Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2008., 11:53   #1
Post Učenički/studentski servis

Ova će tema služiti svim upitima u vezi poslova tijekom praznika. Znamo (nadam se) da slična tema postoji i na KZŠS-u, ali ovdje ćemo obuhvatiti i učeničke servise. Ovdje postajte sve svoje upite u vezi s poslovima. Za početak evo nekoliko korisnih informacija.

Popis učeničkih/studentskih servisa
Quote:
ZAGREB I ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Student servis Zagreb , Savska cesta 25, 01/4593-658, 4593-666
Studentski centar Karlovac - podružnica Zagreb, Mihanovićeva 28, tel. 01 48 56 305, 01 48 56 306

Učenički servisi:
Učenički dom Maksimir (Kenny) , Trg Johna F. Kennedyja 9, Zagreb, tel. 01/2300632, 01/2345080,
Željeznička tehnička škola , Zagreb, tel. 01/378 32 20


KARLOVAC
Studentski centar Karlovac, Frankopanska 5, tel. 047/60 97 11
Nema učeničkog servisa


SJEVERNA HRVATSKA
Student servis Varaždin s podružnicama Čakovec, Koprivnica, Križevci i Bjelovar

Učenički servis:
Elektrostrojarska škola Varaždin, tel. 042 492 363


SPLIT I OKOLICA
Student servis Split , tel. 021 347 434
Učenički servis:
Agencija rada, Učenička zadruga Lovran, Šetalište Bačvice 10, Split, tel. 021 488 947


OSIJEK
Student servis Osijek, tel. 031/220-610, 220-611 i 207-121
Nema učeničkog servisa


RIJEKA & PULA
Student servis Rijeka, tel. 051/325 - 845, 325 – 846
Student servis Pula, tel: 052/540-755

Učenički servisi:
Učenički dom Lovran, 43. istarske divizije 3, Lovran, tel. 051 29 24 44,
Dom mladih Rijeka, Laginjina 15, Rijeka, tel. 051 51 62 47
Strukovna škola Eugen Kumičić, Rovinj, Stiglicheva 28, tel. 052 540 992

DUBROVNIK
Student servis Dubrovnik , tel. 020 437-681
Učenički servis:
Medicinska škola, Baltazara Bogišića 10, Dubrovnik, tel. 020 412 460
Ono što pouzdano znam, jesu informacije iz zagrebačkih učeničkih servisa- Željezničke škole i Učeničkog doma Maksimir.

Dokumenti/potvrde potrebne za učlanjenje:
- potvrda iz srednje škole da ste redovit učenik
- osobni dokument iz kojeg su vidljivi vaši podaci
- preslika osobne iskaznice jednog od roditelja
- suglasnost roditelja (obrazac za suglasnost dobijete kod nas ili možete downloadati na našoj stranici)
- 10 kuna za troškove učlanjenja za šk. god.
- otvoren žiro račun kod jedne od poslovnih banaka i priložena kopiju tog ugovora ili iskaznice žiro računa (ako ste maloljetni pri otvaranju žiro računa potrebna je u banci nazočnost jednog roditelja)

Chat/spam/offtopic neće se tolerirati. Imajte razumijevanja prema forumašima koji će temu koristiti za ozbiljne upite.
 
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 12:49   #2
pih.. zasto se tu mucit za 10 lipa dnevno kad mogu kod frenda radit za 20 kn po satu.. xd..

evo samo jedan savjet: nemojte si unistavati ovo malo zimskih praznika sto imate, odmorite se za to vrijeme, imate preko ljeta dovoljno vremena za posao.
__________________
504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time.
ZTS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 16:28   #3
ja bih htio poso preko ljeta e sada me zanima kako da se na to prijevim i sta od dokumenata trebam ponjet i gdje mogu raditi, i jeli iko iso raditi preko tog servisa, ako je neko iso neka ispriča kako je bilo i sta je radio ....
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 19:39   #4
Quote:
Groinx kaže: Pogledaj post
ja bih htio poso preko ljeta e sada me zanima kako da se na to prijevim i sta od dokumenata trebam ponjet i gdje mogu raditi, i jeli iko iso raditi preko tog servisa, ako je neko iso neka ispriča kako je bilo i sta je radio ....
Piše ti gore što trebaš od dokumenata.
A kaj se poslova tiče, ako klikneš na jednu od navedenih adresa, vidjet ćeš da postoji i trenutna ponuda poslova, tako nešto. Znači, postoje neki poslovi koji su trenutno aktualni i za koje se prijavljueš preko njih, ali još je više onih koje sam možeš pronaći, izvaditi ugovor i raditi. Bitno je samo da sve to važi samo u razdoblju ljetnih odnosno zimskih praznika, a ne preko godine. Tako bar piše na njihovim stranicama, ali ja sam ko srednjoškolka normalno statirala čitavu godinu.
 
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 15:50   #5
E zanimalo bi me jel to mogu svi srednjoskolci ili iznad neke dobi posto imam 15( da da znam nemojte mi se smijat)......i cuo sam negdje da se nmoze tek poslje 16....
snicla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 00:53   #6
Nisam sigurna. Najbolje da nazoveš i pitaš.
 
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 01:01   #7
Iznad 16 pise na onome kaj kelje po skolama.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 11:41   #8
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Iznad 16 pise na onome kaj kelje po skolama.
ah jbg...........jos godinu dana moram starce zicat za svaki **rac...
snicla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 11:48   #9
Quote:
snic[L]a kaže: Pogledaj post
ah jbg...........jos godinu dana moram starce zicat za svaki **rac...
Ma da se i to izbjeci, ako trazis posao na pravom mjestu. Rodica je na benzi radila s 14.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 11:53   #10
hm...zanimljivo.....=) a neznam di da odem radit i dal da idem sad preko zimskih....
snicla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 16:29   #11
mogu li ja ljeto prije srednje raditi??
miss velvet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 21:08   #12
Arrow

Pa napisali ti već

Quote:
miss velvet kaže: Pogledaj post
mogu li ja ljeto prije srednje raditi??
Quote:
Iznad 16 pise na onome kaj kelje po skolama.
 
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 23:27   #13
a jel neko zna kakav posao za maloljetnike al da se moze radit i dok traje skola?..vikendom i to..
valeE is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 23:40   #14
Quote:
valeE kaže: Pogledaj post
a jel neko zna kakav posao za maloljetnike al da se moze radit i dok traje skola?..vikendom i to..
Ako se dobro dogovoris s poslodavcem, ide cak i na ucenicki. Ucenicki ugovor izvadis ili prije ili poslije trajanja polugodista (ako lijepo trepces nece prigovarati ni ako im dodjes usred 10. mjeseca - isprobano). A s radom na crno nemas problema. Mozes recimo nedjeljom konobariti u lokalnoj rupetini (ako se dobro sjecam iz kojeg si kvarta - bar ih ima tamo) ili raznositi letke/keljiti reklame...

Od vas studenata ovdje, jel ima na studentskom radnih mjesta za dostavljace na biciklu?
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 00:42   #15
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Od vas studenata ovdje, jel ima na studentskom radnih mjesta za dostavljace na biciklu?
Misliš- trenutno? To bi trebalo vidjeti na oglasnoj ploči u SC-u. Ali ovako, inače ne znam nikoga tko to radi baš kontinuirano. Obično traže ljude za par dana i to onda bude navala, treba doletit u pravo vrijeme i odmah uzeti ugovor.
 
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 00:43   #16
Quote:
malena_1309 kaže: Pogledaj post
Misliš- trenutno? To bi trebalo vidjeti na oglasnoj ploči u SC-u. Ali ovako, inače ne znam nikoga tko to radi baš kontinuirano. Obično traže ljude za par dana i to onda bude navala, treba doletit u pravo vrijeme i odmah uzeti ugovor.
Ma ne trenutno, nego me cisto zanima kakva je situacija s tim poslom jer mi djeluje JAKO zanimljivo i smatram se gotovo idealnim radnikom.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 22:24   #17
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Mozes recimo nedjeljom konobariti u lokalnoj rupetini (ako se dobro sjecam iz kojeg si kvarta - bar ih ima tamo) ili raznositi letke/keljiti reklame..
a za to sve treba imat neku vezu a i nema bas nes izbora,iliti bircevi u kojima bi mogla konobarit su s cajkama a tolko si bas ne zelim praznike unistit..
nego..jel neko tu raznosio novine za 24 sata?ja bi to..ak niko nis ne odgovori morala bum zaustavit nekog od djelitelja
sto se tice letaka..probala al sve zauzeto
valeE is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 14:09   #18
imam 14 godina.
šta se sve može radit po splitu ljeti?
miss velvet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 21:24   #19
Ne moraš imat minimalno 16, moraš bit učenik srednje škole.

Kod učlanjenja u servis treba vam JMBG koji imate napisan samo na staroj Domovnici tak da ju ponesite.
goodlap is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 22:51   #20
Dal zna ko kakva je ponuda poslova na Kenedijevom? Danas mi zatvorište vrata pred nosom.
goodlap is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.