Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 10:58   #1
Prvi i drugi dojam

Često mi se dogodi da na ulici vidim ženu i da mi je prvi dojam wow ili tako nekako, ali kad bolje pogledam skužim da se mala samo dobro prezentira, a zapravo nije ništa posebno, npr. da nema guzu, da ima tanke noge, da je lice zapravo prosjek i slično.

Da vam zorno prikažem na što mislim, evo jednog primjera kada mi se ista stvara dogodila sa prvim dojmom slike na webu.

Lice ne mogu komentirati jer ga ne vidim, ali na prvi wow dojam ovdje kod mene su ove komponente imale utjecaj: kratka suknja, duga plava kosa (plava kosa uvijek ide dobro uz crnu haljinicu), vitka linija i dobar ten. Međutim, kad sam malo bolje pogledala vidim da cura zapravo ima tanke noge (teški prosjek u najboljem slučaju), lice joj ne vidim, guzu joj iz ovog kuta ne vidim, grudi se u ovoj haljinici ne kuže... zaokružen dojam – prosječna cura (ok, ovdje se radi o manekenki) koja je dobro uspjela isfurati atraktivan dojam.

Pitala sam jednom kolegu da li se njemu kad desi da mu se neka ženska na prvi pogled svidi, ali kad malo bolje pogleda da shvati da i nije nešto posebno, samo se dobro nosi. On je rekao da mu se to nikad ne dogodi. Kad mu se na prvi pogled svidi kasnije mu se svidi još više.

Sad pitam vas. Kakva su vaša iskustva sa prvosekundnim dojmom fizičkog izgleda žene?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:01   #2
Samo bi htio rec da ti ova slika i nije najbolji primjer jer meni je ženska bas dobra i na prvu i drugu.

Ne znam kako drugi gledaju na to, ali ja volim tanke/prosjecne noge.
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:02   #3
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
Samo bi htio rec da ti ova slika i nije najbolji primjer jer meni je ženska bas dobra i na prvu i drugu.

Ne znam kako drugi gledaju na to, ali ja volim tanke/prosjecne noge.
Znala sam da će neki reći mala je mrak.

Što je tu konkretno mrak?
Lice? ne vidiš ga.
Grudi? Ne vide se.
Guza? Ne vidi se iz ovog kuta.
Noge? Prosjek.

Ali dobro, ako ti baš takve noge voliš onda je to stvar ukusa. Ja volim noge tipa Lidija Bačić.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:02   #4
ovak na prvu,rekla bi da si ljubomorna ženska.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:03   #5
Koja odvratno šuplja tema o glupoj površnosti. Svima se može pronaći mana ako baš tražiš. Na isti način se može vidjeti i ono lijepo na ljudima. Ovi koji aktivno traže mane i zbrajaju ih su... Nemam riječi. Ljudi se urede, istaknu ono lijepo i onda dođe netko i ovako ljubomorno pljune zbog nečeg na što većinom ne mogu utjecati.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:04   #6
Nisam površna osoba.
Ali kad govorim o nečijem izgledu onda govorim o izgledu.
Kada govorim o nekoj osobi onda govorim kompletno o osobi.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:07   #7
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Koja odvratno šuplja tema o glupoj površnosti. Svima se može pronaći mana ako baš tražiš. Na isti način se može vidjeti i ono lijepo na ljudima. Ovi koji aktivno traže mane i zbrajaju ih su... Nemam riječi. Ljudi se urede, istaknu ono lijepo i onda dođe netko i ovako ljubomorno pljune zbog nečeg na što većinom ne mogu utjecati.
+1

vrh glupih tema na forumu
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:07   #8
Ne, nego računaš drugima mane da bi se zbog svojeg izgleda bolje osjećala.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:09   #9
Prvi i drugi dojam

Na prvu sam primijetio nju, a na drugu ispeglanu kreditnu karticu. Inteligentniji primjerci zenskog roda ce shvatiti o cemu govorim.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:10   #10
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Znala sam da će neki reći mala je mrak.

Što je tu konkretno mrak?
Lice? ne vidiš ga.
Grudi? Ne vide se.
Guza? Ne vidi se iz ovog kuta.
Noge? Prosjek.

Ali dobro, ako ti baš takve noge voliš onda je to stvar ukusa. Ja volim noge tipa Lidija Bačić.
Vidi se sve ono kaj prosječnu žensku čini atraktivnijom - duga gusta kosa, dobra obleka i solidno tijelo/noge.

No i dalje ne znači da je zgodna.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:13   #11
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Ne, nego računaš drugima mane da bi se zbog svojeg izgleda bolje osjećala.
Ja sam uvijek bila visoka i vitka poput ove cure. I imam slične noge. Meni to samo po sebi nije ništa posebno. Zapravo ne volim takve noge.

Koliko puta sam čula da muškarci kažu da drugi muškarci ne znaju procjeniti ljepotu žene, nego kad vide našminkanu žensku u minici i štiklama kažu da je bomba.
Kada žena kaže da namontiranost može uljepštai prvi dojam onda se to naziva ljubomorom.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:17   #12
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post

Koliko puta sam čula da muškarci kažu da drugi muškarci ne znaju procjeniti ljepotu žene, nego kad vide našminkanu žensku u minici i štiklama kažu da je bomba.
A gle, imas muskaraca koji se pale na minice i stikle, imas onih koji vole konzervativnu obleku žene pokopcane do grla.

Mene ce svakako vise zanimati dobro zensko tijelo i sexy obleka neg zena pokopcana do grla. Tja.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:17   #13
meni ova žena sa slike izgleda jako zgodno i privlačno.a možemo primjetiti kako ju dva čist solidna muškića u odijelu fino gledaju
to što neke žene prosipaju otrov i nađu manu u svakoj, uopće nije bitno, bitno je da pička ima efekta na muškarce, vidi se da ima. ljubomoru objesi mačku o rep.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:19   #14
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Znala sam da će neki reći mala je mrak.

Što je tu konkretno mrak?
Lice? ne vidiš ga.
Grudi? Ne vide se.
Guza? Ne vidi se iz ovog kuta.
Noge? Prosjek.

Ali dobro, ako ti baš takve noge voliš onda je to stvar ukusa. Ja volim noge tipa Lidija Bačić.
Ti znas sve o lidiji bacic i njenom tijelu.

Zasto?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:19   #15
definitivno postoji
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:19   #16
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Nisam površna osoba.
Ali kad govorim o nečijem izgledu onda govorim o izgledu.
Kada govorim o nekoj osobi onda govorim kompletno o osobi.
Na prvi pogled, jebo bi.
I na drugi.
I na treci.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:21   #17
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Ja sam uvijek bila visoka i vitka poput ove cure. I imam slične noge. Meni to samo po sebi nije ništa posebno. Zapravo ne volim takve noge.
Kog briga što je tebi posebno. U terminima posebnosti govorim o ljudima koje jebem, ostale ne rangiram po skali. Tj, jesam, iz čiste ljubomore, dok sam bila glupa balavica. Od onda mi je izraslo nešto mozga.

Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Koliko puta sam čula da muškarci kažu da drugi muškarci ne znaju procjeniti ljepotu žene, nego kad vide našminkanu žensku u minici i štiklama kažu da je bomba.
Kada žena kaže da namontiranost može uljepštai prvi dojam onda se to naziva ljubomorom.
Nekome možda i je bomba. Njemu je apsolutno nebitno što tebi i drugima nije. Da ne bi bilo samo žene, ima i namontiranih muškaraca po Zagrebu. Kaputi, satovi, lijepe cipele, dobra frizura, brada u milimetar... Ljude koji su sređeni volim pogledati, super mi je što se trude oko sebe. Nemam im potrebe objašnjavati da im je to sve džaba jer su inače meni prosječni
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:21   #18
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
Na prvu sam primijetio nju, a na drugu ispeglanu kreditnu karticu. Inteligentniji primjerci zenskog roda ce shvatiti o cemu govorim.
I ja sam na drugu primijetila nešto što sam dešifrirala kao Hermesove vrećice.
Znam da je normalnim muškarcim odbojno vidjeti žene koje im zbog bilo kojeg uočenog detalja djeluju kao sponze.

Međutim, to nije moja tema pa nisam spominjala. Tema je prvi i drugi dojam samog fizičkog izgleda.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:22   #19
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
I ja sam na drugu primijetila nešto što sam dešifrirala kao Hermesove vrećice.
Znam da je normalnim muškarcim odbojno vidjeti žene koje im zbog bilo kojeg uočenog detalja djeluju kao sponze.

Međutim, to nije moja tema pa nisam spominjala. Tema je prvi i drugi dojam samog fizičkog izgleda.
drugi dojam je poznavanje kompletne osobe i intelekta, barem kod mene....
ona moze i dalje biti zgodna i lijepa, ali ujedno i odbojna nakon drugog dojma.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:28   #20
dogodi se, da.
izgleda ludilo na 300 metara, a što se razdaljina smanjuje sve pada u vodu.
iman jednu zanimljivu crticu koja mi se dogodila prije tjedan dana, iskrcavamo se s broda , vozimo prema aerodromu i prolazimo kroz neke ulice... e sad belgijac iza mene govori prati ovu s desna, svi gledamo "ženska" se približava, jbt mrak.
a onda okretanje glave ulivo jer smo ugledali adamovu jabučicu ukrašenu minjakom .....
koji blam napaljenih mornara...
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger