Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2007., 02:02   #1
Danijela Martinovic

Daklem, koji je x faktor te zene.....koji je kljuc njenog uspjeha.????? Ona je meni toliko bezvezna da se zbilja nekad pitam je li sve skupa ima smisla. Nit je osobita pjevacica, nit zgleda nekako, nit ima sarm, simpaticnost, osobnost, karizmu., sexipil.....nada. zero.

A i izgleda strasno niska, bar za glavu niza od svih na Zvijezdama...ne bi rekla da je visa od 150 i nesto...
Ako ima netko neki podatak neka javi....
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 03:15   #2
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Daklem, koji je x faktor te zene.....koji je kljuc njenog uspjeha.????? Ona je meni toliko bezvezna da se zbilja nekad pitam je li sve skupa ima smisla. Nit je osobita pjevacica, nit zgleda nekako, nit ima sarm, simpaticnost, osobnost, karizmu., sexipil.....nada. zero.

A i izgleda strasno niska, bar za glavu niza od svih na Zvijezdama...ne bi rekla da je visa od 150 i nesto...
Ako ima netko neki podatak neka javi....
bila je vec tema o njoj
ne tako davno

inace mislim da ima 160 cm
eeennniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 05:39   #3
pušila je huljiću
ali simpatična mi je skroz

a šta tebe to jebe?
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 09:07   #4
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Nit je osobita pjevacica, nit zgleda nekako, nit ima sarm, simpaticnost, osobnost, karizmu., sexipil.....nada. zero.

....
sve kaj si napisala stoji. Ima zena glaščinu sam ke pjeva neke te pjesmuljke koji su Bogu za plakat. Osobno, najdraza njenam mi je "pleši samnom" - vrhunac melodije i teksta ikad. Vrh. Vrh.
Pjevala je na mojoj brucosijadi jednom. zena je napravila dobru atmosferu, a FYI, nije bila riječ o brucosijadi ekonomskog faxa...neg nekog malo alternativnijeg. Ekipa je super reagirala, napravila je super atmosferu.

Meni se bljuje od njene lepršavosti i sranja koje isfurava. Zena ima 35 banki i fura se na neku curicu.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 09:57   #5
a kakva je to avantura s matešom>? tko zna više..
__________________
ljubim jana rasplakana, nasmijana, srcu odabrana
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 10:04   #6
ali mi je najjace kad se fura na sexy trebicu
pa di takva moze bit sexy zenska?
__________________
"Tri puta mjeri, jednom reži!!!" by prabaka Marija od Žalosne sove
pasiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 11:01   #7
a ona njena pjesma Kruh i pašteta...
Drugo ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 11:47   #8
Ova crvena kosa joj grozno stoji. Di su ti pusti stilisti u Hrvatskoj?!
..donata.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 12:17   #9
Quote:
Drugo ja kaže: Pogledaj post
a ona njena pjesma Kruh i pašteta...
Ne znam za njenu.
Možda si pobrkala s onom od Mucala: Namaži mi fetu kruva i paštete. To je jedna baš simpa pisma.
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 13:21   #10
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
pušila je huljiću
ali simpatična mi je skroz

a šta tebe to jebe?
Kljuc uspjeha.....koji je?
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 14:00   #11
Ja sam nedavno postavila temu o njoj,takodjer izritirana tom pojavom od 35godina koja se bizarno fura na 12godisnjakinju i misli da je to nekome privlacno...A sto je najgore,onaj Graso mi se cini kao ok tip E Petre,crni Petre...
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 14:07   #12
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno postavila temu o njoj,takodjer izritirana tom pojavom od 35godina koja se bizarno fura na 12godisnjakinju i misli da je to nekome privlacno...A sto je najgore,onaj Graso mi se cini kao ok tip E Petre,crni Petre...

Meni je totalno antipatikus u svakom slucaju, faca njena mi je tako bezvezna, bas nista nema u sebi...

Ako veli jos da je 163 visoka, pa sa stiklama bi trebala biti 170 i nesto a doima mi se puno niza od svih sa kojima se slikala.....a navodno je i Seve negdje oko 165-168.. bice da laze o svojoj visini, mora da je negdje oko 150 u biti...
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 14:11   #13
Grozna,grozna,grozna boja kose.Mijenjati pod hitno!A ona rekla kako joj se sviđa i kako misli da će dugo vremena ostati takva...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 14:12   #14
glasovno mi je zenska ok, vrstu muzike ne bi komentirala jer to ne slusam,a o ukusima nema smisla raspravljat. nikako ne mogu skuzit njeno ponasanje, i nekad mi se cini da zena nije psihicki cista. sjecam se u mjenjacnici njenih izjava, pa u nekim drugim intervjuima.. ne znam, nekad mi je bas onako scary. znam da je o nekom poniju pricala ko da ima 4 i po godine: "on je moj pooooooni, ja sam ga nazvala mali priiiiiiinc, to moja naaaaaajdraza knjiga..."
a isto tako je izjavila da ne voli slusat o ratu i icem ruznom, da nista ne zna o situaciji u svijetu jer joj je to strasno za gledat i da ona voli zivjeti na svom oblacicu.
kukumarich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 14:20   #15
Quote:
kukumarich kaže: Pogledaj post
glasovno mi je zenska ok, vrstu muzike ne bi komentirala jer to ne slusam,a o ukusima nema smisla raspravljat. nikako ne mogu skuzit njeno ponasanje, i nekad mi se cini da zena nije psihicki cista. sjecam se u mjenjacnici njenih izjava, pa u nekim drugim intervjuima.. ne znam, nekad mi je bas onako scary. znam da je o nekom poniju pricala ko da ima 4 i po godine: "on je moj pooooooni, ja sam ga nazvala mali priiiiiiinc, to moja naaaaaajdraza knjiga..."



a isto tako je izjavila da ne voli slusat o ratu i icem ruznom, da nista ne zna o situaciji u svijetu jer joj je to strasno za gledat i da ona voli zivjeti na svom oblacicu.
Kakva je iznutra takva izgleda i na vanka.......
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 14:31   #16
Ona je san svakog pedofila..fuj.E a kada se sjetim da je bila udana za Thompsona, kakav par..
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 14:33   #17
E a sjecate li se njene opravice sa ovogodisnje Dore
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 14:35   #18
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
E a sjecate li se njene opravice sa ovogodisnje Dore

Ne ja cim ju vidim okrecem kanal....
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 14:35   #19
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Kljuc uspjeha.....koji je?
pa ništa, našla se u pravo vrijeme na pravom mjestu. ništa specijalno. kao da su svi koji su uspjeli nešta specijalni..

u čemu je stvar tince? šta ti smeta na danijeli?
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 14:42   #20
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
pa ništa, našla se u pravo vrijeme na pravom mjestu. ništa specijalno. kao da su svi koji su uspjeli nešta specijalni..

u čemu je stvar tince? šta ti smeta na danijeli?
Pa i oni koji su uspjeli moraju imati nesto....jasno uz srecu.
Mene smeta, ne znam, jucer kad sam ju vidjela , strasno iritantna osoba....po svemu. Od izgleda, ponasanja, govora, pjesama, ma sve. Pa se pitam sta to uopce netko moze vidjeti u njoj ili na njoj............pocev od popularnosti pa do veza sa likovima kao sto su Thompson i Graso....mislim oni su face, imaju neku karizmu, dobro izgledaju.
Seve, koliko god ljudi hrackali po njoj i nazivali je kur......ima nesto, sexi je , karizmaticna, ima naboja i a pameti....njene pjesme mi nisu nesto, ali i kad pjeva unosi se, unosi sebe....i navodno dobro glumi....ona mi je ok, i simpa...uzor daleko veci od Danijele.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.