Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2003., 14:35   #261
Quote:
pufer kaže:
.....ali ja ipak mislim da ima drugu...
Pročitala sam cijeli topic, i iz svega navedenog, ja bih zaključila da je ovo istina. Oprosti.

Zašto?

Jer totalno, u dlaku, prepoznajem simptome ponašanja svog oca... Pa sve kasnije dolazi s posla, pa se obrecne bez ikakvog razloga, pa počne kupovat nove boxerice, pa se počne pitat što ima od tebe kao žene [figurativno], pa počne izbjegavat zajedničke obveze tipa odlaska u goste, na groblje i sl....

A razlog? Doma ga je čekala živčenjača koja mu je prigovarala za sve [ne kažem da si i ti takva, da se razumijemo], bio je nesretan i frustriran i jednostavno je potražio utjehu u ovozemaljskim problemima neopterećenoj bitchki. Nikada nije htio priznat da je to zbog druge, kad je odlazio...istina je izašla na vidjelo na dan kad su se vjenčali.

Pazi, ovo možda zvuči odvratno kobno predviđanje, ali ja smatram da tu uvijek moraš postupat vođena 6 čulom...ali nemoj mu nabijat bračne savjetnike i pizdarije, tako ćeš mu samo olakšat odluku i gurnut ga u neželjenom smjeru....
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 08:12   #262
Quote:
Crow Jane kaže:
Pročitala sam cijeli topic, i iz svega navedenog, ja bih zaključila da je ovo istina. Oprosti.

Zašto?

Jer totalno, u dlaku, prepoznajem simptome ponašanja svog oca... Pa sve kasnije dolazi s posla, pa se obrecne bez ikakvog razloga, pa počne kupovat nove boxerice, pa se počne pitat što ima od tebe kao žene [figurativno], pa počne izbjegavat zajedničke obveze tipa odlaska u goste, na groblje i sl....

A razlog? Doma ga je čekala živčenjača koja mu je prigovarala za sve [ne kažem da si i ti takva, da se razumijemo], bio je nesretan i frustriran i jednostavno je potražio utjehu u ovozemaljskim problemima neopterećenoj bitchki. Nikada nije htio priznat da je to zbog druge, kad je odlazio...istina je izašla na vidjelo na dan kad su se vjenčali.

Pazi, ovo možda zvuči odvratno kobno predviđanje, ali ja smatram da tu uvijek moraš postupat vođena 6 čulom...ali nemoj mu nabijat bračne savjetnike i pizdarije, tako ćeš mu samo olakšat odluku i gurnut ga u neželjenom smjeru....

zajedničke obaveze gostiju i ostalih piz... ne izbjegava, a psihologa je on predložio.

bdw.

osobno mislim da će se situacija sama iskristalizirati....a ako ima tu drugu i ako ja mislim da je to ta koja je .... eh...

psihijatru idem radi sebe, svoje nesigurnosti i ponajprije svog sina da mogu biti kvalitetna majka...a ostalo momentalno me ne zanima.....nadam se da ću ostati u toj fazi cijeli život.

možda je i ovo sve trebalo da se desi .... da me navede na razmišljanje, da prestanem biti automat, da malo stanem na loputu u životu i da konačno shvatim svrhu življenja (tu ne mislim na njega i brak) za sada sam ok.

Nadam se da će i tako ostati.
 
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 12:07   #263
Dobra odluka pufer.
ljutika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 10:33   #264
eh da ...... dalje bih se nadovezala pod novim nickom Pufer 13

topic... povjerenje


... mislim da će vam sve biti jasno....
 
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 16:34   #265
katastrofa okovi braka sve su teži i teži,pročitala sam negdje tu na netu nešto tipa da se niste vjenčali sad se to nebi zvao razvod braka nego prkinuta veza -e j ..... da mi je ova pamet prije 5-6 g
amareli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 16:39   #266
Quote:
walter kaže:
ALI NIKAD, krivnja nije samo na jednoj osobi. Nemoj si stavljati toliki teret na leđa. Nije to dobro.
tako je. no svi smo nekako previše usmjereni na tuđe pogreške, a sebe ne vidimo. k tome u sljedećoj vezi postupamo jednako ili slično
a neki se doduše i opamete pa revidiraju ponašanje
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.