Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 10:09   #8641
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Heidi Klum ekskluzivna kolekcija u Lidlu bazirana na leopard printu. To je toliko ubertreš da moram imat nešto od toga. Moram.
Ne znam isplati li se ići vidjeti ima li što ili je to sve razgrabljeno
drznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:25   #8642
Ma što bi bilo razgrabljeno, ništa nije razgrabljeno.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:30   #8643
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Imaš na Modnim kritikama na Kokošinjcu o Hajdinoj kolekciji, idi par stranica unatrag.
mislim da mi ovdje nismo mjerodavne. ako se ne varam nitko od nas nije kampirao ni pred HMom kad su imali one dizajnerske kolekcije. Za pravu sliku trebalo bi ić dole na modu, vidjet šta "prave" modne kritičarke kažu na to.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:39   #8644
Quote:
drznica kaže: Pogledaj post
Ne znam isplati li se ići vidjeti ima li što ili je to sve razgrabljeno
Postapokaliptična pustoš. Pripodavačice u plavom leže razvaljene od umora na podu, police razbacane, čuje se samo zvuk vjetra i usamljeno glasanje sokola u daljini.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:45   #8645
U našem lidlu su razgrabljena sredstva za čišćenje
A dio s hajdičinim plastičnjavama je ostao krcat.Raskopan doduše,ali pun.
Dammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:53   #8646
Isto je u lidlu Knezija. Sve je puno Hajdi.
Ali zato su peciva ona s orasima razgrabljena, prefina su.
Jel su ona peciva s hrenovkom i senfom bile kratkotrajna ponuda? Ne vidim ih više, a prefina su.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:36   #8647
Ja sam tužna jer nisam uhvatila krokete iz francuskog tjedna.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:21   #8648
Scarlett, bude drugi put Jesi to vec probala pa ti je bilo dobro? Moze slika?
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:31   #8649
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Scarlett, bude drugi put Jesi to vec probala pa ti je bilo dobro? Moze slika?
Oni mali okrugli kroketići. Fini su mi. Zaboravila sam da dolaze i nisam išla odmah. Ne mogu naći sliku.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:36   #8650
Aha, znam, ali nisam to vidjela kod sebe u sklopu fr tjedna i pomislila sam da mozda pricas o croque monsieur A takve stvari tipicno ne kupujem gotove pa pomislih da propustam
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:31   #8651
Jel igdje ima jos onih indijskih orascica xxl, nesoljenih? Kod mene se to odmah razgrabilo

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 13:16   #8652
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Ali zato su peciva ona s orasima razgrabljena, prefina su..
baš sam ih gledala prije neki dan (dok je neki striček uzeo valjda 10 komada) , znači valjaju? Super, volim Lidl peciva

Sve je puno odjeće by Heidi Klum, mislim da su pokušali medijski napraviti sliku kao da su se Hrvatice pomamile za time, kao čekanje u redovima i spavanje ispred dućana , ali apsolutno svega ima (Lidl na Sveticama u Zg). A i kolekcija je bzvz, ja u Lidlu kupim dobre jeftine i kvalitetne basic komade, opremu za vježbanje i za po doma, ali ovo je sbe neki leopard print i sve u svemu ništa posebno
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 21:43   #8653
Quote:
Billie Jean kaže: Pogledaj post
baš sam ih gledala prije neki dan (dok je neki striček uzeo valjda 10 komada) , znači valjaju? Super, volim Lidl peciva
ne znam koliko sam peciva s orasima u životu pojela, pokojna baka mi ih je redovno spremala tako da imam istančano nepce za takav proizvod
i doista - odlični su, ne fali im ništa, nema ničega previše, baš su mi fini. nadam se da nisu kratkotrajna ponuda.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 10:29   #8654
Quote:
belfegora kaže: Pogledaj post
Jel igdje ima jos onih indijskih orascica xxl, nesoljenih? Kod mene se to odmah razgrabilo

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
u nekoliko dućana ih nisam našla
tiko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:17   #8655
Quote:
tiko123 kaže: Pogledaj post
u nekoliko dućana ih nisam našla
ja sam isla isto poslje u preko nekoliko i nista. Ne znam kad se to prije razgrabilo, cini mi se da ce sljedeci put trebat doslovno u redu cekati ujutro prije posla. Ja sam inace malo freak za zdravu hranu koja ukljucuje dosta orasastih plodova, no cesce je ono sto mene zanima iznimka koja uvijek ostane. Ocigledno je ovo postalo popularno na malo zescoj razini, krivo sam mislila da nitko nece...
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:34   #8656
u Lidlu kod Arene uzmem svaki put
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 19:43   #8657
Quote:
belfegora kaže: Pogledaj post
ja sam isla isto poslje u preko nekoliko i nista. Ne znam kad se to prije razgrabilo, cini mi se da ce sljedeci put trebat doslovno u redu cekati ujutro prije posla. Ja sam inace malo freak za zdravu hranu koja ukljucuje dosta orasastih plodova, no cesce je ono sto mene zanima iznimka koja uvijek ostane. Ocigledno je ovo postalo popularno na malo zescoj razini, krivo sam mislila da nitko nece...
Za takvestvari uvijek treba, po mom iskustvu, biti prvi. Brzo se razgrabe.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 20:05   #8658
kolko vam je to koštalo? u kauflandu često budu na akciji, velka vreća pakiranje
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 02:32   #8659
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
mislim da mi ovdje nismo mjerodavne. ako se ne varam nitko od nas nije kampirao ni pred HMom kad su imali one dizajnerske kolekcije. Za pravu sliku trebalo bi ić dole na modu, vidjet šta "prave" modne kritičarke kažu na to.
Za pravu sliku treba otići u Lidl. U mom kao da je jutro kad je kolekcija tek stigla.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 09:07   #8660
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Za pravu sliku treba otići u Lidl. U mom kao da je jutro kad je kolekcija tek stigla.
kao, preogromna gužva ili kao, sve kutije s robom krcate?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.