Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 17:48   #21
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
flap-flap?
reci joj neka ojača kegelove.
ali džaba ti i to, ako ti je tanak.
Moj penis je tako ....malo deblji i veličina je ok , zadovoljan sam sa tom dimenzijom no što se tiče tih Kegelovih vježbi to je savršeno ako ih izvodi dok sam u njoj i pogotovo kada svršim pa sa tim kontrakcijama može ožmikati ga do posljednje kapi...
Aerosol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:53   #22
...svaka dlaka smeta .

Ako žena nije dovoljno vlažna onda mora da ima neki feler jer trebao bi biti vodopad, a ako je izrazito vlažna (na vas, zbog vas, "za" vas) onda ne valja?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 18:23   #23
Quote:
Aerosol kaže: Pogledaj post
Moj penis je tako ....malo deblji i veličina je ok , zadovoljan sam sa tom dimenzijom no što se tiče tih Kegelovih vježbi to je savršeno ako ih izvodi dok sam u njoj i pogotovo kada svršim pa sa tim kontrakcijama može ožmikati ga do posljednje kapi...
Onda niste kompatibilni.
Ili si ti njoj premali ili je ona tebi prevelika. Zavisi kak zelis gledati na to.
Kamasutra je to objasnila.
Zecice, kobile i slonice i na drugoj strani zecevi, konji i slonovi.
Ili tak nekaj i trebaju se uparivati iste velicine, kaze kamasutra.
Ti si vjerojatno izmedju zeca i konja, a ona je slonica.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 18:29   #24
Ma jebo kamasutru, kad se zečice uglavnom ne bune na slonove
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 18:37   #25
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Ma jebo kamasutru, kad se zečice uglavnom ne bune na slonove
A i to kaj velis.
Dok si konj ili slon, nemas problema.
Ako si zeko, onda bu ti se zena s ceznjom prisjecala konja ili slonova dok ju trpas.
Pasji zivot, ugl.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 18:44   #26
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
...svaka dlaka smeta .

Ako žena nije dovoljno vlažna onda mora da ima neki feler jer trebao bi biti vodopad, a ako je izrazito vlažna (na vas, zbog vas, "za" vas) onda ne valja?
Nije da ne valja previše vlažna ali nije ni poželjno da je previše jer kako sam naveo isklizne van puno više no kada se vaginu malo prebriše ručnikom ili u lancun, gaće već što je na dohvatu ..
Aerosol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 18:52   #27
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
...svaka dlaka smeta .

Ako žena nije dovoljno vlažna onda mora da ima neki feler jer trebao bi biti vodopad, a ako je izrazito vlažna (na vas, zbog vas, "za" vas) onda ne valja?
Nije da ne valja previše vlažna ali nije ni poželjno da je previše jer kako sam naveo isklizne van puno više no kada se vaginu malo prebriše ručnikom ili u lancun, gaće već što je na dohvatu ..
Aerosol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 18:54   #28
Nista ne isklizne, nego joj ga joj ga zabijes do kraja, da poskakuje kao zecic u sumi.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 19:26   #29
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Nista ne isklizne, nego joj ga joj ga zabijes do kraja, da poskakuje kao zecic u sumi.
Ma nema tu nikakvog zabijanja i nabijanja ! To su balkanske priče iz krčmi ..ja uvijek pristupam ženi sa dozom opreza i kod seksa imam ritam koji mi ona diktira svojim signalima. Npr. ako ona želi brže povuče me malo na sebe , ako želi sporije odgurne me i tako dok se ne uštimamo...bitno je da se održava taj napon i vlažnost kako sam u početku naveo da nije pretjerana i ako jest da se malo posuši nekom priručnom krpom
Aerosol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 19:43   #30
Quote:
Aerosol kaže: Pogledaj post
Ma nema tu nikakvog zabijanja i nabijanja ! To su balkanske priče iz krčmi ..ja uvijek pristupam ženi sa dozom opreza i kod seksa imam ritam koji mi ona diktira svojim signalima. Npr. ako ona želi brže povuče me malo na sebe , ako želi sporije odgurne me i tako dok se ne uštimamo...bitno je da se održava taj napon i vlažnost kako sam u početku naveo da nije pretjerana i ako jest da se malo posuši nekom priručnom krpom
Nemam ti pojma za balkanske krcme, a ne volim ni bit' na balkanu.

A propos teme;

Meni nikad ne isklizne osim ako ga sam ne izvadim namjerno, i vole da ih se nabije i da ih se nabija, pa nakon toga malo usporit treba pa opet jace.

Ne znam za te tvoje zene i iskustva, a moje iskustvo je da bi im ovo tvoje bilo dosadnjikavo, zato treba biti kreativan i pristupati sa velikom dozom imaginacije, takoder je dobro lagano im zadavat neku "ugodnu" bol tu i tamo, to ti jako vole pa probaj i to ubuduce.

Ovo tvoje sa susenjem krpom mi nije nikad palo na pamet, ali okej je ako tvojoj to pase, meni ne smeta da je sva mokra i vlazna stalno, dapace jer mi lakse ulazi.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 19:48   #31
Quote:
Aerosol kaže: Pogledaj post
Ma nema tu nikakvog zabijanja i nabijanja ! To su balkanske priče iz krčmi ..ja uvijek pristupam ženi sa dozom opreza i kod seksa imam ritam koji mi ona diktira svojim signalima. Npr. ako ona želi brže povuče me malo na sebe , ako želi sporije odgurne me i tako dok se ne uštimamo...bitno je da se održava taj napon i vlažnost kako sam u početku naveo da nije pretjerana i ako jest da se malo posuši nekom priručnom krpom
ti se šališ? pliz nemoj to niti jednoj ženi predložit prilikom seksa, bože što sve neću pročitat,koji turn off.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 19:57   #32
Užas ovaj babac s krpom.

Zar postoje takvi?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 20:01   #33
postoje ljudi koji ne vole nikakve vlažnosti prilikom seksa.. . bilo riječ o vaginalnoj vlaznosti, slini, znoju...

nažalost imala sam priliku upoznat takvog.

i... da.. i stiskanje kegelovih također nije volio.



Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 21:02   #34
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Užas ovaj babac s krpom.

Zar postoje takvi?
haha, zvuci suludo.
kak ju osusi iznutra?

i jos bas sa krpom.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 21:09   #35
Umirem od smijeha ,doslovno ! Cudna stvar za jednog muskarca (ako je musko i ako je ikada dodirnu jednu zenu i ako je ikada umocio u sta jako sumnjam )

Da ne zna da je na njemu da osusi zenu trenjem . Mislim , upucati cu se iz razloga sta citam ovakve gluposti .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 21:33   #36
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Užas ovaj babac s krpom.

Zar postoje takvi?
Vidis da postoje. Ako vidis kakvog frajera s rucnikom ili majcom oko vrata, znas di ide

Samo ne znam kako se to obavlja, stanes u sred posla, malo ju pobrises pa ides dalje ili sto?
A ako je oralac u pitanju, onda nosis onaj slinavac za klince oko vrata da ne curi okolo ili?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 21:47   #37
Ide tip u hamam ili saunu sa peskirom i tebe svasta od tebe .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 22:11   #38
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
haha, zvuci suludo.
kak ju osusi iznutra?
Fenom! Samo nesmije biti onaj putni, onda nemoš isušit skroz u dubinu.

Modrobradi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:41   #39
Quote:
Modrobradi kaže: Pogledaj post
Fenom! Samo nesmije biti onaj putni, onda nemoš isušit skroz u dubinu.

A šta ako mu upadne fen? Ubi ženu bez veze
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:44   #40
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
postoje ljudi koji ne vole nikakve vlažnosti prilikom seksa.. . bilo riječ o vaginalnoj vlaznosti, slini, znoju...

nažalost imala sam priliku upoznat takvog.

i... da.. i stiskanje kegelovih također nije volio.



Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
zezas
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger