Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2007., 09:38   #41
[QUOTE=Dorina-kutija;7871515]
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
pa da posložimo...
gospodi s 40 i nešto kuka preporuča se prikriti titulu tateka ,a ljubakanja po autima i šipražju je neprimjereno pa se preporučar nešto prikladnjije njihovoj dobi. recimo, neki hotelčić diskretne i raznovrsne usluge, pa jujhahaj sa studenticom, važno da drugi ne vide i ne čuju, a ova se ipak osjeća damski počašćenom zahvaljujući okruženju što joj ga izabrao onaj s kukuicama-pa se zakačila i ... kad je pun penez idemo i do zlatarne da me okiti nekim skupocjeim primjerkom kojeg nikako ne želim izgubiti u šipražju...

to si mislila?
ma ne nego pokušaji druge mladosti sa svojim ženicama, ti zločestica mala
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 11:35   #42
Quote:
Dorina-kutija kaže: Pogledaj post
vjerojatno zato što ti je tako poooooznaaaato o čemu piiiišem. ipak, 40desete je spomenula Nemruth a ne ja.
podjeli s 2, oduzmi 1
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 15:09   #43
Quote:
Veritaserum kaže: Pogledaj post
podjeli s 2, oduzmi 1
dakle taman za jednostavne matematičke i ine još jednostavnije operacije...
Dorina-kutija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 15:19   #44
Quote:
Dorina-kutija kaže: Pogledaj post
dakle taman za jednostavne matematičke i ine još jednostavnije operacije...
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 20:22   #45
[QUOTE=Nemruth Dagi;7871291]
Quote:
Orah kaže: Pogledaj post

ne kaže se badava sve u svoje vrijeme...ili stari pas vučja sprdačina
Mladost-ludost!
Orah is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 22:41   #46
i ja imam isti problem ko osnivac teme...
imam 15 godina...kad me drugi pitaju vjerujam li u Boga odgovaram sa da,ali vise onako jer sam naucena,a ne jer to zbilja mislim...ponekad sam cvrsto sigurna u Njegovo postojanje,a ponekad...
razlikujem se od njega sto redovito idem na misu, vec nekoliko puta sam isla na planinarske krizne puteve (upravo prosli vikend), ne psujem cesto, sudjelujem u raznim aktivnostima u zupi (zbor, zajednica mladih),ali kad sam na misi osjecam se sama,kao da nikog nema kraj mene,isprazno... jedino mi neki trenuci na kriznom putu podizu vjeru,pocinjem vjerovati,ali i to ubrzo splasne...
evo, ja ne znam vjerujem li ili ne....zbunjena sam,ne znam sto da mislim...
nadam se da postoji i da cu uskoro u to poceti cvrsto vjerovati
__________________
...a kazi kako dalje kad, kad se nebo zamraci...
to_sam_samo_ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 22:45   #47
Quote:
to_sam_samo_ja kaže: Pogledaj post
...ponekad sam cvrsto sigurna u Njegovo postojanje,a ponekad...
...
Od cega to zavisi ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 21:01   #48
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Od cega to zavisi ?
hm......iskreno??? ne znam.... nije povezano sa nikakvim zivotnim teskocama ili padovima pa da onda posumnjam, nego jednostavno ima dana kada mislim da nema nikog.... osjetim se samo.... ne mogu ti to opisati.... jednostavno, ne mogu
__________________
...a kazi kako dalje kad, kad se nebo zamraci...
to_sam_samo_ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 21:24   #49
Quote:
gleme1 kaže: Pogledaj post
Daj mi napisite svoja razmisljanja o ovome...
Ne znam da li će ti išta od ovoga pomoći, ali moglo bi...

Ovaj tekst
ti može pomiriti tvoju inteligenciju i (sada već duboko usađenu) potrebu da vjeruješ u nešto "veće od sebe".

Ova dva video-uratka (GC o religiji i GC o 10 zapovijedi) će te ili šokirati ili otrijezniti skroz, a mogli bi te i nasmijati...

Uživaj!
__________________
Are you A Bright?

Truth is Stranger than Fiction because Fiction Has to Make Sense.
Superskeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 22:31   #50
Quote:
to_sam_samo_ja kaže: Pogledaj post
hm......iskreno??? ne znam.... nije povezano sa nikakvim zivotnim teskocama ili padovima pa da onda posumnjam, nego jednostavno ima dana kada mislim da nema nikog.... osjetim se samo.... ne mogu ti to opisati.... jednostavno, ne mogu
Ako otkrijes od cega to zavisi imas mogucnost izbora.
Ako ti se veruje onda forsiraj faktore koji ti daju utisak da ima boga,
ako ti se ne veruje onda one druge.

A ako te ni jedno ni drugo ne zadovoljavaju
onda imas sanse da nadjes sta u tebi (hoce da) veruje/neveruje.
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.