Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2018., 14:34   #3741
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Naviknu se lijepo - gle one moje tri lijene guzice, svi bivši uličari a sad ni na balkon neće ako je mokar od kiše
Ma moji su 90% vremena u kući, zimi i više ali me hoće živog pojesti ako ih malo ne pustim da se istrče. I ulove pokojeg miša.

Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Tek sad vidim sliku, lijepe su ti mice! Jesi ih uzeo u paketu?
U razmaku od dva mjeseca.
Prvo je došao Neo, lijenčina koja na slici sjedi i koja je očajno trebala društvo, pa mi je g. Čovjek uvalio Boška.

Jbt, sad će tri godine od toga.


Vidi ih.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Old 07.02.2018., 17:19   #3742
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
U razmaku od dva mjeseca.
Prvo je došao Neo, lijenčina koja na slici sjedi i koja je očajno trebala društvo, pa mi je g. Čovjek uvalio Boška.

Jbt, sad će tri godine od toga.


Vidi ih.
To su Čovjekove mace?

Sjećam se kad je on nabaio onu lijepu mačku, onda je razmišljao da uzme još nekog mačka, ali ne sjećam se kaj je bilo s tim na kraju.
Ona je bila jako lijepa, ali zaboravila sam kako se zove.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 08.02.2018., 10:01   #3743
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
To su Čovjekove mace?
Boško, ovaj sa primjesom žute.
Našao ga je na Sljemenu, bio je kratko kod njega prije nego sam ga ja preuzeo.

Ima još jednu, već duže vrijeme. Zaboravih kako se zove.
Nadam se da su OK, i mica i g. Čovjek, nisam ga vidio 100 godina.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Old 11.02.2018., 15:03   #3744
https://www.instagram.com/p/BfCImlrH...s_of_instagram
Dammy is offline  
Old 13.02.2018., 10:52   #3745
Ovo je bila sinoćnja reakcija na vremenske prilike


A danas je fašnik, pa smo se maskirali u strašnog tigera. Jel vas strah? Pogledajte te kandže, pogledajte te zube. Priznajte da vas je stislo malo.
__________________
Warflower
Green Cactus is offline  
Old 15.02.2018., 23:24   #3746
Deranje
Mljackanje
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 16.02.2018., 13:20   #3747
Zdjelica, brate, kao da su u kineskom restoranu.

Prekrasni su, prekrasni. Muš je baš unikat.
__________________
Warflower
Green Cactus is offline  
Old 16.02.2018., 13:28   #3748
Ja baš gledam kako uredno jedu. Ja svaki dan tri puta čistim gospodični blagovaonu i svejedno uvijek izgleda ko da je prase upravo ručalo.
Nogom izbacuje keksiće iz zdjelice pa zdjelica ode u pm na pol hodnika pa preskakujemo preko nje, onda joj komadići keksića ispadnu iz usta pa to ostane na podloški. Konzervu jede tako da zašprica cijeli ormar ispred. Sva sreća nije zid ispred zdjelica nego bočna stranica ugradbenog ormara pa se lako počisti. Nogom nekad jede i konzervu pa to naokolo razbaca i onda na kraju nogom pije vodu iz zdjelice pa sve zašprica.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 16.02.2018., 13:35   #3749
Moram Ritu sljedeći mjesec odvesti na sterilizaciju. Kako da je spriječim da ne skače po namještaju kad joj je to skoro jedina aktivnost?

Doslovno najmanje hoda po podu. Neki dan je srušila ogromnu teglu s cvijećem koja se razletila po cijeloj spavaćoj sobi - po krevetu, ispod njega, po ormarima...
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 16.02.2018., 13:37   #3750
Kad je dovedeš sa sterilizacije, nemoj ponovit moju grešku, i pustit ju iz transportera odmah prve sekunde. Dok je pod utjecajem droga neće osjetit da ju nešto boli i htjet će trčat i skakat i ajmeee..
Zatvori ju u transporter, pokrij dekicom, stavi na toplo i nek odspava. Kad joj popusti anestezija, droge i šta li već, osjetit će da ju zatežu šavovi i ako je normalna neće baš bit previše raspoložena za skakanje.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 16.02.2018., 13:43   #3751
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Kad je dovedeš sa sterilizacije, nemoj ponovit moju grešku, i pustit ju iz transportera odmah prve sekunde. Dok je pod utjecajem droga neće osjetit da ju nešto boli i htjet će trčat i skakat i ajmeee..
Zatvori ju u transporter, pokrij dekicom, stavi na toplo i nek odspava. Kad joj popusti anestezija, droge i šta li već, osjetit će da ju zatežu šavovi i ako je normalna neće baš bit previše raspoložena za skakanje.
Kad smo kastrirali mačke, prvi dan su samo spavali u transporteru i nisu pokazivali interes za fizičkim aktivnostima, ali već navečer su skočili u krevet. Svejedno mi je to manji problem jer je manji zahvat.

Ona me brine jer je jako energična i nenormalna.
I kako će ići na wc?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 16.02.2018., 13:49   #3752
Ne sjećam se nekih problema oko wc-a s norom. Prvi dan ionako neće puno jest jer će joj oni dat infuziju i bit će sva drogirana. A poslije joj daj neke mekane paštetice i bez keksića. Tako je meni rekla veterinarka.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 16.02.2018., 15:31   #3753
ja sam napravila grešku što sam joj pustila otvoren transporter pa je odmah nakon buđenja poletila izaći i onako je teturala, padala i sva se spišala, bila je čitava mokra u sred zime
ustvari sigurno bi se i unutra zatvorena sva spišala, vjerovatno jer nemaju kontrolu nad mjehurom.


sutradan je normalno skakala i trčala kao da se ništa nije ni desilo, na moje zgražanje


doduše zvala sam veta da pitam je li to normalno i treba li joj ovratnik, on kaže da jest jer je zašio nekim divljački jakim koncem i stvarno ništa nije popucalo.



meni je taj period od cca 15 sati ostao u baš ružnom sjećanju, šteta što nismo imali mogućnost da je ostavimo kod njih da prenoći nego su mi je odmah onako u anesteziji uvalili da je nosim kući.
europe11 is online now  
Old 17.02.2018., 14:14   #3754
moja je nakoj sterilizacije izašla iz transportera i prvo 2 minute jurila po stanu, a onda odspavala i poslije bila normalno mirna.
ali nakon čišćenja zuba valjda su joj dali neke druge droge. prvo je teturala i nadrogirano gledala u zid i ukrasne jastučiće na kauču. onda se par sati bojala sama svoje sjene i bježala pod te iste jastučiće pa u ormar pa pod dekicu, u grebalicu, ispod stola.. a onda je opet postala normalno drogirana sa širokim zjenicama i više manje skoro pa normalnim ponašanjem.
Nora se užasno boji drugih ljudi, tako da sam iste sekunde trčala po nju kod veterinara da joj nije još i to dodatni stres.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 23.02.2018., 13:20   #3755
http://www.index.hr/ljubimci/clanak/...t/1027941.aspx
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Old 23.02.2018., 15:35   #3756
Predivna je
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Old 23.02.2018., 15:44   #3757
Je,prekrasna je...
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Old 17.03.2018., 02:02   #3758
Rita je stara 8 i pol mjeseci i danas se očito počela tjerati.

U srijedu imamo termin za sterilizaciju, ali hoće li je veterinar uopće htjeti operirati dok se tjera? Znam da se ne preporučuje, ali ne znam kako ćemo s njom, sve nas terorizira i mijauce 24/7.
Drugo, mogu joj li iako pomoći i olakšati u to vrijeme?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 17.03.2018., 15:10   #3759
Moje suosjecanje

Meni je vet bio pomakao termin jer se moja Crna isto bila krenila tjerat taman kad je bila narucena. Ovisi o vetu, mislim da nije da se to bas ne moze nikako obavit nego je i njima lakse i sigurnije je za macu ako se ne tjera.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Old 17.03.2018., 19:57   #3760
Ne znam kaj da radim s njom. Osim sto stalno, ali doslovno stalno mijauce, počela je zapisavati. :halp:
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.