Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2016., 19:51   #101
Imaju li ulošci za ispravljanje ravnih stopala ikakvog učinka za nekoga tko ima 28 godina ili nema smisla nositi ih?
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 17:33   #102
Gdje kupiti one Dr. Scholl uloške što reklamiraju stalno .. ?
našao sam online za kupiti, ali po nekim dućanima je li ima?
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 07:13   #103
Bolan dio između prstiju noge i potkoljenice..pomoć!

Bok ljudi! Imam jedan problem i možda bi mi mogli pomoći,ako se netko od vas našao u sličnoj situaciji.. Naime već nekoliko dana me prilikom hodanja jako boli dio stopala između prstiju na nozi i kraja potkoljenice.. kao neka tupa iznenadna bol koja onemogućuje da normalno hodam. Također, paralelno s njom me na mahove uhvati bol u donjem dijelu leđa a nekad i kroz cijelu nogu (na par sekundi). Dok sjedim imam osjećaj da mi kroz nogu prolazi "val topline". Inače imam dijagnosticiranu skoliozu i spušteno stopalo.. Radi li se tu po vama o upali živca ili nečemu drugom? Nosim ortopedske uloške i ovaj problem se do sada nije često pojavljivao odnosno zadnji put me tako bolilo pred 2 godine, nakratko. Pred 4 godine sam skakala sa nekakvog zidića (htjela sam prijeći) i skočila sam na puno stopalo a ne prste..mada,ne vjerujem da se u 4 godine nešto moglo tako pogoršati.. Namjera mi je otići prvo na fizikalnu, odraditi terapiju pa tek onda ići slikati nogu.. Što vi mislite o tome? Nadam se samo da neću trebati na operaciju,sva sam panična oko toga. Vjerujem da bi mi vježbe za skoliozu koje sam dobila od doktora mogle pomoći, samo da se natjeram da ih počnem raditi..
__________________
"When nothing goes right-go left."
blind_sense is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 12:38   #104
Evo ja sam prije par dana kupio Puma smash tenisice u Hervisa za 250 kn na sniženju ,
imaju baš tvrdi đon ..
nemam više nikakvih bolova u petama, zglobovima
svaki dan hodam u njima po nekoliko sati, eto sad bar znam
da mi čvrsta obuća odgovara ... nikad više tanki i slabi đon , to su grozni bolovi .. u ovima sad baš uživam u
svakodnevnom hodanju.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 15:15   #105
Bol u stopalu

Vec neko vrijeme osjecam bol u ovom dijelu stopalahttp://imgur.com/a/4h37t

Bas jako zaboli na dodir.. a ovako, kad mirujem osjetim neku blagu tupu bol.. Kad duze sjedim i onda se ustanem.. prvo malo sepam, jer me boli...onda kasnije bude ok.. ali ga uvijek nekako osjetim.
Radim posao gdje uglavnom stojim i hodam.. uglavnom nosim Nike tenisice za hodanje..
Kada, recimo stisnem rukom stopalo u njegovom najsirem dijelu uzasno zaboli...


Jel zna tko od cega bi to moglo biti?

Sent from my Samsung Galaxy S5 using Tapatalk
__________________
..sometimes it sucks being too STRONG, because people begin to think It's okay to continually HURT ME over and over again...
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 22:21   #106
nitko nema iskustva?

Sent from my Samsung Galaxy S5 using Tapatalk
__________________
..sometimes it sucks being too STRONG, because people begin to think It's okay to continually HURT ME over and over again...
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 09:59   #107
Quote:
La felicidad kaže: Pogledaj post
nitko nema iskustva?

Sent from my Samsung Galaxy S5 using Tapatalk
Možda je petni trn, progooglaj.
Dvojba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 11:02   #108
Quote:
La felicidad kaže: Pogledaj post
nitko nema iskustva?

Imam ja, ali meni je to bilo sve od neodgovarajuće obuće ... puno hodam svaki dan i onda bi opteretio stopala, bolile su me pete, zglobovi, sa
strane .. svugdje -.-

Otkad nosim tvrdu obuću nemam više takvih problema .. je li ti se to događa u svim tenisicama ili? možda si opteretila stopala jer
sama kažeš da radiš takav posao .. proći se samo od sebe, na kraju dana podigni noge i odmaraj.

Meni najviše odgovara kad su na peti malo podignute, onda mogu cijeli dan hodati bez boli ..
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:12   #109
Kaj bi mi preporucili od obuce- treba mi za posao. Vec jaki dugo nosim crocsice i sve mi se cini da su one krive sto me bole stopala
Stojim puno, nekad trebam i potrcati.
Trebaju mi neke klompe/tenisice a da su nepropusne i lake za odrzavanja (da se mogu prebrisati dezinficijensom).
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:01.