Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2018., 22:37   #1
Kako da je shvatim?

Idem s jednom curom na faks u koju sam nedugo zatreskan. Isti smo smjer ali na različitoj godini studija. Nisam joj još priznao, pokušavam na indirektan i suptilan način dati joj do znanja da mi se sviđa. Zvao sam je na cugu, ali njezin odgovor je bio da ne ide na nikakve cuge naredna dva, tri tjedna jer se trudi učiti zbog ispitnih rokova i jedva dolazi na posao te jedan javni događaj u kojem oboje sudjelujemo. Ali pred kraj mjeseca, kad bude gotova s tim stvarima, neće biti problema i bez beda ćemo ići negdje. Moj odgovor je bio da ću zapamtiti njezino obećanje, a ona je ovako reagirala: " "

Upravo su to njezine riječi, a ja si prevrtam u glavi je li to možda bio pristojan način odbijanja s nadom da ću zaboraviti na to. Kako vi vidite ovo? Stvaram li probleme gdje za iste nema potrebe?

Imao sam sljedeće na pameti. Sada bih se primirio, pustio neka stvari idu svojim tijekom, a onda krajem mjeseca kad nas nešto bude dovelo u razgovor podsjetio je na obećanje.

Je li to dobra zamisao ili da čekam neka mi se ona obrati? Ne želim ispasti napastan, a ovo je jedino mjesto gdje mogu u potpunoj tajnosti dobiti valjane savjete.

Hvala!
TajnovitCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:39   #2
ajme super



javi joj se obavezno, nekad, pitaj kako je, kako ide sta vec
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:48   #3
To i nije bas suptilno zavodjenje zvao si je na cugu to je poziv na dejt mislim super al nije suptilno lol

cim spominje ispite nije dobro iz mog iskustva... ok ima zena koje se potpuno iskljuce kad su ispiti al tih je 1 posto mozda. svakom treba piva nakon par dana stalnog ucenja tako da ti samo sere..
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:50   #4
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
To i nije bas suptilno zavodjenje zvao si je na cugu to je poziv na dejt mislim super al nije suptilno lol

cim spominje ispite nije dobro iz mog iskustva... ok ima zena koje se potpuno iskljuce kad su ispiti al tih je 1 posto mozda. svakom treba piva nakon par dana stalnog ucenja tako da ti samo sere..
ima logike
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:52   #5
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
ajme super



javi joj se obavezno, nekad, pitaj kako je, kako ide sta vec
Naravno, ma dopisujemo se mi već. Možda ne bi bilo loše da se mrvicu stišam na nekoliko dana i vidim kakvu reakciju bi to izazvalo s njezine strane te procijenim doživljava li me samo kao prijatelja ili tu možda ima nečega više.

A upravo me to i zabrinjava. Da mi je na neki njezin svojstveni način natuknula da me gleda samo kao prijatelja, a ja nisam uspio skužiti..
TajnovitCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:56   #6
ma frende čim je ne u odgovoru jasno je... ne idem..ne dejtam..ovaj period ne..ne ne ne... cim joj nisi nesto napet uvijek su to neke bremenite faze u zivotu i to bas kad zoves na dejt...


ima i onih koje kad lažu stvore cijelu filozofiju: "a ja ti kad su ispitni rokovi s nikim ne komuniciram nit izlazim" , "ma ja ti uopce vise ne dejtam" i tako, uvjere te, stvarno su zene obazrive u odjebima kad ne prevrsis mjeru, svaka cast
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:58   #7
Kao što Vatra kaže, tu i tam se javi, pitaj kak je, kaj se radi.

Samo nemoj bit prenapadan, i nemoj puno razbijat glavu s tim kaj će bit jer tak štetiš sam sebi, znam iz iskustva. Previše razmišljanja ionak nikud ne vodi, samo se zamaraš sa bedastoćama.

A pred kraj mjeseca vidi, pozovi ju na kavu, pa ćeš vidjet kaj će bit.
JayJayOkocha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:00   #8
jesi ti u kakvom elektricnom kontaktu s njome? kad uce tad su najvise napaljene. posalji joj poruku: jel ucis? po odgovoru ces znat jel ista znacis u njenim mislima. ako je sad ne slomijes neces nikad. kakvo cekanje, kao da nam u zivotu svi otvaraju vrata. pitaj forumase koliko puta su presli na plan b jer od a plana nista

kako se hvale da su multiasking mislim da se paralelno moze i dopisivat s tobom.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:02   #9
Quote:
TajnovitCro kaže: Pogledaj post
Naravno, ma dopisujemo se mi već. Možda ne bi bilo loše da se mrvicu stišam na nekoliko dana i vidim kakvu reakciju bi to izazvalo s njezine strane te procijenim doživljava li me samo kao prijatelja ili tu možda ima nečega više.

A upravo me to i zabrinjava. Da mi je na neki njezin svojstveni način natuknula da me gleda samo kao prijatelja, a ja nisam uspio skužiti..
a slusaj, moje je iskustvo da..kad ti se cura jako svidja kao ona tebi, sama ta energija, vibracija je nes a po nacinu na koji si zapoceo temu mislim da si stvarno ok decko, jedno i drugo cure traze. dao si joj do znanja da ti se svidja, ne brini. nisi dobio odjeb nego termin kad cete se naci. a o tom po tom kako se kaze

pusti se tih planova, to one rade, budi sta jesi, ...ja bi na tvom mjestu bio jako sretan
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:02   #10
ma braca pokusao si nesto
cak i ako ovo ne bude polucilo nekim urodom dobro si postupio
barem si imao muda pozvat van na pice
imas moj naklon
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:04   #11
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
ma frende čim je ne u odgovoru jasno je... ne idem..ne dejtam..ovaj period ne..ne ne ne... cim joj nisi nesto napet uvijek su to neke bremenite faze u zivotu i to bas kad zoves na dejt...


ima i onih koje kad lažu stvore cijelu filozofiju: "a ja ti kad su ispitni rokovi s nikim ne komuniciram nit izlazim" , "ma ja ti uopce vise ne dejtam" i tako, uvjere te, stvarno su zene obazrive u odjebima kad ne prevrsis mjeru, svaka cast
U potpunosti te shvaćam.
Ali zašto mi je onda otvoreno napisala da ćemo bez problema moći ići na cugu na kraju mjeseca kad bude gotova? Hoću reći, ako me na pristojan način odbila, onda je ovo po meni dvosmislenost i davanje lažne nade. Osjećam se zbunjeno.

Možda da ženski dio forumaške populacije da kakav odgovor..
TajnovitCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:05   #12
Samo opušteno, flertaj i tu i tamo budi ono, višedimenzionalna osoba nefokusiran isključivo na nju.

Samo nemoj brojati dane do kraja mjeseca i onda izgovoriti riječi - "što je s onim tvojim obećanjem" to bi bilo lejm, kao da ti radi uslugu i ajd, održat će obećanje.
Ne želiš da razvije taj osjećaj.
__________________
Bad times, hard times, this is what people keep saying; but let us live well, and times shall be good. We are the times: Such as we are, such are the times. - St. Augustine
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:05   #13
Quote:
TajnovitCro kaže: Pogledaj post
valjane savjete.

Hvala!
Nista apsolutno joj se vise ne obracas, po tim pitanjima nula bodova, strogo cool, ako se ona obrati tebi, kad vec to bude, ti ju odbijes, a onda drugi puta ako te i pita, onda pristanes.

To ti se tako radi, i nikako drugacije.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:18   #14
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Nista apsolutno joj se vise ne obracas, po tim pitanjima nula bodova, strogo cool, ako se ona obrati tebi, kad vec to bude, ti ju odbijes, a onda drugi puta ako te i pita, onda pristanes.

To ti se tako radi, i nikako drugacije.
di mu je temelj za tako nesto? on nije niti na pocetku. meni zvuci kao random upad i da je on napaljen. ali eto zivimo u moralno civiliziranom periodu pa ce kreator razumjeti sto ona nit ne zna da ga ovaj d. na nju.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:18   #15
Quote:
TajnovitCro kaže: Pogledaj post
U potpunosti te shvaćam.
Ali zašto mi je onda otvoreno napisala da ćemo bez problema moći ići na cugu na kraju mjeseca kad bude gotova? Hoću reći, ako me na pristojan način odbila, onda je ovo po meni dvosmislenost i davanje lažne nade. Osjećam se zbunjeno.

Možda da ženski dio forumaške populacije da kakav odgovor..
ja bi na tvom mjestu je skroz otpisao u glavi pa ako se javi javi.sama ce ti se javit ako si joj interesantan nakon svega ne boj se..
zajeb je kad se zaljubis u zensku prije prvog dejta/poljupca/iceg. sanse za ista iz tog "stanja" ti se drasticno smanjuju jer ti je vec na pijedestalu u glavi.

cura je btw pristojna a ti analiziras njene poruke...ma to nikad nije dobro.. do kraja ispitnog roka su tri tjedna dotad ko ziv ko mrtav..mozda je kupila vrijeme mozda se nada da ces zaboravit.. ako nesto oce bit ce ti u inboxu ne boj se... mene je jedna odbijala za treci dejt zbog ispita al mi je non stop slala poruke na wocap..mislim jbg ima svakakvih zena i ljudi lol al ako si joj napet javit ce se nekako vec kroz tjedan dva nekom suptilnom porukom... a i to ne znaci opet nesto sad previse jer joj je mozda dosadno i jer joj treba malo ego boosta al opet je dobar znak...
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:27   #16
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
dao si joj do znanja da ti se svidja, ne brini. nisi dobio odjeb nego termin kad cete se naci. a o tom po tom kako se kaze

pusti se tih planova, to one rade, budi sta jesi, ...ja bi na tvom mjestu bio jako sretan
Hvala ti. Ovome i naginjem. Možda i jest najbolje da nastavim biti ono što sam i do sada bio, svako toliko ćaskati s njom i krajem mjeseca je zvati na piće kad situacija bude zrela i vidjeti gdje će me to odvesti. Odnosno, ako bude opet isprika, odustat ću. Ako prihvati, bit ću jedan vrlo sretan čovjek. :klap:

Imaš pravo, mislim da je moju namjeru tj. osjećaje mogla prepoznati i zbog toga se osjećam baš dobro i ozbiljno.
TajnovitCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:29   #17
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
di mu je temelj za tako nesto? on nije niti na pocetku. meni zvuci kao random upad i da je on napaljen. ali eto zivimo u moralno civiliziranom periodu pa ce kreator razumjeti sto ona nit ne zna da ga ovaj d. na nju.
Pa zato bas ju ne treba dozivljavat, da je mala bila zainteresirana pristala bi na taj njegov skroman upit, ovako, on ju u glavi treba otpisat, bez razmisljanja, a moze ostavit' opciju da sad ona njega mora pitat dva puta, u slucaju da su fakat ispiti u pitanju, sto vrlo vjerojatno nisu.

Odjebala ga je, pa nece skakat oko nje, ima ih koliko hoces drugih.

Ali svakako sad sljedeci put, ako i ona predlozi njemu, on mora odjebat nju, to obavezno, a tek ako se desi da ga pita drugi put onda tek pristat.

Ali prije svega o njoj uopce ne razmisljat ni najmanje.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:33   #18
Ako krenem od sebe, s obzirom da sam žensko...

Ako mi je netko napet i sviđa mi se; nema tog ispita, tog posla, te obaveze koja će me zaustaviti da se nađem s tom osobom.
Ako mi netko nije napet i ne sviđa mi se; moram učiti.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:35   #19
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Pa zato bas ju ne treba dozivljavat, da je mala bila zainteresirana pristala bi na taj njegov skroman upit, ovako, on ju u glavi treba otpisat, bez razmisljanja, a moze ostavit' opciju da sad ona njega mora pitat dva puta, u slucaju da su fakat ispiti u pitanju, sto vrlo vjerojatno nisu.

Odjebala ga je, pa nece skakat oko nje, ima ih koliko hoces drugih.

Ali svakako sad sljedeci put, ako i ona predlozi njemu, on mora odjebat nju, to obavezno, a tek ako se desi da ga pita drugi put onda tek pristat.

Ali prije svega o njoj uopce ne razmisljat ni najmanje.
Kako da je shvatim? po ovom ne vidim da ce ici po tvom scenariju
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:38   #20
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
Kako da je shvatim? po ovom ne vidim da ce ici po tvom scenariju
Pa da, vrlo vjerojatno nece, ali tako ili nikako, i sve 5.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger