vlastitih otrova izbjegavao žene ili prije da su zbog toga one izbjegavale mene.

Ajmo jedna tema u pomirljivom i konstruktivnom duhu.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Old 02.02.2018., 13:12   #2
hmmmmm
zar tko brije da je u tjeku rat spolova
ono kontam da ondaj taj ima problem sa sobom a ne sa suprotnim spolom
edi_bosanceros is offline  
Old 02.02.2018., 13:41   #3
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
hmmmmm
zar tko brije da je u tjeku rat spolova
ono kontam da ondaj taj ima problem sa sobom a ne sa suprotnim spolom
Čitamo mi isti forum?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Old 02.02.2018., 13:55   #4
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Čitamo mi isti forum?
oprosti ali ja odgovorim onako kako razumijem temu
ako sam negdje imao previd ti upises tipa tema nije o tome nego o necemu skoz drugomu itd
za dalje ti nemam sto drugo reci
edi_bosanceros is offline  
Old 02.02.2018., 13:59   #5
Nisam ni ja stekla dojam da je neki rat u tijeku, osim onaj sam sa sobom...

Mislim, tko god generalizira o jednom cijelom spolu - meni je to odma jasno da se radi o nekakvom bolu, traumi ili nečem trećem...

Naravno da i ja kad poludim znam reći: ma svi vi muški ste isti, ali tko god me iole zna - zna da ne mislim tako.

Muško žensko - meni potpuno isto. bitan je karakter i vrijednosti koje ima a ne pišo ili pikica... što više, češće se složim s muškim razmiljanjima i stavovima nego sa ženskima...
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Old 02.02.2018., 14:02   #6
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja stekla dojam da je neki rat u tijeku, osim onaj sam sa sobom...

Mislim, tko god generalizira o jednom cijelom spolu - meni je to odma jasno da se radi o nekakvom bolu, traumi ili nečem trećem...

Naravno da i ja kad poludim znam reći: ma svi vi muški ste isti, ali tko god me iole zna - zna da ne mislim tako.

Muško žensko - meni potpuno isto. bitan je karakter i vrijednosti koje ima a ne pišo ili pikica... što više, češće se složim s muškim razmiljanjima i stavovima nego sa ženskima...
Slažem se. U trenucima ljutnje se svašta kaže pa i takve generalizacije. Ali muško i žensko ne da trebaju biti u ratu nego naprotiv, trebaju se nadopunjavati i u njihovoj različitosti treba vidjeti ljepotu a ne iskru za rat.
Mihail Suslov is offline  
Old 02.02.2018., 14:06   #7
Na kraju krajeva u čitavoj seksualnoj igri i jest ljepota različitost. E to samo treba prenijeti i u ostale sfere odnosa.

A ako se nekome ratuje taj će način razlog..a ako razloga nema onda će ga stvoriti
Mihail Suslov is offline  
Old 02.02.2018., 14:11   #8
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post

..nikako ne mogu shvatiti, kako to preraste u netrpeljivost (da ne kažem mržnju) prema svim ženama? Kako?
Pa isto kako i kad poštara 5 puta zaredom u 5 različitih dvorišta ugrize džukac,on automatski počne mrziti sve jebene džukele svijeta ..

__________________
Crna boja i tvrd kok nikad ne izlaze iz mode
kaznitelj is offline  
Old 02.02.2018., 14:15   #9
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Pa isto kako i kad poštara 5 puta zaredom u 5 različitih dvorišta ugrize džukac,on automatski počne mrziti sve jebene džukele svijeta ..



plastično objašnjeno
Mihail Suslov is offline  
Old 02.02.2018., 14:24   #10
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Ne, ova tema nije poligon za rat među spolovima, upravo suprotno.
Svi koji to žele imaju na raspolaganju sve ostale teme na LjES-u.

Ovo je tema za sve forumašice i forumaše kojima je dosta igrati se rata i koji su spremni mahnuti bijelom zastavom i sjesti za pregovarački stol.
Možda i nešto naučiti od publike koja se oduvijek čudi da nekakav rat uopće postoji.

Prvo, razinu međuspolne ogorčenosti i razine otrova kojim se spolovi međusobno časte sreo sam samo na forumu. U toj mjeri.
Za razne pokrete čudnih kratica također.
E sad, prvi moj upitnik je koliko je to uzelo maha ili je forumska specifičnost da okuplja ogorčene? Ili su ljudi, posebno žene, koje sam ja susretao neiskrene?

Upoznao sam i imao odnose sa svakakvim ženama ali nikako ne mogu shvatiti, kako to preraste u netrpeljivost (da ne kažem mržnju) prema svim ženama? Kako? (ili obratno, jasno)

U konačnici, po raspadu odnosa krećem od sebe. Pa ako već analiziram:
a) ako mislim da je odnos imao potencijala razmišljam gdje sam ja zajebo
b) ako odnos nije imao potencija lupam se po glavi ne bi li ubuduće progledao.

Koliko je bedasto kriviti bivšu jer je takva kakva je?
Pa to još malo generalizirati na cijeli rod.
Ili je to jednostavno lakše nego sebi priznati da bi neke stvari trebali mijenjati?

Smatram da bi ostao jako zakinut da sam zbog vlastitih otrova izbjegavao žene ili prije da su zbog toga one izbjegavale mene.

Ajmo jedna tema u pomirljivom i konstruktivnom duhu.

Ful aktualna tema, a stavovi su ti pravo osvježenje na forumu

Dijelim tvoje stavove iako sam žena i općenito mi muško-ženska nad***avanja idu najviše na živce i na forumu i općenito. Dovoljno je da jednom mjesečno odeš van u mješovitom društvu poznanika i kolega i već se naslušaš bljuvotina i podjeb****a na račun spolova za tri života. Da sam tip koji prema tome sudi ne bih više nikad ni izlazila, a bormeč niti dolazila na forum.
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Old 02.02.2018., 14:24   #11
Quote:
=Sves;67812345]

Prvo, razinu međuspolne ogorčenosti i razine otrova kojim se spolovi međusobno časte sreo sam samo na forumu. U toj mjeri.
također
prilično me to šokiralo, moram priznati
Quote:
E sad, prvi moj upitnik je koliko je to uzelo maha ili je forumska specifičnost da okuplja ogorčene?
to ne znam
zapravo sam i inače na Forumu čula svašta što inače nisam
možda je to i jedan od najvažnijih razloga zašto ga čitam
u svakodnevnom životu dolazim u kontakt s manje raznovrsnim krugom ljudi
Quote:
Upoznao sam i imao odnose sa svakakvim ženama ali nikako ne mogu shvatiti, kako to preraste u netrpeljivost (da ne kažem mržnju) prema svim ženama? Kako? (ili obratno, jasno)
U konačnici, po raspadu odnosa krećem od sebe. Pa ako već analiziram:
a) ako mislim da je odnos imao potencijala razmišljam gdje sam ja zajebo
b) ako odnos nije imao potencija lupam se po glavi ne bi li ubuduće progledao.
tak i ja; uvijek se na kraju pitam što sam ja krivo napravila jer sebe smatram odgovornom, ako za ništa drugo, onda za krivi izbor
i za neprekidanje odnosa čim sam osjetila da nešto nije u redu
Quote:
Pa to još malo generalizirati na cijeli rod.
da, bez obzira s kakvima sam imala posla, znam da na svijetu ima dobrih ljudi
pitanje je jesam li ja dorasla tom da se mogu družit s njima
malo sam u nekom poslu, pa neću opširnije, svakako zanimljiva tema i nadam se da ju oni na koje se odnosi neće pokvariti s opet istim
mantisa is offline  
Old 02.02.2018., 14:30   #12
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post

Naravno da i ja kad poludim znam reći: ma svi vi muški ste isti, ali tko god me iole zna - zna da ne mislim tako.

..
ja ovo ne bih nikad, nikad rekla i alergična sam na takve izjave s bilo koje strane
mantisa is offline  
Old 02.02.2018., 14:32   #13
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
ja ovo ne bih nikad, nikad rekla i alergična sam na takve izjave s bilo koje strane
Ma dobro, bitno je ono što misli. ..u trenutku slabosti i razočarenja čovjek svašta kaže
Mihail Suslov is offline  
Old 02.02.2018., 14:44   #14
Znači nitko ovdje ne želi ni ustvrditi ni priznati sam sebi da su danas ženske evoluirale u nešto drugo i da ih je većina vulgarna,površna,agresivna,bahata,nemoralna,(licem jerne su oduvijek i bile),narcisoidna..

Anyone ?
__________________
Crna boja i tvrd kok nikad ne izlaze iz mode
kaznitelj is offline  
Old 02.02.2018., 14:59   #15
Neki dan javio mi se jedan iz prošlosti, izignorirala sam ga skroz, tip se u međuvremenu i oženio. Drugi, meni nepoznat, je pred par mj.poslao poruku da je u mojem mjestu pa ako sam za neku cugu/druženje, napomenuo je fer korektan odnos, toga sam odbila jer sam u to vrijeme bila u vezi...kod ovog mi je plot twist šta sam neki dan skužila da kad mi je poslao tu poruku cura/žena mu je u to vrijeme bila trudna ili taman rodila.

Imam još puno takvih primjera....i ne, i dalje ne mislim da su svi muškarci ljige koje varaju. Možda je teže nakon svega ovoga nekome u potpunosti vjerovati, ali osobno se držim one "nevin si dok se suprotno ne dokaže", jer nema mi gorega nego kada osoba generalizira po nekim pitanjima i puše i na hladno...ono..bivša me varala, nisi mi odgovorila odmah na poziv, sigurno me i ti varaš....i slične nesigurne nebuloze.

Iz prošlih veza izvučem neku pouku i samo sam sigurnija u to što želim, a što ne želim te po kojim pitanjima moram poradit na sebi.
JustSpicy is offline  
Old 02.02.2018., 15:05   #16
grcki fiozof kaze dobrose oznenis u imas dobar zvot ako se lose ozenih ili si solo postanes filozof.

tesla kaze oni koji su u ozenjeni, energiju daju svojima, a mi ne ozenjeni dajemo energiju drugima.

malo sam korigirao znacenja, zbog svog nekog neuspjeha ili cepa se ti sad pitas sto bi bilo da je bilo drugacije. zivotinje nemaju tu umnu moc, to covjek ima od kad ima pamcenje. a sve je pocelo od zimnice, samo sto tebi zima vise ne predstavljaa problem vec ona stvar u gacama.

smisli nacin kako da zadovoljis onu stvar u gacama. sva ova filozfoja se svodi na samo jednu stvar koju navodim po treci puta ''ona stvar u gacama''
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Old 02.02.2018., 17:05   #17
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post

Ajmo jedna tema u pomirljivom i konstruktivnom duhu.
sves, takva će izazvati jako malo pozornosti.
nema kemije bez napetosti. moj zaključak nakon svih failova.
problem naravno vidim u sebi. ne 'njima'.
wild rider7 is offline  
Old 02.02.2018., 17:27   #18
Moje mišljenje je da su oni koji se na to hvataju trolovi ili budale.
Odbijam vjerovati da postoje toliko iracionalne individue.
Zek0slav is offline  
Old 02.02.2018., 17:29   #19
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje je da su oni koji se na to hvataju trolovi ili budale.
Odbijam vjerovati da postoje toliko iracionalne individue.
a dobro ne trebamo se sada pravit ludi.. se sjećaš onih tema na US-u, sada mi ne dođe kako se zovu oni ljudi/udruženja koji ne žele ništa s drugim spolom, a nisu homo?

ima toga za ozbiljno koliko hoćeš, pa i na forumu...

sjećam se nekog lika, luyss hacker ili tako nekako, taj je stalno tukao po tome da je muškima bolje samima nego u paru...
wild rider7 is offline  
Old 02.02.2018., 17:37   #20
bijele zastave su za one koji gube, pa tko se tako osjeća neka pregovara i moli.
zmay is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger